Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
A potem podczas jednego szczególnie mokrego treningu Wood zdradził im bardzo nieprzyjemną wiadomość. Rozzłościł się właśnie na Weasleyów, którzy pikowali na siebie i udawali, że spadają z mioteł.
- Przestańcie sobie robić szopkę z gry! - ryknął. - Właśnie przez coś takiego możemy przegrać mecz! Tym razem sędziuje Snape i możecie być pewni, że wystarczy mu byle jaki pretekst, by odjąć nam punkty!
Na te słowa George Weasley naprawdę spadł ze swojej miotły.
- Snape sędziuje? - wymamrotał, wypluwając błoto. - Przecież on nigdy nie sędziował!
Helena Bonham Carter i Tim Burton to jedna z najbardziej niekonwencjonalnych par showbiznesu, jednak po 13 latach związku rozstali się. Potwierdził to agent filmowej Bellatrix w magazynie People. Para poznała się w 2001 roku na planie filmowym Planety Małp, a potem wspólpracowała przy kręceniu sześciu innych produkcji. Chodzą plotki, ze przyczyną zerwania jest kryzys wieku średniego Burtona, gdyż już wcześniej tego roku paparazzi przyłapali Tima w objęciach tajemniczej blondynki.
Zródło: vanityfair.com
Napisane przez Ginny Evans
dnia 28 December 2014 13:49
Dom:Slytherin Ranga: Lord Punktów: 256094 Ostrzeżeń: 2 Komentarzy: 1,385 Data rejestracji: 15.12.12 Medale: Brak
Taka cudowna para, i koniec? Co za smutne wydarzenie. Wydawałoby się, że śmierć ich tylko rozłączy. No, ale z drugiej strony, to inne znane pary aktorskie podobnie kończyły swoje związki: głośnym rozstaniem. Oczywiście wszystko wina Tima Typowo kobiecy punkt spojrzenia na tę sprawę ;p Może to Helenka mu rogi przyprawiała... Koniec końców, to już jest koniec
Chciałoby się napisać: świat się kończy Stanowili fajną parę, ale jak widać, nie ma nic stałego. Pozostaje mieć nadzieję (złudną?), że rozstanie nie będzie miało znaczenia dla ich pracy zawodowej i nadal będzie można oglądać Helenę na ekranie w filmach Tima.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.