Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 232
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Świadome Sny
Drukuj temat · Świadome Sny
~Szell F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2010 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 26.01.10
Medale:
Brak

Ciekawe, nigdy nie próbowałam śnić w taki sposób. Podczas spania, sama nawet nie wiem kiedy zaczynam śnić, a jeżeli już dochodzę do wniosku, że to jest sen to nie potrafię go kontrolować. Zwykle budzę się w najważniejszym momencie jego trwania i próbuję sobie odtworzyć to co mi się śniło.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rytelier F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2010 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1167
Ostrzeżeń: 2
Postów: 86
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Często, jak sobie uświadamiam, że jest sen, to mnie wyciąga z niego Smutny Próbuję się kręcić, skakać, nie wiadomo co, ale jednak mnie wyciąga. Najgorzej jest, jak jest paraliż senny (mam go zwykle, jak wody potrzebuję o.o). Czasami, jak mnie nie wyciąga, to wiem, że to jest sen, ale nie mogę go kontrolować..
Często zdarza się, że sny są nierealistyczne, np: jest Hogwart i jestem w nim, ale w pewnym momencie okazuje się, że jest to tylko budowla z lego Język Nie lubię tego.
__________________
Jeżeli będziesz doBry, to spadniesz z wieży, a jeśli zUy, to dostaniesz łopatą.
img177.imageshack.us/img177/8305/avatarwt7.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Prue F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2010 15:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 651
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 16.08.09
Medale:
Brak

Nie, ja raczej nie miewam świadomych snów. W ogóle o nich nie słyszałam, zawsze jak śnię nie mam nad tym kontroli i często wydaje mi się, że to wszystko dzieję się naprawdę, a nie w mojej głowie xD
__________________
FUCK IT! Rozbawiony

Edytowane przez Prue dnia 26-01-2010 15:12
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2010 23:22
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Raz śniła mi się pewna historia z rolą główną, jako moją osobą ,której zakończenie nie było do końca szczęśliwe. Pomyślałam więc: Przecierz to sen. Mogę to sobie zmienić I tak nastąpił gwałtowny zwrot akcji, kończący się Happy Endem.Uśmiech
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2010 09:13
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Zdarzało mi się śnić ze świadomością, iż to jest sen. Najczęściej jednak orientowałam się w koszmarach. Bywało, iż podczas snu nic się nie działo niepokojącego, a u mnie włączał się taki niepokój... jakbym świadomie wiedziała, że czeka mnie całonocna przeprawa z koszmarem. Trochę jak w filmie, kiedy nic nie zwiastuje jakiejś tragedii, ale muzyka już Cię nastraja - już wiesz, że coś tu nie gra...

Kiedyś słyszałam o czymś takim, jak kontrolowanie snów. I podobno jest to do zrobienia. Wystarczy długo myśleć o tym, że chcesz (np) klasnąc w dlonie podczas snu. I zasypiać z takim pragnieniem. A potem, kiedy już sen trwa, próbuj klasnąć w nie. Kiedy Ci się uda - no, to już jest początek kontroli ; ).

Ale nie próbowałam tego, więc nie mogę zagwarantować, że to działa. Na pewno jest to interesujący eksperyment, a może nawet krok do tego, by koszmary zniknęły z naszego życia? ^^. A na pewno ze snów ; P
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.

Edytowane przez mooll dnia 05-02-2010 09:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic butterfly F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2010 10:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 2
Postów: 107
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

O dziwne mi ostatnimi czasy zdarzają się takie różne rzeczy np przed zaśnięciem myśle o czymś o czym bardzo chciałabym śnić i często się udaje...ale z tych snów pamiętam wszystko zawsze są cudne takie miłe i takie wyraziste i prawdziwe...jak na jawie i czuje że mogę w nim zrobić wszystko co bym chciała...ale jak np w nim upadnę to często się budzę i jest mi tak dziwnie...albo jeżeli po takim"świadomym" śnie się obudzę to czuje coś dziwnego i właśnie nie wiem jak miałabym to nazwać to po prostu takie dziwne uczucie...poczytam trochę na wikipedii i chcę się trochę tego pouczyć chociaż mam jakieś nie uzasadnione obawy...ale ja lubie takie eksperymentyxDJeżeli można to tak nazwać xDd
__________________
co jest?!
Wyślij prywatną wiadomość
~Nigellus_Black F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 22:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1476
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Brak

Mam je bardzo często ... czasem mnie to wręcz przeraża - doskonale wiem, że śnię i nie mogę (a często nie chcę) w żaden sposób wyrwać się ze snu Na całe szczęście w większości wypadków te sny są sympatyczne. Przez często rozumiem to, że zdarzają mi się parę razy w miesiącu. Sny świadome są czymś niezwykłym, zaczęły mi się śnić jakieś 2 lata temu. Nie ćwiczyłem ich i nie słyszałem o czymś takim do tamtej pory. Zacząłem odrobinę trenować to po tym jak przeczytałem sobie o świadomych snach. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że nie jest to takie do końca normalne, często u takich osób pojawiają się nocne zmory. Mnie się to akurat nie zdarzyło na razie. Zwykle świadomość w moich snach pojawia się gdzieś w ich połowie i wówczas Jestem w stanie kierować swoimi poczynaniami, a mimo tego dalej zdaję sobie sprawę z tego, że są to sny. Boję się, że kiedyś się obudzę i nie będę wiedział czy to sen, czy jawa ... ? Fałszywe przebudzenie raz mi się już zdarzyło, nie wspominam tego najlepiej ... ;/
Edytowane przez Nigellus_Black dnia 08-02-2010 22:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2010 12:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ha. A ja dzisiaj doświadczyłam czegoś zupełnie nowego, a mianowicie połączenia świadomego dnu i fałszywego przebudzenia. oO
Śniło mi się, że idą sobie miastem i nagle zadałam sobie głupie, zupełnie od rzeczy pytanie "Czemu nie ma ze mną Klaudii?", nawiasem mówiąc mojej przyjaciółki. Co dziwniejsze, właśnie w tejże chwili uświadomiłam sobie, że to sen i ja naprawdę śnię.
I nagle zaczęłam się budzić (jak się później okazało wcale nie naprawdę), ale, że chciałam dalej spać zaczęłam ponownie odpływać. Całe ciało mi zdrętwiało, jakby porażone, ale po chwili znowu zaczęłam się wybudzać i z powrotem zasypiać. Ciało znowu zdrętwiałe i tak dalej. W końcu nie wytrzymałam, bo to porażenie zaczęło mnie z lekka przerażać... I obudziłam się, tym razem już na serio. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że budziłam się "nie na serio", bo widziałam nawet swój pokój i sufit, ponad to cały czas wiedziałam, że śnię. Dziwne nie?
W dodatku zasypiając wcale nie myślałam o snach świadomych i nijak nie starałam wprowadzić w "trans". oO
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 08:45
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Oh, ostatnimi czasy, spotkałam się wielokrotnie ze 'świadomymi snami'. Nie wiem co je powoduje, ani dlaczego tak się dzieje, ale mogę Wam opowiedzieć moje wrażenia podczas snu.

Śniły mi się różne głupoty, a ja wiedziałam, że śpię. A potem coś powiedziałam do kogoś ze snu ( I wtedy pomyślałam sobie, że muszę się zamknąć, bo gadam przez sen.), a następnie przeanalizowałam całe senne zdarzenie w myślach ( I wtedy przemknęło mi przez myśl, żebym przypadkiem tego nie wymówiła.).
Wiem, że nagmatwałam, ale ciężko mi opisać to wrażenie.

Było to fascynujące, ale od tamtej pory mam wiele wątpliwości - np. kiedy śpię, martwię się, że gadam albo, że ruszam nogami, gdy idę przez sen etc.

Chyba lepiej było, kiedy moje sny były nieświadome. Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 21-04-2010 08:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 13:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Próbowałam tak kiedyś śnić, ale za każdym razem moje myśli odbiegały od tego o czym chciałam śnić i na tym się kończyło. Chciałabym kiedyś tak naprawdę zapaść w taki sen. Nie umiem kontrolować swoich snów. To tak jakbym oglądała jakiś film, tylko że nie łatwo jest mi się od nich oderwać.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Mi tam jeszcze się nigdy nie zdarzyło coś podobnego.
Zawsze próbuje, ale jak sobie uświadomię, że to jest daremne to kończę, ale zaraz po tym zaś mówię sobie "A czemu nie ?!" tylko, że potem już nie wiem jak się wprowadzić w ten świadomy sen ;/
Muszę jeszcze dziś popróbować xD

__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilka Potter F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 23-05-2010 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 416
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 13.05.10
Medale:
Brak

Ja tylko raz miałam taki senSmutnyWidziałam wszystko(nawet jak moja siostra położyła mi na twarz psa,żebym się obudziła,co niestety podziałało:/)Ale za to często przydarza mi się Deja Vu.Ale to nie ten temat,więc się zmywam...
__________________
Wszem i wobec ogłaszam, że pani o nicku Lilka Potter nie będzie funkcjonować na stronie Hogsmeade.pl.
Cóż poradzić?Jestem chora, nie mogę tego zmienić.Nie i koniec.Nigdy tu nie wrócę, nie chcę mówić o tym.
Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.
Goodbye!
www.powiewmagii.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 10-06-2010 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

Hmm ... Ja takich snów nie miałam . Nigdy nie myślałam że
można śnić i wiedzieć . Takie to dla mnie dziwne . Nigdy podczas snu nie miałam dostępu do wspomnień .
Edytowane przez Alae dnia 10-06-2010 20:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 20:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

A ja jestem pewna, że taki świadomy sen miałam właśnie w tym tygodniu

Pierwszy świadomy!
Świadome sny nie są mi obce

Drugi widzący!
Świadomy Sen miałam z 5 razy

Trzecie medium!
to dziwne, bo mi się ostatnio to często zdarza

Nie wierze czwarte!
Miałam to z 4-5 razów

I piąty się znajdzie!
Zdarzyło mi się ze 2-3 razy

Patrzcie! Szósty!
Muszę przyznać, że zdarzyło mi się to kilka razy

Niemożliwe siódme medium!

Nie chcę być niegrzeczna, ale albo część kłamie albo to straszny zbieg okoliczności. Ponieważ takie sny według naukowców miewa 20% populacji...
A więc tu schowało się 20%!
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Hmm... szczerze mówiąc to ja nie wiem jak można spać NIEŚWIADOMIE Uh-oh!, bo chyba od urodzenia mam świadome sny. Zawsze wiem, że jest to tylko sen, a nie rzeczywistość i zawsze mogę robić w nim, to co mi się żywnie podoba. Najbardziej lubię latać Oczko. Świetne uczucie. Tak w ogóle to do niedawna nie wiedziałam, że moje sny są świadome. Myślałam, że wszyscy tak mają. Ostatnio dowiedziałam się, że niektórzy próbują się tego nauczyć... Uczcie się, uczcie, bo jeden świadomy sen jest nie raz lepszy od tygodnia normalnego życia Rozbawiony (ale to tylko moje odczucia Oczko).
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2010 13:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Wiele razy spotykałam się z tym tematem, ale nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Jestem ciekawa jak to jest śnić świadomie, ale szczerze mówiąc trochę mnie to przeraża. Może kiedyś spróbuję. Kto wie...
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2010 14:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Czy mam świadome sny ....?

Nie wiem możliwe że mam .
Niestety ale ja mało co pamiętam swoje sny .
Po przebudzeniu jeśli któryś z was zapytał by mnie co mi się dzisiaj śniło od_razu odpowiem że nie wiem nie pamiętam ,ale udaje mi się z czasem je odtworzyć w ciągu dnia .
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.

Edytowane przez Alae dnia 28-06-2010 15:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Ruda F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 11:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1034
Ostrzeżeń: 2
Postów: 171
Data rejestracji: 19.06.10
Medale:
Brak

Dość często zdarza mi się miewać świadome sny. Lubię kiedy mogę je kontrolować i przejmować nad nimi władzę ( nawet kilka razy udało mi się przenieść do Hogwartu! xDDD ). Zdarzyło mi się też, choć pewnie nie uwierzycie mieć prorocze sny... Ogólnie ostatnio coraz częsciej mi się to zdarza, aż się zaczynam powoli bać, chociaż nie przecze - jest to nawet fajne ;]] Być może te moje proroctwa byłyby bardziej przydatne gdyby śniło mi się coś co mogłoby zagrażać światu itp. a nie jakieś błahostki .. ;))xdd Pożyjemy , zobaczymy ...xD
__________________
Moje serce to jest muzyk - improwizujący

Przestań mówić kłamstwa o mnie, bo zacznę mówić prawdę o Tobie..
Wyślij prywatną wiadomość
~Vingardium F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2010 14:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 109
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 30.10.10
Medale:
Brak

Świadomy sen miałam kilka razy i muszę przyznać, że to nie było miłe uczucie. Jestem przyzwyczajona szczypać się w rękę, gdy coś wydaje mi się nieprawdopodobne (np. piątka z matematyki -.-), i gdy miałam swój pierwszy świadomy sen też tak właśnie zrobiłam. Nic mnie nie zabolało. Uszczypnęłam się jeszcze raz, i zaczęłam krzyczeć. A właściwie próbowałam, bo żaden dźwięk nie wydobywał się z moich ust. Zrozumiałam, że to tylko sen, a że znałam techniki opanowania się w takich momentach, spanikowałam. Pamiętam, że zaczęłam biec pewną ulicą, i po kolei uderzałam się cegłami w głowę, żeby się obudzić. Najgorsze było to, że to nic nie pomagało. W końcu całą siłą woli zmusiłam się do otwarcia oczu, i w końcu się udało, obudziłam się. Serce waliło mi jak młotem, bo nic nie wiedziałam o świadomym śnie. Drugi sen był bardzo dziwny - śniło mi się, że jadę samochodem, idę do mieszkania babci, a tam dwie babcie, takie same - wtedy zorientowałam się, że to wszystko to tylko sen. Znów lekko się wystraszyłam - ale zamiast walić się cegłami po głowie, powoli otworzyłam oczy, i się obudziłam. Potem na jakiejś stronie zobaczyłam artykuł o świadomym śnie - zaintrygowało mnie to i postanowiłam spróbować. Ćwiczyłam, ale nic nie pomagało, w końcu zaprzestałam. Którejś nocy miałam sen, w pewnym momencie odzyskałam świadomość, i powiedziałam sobie: Musisz się obudzić. Otworzyłam oczy i rzeczywiście, obudziłam się. Potem miałam wyrzuty sumienia, że nie spróbowałam dalej kontrolować tego snu, ale po prostu spanikowałam. Gdy opanuje się technikę świadomego snu, można robić, co się żywnie podoba - wyobrażam sobie jeden dzień w Hogwarcie, skok na bungee, to wszystko, czego nigdy nie zrobię na jawie. Chyba znów zacznę te ćwiczenia. A nuż mi się uda? ;)

Nie chcę być niegrzeczna, ale albo część kłamie albo to straszny zbieg okoliczności. Ponieważ takie sny według naukowców miewa 20% populacji...
A więc tu schowało się 20%!

Naukowcy uważają, że przynajmniej 20% populacji doświadczyło w swoim życiu świadomego snu.
__________________
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.
Wisława Szymborska

Edytowane przez Vingardium dnia 04-11-2010 16:01
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2010 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Zazdroszcze osobom które kiedykolwiek miały styczność ze świadomym snem. Sporo się o tym naczytałam, nie jeden raz próbowałam i za każdym razem nic. Nieraz mam tak, że wiem, że to świadomy sen ale zwyczajnie nic sobie z tego nie robię, robię dalej to co robiłam, nieraz mam też tak, że czuje ból w śnie, np. za każdym razem jest to mocny ból zęba.;q
Moja koleżanka odkąd pamięta ma świadome sny, a gdy zaczęła czytać, dowiadywać się o tym więcej zwyczajnie juz przestała je miewać.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT