Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Znakomicie. A więc jeszcze tylko jedno.
I zwrócił się do Dursley'ów: - Jak zapewne jesteście świadomi, za rok Harry osiągnie pełnoletność...
- Nie, przerwała mu ciotka Petunia, odzywając się po raz pierwszy od przybycia Dumbledore'a.
- Słucham? - zapytał uprzejmie.
- Nie, nie osiągnie. Jest o miesiąc młodszy od Dudleya,
a Dudziaczek skończy osiemnaście lat za dwa lata.
- Ach... ale w świecie czarodziejów osiąga się pełnoletność
po ukończeniu siedemnastu lat.
Wuj Vernon mruknął: "To śmieszne", ale Dumbledore puścił to mimo uszu.
Jeden z członków legendarnego szwedzkiego zespołu "ABBA" - Bjorn Ulvaeus - sprzeciwił się kontynuacji zeszłorocznego hitu "Mamma Mia!".Przypomnijmy, że w owym filmie pojawiła się także aktorka Julie Walters, którą znamy z roli Molly Weasley. Kompozytor uzasadnił swoją wypowiedź twierdząc, iż kontynuacja filmu nie miałaby artystycznego uzasadnienia. Uspokajamy jednak wszystkich fanów Julie i owego filmu - wieści z planu "Mamma Mia 2" są jak na razie nie są niepokojące, jednak producentka obrazu Judy Craymer stwierdziła, że na film będzie trzeba jeszcze poczekać.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.