Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
(...) - Nie - powiedział głośno Harry, a wszyscy spojrzeli na niego zaskoczeni; Ognista Whisky chyba wzmocniła mu głos. - Jeśli ktoś popełnił błąd... jeśli komuś się coś wymknęło, to na pewno nie naumyślnie. Nie możemy nikogo oskarżać. Nikogo - powtórzył jeszcze głośniej. - Musimy sobie nawzajem ufać. Ja ufam wam wszystkim i nie wierzę, by ktokolwiek w tym pokoju mógł sprzedać mnie Voldemortowi. (..)
Dom:Slytherin Ranga: Przeciętny Uczeń Punktów: 171 Ostrzeżeń: 1 Komentarzy: 36 Data rejestracji: 26.08.08 Medale: Brak
Nie lubię tej sceny w filmie... Według mnie to beznadziejny pomysł, że Błyskawica pojawia sie dopiero na końcu, a Harry od razu na nią wskakuje i odlatuje. Wątpie, by coś takiego było dozwolone, ale nie o to chodzi ;p Wolę wersję z książki, ze Harry najpierw nie wie, od kogo ona jest a na końcu się o tym dowiaduje.
Aczkolwiek fota nie jest zła ;p
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.