Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Co z nim?
Pan Weasley opadł na kolana przy George'u. (...) [Fred] Wpatrywał się w ranę swego brata, jakby nie mógł uwierzyć własnym oczom. (...)
- Jak się czujesz, George? - szepnęła pani Weasley.
Pomacał sobie głowę.
- Jak uduchowiony - wymamrotał.
- Co mu się stało? - wychrypiał Fred z przerażoną miną. - Mózg ma uszkodzony?
- Jak uduchowiony - powtórzył George, otwierając oczy i patrząc na brata. - Widzisz... jestem trochę uduchowiony. ODUCHOWIONY, Fred, łapiesz teraz?
(...) Twarz Freda odzyskała zwykłą barwę.
- To żałosne - powiedział. - Naprawdę żałosne! Tyle jest dobrych dowcipów o uszach, a ty wyskakujesz z tym uduchowionym?
- Ach, mamo - powiedział George, uśmiechając się do zalanej łzami matki - teraz będzie ci już łatwo nas odróżnić.
Jak dobrze wiecie, Tom Felton (Draco Malfoy) aktualnie bierze udział w produkcji mini-filmu "Labirynth", lecz nie próznuje i być może za jakiś czas zobaczymy go w kolejnym, tym razem horrorowym filmie. Film ten ma nosić tytuł Therese Raquin i aktualnie Tom jest w czasie negocjacji z producentami. Na razie ujawniono jednak, kto wystąpi w tej nowej produkcji - Glenn Close i Elisabeth Olsen oraz kilka informacji o fabule: Teresa (E. Olsen), wraz z kochankiem Laurentem, zabija swojego męża (T. Felton), chorego chłopaka, którego to do małżeństwa z Teresą przymusiła Madame Raquin (G. Close). Po wyjściu za mąż w imię prawdziwej miłości, młode małżeństwo jest prześladowane przez ducha byłego mężą kobiety, co wprowadza nienawiść między dwoje zakochanych ludzi.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Lady Holmes
dnia 09 February 2012 16:33
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.