Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Harry, Ron i... S...
Harry, Ron i... Snape
– Może jest chory! – szepnął Ron z nadzieją.
– Może sam odszedł – mruknął Harry – bo znowu nie dali mu obrony przed czarną magią!
– Albo może go wylali! – zawołał Ron. – Przecież nikt go nie znosi, więc...
– A może – rozległ się lodowaty głos tuż za nimi – czeka, żeby usłyszeć, dlaczego wy dwaj nie przyjechaliście pociągiem razem z innymi.

Emma i Helena na przyjęciach
Zdjęcia i wideoDwie aktorki z Harry'ego Pottera - Emma Watson i Helena Bonham Carter były obecne na przyjęciu przed rozpoczęciem rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Nie można było jednak ich spotkać w tym samym miejscu, ponieważ Emma bawiła się w granatowej sukience do kolan i z dość głębokim dekoltem na imprezie organizowanej przez Asprey w centralnym Londynie. Z kolei filmowa śmierciożerczyni, założywszy na siebie białą, długą sukienkę oraz czarny żakiet, poszła na obiad do Vogue, do innej części Londynu. Aby obejrzeć zdjęcia filmowej Hermiony, łapcie za podane świstokliki: #1, #2 i #3. Natomiast jeżeli macie ochotę popatrzyć na Helenę, klikajcie następujące linki linki: #4, #5 i #6. Miłego oglądania!

Zródło: www.snitchseeker.com
Komentarze
~Vampire F
Dodano dnia 08 February 2009 10:48
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 277
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak
Szczerze mówiąc nie podoba mi się sukienka Emmy. Nie budzi we mnie zbyt wielkiego podziwu. Chociaż inne jej stroje budziły bez wątpienia. Styl Emmy zawsze mi się podobał, ale ta sukienka nie zachwyca.

Za to strój Helen mi się podoba. ;p;p
Jest taki inny. W ogóle podoba mi się jej styl, ponieważ sama sobie go wymyśliła. ;d
!Fantazja F
Dodano dnia 08 February 2009 12:02
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 304
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal
Sukienka Emmy nie przypadła mi do gustu. Jeszcze od pasa w dół jest dosyć ładna, ale góra wygląda jak jakaś zbroja, widać to zwłaszcza na trzecim zdjęciu, przez co sylwetka Emmy nieco przypomina chłopięcą. Z całości najbardziej podoba mi się fryzura. Za to kreacja Heleny jest inna, ale inna w pozytywnym sensie. Zresztą, każdy jej strój jest inny, więc nie spodziewałam się czegoś zwykłego. Nie pasują mi jedynie buty, a raczej ich kolor. Ale pominąwszy ten szczegół, nie mam jej nic do zarzucenia.
~Michiru Kaio F
Dodano dnia 08 February 2009 13:22
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mistrz Transmutacji
Punktów: 3071
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 165
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Emma Watson i Helena Bonham Carter były obecne na przyjęciu po zakończeniu rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA)


Może ja źle przeczytałam, ale w innych źródłach jest napisane pre-party, a nie after party. Rozdanie odbędzie się dzisiaj, a przyjęcie było wczoraj.

Łał. Emma, nie ubrała krótkiej sukienki. Szok. Ona ma za szerokie ramiona do takiej kreacji. Jeszcze bardziej są poszerza. Buty ma z premiery Zakonu w Londynie.
Ciekawe czy obecność na przyjęciu było rozkazem producentów czy jej chęcią. Jeżeli drugie, to ona wcale nie lubi przyjęć. Wcale, a wcale. <ironia>
~Courag F
Dodano dnia 08 February 2009 14:04
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 63
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak
Emma ma brzydką sukienkę i w_ogóle jakoś dziwnie wyszła. Helena wygląda świetnie. Może tak wyszła, ale zdaje mi się, że trochę przytyła.
~laura-melody F
Dodano dnia 08 February 2009 14:32
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5002
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 167
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
Moim zdaniem Emma wyglądała całkiem dobrze, no a Helena to Helena. Jej nie można z nikim porównywać ani przyporządkowywać do żadnej kategorii, bo ma po prostu swój styl. Tylko ona potrafi pójść na imprezę w lekkiej sukience, połączonej z ciężkimi buciorami i pogrubiającą marynarką, do tego trzymać tandetną torebkę jak z bazaru i nie wyglądać źle, a nawet wręcz dobrze.
~Yennefer F
Dodano dnia 08 February 2009 16:40
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Komentarzy: 151
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
Cóż, modna sukienka Emmy nie przypadła mi do gustu. Według mnie powinna być prostsza. Strój Heleny też mi się nie spodobał. Rozumiem, że to jest ten specyficzny, oryginalny styl, który sobie wymyśliła, ale mi nie pasuje. Chwalę ją za to, że nie jest taka pospolita, ale taki zestaw mi absolutnie nie odpowiada. Najgorsza jest ta sukienka. Wydaje mi się, że pogrubia Helenę.
~Lady_Van_Tassel F
Dodano dnia 08 February 2009 17:03
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 416
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Mi zdjęcia Heleny wystarczą. Rozbawiony
I ona ma ponad 40 lat? W życiu bym jej tyle nie dała.
Bardzo mi się podoba jak się ubrała. Oryginalnie jak to ona, ale fajnie. Uśmiech
Ma świetne buty. Rozbawiony
A ta torebka...Uśmiech
~BitterSweet F
Dodano dnia 09 February 2009 10:30
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 68
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak
Powtórzę się dodając, że sukienka Emmy mi się nie podoba. Zazwyczaj [ żeby nie napisać zawsze] podobały mi się jej stroje, sukienki ale ta nie przypadła mi do gustu. Szczególnie od pasa w górę jak już ktoś napisał "zbroja".
Strój Heleny natomiast podoba mi się bardzo. Zawsze jest oryginalna i ma swój styl. Za to ją lubię.
Oceny

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 956
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30