Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
To dość dziwne, żeby do szkoły dla czarodziejów jechać pociągiem. Wszystkie latające dywany złapały kichę? Harry milczał.
– A w ogóle gdzie jest ta cała szkoła?
– Nie wiem- odpowiedział Harry, po raz pierwszy zdając sobie z tego sprawę.
Michael Gambon, który w serii filmów o Harrym Potterze gra postać Albusa Dumbledore'a, oraz David Bradley, który przedstawia Argusa Filcha są nominowani w kategorii "Best Actor" (w wolnym tłumaczeniu "Najlepszy aktor") w Laurence Olivier Awards. Cała ceremonia z ujawnieniem zwycięzcy i rozdaniem nagród odbędzie się 8 marca w Londynie. Na razie gratulujemy wyróżnienia!
Zródło: www.harrypotterspage.com
Napisane przez Tonks2812
dnia 03 February 2009 17:15
Przyłączam się do gratulacji, chociaż jak dla mnie Filch w tej kategorii mógłby się zamienić np. z legendarnym Snape'em
Kurczę, on byłby na pewno o niebo lepszy! Nie dość, że Alan to ogólnie świetny aktor, ma jeszcze tak wspaniałą rolę... No ale niech będzie pan Filch. Tak czy tak - jest to postać z HP.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.