Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 226
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Sami w domu!?
Drukuj temat · Sami w domu!?
~Ginny0004 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2010 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1083
Ostrzeżeń: 3
Postów: 463
Data rejestracji: 08.03.10
Medale:
Brak

Kiedy zostajecie sami w domu (przypuszczam, że mieszkacie z rodzicami lub opiekunami), co robicie?Macie jakieś szalone pomysły jak spędzić to parę godzin nie nudząc się?Robicie to co zawsze, czy może macie jakieś specjalne zajęcia, których nie możecie robić przy rodzicach np. ubieracie ciuchy mamy?, próbujecie ugotować coś nowego?, malujecie się jak lelki "barbie" (dla zabawy), a może robicie na złość starszemu rodzeństwu?
Zapraszam do dyskusji!! Jupi!

Jeszcze chciałabym dodać pytanie, czy kiedykolwiek, ktoś przyłapał was podczas robienia dziwnych rzeczy jak jesteście sami w domu?(np. śpiewania, tańczenia, gotowania, przebierania się w ciuchy mamy)?
__________________
W pogoni za szczęściem...



Moje FF! Komentarze!!!
NOWE z dnia 15.08.!!!
http://hogsmeade....ad_id=3207

A to moje mini-opowiadanie pt. Telefon, proszę o opinie(zależy mi na szczerości):
http://hogsmeade....ad_id=3948

Edytowane przez Alae dnia 02-04-2010 23:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Prue F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2010 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 651
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 16.08.09
Medale:
Brak

Doskonały temat dla mnie Uśmiech
Uwielbiam być sama w domu, zwykle w tedy słucham głośno muzyki, przesiaduję na stronach HP(nie tylko polskich Oczko), eksperymentuję z jedzeniem i robię wiele innych rzeczy. Rozbawiony
Jak byłam mniejsza to przebierałam się w ubrania mamy, zakładałam jej wielkie szpilki, malowałam się jej kosmetykami i chodziłam po domu dumna jak paw. Tooth
__________________
FUCK IT! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2010 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Ja przeważnie włączam na cały regulator muzykę, której nie lubi moja mama, chodźby takiej jak gra Metallca czy Iron Maiden. Lubię też buszować po kuchni, bo wiem, że mama chowa od czasu do czasu jakieś słodycze. Oczko A jeśli znudzi mi się to i to, siadam przed telewizorem i włączam kanały, jakich jeszcze nie oglądałam, bo TV było zajęte przez kogoś innego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Arciu F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2010 20:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 41
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 15.02.10
Medale:
Brak

Ja niestety bardzo rzadko mam okazję być sama w domu ;/ Ale jeśli już, to zawsze coś się wynajdzie Uśmiech xD np. Baaaardzo głośno słucham muzyki, tańcze i śpiewam ( co robie tylko gdy nikt mnie nie słucha xD haahaha) Moi sąsiedzi mają szczęście, że nie mieszkamy w bloku xD Hmmm szaleje, mam różne odpałyy, skacze po łóżku moich rodziców, tańcze break dance xD wggg zawsze mi coś do łba wpadnie, czasami jak jest ciepło 'udaje, że pada deszczyk' xD hahaha czyli jak sąsiad np. kopie w ogródku, ja wylewam na niego wode xD, ale oczywiście w postaci deszczyku, tak, żeby za bardzo się nie zamoczył xD i wiele innych Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2010 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Rzadko kiedy zostaję sama w domu- mieszkam z rodzicami i dziadkami. Pamiętam te czasy, kiedy zostawałam sama z siostrą- wtedy zjeżdżałyśmy materacem po schodach. Happy
Teraz, kiedy zostaję sama w domu jedynie siadam przed telewizor (oglądam sport), albo przed komputer. Ostatnio zjechałam na materacu jakieś 5 lat temu i zrozumiałam, że o stałe zęby jednak trzeba uważać. Rozbawiony
__________________
fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/345/e/c/the_12_days_of_kuro_by_madeleine_elizabeth-d34pljy.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Charlie House F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2010 13:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 196
Ostrzeżeń: 3
Postów: 152
Data rejestracji: 04.04.10
Medale:
Brak

Ja mało oryginalnie puszczam sobie na maxa Ice Cuba ; D Po za tym to już chyba nic szczegolnego, może jestem mało pomysłowy xD.
__________________
Ginny0004 < 3


Ale to ja jestem mugolem?


Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie zniszczony...


[gg]19346735[/gg]


Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi. Pamiętajcie o antykoncepcji.
www.dajrap.wordpress.com Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2010 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Ja w domu sama jestem codziennie po przyjściu ze szkoły..(wszyscy są w pracy.) Mieszkam z rodzicami siostrą i bratem w bloku. Gdy rodziców nie ma w domu to często... Gram na kompaturze, albo oglądam TV, nigdy się nie przebieram w ciuchy mamy, ani nie maluję (znaczy się maluję, ale tylko rano przed szkołą Rozbawiony).
Raz, ale to jak miałam 5 lat to się bawiłam lalkami (krępująca zabawa przy innych Język) to zostałam przyłapana przez mojego brata, który śmiał się ze mnie chyba przez 2 tyg. Rozbawiony
__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2010 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

Uwielbiam być sama w domu. Przesiaduję często sama. Moi rodzice mają restaurację. Prawie w każdy week. jestem sama w domu czasem do rana. W tym czasie gadam na GG. Albo przesiaduję na stronkach. Lubię też puścić muzykę i pośpiewać, najlepiej obejrzeć jakiś film.
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2010 17:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

U mnie standardowo. Zaczynam słuchać głośnej muzyki i korzystać do woli z komputera xD Bo zwykle to jest u mnie wojna o komputer... Uśmiech
Ale uwielbiam włączać w telewizji kanały muzyczne i śpiewać razem z artystami. Nawet teraz jestem sama w domu Uśmiech Ale kiedy mam więcej czasu to oglądam filmy lub skacze po internecie w poszukiwaniu czegoś do rozrywki.
Jak byłam młodsza to robiłam dużo więcej szalonych rzeczy, a jakich to już nie pamiętam xD
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2010 17:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Ja jestem cały czas sama. Moi rodzice pracują do wieczora, rodzeństwa nie mam. Mama tylko na godzinę po 15 wraca, gdyż pracuje w dwóch instytucjach, a tata ma swoją firmę i musi jeździć po okolicach mojego miasta i innych miast, a zresztą tata rzadko wpada, gdyż moi rodzice się rozwiedli. Lubię być sama w domu. Może już z przyzwyczajenia. Wtedy robię to, co mi się podoba. A poza tym, to mam kota, psa i szczura, więc nie ma szans żebym czuła się samotnie i jest wesoło. :)
Co ja wtedy robię? Wszystko. Śpiewam, tańczę, jem, oglądam TV, włączam kompa, bawię się z psem, kotem, szczurem, gadam do siebie (trochę to dziwne, ale cóż) i do zwierzaków też.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.

Edytowane przez Loonyy dnia 21-04-2010 13:02
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2010 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Rzadko kiedy bywam sama, ale jak już się zdarzy tpo oczywiście muza na maxxx. Śpiewam, tańczę i objadam się, ale to robię nawet wtedy, gdy inni są w domu. Ogólnie to głośno się bawię, ale jak tak się to teraz pisze to mi się wydaje, że to takie nudne, ale o tak lubię to robić.
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Ja rodzice idą do pracy w poszczególne dni, to tak mniej więcej czas do 22. W sumie nie robię nic oryginalnego - puszczam na cały pokój muzykę, siedzę przy komputerze, czasami przymierzam jakieś ciuchy jak mam problem z ubraniem się na następny dzień i trochę sprzątam. Czasami zachaczam o jakieś filmy na komputerze i je oglądam, ale zdecydowanie brak mi motywacji, zdecydowanie wolę słuchać muzyki.
A co do dziwnych sytuacji, w których mnie miałby ktokolwiek przyłapać, to wydaje mi się, że takowe się jeszcze nie zdarzyły.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Sama w domu często nie jestem, bo mam siostrę, a ona niestety wykabluje wszystko dla mamy. Jednak kiedy nadchodzą te piękne chwile to puszczam głośno muzykę, tańczę śpiewam, gram na gitarze i oglądam filmy, które wolę oglądać sama żeby nikt mi nie przeszkadzał. Czasami jestem jednak bardzo cicho i po prostu myślę lub tworzę jakieś opowiadania, które zaraz potem wyrzucam, bo wydają się beznadziejne, albo straciłam wenę.
Na tym moim śpiewaniu i tańczeniu zostałam przyłapana już nie raz. Jeśli to była mama to jest ok, jeśli siostra też. Gorzej jak tato, bo on się śmieje, że do szkoły muzycznej powinni mnie zapisać. Wypomina mi to potem przez tydzień. Mówi, że u nas w rodzinie wszyscy tak ładnie śpiewają, a Magdalena (kiedy się nauczy, że wolę Lenę?) w szczególności.
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 12:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Ja bardzo często jestem sama w domu na całe tygodnie Uśmiech
Zazwyczaj robię wtedy małe party, albo wieczorek filmowy z moimi przyjaciółkami, często też w takie dni moje przjaciółki zostają u mnie na noc i jest świetna zabawa Uśmiech

Na robieniu dziwnych rzeczy nie zostałam przyłapana nigdy, albo tego nie pamiętam <i dobrze Uśmiech>
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 13:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja właściwie codziennie zostaję na dłuższy czas sama w domu. Głównie słucham trochę głośniej muzyki, tańczę, śpiewam, gotuję, rozciągam się, ale przede wszystkim przebieram się w jakieś lżejsze ciuchy (np. bluzki na ramiączkach, krótkie spodenki) i dopiero cokolwiek działam :)
Zdarzyło się też kilka razy, że zostałam przyłapana na słuchaniu bardzo głośnej muzyki, tańczeniu i śpiewaniu, ale to było dawno i już nauczyłam się unikać takiego ''zdemaskowania''.
__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 18-04-2010 13:46
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 14:01
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Dziwne... gdy jestem sam w domu, najczęściej się uczę... ewentualnie słucham muzyki, ale i tak na słuchawkach, bo na głośnikach nie lubię. TV wtedy nie oglądam.
I nie otwieram nikomu drzwi Język
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 08:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Ogólnie rzecz biorąc, lubię być sama w domu. Nie zdarza się to jednak zbyt często. Zazwyczaj w takiej sytuacji korzystam z internetu i wyłączam telewizor. Czasami śpiewam/wyję.

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek została przyłapana na czymś dziwnym. Zapewne dlatego, że korzystanie z komputera nie jest czymś zawstydzającym. Nawet gdy mam szlaban na używanie internetu radzę sobie całkiem nieźle, starannie wykorzystując każdą minutę samotności.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-04-2010 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Słucham głośno muzyki.
Staram nie robić tego przy moich rodzicach, bo po co niepotrzebnie narażać ich na stresy...
Czy mnie przyłapali? Taaaaak... Jak dzwonili jakieś 15 min dzwonkiem do drzwi. ; )
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Monika_Lestrange F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 27-04-2010 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 623
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 03.04.10
Medale:
Brak

Ja sama mieszkam w moim przytulnym mieskzanku i rozne dziwne rzeczy tam s9ie dzieja Rozbawiony Dzisiaj palac sobie na balkoniku zawiazalam na sznureczku jednorazowke i puszczalam jak latawca az sasiad z gory mi oberwal.. Smutny chyba mu przeszkadzala.. zawsze wiedzialam ze to kryminalista... Rozbawiony
A tak to tradycyjnie jak wszyscy puszczam muzyke, spiewam, tancze, haftuje (to tlyko jak znajomi wpadna i to zazwyczaj na drugi dzien rano Rozbawiony), i (głownie ze wzgledu na ''religie''Oczko uwielbiam medytowac Uśmiech
__________________

.burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.





Witaj drogi Gościu, pamietaj, że może zobaczysz moją duszę, ale nigdy nie przeczytasz jej w całości.
http://przemysleniapapierosnicy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 28-04-2010 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Sama w domu jestem dość często. Głównie w poniedziałki, wtorki i piątki.
Co robię? Zazwyczaj nic ciekawego. Najczęściej siedzę po prostu przy komputerze - nikt okrutnie nie chce mi go wtedy zabrać, nikt nie narzeka, że siedzę za długo... :) No i muzykę mam puszczoną głośniej niż zazwyczaj, a czasem bardzo głośno. Czasem sama sobie pośpiewam, czego nie robię przy innych. I to w sumie tyle jeżeli chodzi o rzeczy, których zazwyczaj nie robię. <;
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 28-04-2010 20:30
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT