Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- Cytrynowy sorbet? - spróbował na rozgrzewkę. Chimera nie drgnęła.
- No dobra - mruknął Harry, gapiąc się na nią i marszcząc czoło. - Owocowe żelki. Ee... Pałeczka likrecjowa. Musy-świrusy. Najlepsza balonowa guma Drooblesa. Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta..... och, nie, on ich przecież nie lubi... Po prostu sie otwórz,dobra? Ja naprawdę muszę się z nim zobaczyć, to bardzo pilne!
Chimera była niewzruszona. Harry kopnął ją, ale osiągnął tylko to, że stłukł sobie boleśnie duży palec u nogi.
- Czekoladowa żaba! - ryknął ze złością, stojąc na jednej nodze. - Cukrowe pióro! Karaluchowy blok!
Chimera ożyła i odskoczyła na bok. Harry zamrugał.
- Karaluchowy blok? - powtórzył zdumiony. - Ja tylko żartowałem...
Jak informuje BBC Press Office, Robert Hardy, który w filmach o młodym czarodzieju wcielił się w postać Ministra Magii, Korneliusza Knota, weźmie udział w kolejnej produkcji. Tym razem brytyjski aktor odegra rolę Tite'a Barnacle'a, w produkowanej przez BBC piętnastoczęściowej serii Little Dorrit, która wyemitowana zostanie tej jesieni, na kanale BBC1. Więcej na temat całej obsady filmu oraz głównych wątków znajdziecie łapiąc tego świstoklika.
Zródło: bbc.co.uk
Napisane przez Hogsmeade_pl
dnia 06 August 2008 14:37
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.