Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Nie zdałeś jeszcze egzaminu umożliwiającego teleportację - stwierdził.
- Nie - odparł Harry. - Chyba trzeba mieć siedemnaście lat?
- Zgadza się - przyznał Dumbledore. - Będziesz więc musiał bardzo mocno trzymać mnie za ramię. Lewe, jeśli łaska, jak zauważyłeś, ręka, która ma moc jest w tej chwili nieco delikatna.
Harry złapał wyciągnięte przedramię Dumbledore'a.
- Dobrze - powiedział Dumbledore. - Ruszajmy.
Harry miał wrażenie, że ręka Dumbledore'a mu ucieka, więc wzmocnił uścisk, potem wszystko stało się czernią, poczuł napór ze wszystkich stron, nie mógł oddychać, wokół jego klatki piersiowej zaciskały się żelazne obręcze, gałki oczne zostały wciśnięte w głąb głowy, bębenki słuchowe wpychane były do środka czaszki i wtedy...
Nabrał głęboko chłodnego, nocnego powietrza i otworzył łzawiące oczy. Czuł się zupełnie tak, jakby właśnie przeciągnięto go przez bardzo ciasną, gumową rurę. Dopiero po kilku sekundach zorientował się, że Privet Drive zniknęła.
Rupert na kolejnej imprezie plus zdjęcie z Gry Lego: Lata 5-7
Rupert Grint, znany nam z roli Ronalda Weasleya, uczestniczył w ten weekend w V Festival, odbywający się w Chelmsford. Zdjęcia Rupa z tego wydarzenia pod tymi świstoklikami: #1, #2, #3.
Dodatkowo w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie promujące LEGO Harry Potter: Lata 5-7, możecie je zobaczyć tutaj.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Lady Holmes
dnia 21 August 2011 19:57
Dom:Ravenclaw Ranga: Pracownik Ministerstwa Punktów: 1200 Ostrzeżeń: 0 Komentarzy: 91 Data rejestracji: 25.02.11 Medale: Brak
Moim zdaniem Rupert lepiej wygląda na pierwszym zdjęciu niż na dwóch pozostałych, dwa ostatnie nie są złe ale jak dla mnie za dużo tego wszystkiego: okulary, kaptur i ten parasol w ręku. Pierwsza fotografia jest taka... zwyczajna? W każdym razie bardziej mi się podoba.
Na tym zdjęciu z lego, najbardziej rozbawiła mnie mina i w ogóle "sposób" w jaki patrzy Hermiona.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.