Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
-Chwileczkę!- odezwał się Ron ostrym tonem.- Zapomnieliśmy o kimś!
-O kim?- zapytała Hermiona.
-O skrzatach domowych, wszystkie są w kuchni, prawda?
-Uważasz, że powinny ruszyć z nami do boju?- zapytał Harry.
-Nie- odpowiedział z powagą Ron.- Uważam, że trzeba im powiedzieć, żeby uciekały. Chyba nie chcemy więcej Zgredków, prawda? Nie możemy im rozkazać, by zaraz umierały...
Kły bazyliszka z głośnym klekotem powypadały Hermionie z ramion. Podbiegła do Rona, rzuciła mu się na szyję i pocałowała go w usta. Ron też rzucił kły i miotłę i odpowiedział na to z takim entuzjazmem, że stopy Hermiony zawisły w powietrzu.
-Czy to odpowiedni moment?- zaprotestował nieśmiało Harry, a kiedy jedyną ich reakcją było to, że przywarli do siebie jeszcze mocniej i zaczęli się oboje lekko chwiać w miejscu, podniósł głos.- EJ! Jest wojna!
Oderwali się od siebie, ale wciąż nie wypuszczali się z objęć.
-Wiem, stary- powiedział on, który miał taką minę, jakby przed chwilą dostał tłuczkiem w tył głowy.- Więc teraz albo nigdy, prawda?
Kilka tygodni temu informowaliśmy Was, że Tom Felton dołączył do obsady trzeciego seoznu The Flash. Tymczasem pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu, które zobaczycie tutaj: #1, #2, #3, #4. Tom zagra agenta CSI Juliana Dorna, podejrzewającego, że Barry Allen coś ukrywa pod osłoną dobrej reputacji.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Ginny Evans
dnia 23 July 2016 23:27
W sumie to nigdy nie miałam okazji obejrzeć tego serialu, ale skoro do jego obsady dołączył Tom, to może wreszcie będę miała motywację by to zrobić Postać grana przez Feltona może być ciekawym dodatkiem. Sam serial opowiada o super bohaterze, lecz zdjęcia z planu nie wyglądają niezwykle. To jeszcze bardziej mnie skłania, by po niego sięgnąć
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.