Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Co się stało?
– Pęknięcie czaszki - odpowiedziała pani Pomfrey, podchodząc do jego [Harry 'ego] łóżka i popychając go na poduszki. - Żadne zmartwienie, od razu to zlikwidowałam, ale zostaniesz tu do rana. Przez kilka godzin nie wolno ci się nadwyrężać.
– Nie chcę zostać tu na noc! – krzyknął ze złością Harry, siadając i odrzucając koce – Chcę odnaleźć McLaggena i zabić go.
– Obawiam się, że to podpada pod kategorię "nadwyrężenia" - oświadczyła pani Pomfrey, wpychając go stanowczo do łóżka i grożąc mu różdżką.
W sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie aktorki Evanny Lynch, promującej film Harry Potter i Książę Półkrwi poza granicami Anglii, a dokładnie w Hiszpanii. Filmowa Luna Lovegood udzieliła także krótkiego wywiadu jednemu z hiszpańskich portali internetowych. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, w jaki sposób dopadła ją potteromania. Aktorka przyznała, że zawsze lubiła czytać, jednak jej fascynacja światem stworzonym przez J.K. Rowling to sprawka mamy, która kupiła jedną z części Harry'ego i czytała książkę bratu Evanny. W ten sposób początkowe negatywne nastawienie dziewczyny zmieniło się. Panna Lynch przyznaje, że w świat magii wsiąknęła gdy liczyła sobie lat osiem i od tego czasu jej miłość do książek stale rośnie. Nowa fotografia czeka na Was tutaj, zaś wypowiedzi Evanny ukrywają się o, tu.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.