Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Dumbledore prawie...
Dumbledore prawie wyjawia..
- Panie profesorze - (...) - Tiara Przydziału powiedziała mi, że... że pasowałbym do Slytherinu. Przez jakiś czas wszyscy myśleli, że to ja jestem dziedzicem Slytherina... bo znam mowę wężów...
- Znasz mowę wężów, Harry - powiedział spokojnie Dumbledore - ponieważ zna ją Lord Voldemort... który jest ostatnim żyjącym potomkiem Salazara Slytherina... O ile się nie mylę, przekazał ci cząstkę swojej mocy... w ową noc, kiedy pozostawił ci tę bliznę. Jestem pewny, że na pewno nie chciał tego zrobić...
- Voldemort przekazał mi cząstkę samego siebie? - spytał Harry, głęboko wstrząśnięty.
- Na to właśnie wygląda.

Wypijmy za nas!
Życzenia(sok pomarańczowy ofc. ; d)

Wesołego dzionka czerwcowego, (warto dodać, że tego pierwszego!),
święto radosne się zapowiada, (w sklepie sprzedana już czekolada!).
Dużo radości, wszystkiego dobrego - z samego rana mama powiada,
a tuż po mamy króciutkim wywodzie, tata winszuje w kierunku swych pociech.

Tak więc w dniu naszym - każdego dzieciaka...

(^Guardian: "składam Wam wszystkim dużego buziaka!")

...miłego lizania dużego lizaka,
cukierków, słodyczy, miłości, radości
i innych przyjemnych okoliczności.

Teraz wystarczy uwierzyć w to szczerze,
w końcu to strona o Harrym Potterze!

: DDD

Zródło: kamyl 19:50:35 nudzi ci się? kamyl 19:50:35 ;d
Komentarze
!Milka F
Dodano dnia 01 June 2009 20:38
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 583
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Ja dodam do tego życzenie, aby każdy, nawet w dorosłym życiu, nie zapomniał o swoim wewnętrznym dziecku, które chce się bawić i tryska radością! ^^

a tuż po mamy króciutkim wywodzie, tata winszuje w kierunku swych pociech.

Mi rodzice też życzenia składali... i dostałam Milkę! Jęzor

____________________
Ja też dostałam Milkę <karmelową> ;D

A ja Happy Cows *.*
!Guardian F
Dodano dnia 01 June 2009 20:40
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 377
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal
(^Guardian: "składam Wam wszystkim dużego buziaka!")


Zródło: kamyl 19:50Kotecek5 nudzi ci się? kamyl 19:50Kotecek5 ;d

Rotfl

Ofc wszystkiego najlepszego. I może nie tylko sok pomarańczowy wypijmy ("Dominisia, tak to do Ciebie między innymi!). Sto lat xd
~Liselane F
Dodano dnia 01 June 2009 20:41
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 404
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 37
Data rejestracji: 13.04.09
Medale:
Brak
Piękny wierszyk, PIĘKNY ;P

Ja też dostałam Milkę <karmelową> ;D
!Delirantka F
Dodano dnia 01 June 2009 21:35
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 125
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Mój tata, niestety, nie uznaje tych wszystkich dni czegośtam/kogośtam, ale za to od mamy dostałam wedlowską truskawkową. ;d

A wiersz piękny, wiadome, teraz tylko zdrowie wznieśmy. ;d (sokiem czy czym tam chcecie)
!niewesolypagorek F
Dodano dnia 01 June 2009 21:49
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 397
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal
Ofc wszystkiego najlepszego. I może nie tylko sok pomarańczowy wypijmy ("Dominisia, tak to do Ciebie między innymi!). Sto lat xD

Właśnie! "Misia, wypij z nami! Jupi!

Ja dostałam od mamy kasę i życzenia, a mój ojciec jak zwykle olał. W zasadzie to dobrze, mam święty spokój. : D

Wiersz jest mało piękny, a był jeszcze gorszy ale ^Kamyl i "b^2-4ac kazali mi poprawić. : (((
_____________
Ej! Tylko mi wolno mówić do (Do)MI(ni)SI "Misiu". xD

Mi wolno bardziej! ; D

D: Wcale, że Ci nie wolno, bo mnie zdradziłaś! ;<

pff... wolno mi, bo wypominasz mi to publicznie, ot co!
!Dominika F
Dodano dnia 01 June 2009 21:55
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 325
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Ofc wszystkiego najlepszego. I może nie tylko sok pomarańczowy wypijmy ("Dominisia, tak to do Ciebie między innymi!). Sto lat xD


Właśnie! "Misia, wypij z nami! Jupi!
A zostawcie Wy mnie w świętym spokoju! ;<

A wiersz jest bardzo brzydki i mnie się nie podoba, więc się pod nim nie podpisuje.
I wszystkiego najlepszego. ;D

Ej! Tylko mi wolno mówić do (Do)MI(ni)SI "Misiu". xD
Wredota. ;P
!Ariana F
Dodano dnia 01 June 2009 22:17
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 131
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak
Ej! Tylko mi wolno mówić do (Do)MI(ni)SI "Misiu". xD

No wióra, wióra postarałaś się widzę. Ładny wierszyk, bardzo ładny. Nie wiem, co tu jeszcze napisać, ale musiałam dodać to pierwsze zdanie, więc po prostu wszystkiego najlepszego. ;p

__
Wredota. ;P

Dzięki, Misiu. Oczko
~kochanka_dracona F
Dodano dnia 02 June 2009 07:07
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 44
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
...miłego lizania dużego lizaka,

Oracie mi psychikę. xD Miłego lizania. ;ddd
Noo, to ja też wam życzę miłego lizania, dużego lizaka, oczywiście. xD
~Courag F
Dodano dnia 02 June 2009 15:30
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 63
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak
Ach dziękuję. Uśmiech
Moja mama nie uznaje takich dni, ale i tak wczoraj się nieźle bawiłam na dniu dziecka. Byłam na festynie organizowanym przez miejscową szkołę specjalną prowadzoną przez siostry zakonne i wszystko było gratisowe, więc biłam rekordy we wcinaniu słodyczy. Swoją drogą fajnie było potarzać się w tych kulkach i poskakać na trampolinie. Uśmiech

miłego lizania dużego lizaka

Bez skojarzeń. xD
~Lady_Van_Tassel F
Dodano dnia 02 June 2009 16:53
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 416
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Łał jakie twórcze!
Dziękuję pięknie i oczywiście też się przyłączam do życzeń. Rozbawiony
Ahhh
Nam pani od WOSu zrobiła sprawdzian w Dzień Dziecka i jak rozdała kartki życzyła nam "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka" myślę, że byśmy się bardziej cieszyli jakby odwołała sprawdzian...
A tak w ogóle to też mi się spodobał ten fragment o lizaniu lizaka. xD
Oceny

Wybitny Wybitny 100% [1 głos]
Powyżej oczekiwań Powyżej oczekiwań 0% [Brak oceny]
Zadowalający Zadowalający 0% [Brak oceny]
Nędzny Nędzny 0% [Brak oceny]
Okropny Okropny 0% [Brak oceny]
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 1233
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30