Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- To jest złoty znicz - oznajmił Wood. - kula najważniejsza za wszystkich czterech. Bardzo trudno ją złapać, bo jest szybka i trudna do zauważenia. Złapanie jej jest zadaniem szukającego. Musisz ją wyłowić spośród ścigających, pałkarzy, tłuczków i kafla, i złapać ją przed szukającym przeciwników, co zwykle przesądza o wyniku meczu. Właśnie dlatego szukający są tak często faulowani. Mecz quidditcha kończy się z chwilą złapania znicza, więc może trwać bardzo długo... Rekord wynosił prawie trzy miesiące, tak, że musieli wprowadzać zastępców, żeby gracze mogli się trochę przespać.
Dom:Ravenclaw Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu Punktów: 1942 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 28 Data rejestracji: 14.12.11 Medale: Brak
Ekhem... A więc tak... Nie wiem od czego zacząć. Zacznę może tak. Nie znam cię w ogóle. Jaka jesteś nie wiem, ale chętnie cię poznam. Na razie wiem tylko, że prowadzisz bloga <świetny>, wiem również, że masz wyobraźnię i, że twoje posty na forum są bardzo mądre. Ja nazywam się Ania. Jak ty?
Witaj, Aniu
Ja również chętnie cię poznam. Cieszę się, że podoba Ci się mój blog. Jestem Daria. Widzę, że lubisz Coldplay. ja też Nie jest to mój ulubiony zespół, ale podobają mi się ich piosenki. Może mi napiszesz jakie jeszcze zespoły lubisz?
Muzyki słucham naprawdę bardzo różnej. Nie wybieram jej po wykonawcach, tylko słucham tych piosenek, które wpadają w ucho. Lubię również Skangur, mało znany zespół. Lubię go za te połączenia, a dokładnie to trąbki, gitary i perkusja.
Potem dalej leci Pitbull, bo też wpada w ucho. LMFAO posłucham, ale nie jest to mój ulubiony zespół. A teraz jeden z ulubionych: Kasabian. A jakie są twoje?
Moje ulubione zespoły są raczej utrzymane w klimacie rockowy, My Chemical Romance, którzy towarzyszą mi już 6 lat, Mindless Self Indulgence, Deadsy, Guns'n' Roses, Aerosmith. Marilyn Manson. Na wakacjach we wszystkich klubach puszczali Pitbulla, LMFAO, Danza Kuduro i Locka Pepole, więc chcąc, nie chcąc wpadli mi nieco w ucho. Do teraz słucham sobie LMFAO, chociaż raczej nie przepadam za taką muzyką.
A co z filmami?
(Dansa Koduro - Też lubię tę piosenkę) Filmy u mnie naj;lepiej komedie bądź komedie romantyczne. Nie lubię takich filmów, po których chodzisz i cały czas rozmyślasz, przejmujesz się. Dla mnie filmy muszą być na luzie, na odstresowanie. Chętnie oglądam zagraniczne filmy, ale nie kryję, że najlepsze są te polskie i to takie jeszcze trochę stare. Moje ulubione to "Poszukiwany Poszukiwana", "Seksmisja", "Lepiej późno niż później", "Mlode wilki". A twoje?
Dom:Slytherin Ranga: Pracownik Ministerstwa Punktów: 1273 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 14 Data rejestracji: 14.12.11 Medale: Brak
Hello. Wpadłam tak jakoś i postanowiłam napisać. Nie znam cię w ogóle, ale twierdzisz, że podoba ci się moje ff, to postanowiłam cię poznać CO TY NA TO, HM? ;>
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.