Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Harry rozmawia z ...
Harry rozmawia z Tiarą Przydziału
Harry zawahał się (...) A gdyby tak jeszcze raz nałożyć na głowę Tiarę Przydziału? To chyba nic złego... tylko, żeby sprawdzić... żeby się upewnić, czy Tiara Przydzieliła go do właściwego domu.
Obszedł na palcach biurko, zdjął tiarę z półki i powoli opuścił ją na głowę. (...) Pogrążony w ciemności czekał. Wreszcie usłyszał cichy głosik:
- Masz bzika, Harry Potterze?
- Ee... chyba tak - wyjąkał Harry. - Ee... przepraszam, że zawracam ci... no właśnie... głowę... chciałem tylko zapytać...
- Jesteś ciekaw, czy umieściłam cię we właściwym domu - przerwał mu głos. - Tak... ciebie było wyjątkowo trudno przydzielić, to prawda. Ale podtrzymuję to, co już ci powiedziałam - Harry'emu zabiło serce - że pasowałbyś do Slytherinu.

Profil użytkownika: Czesio
Tytuł: Użytkownik
Obecność: OffLine
Status: Brak
Data rejestracji 25 August 2008 23:40
Ostatnia wizyta 01 October 2011 14:34
Wyślij prywatną wiadomość :: Pokaż przyjaciół
Informacje kontaktowe
GG# 1373159 1373159
Informacje osobiste
Płeć Mężczyzna
Skąd Police
Data urodzin lipiec 25 1991
Pozostałe informacje
Klient
Statystyki
Dom Gryffindor
Ranga Zwycięzca TT
Punkty 285
Nadesłanych newsów 14
Nadesłanych artykułów 0
Nadesłanych zdjęć 0
Nadesłanych plików 0
Nadesłanych cytatów 0
Nadesłanych linków 0
Tematów na forum 1
Postów na forum 5
Postów w shoutboksie 3
Komentarzy 22
Oceny Ogółem: 1 (rozwiń)
Wybitny: 0
Powyżej oczekiwań: 0
Zadowalający: 0
Nędzny: 1
Okropny: 0
Medale Brak
Ostrzeżenia: 1
Kto? !Corvus
Kiedy? 01.10.2008
Powód:
Rezerwacje - spam w komentarzach.
Opcje
Brak
Komentarze
!Milka F
Dodano dnia 27 August 2008 14:10
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 583
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Miałam być pierwsza, no i jestem Jęzor

Tamten komentarz to był tylko tak, żeby nie wyglądało na rezerwacje. Teraz coś na poważnie.

Filip jest jak moja bratnia dusza. Śmiejemy się z tych samych rzeczy, kochamy te same rzeczy [i ludzi - Pudzian *.*], nawet używamy tych samych emotek na czacie. Jego 'Historie z życia wzięte' powaliły nie jednego Hogsmeadowicza. hjehje...
Lubi też spożywać produkty marki Milka [np. 'Hepi Kałs'], ale nie wszystkie. Coś mu nie smakuje Alpejskie Mleczko. Dziwne, innym pasuje. ;d

Rozbrajające poczucie humoru, wielka inteligencja, życzliwość oraz duża zgodność naszych charakterów - to wszystko sprawia, że Czesiu jest jednym z moich najukochańszych znajomych z Hogs. :*

Oczywiście - musimy się spotkać, nie ma bata. Tylko troche daleko mamy do siebie. wtf
To może w ferie zimowe? Cool
!niewesolypagorek F
Dodano dnia 27 August 2008 14:14
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 397
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal
to ja druga może... się Telepkowi wpiszę ;P

Telepek miał kiedyś fajny nick, Filip imię też ma fajne... Jedyne co, to ten Czesio cały mi się nie podoba xD Taki dziwny trochu...
Kiedyś lubiłam z nim gadać, a ostatnio po prostu rzadko z nim gadam, więc ciężko określić czy dalej lubię xD Ale pamiętam, że jest miły i sympatyczny. Pamiętam jak kiedyś bawiliśmy się na fotce peel w nabijanie wejść w podglądaczu - równe 100 razy weszłam, a raczej odświeżyłam stronę xD

I pamiętam jeszcze, że na starym hogs w moim starym profilu napisał, że 'kiedyś walnie mi komenta na całą stronę' myślę, że warto o tym przypomnieć... czekam Język

Powiedziałem tak? O_O
Musiałem być pijany Zszokowany
!LoonyHaw F
Dodano dnia 27 August 2008 14:25
VIP
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pochwa
Punktów: 571
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 21
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
telepussss ;D

telepus lubi tanczyc
tango tango tango!

a ja lubie wtorowac lalalalalala ;d
!bry F
Dodano dnia 28 September 2008 22:27
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 21
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Oż ty! xD Ja pisarką... Ze mnie taka pisarka jak z koziej d**y trąba! xD Ale betę masz u mnie na mur beton!

Czesio vel Telep(ek) vel Telewizor vel Filip...
Facet: KOCHAM CIĘ! Rozbawiony Jak na duże zwierzę (patrz: wzrost), to jesteś inteligentny i wrażliwy, i w ogóle - dżetelmen po prostu Tooth CMOK! xD
!Lady Gaga F
Dodano dnia 28 September 2008 22:30
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 143
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal
To może w ferie zimowe? Cool

Ja jestem za tym, żebyś ze mną i z Pchłą pojechał do Milli pod koniec naszych ferii xD!

Co do Filipa...;d!
Uwielbiam, jak wchodzę na czat i mnie wita 'juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurek ;*'
od razu mi sie milej robi na sercu xD.

Czesio jest miły i śmieszny. 'ko ko ko' Rotfl! I idzie z nim pogadac <:.
Pozdrawiam ;*

Te "ko ko ko" to dlatego ze ty kurka jestes! xD Rotfl

Wiem, wiem; ale Ty mnie tym naprawde rozbawiłeś ! xD Rotfl!

Czasem mi się coś uda Język

Nie badź taki skromny ! xD

Nie jestem! xD
!levandi F
Dodano dnia 19 October 2008 20:42
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 6
Data rejestracji: 18.08.08
Medale:
Brak
Głupi telep się przetelepał w Czesia. A ić Ty, chyba Cię pogięło, i tak zawsze będę mówić do Ciebie tak samo, tak wtedy, jak się poznaliśmy.

Bo?

Bo byłeś i jesteś na chacie od kiedy pamiętam, od zawsze, jedną z pierwszych osób, których imię poznałam (2 Filip w życiu, muaha) i takąż, którą polubiłam. Ciebie się nie da nie lubić, chodząca oazo spokoju i stoicyzmu- nie, żeby mnie to nie denerwowało. Ba, czasem jest mnie to w stanie wyprowadzić z równowagi szybciej niż Eda, którego osobiści eboli, ze ktoś go może zwyczajnie zlewać Rozbawiony

Bo służysz poradą i udzielasz tego zrównoważenia. To gdzieś sprzedają, że tak rozdajesz? Oo Raz jeden jedyny widziałam Cię wzburzonego (koleżanka, kolega, dziwne sprawy- łojoj), i tak sobie dąłęs radę Rozbawiony.

Bo umiesz ze mna rozmawiac po niemiecku!!!!111dwa. Nikt inny nie umie i/lub nie chce, a tak jest fajne. I zadanie z chemii z nim robiłąm, i prowizji nie pobiera ^^. Jeden z niewielu, który nie dostaje gęsiej skórki na słowo 'szkoła' międzi piątkowym popołudniem a niedzielnym wieczorem.

Nawet Ci pokemonofskiego plusa wymaluje za to:

......|
____|____
......|
......|

Cool, nie? Śmiech
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 1144
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30