Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 365
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Paramore
Drukuj temat · Paramore
~Clara Manon Roberts F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Ja też znam i powiem, że bardzo lubię ten zespół. Jest nawet jednym z moich ulubionych. Oczywiście, poznałam go o wiele wcześniej przed ukazaniem się filmu na podstawie książki (którą swoją drogą przeczytałam) i tez denerwuje mnie ta cała mania na temat Paramore. Sama znam kilka osób, które poznały ten zespół dopiero po Zmierzchu, a teraz mówią, ze są ich wielkimi fanami. Najczęściej znają tylko jedną piosenkę.
Ja pierwszy raz usłyszałam.. Missery Bussines prawdopodobnie.
www.mort.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Kedyś bardzo lubiłam ,teraz,przyzwyczaiłam się do męskich wokali i głos Hayley troszeczkę mnie irytuje.
Nadal jednak lubię czasami sobie czegoś posłuchać.
Edytowane przez DeadHelena dnia 01-06-2010 21:44
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 11:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Lubię piosenki Paramore, wokalistka ma bardzo fajną barwę głosu. Mój ulubiony kawałek to "Decode".
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2009 13:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

O ja nie mogę ale boski zespół udający rockowy ; f
Nie znoszę, począwszy od o ja nie mogę jakiej zbuntowanej Hayley machającej czarnymi pazurami po ich naiwne piosenki.
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2009 10:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Zespół znam, ale nie słucham go wogóle. >< Ogólnie nie lubię rockowych zespołów, które mają babkę na wokalu, bo czy nie lepiej posłuchać porządnego rocka z facetem na wokalu, niż rocka wypromowanego przez jedną pioseneczkę do Zmierzchu -_- - Decode, która jest według mnie beznadziejna, i totalnie niepasująca do Zmierzchu, ale jak tam kto woli. Oczywiście, nie jestem zaznajomiony z płytami zespołu, i nie rozumiem, po co taki szum o ich nową płytę. Gdzie tylko nie spojrzeć, tam wszędzie opisy typu "Nowa Płyta Paramore już niedługo <33333 ;***" No bez przesady. ;f Taka popularność poprzez Zmierzch? Bo 50% tych "fanów" nigdy przenigdy nie słyszała o tym zespole, póki nie został wypromowany na Zmierzchu i BRAVO, które na czelność pokazywać takie "gwiazdki" w dużym formacie, i z samymi dobrymi opiniami, to ja się nie dziwię w sumie, skąd tyle tych "fanek" Paramore. ;f

Spodobała mi się energia Hayley,jej głos
Czy przez "energię" nazywasz subtelne jęczenie do mikrofonu, mające na celu pokazać jacy oni są kul, że ona ma taki a taki głos?... ;f Nie dajcie się zwieść, ona ma naprawde kul głos ;f
Edytowane przez darksev dnia 18-10-2009 10:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 09:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś słuchałam, kiedy była premiera "Zmierzchu". Decode zapadł mi w pamieć i słuchałam na okrągło. Teraz ostatnio powróciłam, przyjemnie jest znowu posłuchać czegoś, czego nie słuchało się od kilku miesięcy.
Jako zespół prezentują się dobrze. Nie są specjalnie wybitni, ale też nie tragiczni, nawet ich lubię.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 11:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Słucham ich już przeszło 1,5 roku. Pierwszą piosenką, którą polubiłam było "That's what you get". Później poznałam resztę z albumu "Riot!" i wysłuchałam "All we know is falling". Niedawno wyszła nowa płyta "Brand new eyes", ale nie potrafię się przyzwyczaić do tych piosenek.
Najbardziej podoba mi się "Fences" (szczególnie za ciekawy tekst) i "Conspiracy".
Ogólnie rzecz biorąc, Paramore to zespół o młodzieńczym brzmieniu. Piosenki w większości przypadków są do siebie podobne, chociaż nie są takie same - każda ma w sobie coś innego. Ich teksty opowiadają o miłości - np. "Emergency", "Brick by Boring Brick", "Misery Business" - ale nie tylko. Przykładowo, "Fences" mówi o świecie telewizji, "Let the flames begin" o sile, o poszukiwaniu jej, "Franklin" o powrocie do domu, a "Conspiracy" o naiwności.
Paramore nie ogranicza się do jednej piosenki. Ma ich ponad 60. To nie jest zespół stworzony na potrzeby "Zmierzchu". Więc może przy ocenianiu go, warto nie ograniczać się tylko do "Decode"?
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2009 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Paramore nie ogranicza się do jednej piosenki. Ma ich ponad 60. To nie jest zespół stworzony na potrzeby "Zmierzchu". Więc może przy ocenianiu go, warto nie ograniczać się tylko do "Decode"?


Aluzja do mnie? Być może, ale mają podobne piosenki, czy to nie monotonia? Co jak co, ale mi by się dawno znudziło słuchanie jakieś zbuntowanej dziewczyny, która jest taka "energiczna"...
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-12-2009 14:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Paramore nie ogranicza się do jednej piosenki. Ma ich ponad 60. To nie jest zespół stworzony na potrzeby "Zmierzchu". Więc może przy ocenianiu go, warto nie ograniczać się tylko do "Decode"?

Racja, ale gdyby nie ten cały Zmierzch to większość świata nie wiedziała by o istnieniu zespołu Paramore. Poza tym obecnie większość ich fanów to nastolateczki zakochane w Edwardzie. Suma sumarum Paramore ogranicza się do jednej piosenki, więc rozumiem Darkseva i innych, że nie mieli jakieś wielkiej ochoty słuchać większej liczby piosenek tego zespołu. Żeby chociaż Decode było puszczone choć raz w tym filmie, ale gdzieżby. Ważne, że było na soundtracku, na którego okładce jest Edward. Natomiast w filmie puścili całkowicie inną piosenkę Paramore z soundtracku, ale to chyba było 10s i ledwo dosłyszalna ona była i wcale mi się nie podobała. I nie mówcie, że tak nie jest, bo jak czasami wejdę na last.fm i zerknę na osoby, które mają w miniaturce Edzia to jedyny wspólny zespół to Paramore, więc sorry.
Ale teraz na temat samego Paramore 2 lata temu byłam ich ogromną fanką, słuchałam ich na okrągło, ale głos Hayley po pewnym czasie zaczął mnie irytować, a sama muzyka jest szczerze mówiąc beznadziejna, więc jak Hayley nieśpiewała to piosenka robiła się nieznośna. Zaprzestałam słuchania tego marnego zespoliku i wcale nie żałuję.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 19-12-2009 14:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-12-2009 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Jestem wielką fanką tego zespołu, wprost kocham ich piosenki i mogłabym ich słuchać siedemdziesiąt dwie godziny na dobę, a " Ignorance" to nawet dłużej. Ten zespół jest po prostu wystrzałowy. Sądzę również, że Hayley Williams ma wielki talent i wspaniały głos.
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 22:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię czasami słuchać, ale jakąś wielką fanką nie jestem. Słucham kiedy mam dobry humor ze względy na to, że ich piosenki są w większości dość żywe, że się tak wyrażę ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2010 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Oczywiście ich znam i uwielbiam. Pierwszy raz usłyszałam ich jak zobaczyłam teledesk ze Zmierzchem i słuchałam tej piosenki, a teraz podobają mi się wszystkie. Niewiem, która najbardziej, bo jak tylko usłyszę nową to mi się najbardziej podoba. Aktualnie mam dwie piosenki na kompie, ale będe jeszcze inne ściągać. No i oczywiście zasłużony plakat na szafie. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~luniak09 F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 27-05-2010 16:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Kocham Paramore. To jeden z moich ulubionych zespołów. Poznałam dosyć dawno na MTV2, kiedy leciało Misery Business. Uwielbiam BNE... Riota też. Wszystkie piosenki są świetne, występy na żywo też. Nie cierpie gadania w stylu " Och och to Paramore, mój ukooochany zespół'' a kiedy spytasz jaką zna piosenkę " Eee.. no Decode oczywiście''... :/ Okropieństwo... Nie nawidzę również gadania tylko na temat Hayley. Gdyby w Paramore nie było Josha Zaca Jeremy'go czy Taylora to nie było by ''to''. Nie wyobrażam sobie Hayley jako solistki. Uwielbiam chłopaków z Paramore. świetne są wywiady z nimi. Wracając do muzyki Paramore nie potrafię powiedzieć jaki jest mój ulubiony utwór ponieważ jak już napisałam uwielbiam wszystkie ich kawałki. Nie wiem.. Może My heart, Misguided ghosts, Careful, Ignorance, CrushCrushCrush, Brick by Boring Brick, Let the Flames Begin, Born for this itdd.........
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~ginnypotter203 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 27-05-2010 19:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 64
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 08.02.10
Medale:
Brak

Znam i lubię. Na prawdę, nie mogę sobie za nic przypomnieć, jak ich poznałam. Było to już po premierze Zmierzchu, ale na 100% nie przez niego. A w ogóle nie cierpię tego dennego filmu i Edzia. Nie znam wielu ich piosenek, ale jednymi z moich ulubionych są Pressure, Brighter, Missery Bussiness, Brick By Boring Brick. Nie lubię natomiast Let The Flames Begin. Dziwna jakaś.
Nie dziwię Ci się, Darksev, że wkurzają Cię "fanki" Zmierzchu, które znają tylko jedną ich piosenkę, ale czy słuchałeś CZEGOKOLWIEK więcej niż Decode? Nie oceniaj zespołu po jednej piosence, bo gdybym ja tak robiła, to nie słuchałabym tego, co tak bardzo lubię.

EDIT:
Przypomniałam sobie! Usłyszałam "Decode" w radiu, zapisałam nazwę zespołu, a potem na youtube wyszukiwałam coraz to lepsze kawałki Uśmiech
Edytowane przez ginnypotter203 dnia 21-06-2010 20:05
Wyślij prywatną wiadomość
~House Maniaczka F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2010 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 09.08.10
Medale:
Brak

Znam Paramore i lubię, ale nie szaleję na ich punkcie. Ogólnie podoba mi się głos wokalistki tego zespołu i kilka piosenek. Co do płyt, to znam tylko jedną - "All We Know is Falling". Umiarkowanie mi się podobała, za najlepszy singiel z tego albumu uważam "Pressure", a najmniej podobał mi się "Never Let This Go". Podoba mi się też piosenka pt. "That's What You Get".
Wyślij prywatną wiadomość
~blood_ F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2010 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 42
Ostrzeżeń: 1
Postów: 57
Data rejestracji: 16.06.10
Medale:
Brak

Przyznaje, o Paramore dowiedzialam sie po tym jak wyszedl soundtrack do Twilight. Mam ich wszystkie plyty razem z albumem koncertowym. Ich muzyka daje niezlego kopa energii. Uwielbiam Paramore, a Hayley ma niesamowity glos, tylko pozazdroscic Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2010 10:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Bardzo fajny zespół . Zbrzydł mi trochę, kiedy dowiedziałam się że do sieci wnikły nagie zdjęcia Hayley . Ale potem spodobał mi się bardziej wokal Hayley . Jej numer z B.o.B - ariplanes jest super . Zakochałam sie w tym numerze odkąd go pierwszy raz usłyszałam .
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Hayley-Wokalistka,jest świetna.
Wspaniały głos.
Ogólnie fajny zespół,ale z biegiem czasu ich czar zanika...
Wyślij prywatną wiadomość
~madziunia56 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2010 12:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 48
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Znam i lubię, ale fanką to ja nie jestem. Poznałam ich przez Decode, ale reszta piosenek poszła po poznaniu Green Day'a (z resztą jak paru innych zespołów).
Ogólnie fajne piosenki, np. Misery Business czy Brick By Boring Brick.
__________________
"Nasza pasja jest naszą siłą" ~ Billie Joe Armstrong
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2010 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Paramore jest moim ulubionym zespołem, który ma bardzo mądre teksty i daje niezłego kopa. Bardzo lubię ich słuchać, bo muzyczka jest fajna xD

Bardzo lubię Hayley Uśmiech

Moje ulubione piosenki to
* Misery Business
* Decode I Caught Myself
* Crushcrushcrush
* For A Pessimist I`m Pretty Optimistic
* Hallelujah
* Brick By Boring Brick
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT