Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 432
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wasze pokoje
Drukuj temat · Wasze pokoje
^Lady Holmes F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 21:18
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Mam średni pokój - nie za duży, nie za mały - w sam raz.
W moim pokoju można znaleźć biurko, stolik, krzesła, fotel, pufy, łóżko, szafy ... i bałagan. Tak, tak. Potrafię żyć z bałaganem przez dwa tygodnie (tylko tyle czasu nie sprzątałam).
Mój pokój w jasnych kolorach - beż, żółty, pomarańcz i wszystkie odcienie tych kolorów.
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 22:01
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Mój pokój.
Mały, kwadratowy, z zielonymi ścianami. Znajdują się w nim: łóżko, biurko, na biurku, taka jakby mała szafeczka, półka nad biurkiem, regał i do niczego nie pasująca czarna szafka.

Na regale jest pełno rzeczy. Można znaleźć tam wszystko. Począwszy od książek, skończywszy na kosmetykach i maskotkach. Na biurku mam pełno płyt, no i monitor od komputera. W tej małej szafeczce na biurku jest... dosłownie wszystko. Stare, zapisane kartki, karty do gry, naklejki, jakieś kamyczki z wycieczek, i pełno niepotrzebnych śmieci.
Na półce nad biurkiem stoją różne zdjęcia, figurki, kaktusy, a obecnie znajduje się tam mała choinka (25 cmDowcipniś ).
Na czarnej szafce, mam książki, które aktualnie czytam i świeczki.
Ogólnie w moim pokoju rządzi olbrzymi bałagan. Nienawidzę sprzątać, choć robię to co sobotę (nakaz rodziców), lecz efekt sprzątania znika po 2 godzinach.

Zapomniałam o pewnym różowym Bleee krzesełku, które robi mi za szafę. I jeszcze chluba mojego pokoju, a mianowicie wielki plakat z Blues Brothers! Rozbawiony

Mniej więcej opisałam swój pokój. Zdjęcia nie dodam, bo nie mam, ale nawet jeślibym miała to bym nie dodała, ze względu na panujący tam bałagan.
Edytowane przez N dnia 06-01-2010 22:02
Wyślij prywatną wiadomość
~pewuem1 F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 08:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 526
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 25.08.09
Medale:
Brak

Mój pokoik... nie jest specjalnie duży. Zamieszkałem w nim 8 lat temu, przez ten czas przeszedł kilka zmian, ale po każdej co raz bardziej mi się podoba. Obecnie jak w sygnaturce, został pomalowany w barwy Gryffindoru. Dwie ściany na złoto (złoty kłos), dwie na ciemną czerwień (dojrzała wiśnia). Ściany pomalowane nie na szachownice, lecz dwie stykające się, a następnie dwie kolejne na drugi kolor. Efekt genialny. Przy suficie mam naklejoną taką wstęgę czerwono - złotą przez cały pokój. Na podłodze zielono - brązowy dywan w stylu retro, szafa na kurtki i pościel, zielona rozkładana kanapa, szafka na książki (jest trochę tego!), małe biurko z kompem oraz komoda na ciuchy. Na komodzie mini wieża, gramofon, kolekcja płyt winylowych i cd i malutki TV. Na ścianach mam powieszone - papirus z Egiptu, maska jakiegoś afrykańskiego wojaka, odznaki Sił Powietrznych i Dęblińskich jednostek i troszkę zdjęć. Centralne miejsce zajmuje półeczka z kolekcją książek i filmów HP. W moim pokoju jest przytulnie i cudownie się tu pracuje, relaksuje, po prostu mieszka! Na pewno w przyszłości z chęcią będę wracał do domu i swojego pokoju.
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 10:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Za nim sie jeszcze wejdzie do mojego 1 pokoju można zobaczyć plakaty na drzwiach. Kiejy już się wejdzie stoi szafa w pełni wyobklejana plakatami. Na lewo od drzwi stoi łóżko. Pod lewą ścianą stoją szafki, a naprzeciw łóżka pod oknem jest biurko z laptopem. W moim 2 pokoju, który jest naprzeciw 1 drzwi także są w plakatach. Na przeciw drzwi jest biurko z kompem. Obok niego stoi sofa <którą na potrzeby sylwestra wpakował mi tata, a teraz z powodu lenia jej niw wynosi>, która jest ustawiona tak, że zastawia mi łóżko-tapczan. Na prawo od drzwi jest komoda, szafa i dwie półki. Żeby nie było pytań: jestem jedynaczką i mamy tak dużo pokoi, ponieważ mieszkamy na wsi, że ja mam dwa. Fajnie nie? Jupi! xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Mój pokój, taa. Jak na razie dzielę go z moją młodszą siostrą. Dość duże pomieszczenie, gdzie na środku znajduje się `pół-ścianka` oddzielająca nasze połowy. Moja połowa? Hm... łóżko, nad nim plakaty z panem timberlejkiem i kalendarz z Potterem. Obok biurko. Obok powieszona mapa europy i tablica korkowa. Nad biurkiem półeczka z książkami. Na przeciwko biurka szafa, obok biurko komputerowe. To by było na tyle. Na wiosnę zacznie się remontowanie strychu, gdzie znajdzie się mój (nareszcie) własny pokój.
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 12:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Mój pokój mieści się na poddaszu, więc dwie ściany są skośne. Jest pomalowany na dwa kolory- różowy i kremowy. Meble mam niebieskie. Na podłodze leży puchaty dywanik w kwiaty. Kocham mój pokój bo mogę się w nim wyciszyć i wypocząć po ciężkim dniu.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Najzwyklejszy , mały pokoik. Brązowe meble, białe ściany, trochę plakatów MCR i różnych zdjęć z przyjaciółmi, biurko narożne i duży tapczan. U mnie akurat cały czas panuje porządek, jestem pednatką i nawet w szafach mam wszystko poukładane i na swoim miejscu (oprócz takiej wielkiej z ubraniami) A zdjęcia nie ma i jak na razie nie będzie.
__________________
www.nedgallagher.com/journal/images/SweeneyTodd.jpg
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 14:40
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

A mój pokój jest nie za duży. Podłużny z ogromnym oknem na środku i widokiem na pola i las. Kiedy się do niego wchodzi po lewej jest jeszcze okno dachowe, które wpuszcza więcej światła. Pokój jest na poddaszu i mam dwa "ścięcia", ale przez to jest bardziej przytulny. Sufit i ściany skośne są obude boazerią pozostałe są koloru słonecznikowego. Jest on jednak na tyle blady, by mnie nie raził. Na podłodze mam parkiet w jodełkę. Wszystko w ten deseń - od czerwonego przez żółcie i pomarańcze - w cieple kolorów napawa mnie optymistycznie. Tego potrzebuję ;)

Mam też ślicznego fikusa benjamina. Wystarczy jeden kwiatek. I tak często go zaniedbuję. Poza tym - trzeba byłoby go obejrzeć ;p
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 14:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Ja mam duży pokój. 2 wielkie okna i balkon. Tapety są czarno - czerwone, a dywan na szarym tle czerwone kwiatki. Roślinność w moim pokoju składa się z 3 storczyków, róży doniczkowej i kwiatów w wazonie. Zazwyczaj w moim pokoju nie można nic znaleźć, gdyż mam straszny bałagan, co nie sprzyja uczeniu się. Mam żyrandol tak mniej więcej na środku sufitu. No i jeszcze mam w nim średni stół, biurko i kredens. Kanapa zajmuje prawie jedną piątą pokoju gdyż jest bardzo duża. Gromadzę figurki które stoją prawie wszędzie. No nie chcę się tak rozpisywać więc to na tyle.
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~martus007 F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 09.01.10
Medale:
Brak

ja mam w sumie średni pokój, zielone ściany w sumie to monsunowa zieleń jest. nie mam dużo mebli, wystarczy mi komoda i szafa. Uśmiech często mam bałagan ale za to jak go sprzątam to jestem z siebie dumna i przez 2 tygodnie nic nie ruszam żeby utrzymał się porządek Uśmiech
korzystając z okazji witam wszystkich, jestem tutaj nowa i jeszcze za bardzo nie udzielam się we wszystkim.. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Henna F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 268
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

Mieszkam w bloku więc mój pokój nie jest taki duży,n dziele go z rodzeństwem więc tak: dwie ściany mojego pokoju są zielone a dwie żółte. Stoją tam 2 rozkładane kanapy., biurko, szafa. podłoga pokryta jest panelami. nie mamy plakatówSmutny
__________________
drogi Gościu~Henna

Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

" Jedni mówią, że świat zniszczy ogień.
Inni że lód.
Iż poznałem pożądania srogie,
Jestem z tymi którzy mówią: ogień
Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł,
Myślę, że wiem o nienawiści
Dość, by rzec: równie dobry lód
Jest, by niszczyć,
I jest go w bród.
everything-started.blogspot.pl Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 15:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Mój pokój jest dość mały (Ok.2m. x 5m). Ściany są beżowe( Na opakowaniu farby biała czekolada).Gdy się do niego wejdzie najpierw widać biurko,zwykle zawalone książkami, na którym także znajduje się komputer.Po prawej stronie Jest szafa narożna i dwie komódki na których głównie piętrzą się książki.Po lewej jest łóżko dwa małe fotele i stoliczek.Gdy wstaje z łóżka mogę sobie popatrzeć w okno na którym stoją kaktusy,Obok okna i pod nim znajdują się jeszcze nie zapełnione półki na książki.Nad biurkiem i nad łóżkiem wiszą obrazy ( a raczej zdjęcia z drukowane na płótno) z widokami Nowego Jorku ,a nad stolikiem jest
przyklejona naklejka naścienna z wieżą Effela.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Nigellus_Black F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1476
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest obszerny, rozumiem przez to, że wszystko się w nim wygodnie mieści ;]. Ściany pomalowane są na zielono, a dokładniejsze określenie dla tego odcienia to pistacjowy.Po lewej jest ściana i wielka komoda wciśnięta we wnękę. Jest łóżko w kąciku po prawej, dwa biurka, półki na książki (dużo półek) i bardzo, bardzo dużo książek. Powoli przestają się mieścić, mimo zastosowania przeróżnych metod oryginalnego upychania ... . Co jakiś czas z hukiem, któraś wypada ;d Na wprost od drzwi wejściowych jest okno, a na parapecie stoją kaktusy. Za oknem widok na ogród i dom sąsiadów. Zazwyczaj panuje bałagan ...(u mnie w pokoju). Jest jeszcze pokaźna kolekcja bibelotów i tzw ''durnostojek'', które poważnie opóźniają ścieranie kurzy i sprzątanie Oczko
Edytowane przez Nigellus_Black dnia 08-02-2010 18:30
Wyślij prywatną wiadomość
~slonecznik F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 64
Data rejestracji: 24.01.10
Medale:
Brak

Drzwi są białe z wielkim szkłem po środku. Po ich otworzeniu widzimy żółty pokoik z czerwonymi dodatkami. Spoglądamy w lewo. Szafka z szufladami, na niej akwarium z dwoma czarnymi myszoskoczkami. Krzesło. Dalej róg. A w rogu Biurko z ogromnym bałaganem i między wszystkimi gratami laptop. Dalej róg i łóżko z różowymi przebarwieniami ( dodatek przez przypadek z prania). Nad łóżkiem okno na las ( naprzeciwko drzwi). Potem trochę zasłony i róg. I szafa. Po szafie regał. No tak to mniej więcej wygląda. Rozbawiony
http://agatsa.myminicity.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Eksplodujacy Duren F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 849
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 23.01.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest duży. Ma turkusowe ściany (mój ulubiony kolor). Od pasa w górę ściany są prawie wolne, są na nich dwie wielkie półki z książkami. Od pasa w dół pokój jest cały zabudowany meblami, szafą, łóżkiem. Jest w nim dużo światła, lecz kiedy nie mam na to ochoty, zasłaniam je żółtymi żaluzjami, które do niczego nie pasują o dlatego są fajne. Stoi tu wielka klatka ze szczurem, zwykle brudna. Znajduje się tu tak zwany "kącik multimedialny", czyli wszelkie gry, filmy, muzyka, DVD, radio, telewizor, wszystkie splątane ze sobą słuchawki i kable USB. Mój laptop zwykle leży na podłodze i poniewiera się wśród moich ciuchów, które zawsze lądują rano w tym samym miejscu, bo ja przecież nie mam się w co ubrać. Jest też kącik dla moich ulubionych misiów, ku zgrozie mojego taty, który robiąc porządki wyniósł tylko jednego misia, uznanego jako niepotrzebnego i psującego misiową kompozycję. Ze ścian spogląda na mnie Colin Firth i Pan Darcy, a z parapetu Mick Jagger i John Lennon. Ostatnio wyrzuciłam tzw. gazetownię i zostawiłam tylko skromną kolekcję TERAZ ROCK. Obawiam się codziennie zasnąć, bo boję się, że wielka, ciężka półka z kolekcją porcelanowych lalek spadnie mi na głowę razem z wiecznie rozstrojoną 25-letnią gitarą, na której miałam nauczyć się grać. Obok wszelkich kompendiów wiedzy i słowników j. angielskiego, który namiętnie studiuję dniami i nocami, stoi dumnie dyplom czarodzieja z Letniej Szkoły Magii. Dalej jest mój kącik biżuterii, której mam całe mnóstwo, bo ja nigdzie nie wychodzę bez kolczyków, wisiorka z sercem, pierścionka i bransoletki. Obok telewizora stoi moja kolekcja autografów, z której jestem okropnie dumna Oczko Co ja jeszcze mogę napisać... O! Żyrandol. Kryształowy, z lustrem u góry, który jest piękny, bo moja koleżanka widzi w nim swoje odbicie o.O
__________________
"Na próżno walczyłem ze sobą. Nic mi nie pomoże. Nie potrafię zdławić w sobie tego uczucia. Pozwól mi pani wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham."
" Duma i Uprzedzenie"

YOU'RE ALL ADOPTED. DEAL WITH IT.

But underneath
We had a fear of flying
Of growing old
A fear of slowly dying
We took our chance
Like we were dancing our last dance.


fc09.deviantart.net/fs26/f/2008/068/2/2/Stamp__Colin_Firth_by_samen_op_de_motor.jpg
www.paint-it-black.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No i po remoncie Uśmiech
Teraz mogę się pochwalić.
Przez drzwi wchodzimy do małego, przytulnego pokoju.
Pierwsze co widzimy to zielone ściany ( jasny zielony trawiasty Rozbawiony ) i wielkie białe okno.
Po lewej stronie za dwrziami stoi regał z książkami i shishą, komoda z ciuchami biórko narożnikowe, a na ścianie wiszą dwie deski snowboardowe.
Po prawej stronie jest łóżko, a na wprost pod oknem stolik, a na parapecie butelki a w nich sztuczne pojedyncze kwiatki Rozbawiony

CZILAŁCIK Uśmiech
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 20:10
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Gdzieś, w odległym zakątku domu, pod stertą papierów i ubrań, jest średniej wielkości niebieski pokoik- wszystko jest tam niebieskie; łóżko, szafka, ściany, firanki, pościel, koc, klamki, lampka. Reszta jasny brąz " ala drewno " i metal. Wszędzie widzi się pluszaki, plakat z kotami [niebieski] ( farba trochę odchodzi, a poza tym to koty lubię ) i wielki czarno-biały plakat z drogowskazem na Broadway ( po prostu mi się spodobał ) a pod nim stary, szary fotel. Po za tym to szafka z książkami, poustawianymi według wielkości ( z działem na Harrego Pottera ) - oprócz ostatniej półki zawalonej starymi i nowymi podręcznikami, powpychanymi " żeby nie wypadły na podłogę ". Z sufitu, na paru kablach,smętnie wisi żyrandol ( za moją sprawą jest w takim stanie ) i dodatkowe dwie lampy przymocowane do ściany ( do których nie dochodzi prąd ) I wśród całego tego niebieskiego bałaganu, pomieszanego pluszakami, porcelanowymi kotkami i książkami, zupełnie nie pasując, obok biurka, stoi czerwone krzesło a pobliska ściana podziurawiona jest setkami dziur od lotek ( tarczę mam, ale brakuje talentu ) XD. Nie będę już opisywała dokładnego położenia szaf i komódek, bo nie jest to mało istotne jak i mało interesujące.
***
Teraz zobaczyłam jak to wszystko brzmi xD Nie, to w gruncie rzeczy, bardzo ładny, porządny pokoik, w którym niczego nie brakuje, i tak wiele rzeczy wcale nie jest zepsute, po prostu artystyczny nieład ^^
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 24-05-2010 22:24
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 24-05-2010 21:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Żyjemy w czasach, gdzie technika rozwija się w szalonym tempie, a ludzie przekraczają wszelkie granice, więc zamiast opisywać Wam mój pokój, po prostu Wam go pokażę ;D Oczywiście nie spodziewajcie się, że zapłacę każdemu na bilet, by mógł tu przyjechać i zobaczyć, ale po prostu mam zrobione zdjęcia ;p
1.Kącik z biurkiem i kawałek kanapy.
http://img269.ima...016ct.jpg/
2. Drugi kawałek kanapy, obok półka z książkami ;p
http://img21.imag...018um.jpg/
3. Druga strona pokoju; łóżko i stolik.
http://img249.ima...019hn.jpg/
4. Rybusia i kolekcja kaktusów.
http://img196.ima...421rj.jpg/
Jeszcze z drugie strony jest szafa, ale tak z grubsza wygląda mój pokój ^^
__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2010 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest różowo pomarańczowy ;/
Ale kolor nie jest najważniejszy no więc tak, jest kwadratowy I drzwi są zaraz koło ściany obok, gdy się wejdzie to po prawej stronie drzwi stoi pianino na całą szerokość ściany, a nad nim tablica korkowy, wachlarz i obrazek w ramce do, której wsadzone są uschnięte róże (w sensie, że do której miałam na myśli ramkę). Potem ściana na prawo od drzwi: Tam stoi biurko i okno (dość duże), a i jeszcze parapet, z okna wybiega widok na plac zabaw i bloki oraz dwa małe sklepy spożywcze. Na parapecie stoi kwiatek i jakieś tam duperele, a o biurku to już nie wspomnę bo tam jest gorszy bałagan niż na ziemi... Obok biurka jest kawałek łóżka bo ono jest prostokątne i ułożone w inną stronę więc powiedziałam, że kawałek Oczko obok okna wisi jakaś tam kartka ;/
Potem na następnej ścianie (przeciwległej do drzwi) jest właśnie łóżko i szafa, która i tak czy siak jest w rogu. I następna ściana: Zaraz obok szafy stoi regał na, którym są książki i takie tam, a na ziemi stoją torby po prezentach ;D Potem stoi sobie komoda z trzema szufladkami i dwoma drzwiczkami ;p a nad i pod szufladkami są takie dwie dziury (nie wiem jak mam to powiedzieć) na tej górniej stoją moje książki do szkoły a na tej dolnej to...( a nawet nie wiem co tam stoi ;/) jakieś śmieci ;D i na komodzie stoją figurki różniej maści i jakaś taka lalka z porcelany,która siedzi na takim jakby pudełeczku gdzie trzymam wszystkie ważne rzeczy, dokumenty itp..
Obok komody stoi kosmetyczka z lustrem..
A i zapomniałam dodać, że na podłodze są panele i taki prostokątny, milusi dywanik i pod biurkiem jest kosz na śmieci i pod krzesłem do biurka też jest taki mały okrągły dywanik xD
No to by było na tyle Oczko

__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~PioRuN F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2010 15:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 2
Postów: 122
Data rejestracji: 10.05.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest średniej wielkości . Można znaleźć tam regał , łóżko, kanapa,
zegar, dwa krzesła, drzwi , kwiatki, książki,duża lampa, wieża ( z głośnikami) ,stół, obrazy , żyrandol ,biurko, telewizor, szafa, komputer wraz z ulepszeniami, okno xD( wymieniłam te większe rzeczy )
Zazwyczaj jest w nim czysto i bałaganu nie ma . Nad oknem wisi lambrekin i jest niebiesko-różowy . ( Różowy z racji , że siostra chciała ;D ) , firanka jest koloru białego i jest w kwiatki tego samego koloru .Ściany są koloru pomarańczowego a sufit biały.
__________________
"Miłość trwa wiecznie, to tylko ludzie się zmieniają!"

Paulo Coelho
PozDrawiaM :
RazorBMW
Arya
Tessia.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT