Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
"-Harry Potter nie żyje. Został zabity, gdy uciekał, ratując siebie, podczas gdy wielu z was oddało za niego życie. Niesiemy wam jego ciało jako dowód na to, że wasz bohater zginął. Zwyciężyliśmy. Straciliście połowę ludzi. Moi śmierciożercy przewyższają Was liczebnie, a Chłopca, Który Przeżył, już nie ma. Zakończmy tę wojnę. Każdy, kto postanowi dalej walczyć, mężczyzna, kobieta czy dziecko, zostanie uśmiercony, podobnie jak wszyscy członkowie jego rodziny. Wyjdźcie z zamku, padnijcie przede mną na kolana, a daruję wam życie. Życie zachowają też wasi rodzice i wasze dzieci, wasi bracia i wasze siostry. Przebaczę wszystkim i razem zbudujemy nowy świat. "
Troje aktorów związani z serią HP, Daniel Radcliffe (Harry Potter), Alan Rickman (Severus Snape) oraz Zoe Wanamaker (Rolanda Hooch) wzięli udział w dwunastej, corocznej gali Only Make Believe on Brodway. Zdjęcia z niej znajdziecie tutaj i tutaj.
Ponadto, Dan siódmego października odwiedził Brodway i obejrzał nową produkcję Seminar, w której gra Alan Rickman. Zdjęcie z tą dwójką opublikowane w sieci przez EW zobaczycie tutaj.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Lady Holmes
dnia 19 November 2011 14:46
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.