Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 370
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Sny
~Hermiona44 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 20:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 220
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 15.11.09
Medale:
Brak

Czy po przeczytaniu lub oglądnięciu Harrego Pottera śniła wam się potem jakaś historia związana ze światem magii, lub z którymś z bohaterów? Jeśli tak może opowiecie troche o tym śnie? Czekam na postyUśmiech
__________________
(>**)>Hermiona
Wyślij prywatną wiadomość
~Half-Blood-Princess F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 20:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 87
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Ooo! Ja mam dużo takich snów!
Na przykład ostatnio , śniło mi się że uczę Hermione jeździć na nartach Rotfl Ale najfajniejszy sen był o Severusie. Siedzę sobie tak gdzieś w lochach i odrabiam pracę domową , aż tu nagle przychodzi Sev , rozbiera się i wchodzi do jacuzzi która stała naprzeciwko. Ja tak na niego patrze i on na mnie też. Później się uśmiecha i mówi że mam iść do niego do tej jacuzzi. Dowcipniś No to ja oczywiście idę Śmiech
No a później to już wiecie ... Cool
__________________
- And what will you give me in return, Severus?
- Everything

I'm broken and flyin' without wings
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wiele razy tak było, ale do dziś pamiętam tylko jeden. Stałam w Sowiarni i wysyłałam sowę do przyjaciółki z listem w którym pisałam jej, że dostałam się do Hogwartu, że to wszystko co wypisuje Rowling to prawda i żeby uzbroiła się w cierpliwość bo McGonagall mi powiedziała, że od przyszłego roku ona też może przyjść, ale musi być w Huffelpuffie, bo tylko tam są wolne miejscaxD
Śnią mi się również takie sny po obejrzeniu innych fajnych filmów. Raz byłam nawet Rudą z 3 części X-mena. Lubię takie sny ponieważ widzisz coś o czym marzysz, chociaż wiesz, że to nigdy się nie spełni. Senne marzenia to piękna rzecz Oczko
Edytowane przez Lilyanne dnia 10-01-2010 21:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kurczę. Ciężko jest znaleźć odpowiedni dział, nie? To przecież takie trudne... Nie jestem też pewna, czy tematu przypadkiem nie było... Ale może się mylę.

Sny? Miałam wiele. Jeden z pierwszych, lub nawet pierwszy... Zapadł mi głęboko w pamięć. Czytałam bodajże pierwszy tom, mając lat osiem, może nawet siedem... W każdym razie śniło mi się, że byłam czarownicą, jechałam do Hogwartu, tak, uczyłam się magii... I jak miałam rzucić swoje pierwsze zaklęcie to się obudziłam. Można by rzec, że wpadłam w czarną rozpacz, bo szlochałam zawzięcie... Ach, ale sentymenty pozostają. Cały czas żałuję, że nie dotrwałam do końca. ; d
Miałam więcej, ale nie pamiętam ich tak dobrze. Był z Draco, z Severusem... Często były jakieś pokręcone, dziwne i nieprawdopodobne. Jak jeszcze mi się coś przyśni to z pewnością napiszę.
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 11:29
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Kurczę. Ciężko jest znaleźć odpowiedni dział, nie? To przecież takie trudne... Nie jestem też pewna, czy tematu przypadkiem nie było... Ale może się mylę.


Też mi się tak zdawało, ale po przeszukaniu forum skłaniam się do stwierdzenia, że nie było. ;p

Co nie zmienia faktu, że dział zdecydowanie nie ten co powinien. Zwracaj na to większą uwagę. Tymczasem przenoszę.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 11:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Raz śniło mi się ,że jestem dyrektorką szkoły, co prawda niemagicznej, ale podzielonej na domy, z mundurkami z HP i Harry Potterem jako obowiązkowe lektury szkolne...(to nawet, jakiś pomysł ;p) , poza tym to śniła mi się Hedwiga- po przeczytaniu 7, ale bez jakiejś szczególnej historii.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 11:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Jakoś nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek śnił mi się Harry, czy coś z nim związane z moim udziałem, ale kiedyś, kiedy miałam manie na piątą część filmu i nałogowo ją oglądałam to przyśnił mi się fragment Zakonu Feniksa, nie pamiętam już jaki, ale wiem, że na pewno się śnił ( x d ).
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Wilson F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 14.02.10
Medale:
Brak

Oczywiście, jak każdy prawdziwy fan Harry'ego Pottera, miałem okazję przebywać w jego czarodziejskim świecie podczas snu. Mój sen był dość dziwny i do końca go nie rozumiem. Pamiętam tylko tyle, że leciałem nad Hogwartem na hipogryfie, który wyglądał jak radziecki samolot Ił-12. Następnie zdałem sobie sprawę, że aby lecieć dalej, potrzebuję różdżki 60 (płaskiej). Wtedy to pod sobą ujrzałem gromadę Mugoli. Pociągając za odpowiednie pióra hipogryfa (Iła-12), zbombardowałem ich rakietami o konsystencji rzadkiej papki. Następnie obniżyłem lot, a niedobitki wykończyłem serią z KMu. Wtedy to w hipogryfie skończyło się paliwo. Hipogryf wylądował awaryjnie, rozpaczliwie kołując po powierzchni lodu (mały współczynnik tarcia kinetycznego znacznie utrudniał procedurę). Lodowy pas lądowania skończył się nagle, hipogryf (Ił) nie wyrobił, gwałtownie uderzając w drzewo (słup telegraficzny). Wtedy to podszedł do mnie Voldemort i powiedział "Niezły lot, Wilson. Wpadnij do mnie, napijemy się wódki". I wtedy się obudziłem. Powyższego snu nie rozumiem i łamię sobie głowę nad jego znaczeniem.
Pozdrawiam,
Wilson
__________________
I know what will be...
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010 17:32
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Chyba nie śnił mi się żaden sen, związany z Harrym. Ale moim koleżankom tak. Jednej z moich przyjaciółek śnił się sen, że biegam po Hogwarcie i rzucam zaklęcia w zadek SnapeRotfl Jak mi to powiedziała, to uśmiałam się do łez. Innej koleżance śnił się Voldemort, z którego głowy wyrastały trzy ręce, a jeszcze innej śniło się, że walczy z Voldemortem i przegrywa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Deargdur F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010 17:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 0
Postów: 44
Data rejestracji: 07.02.10
Medale:
Brak

Ja również miałem sen którym bylem ja Dumbledore i Bellatriks. Walczyłem z nią ale jej nie zabiłem tylko rzuciłem Impierio i ja wysalam do diabla <lol> oczywiście chciałem chronić moich przyjaciół którym groziło niebezpieczeństwo ze strony śmierciożercow Uśmiech

______________________
Gdzie skarb wasz tam serce wasze


Inni zauważają cie wtedy gdy coś od ciebie chcą,Dlatego warto mieć Przyjaciół!
Edytowane przez Deargdur dnia 17-02-2010 17:51
Wyślij prywatną wiadomość
~ain_eingarp F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2010 21:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 400
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dość niedawno miałam sen z Potterem. Śniło mi się, że chodził ze mną do klasy i miał najlepszą średnią, a wszyscy zarzucali mu, że to dzięki temu, iż jest czarodziejem i ściąga za pomocą magii...
Wyślij prywatną wiadomość
~Kalt F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2010 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 167
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 24.02.10
Medale:
Brak

Mi sny związane z Harry`m Potterem nie zdarzają się często, ale jednak się zdarzają.

Otóż we wrześniu ubiegłego roku śniło mi się, że byłam Harry`m Potterem i razem z Albusem Dumbledore`m odwiedziłam moją szkołę ( ^^ ). Wszystko ładnie, pięknie, aż tu nagle do sali matematycznej wbiega Parvati Patil i krzyczy, że Lord Voldemort powrócił. Dumbledore kazał mi się schować pod schodami, a tam dopada mnie Nagini i strzela Avadę Kedavrę, a ja zasłaniam się książką od przyrody ;)

Niedawno miałam kolejny sen związany z Harry`m Potterem. Byłam Hermioną, a na drodze koło kościoła stał mój dom z oknem na autostradę. Zebrała się tam spora grupka czarodziejów i ja też chciałam iść, ale byłam chora i mi nie pozwolili. Wtedy się zbuntowałam i na bosaka wyskoczyłam przez okno, a następnie pobiegłam do tej grupki czarodziejów. Stał tam Ron, pocałowałam go w policzek i odwróciłam się, a tam Małgorzata Socha ( ^^ ) czytała testament Dumbledore`a.

Jeszcze kiedy indziej śnił mi się sen mało związany z Harry`m Potterem, ale pamiętam, że uciekałam przed gladiatorami i schowałam się w szkole, w naszej szatni, i weszła polonistka. Zaczęła krzyczeć, żebym nie biegała po szkole, a z jej głowy wyszedł ogromny wąż. ( Niezła Bathilda Bagshot ;) )
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 11:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Mi chyba nigdy nic HP się nie śniło... Chociaż... Mgliście pamiętam, że śniło mi się, że gram z Jęczącą Martą w pokera. Dość dziwne, wiem.Rozbawiony
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 13:44
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

A mi się śniło Uśmiech

Wydaję mi się jednak, że było to odbicie mojej psychiki od grania nontoper w Harry'ego Pottera i Zakon Feniksa. Oj to były sny, że łaziłem z różdżka i czarowałem najróżniejszymi zaklęciami. Zdarzało mi się jeszcze, że po przeczytaniu (po raz pierwszy) również śniło mi się wiele scen z powieści Jo. Najtragiczniejszy był chyba sen o pogrzebie Dumbledore. (mam tak zjaraną psychę, że po prostu miałem rożne takie surrealistyczne elementy). Najgorsze jest jednak to, gdy budzisz się rano, a sen okazuje sie tylko snem. Smutny mnie tam zawsze zawód ogarnia....
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 15:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Miałam kiedyś taki sen. Byłam wtedy Hermioną, nie wiem z jakiej racji, ale chodziłam z Malfoyem Bleee. Byłam razem z nim, Harrym i Ronem na jakimś urwisku. Wtedy przyszedł Zgredek i rzucił się na Malfoya. Później obaj spadli stamtąd, ja darłam się jak szalona i chciałam biectam, ale chłopaki mnie trzymali. W chwile później Malfoy wszedł po tych skałach i podszedł do nas, a ja jako Hermiona rzuciłam się na niego i zrobiłam coś co mnie obrzydza. Niee xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Garnet F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 16:30
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 137
Data rejestracji: 17.02.10
Medale:
Brak

Mi się nie śnią sny związane z Harrym Potterem, ale jednak jeden mi się śnił...
To było tak:
Pojechałam do Londynu(...) żeby nagrać Film Harry Potter i Insygnia Śmierci ;/
I tam na Planie Filmowym spotkałam Rona i się na niego rzuciłam i go pocałowałam ;D
i tak się jakoś stało że ze sobą chodziliśmy i reżyser tego filmu stwierdził że gram lepiej od Emmy Waston i mnie wsadził na rolę Hermiony i zawsze po nagrywaniu filmu chodziłam z Danielem R. Rupertem G. i nawet z Emmą W.(bo nie była wkurzona) do kina (....) Skończyliśmy nagrywać film i ja musiałam jechać s powrotem do Polski i Rupert się na mnie obraził i ze mną zerwał....a po pewnym czasie dostałam list od reżysera do nagrania następnej części i jak tam pojechałam to Rupert(Ron) na każdym kroku się ze mnie lał .....
Wiem że ten sen jakiś taki ni jaki...
Napisała bym jeszcze jeden ale mi się już nie che ;p
__________________
Walczyłem niegdyś o twe względy mieczem
Zdobyłem twoją miłość w zbrojnym starciu
Lecz w dzień wesela zamiast szczęku broni
Zabrzmi dźwięk fanfar, hymnów i wiwatów
Moja miłość nie ma dna, jak ocean...

W.Szekspir...
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 18:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Mi się śniło kiedyś, że zabiłam Malfoy'a w szatni, w mojej szkole xD
i jeszcze kiedyś śniło mi się, że na hali, też u mnie w szkole, było dużo czarodziejów i ja byłam Harrym, wokół mnie stali moi przyjaciele i był Voldemort, ale pamiętam, że próbowałam rzucić zaklęcie, ale ono nie chciało działać xD to było po przeczytaniu HPiIŚ, taka jakby bitwa o Hogwart w mojej szkole :D
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny0004 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1083
Ostrzeżeń: 3
Postów: 463
Data rejestracji: 08.03.10
Medale:
Brak

O. Ja jeśli przed snem dużo myślę o książce i filmie HP to wtedy mam różne dziwne sny..
Jeden np. opowiadał o tym, że byłam Hermionom i byłam bardzo mądra i ogólnie nic ciekawego w nim nie było tak jakby przyśnił mi się normalny dzień w Magicznej szkole.
Kiedyś przyśniło mi się, że byłam dziewczyną Malfoya Zawstydzony
Albo, że w filmie była jeszcze jedna bohaterka, która miała najpierw zagrać przyjaciółkę Rona, Hermiony i Harrego, Harry się w niej zakochał a ona zostawiła go dla Malfoya i sprowadziła go na dobrą stronę Język
__________________
W pogoni za szczęściem...



Moje FF! Komentarze!!!
NOWE z dnia 15.08.!!!
http://hogsmeade....ad_id=3207

A to moje mini-opowiadanie pt. Telefon, proszę o opinie(zależy mi na szczerości):
http://hogsmeade....ad_id=3948
Wyślij prywatną wiadomość
~Fluorescencyjna F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2010 00:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 24.10.10
Medale:
Brak

Uwaga!
Kiedyś jak przedawkowałam grę HP i WA, oraz w między czasie simsy, śniło mi się, że Harry, Ron i Hermiona skaczą w cieplarni pani Sprout i stają się Simoroślinami xD
Albo mojej koleżance śniło się, że stoi przed Voldemortem i on krzyczy: zabiję cię, no zaraz cię zabiję, no mówią ci zaraz cię zabije, no zabiję cię! Takim głosem jak w filmie Malfoy mówił do Dumbledora Rotfl
__________________
,,(...) już wiedział, że tonie, że nic na to nie poradzi, a te lodowate ramiona oplatające mu piersi to ramiona samej Śmierci...''

,,Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze.''

,,Udało się, dostali w kość, niech żyje Potter nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!''


Drogi Lordzie Voldemorcie!
,,Przyłączę się do ciebie, kiedy piekło zamarznie. ''


,,Ma oczy zielone jak pikle z ropuchy
Jego włosy są czarne jak tablica.
O, gdyby moim został, bohater mych snów,
Służyłabym mu jak diablica.'' <3
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2010 15:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Mi się tylko raz przyśnił taki sen i to dość dawno temu, chyba po premierze HPIŚ. Nawet sobie zapisałam w notesie, bo byłam taka zdumiona tym snem, że nie wiem.
Scenariusz jak z rasowego kryminału=)
No więc śniło mi się, że byłam w Londynie (!) na planie Insygniów. No i trach, bach Bitwa o Hogwart. No i ktoś tam zginął. Nie pamiętam, o kogo chodziło...Nie zapisałam sobie=) No i tu nagle przyjeżdża policja, aresztują pół planu ze mną włącznie (To było takie realistyczne, że nawet czułam kajdanki na rękach... Brr....) no i takie tam, przesłuchania i ten tego... Potem okazało się, że nic takiego się nie stało, że to był jakiś tam wypadek. No i powróciliśmy na plan i nie wiem czemu nagle znalazłam się na szczycie Wieży Astronomicznej, bo jakieś sceny tam były kręcone. I jakimś cudem spadłam. A ziemia była pokryta dywanem, bo spadłam z łóżka=)
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif

Edytowane przez LilyPotter dnia 14-12-2010 15:44
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT