Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 148
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Nasze zwierzaki
Drukuj temat · Nasze zwierzaki
~PaniWeasley F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Jestem posiadaczką sześciomiesięcznej szaro-czarnej tchórzofretki, którą nazwałam Yuka oraz psa chihuahua o imieniu Stinky, liczy zaledwie rok Oczko Na początku myślałam, że będą sobie skakać do gardeł, ale przyzwyczaiły się do siebie Tak! moje maleństwa Oczko

Generalnie otrząsam się po stracie mojego owczarka niemieckiego, który nazywał się Dolar. Umarł po 10 latach. Najgorsze, że to ja go rano znalazłam. Leżał przed drzwiami i się nie ruszał Płacze Uważam, że psy tej rasy to najukochańsze stworzenia. Gdybym nie dostała w prezencie Stinky, to pewnie sama kupiłabym sobie znowu owczarka niemieckiego.
Edytowane przez PaniWeasley dnia 19-01-2010 18:10
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 19:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

~Lady_Van_Tassel, śliczny jest ! ;P
Ja posiadam półroczną chomiczkę, zwaną Jachułą o pierwotnym imeiniu Tosia. Rozbawiony
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 20:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Aktualnie posiadam dwa koty. Nie, złe określenie. Raczej one posiadają mnie. ^^ Zacznijmy od... Kota. Generalnie nazywa się Ptyś. Czarny jest cały, ale dla mnie wygląda jak Ptyś. Taki... lekko nieokrzesany, gapcio taki, ale słodziak straszny. Tylko, że ja go nazywam Kotem. Jak się na niego wkurzam, to jest Kotem. Ptysiem jest jak przychodzi się łasić, ale ogólnie rzecz biorąc jest Kotem.

Oto Kot.

1 & 2
Ach byłabym zapomniała. Gdzieś miałam fotkę jak robi zeza patrząc na mój jogurt. Uwielbia je. Wyglądał przecudownie, ale nie mogę zdjęcia znaleźć.

Drugim kotem jest Coco. Moim zdaniem jest przepiękna, ale kto co lubi. Mniej wylewna niż Kot, ale równie kochana.
Moje ulubione dwa zdjęcia z młodości oraz jedno aktualne.

1 & 2 & 3
Aby nie robić wielgaśnego posta zrobiłam linki.
Edytowane przez Peepsyble dnia 19-01-2010 20:41
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 23:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Ja miałem moją ukochaną suczkę- Majkę. Niestety po 4 dniach musiałem się z nią rozstać bo okazało się, że zarówno ja jak i mój ojciec mamy uczulenie na sierść. Nie było to zbyt silne uczulenie ale jednak ten piesek był owczarkiem niemieckim i jakby urósł podejrzewam że objawy by się nasiliły.

Aktualnie mam 1 króliczka- Stefana i szynszyla- Felka. Zawsze jak się pokłócą Stefan rzuca się na Felka a ten zwiewa na monitor. Jeśli jestem przy tym to się kiwam ze śmiechuUśmiech

Mam jeszcze rybki- Zofia, Spacja, Zdzichu i Heniek. Nie ma z nich pożytku ale zawsze jakiś zwierzakUśmiech

Do Shemya:
To właśnie Shrek jest na tym zdjęciu?? Bo widzę że ten kotek jest b. ładny.
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2010 22:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Ja mam suczkę Mrówkę. Biedna staruszka, ledwo się rusza - ma 17 lat. Mam też kotkę Klarę rasy angora turecka- 1 rok. Jest czarna i kudłata. Aż zazdroszczę jej ciepłego futra( te okropne mrozy brrr!). Kocham moje zwierzaki.Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~Emily Riddle F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2010 13:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Woźny Hogwartu
Punktów: 954
Ostrzeżeń: 0
Postów: 108
Data rejestracji: 01.01.09
Medale:
Brak

Mam prawie 6-letnią kochaną kotkę, która wabi się Buffy (czyt. Bafi) - postrach wampirów! x d Jest kotem domowym, mieszańcem. Nie potrafię określić barwy sierści.. jest szaro-biało-ruda. Dodam, że jest podobna do kotka z reklamy Whiskas ;] śliczna i słodka kiciunia x d
__________________
Goł, goł, Slytherin!

Mega pozdro dla: Rass, mool, Enchanted i ofc dla Ciebie, drogi Gościu


Emily;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Pawel3333 F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2010 13:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 2
Postów: 80
Data rejestracji: 25.01.10
Medale:
Brak

Ja mam dwa psy ( Atuta i Sonię ) i jednego kota ( Kicaka ).Kota znalazłem w parku.Był wychudzony i nie miał ogonka.Teraz jest z niego prawdziwy kot domowy.Psa ( Atuta ) mam od dziecka.To kundel,ale jest strasznie mądry.Suczkę ( Sonię ) w lato ktoś podrzucił do sąsiadki.Jest mieszańcem kundla i jamnika.Nosi do domu różne patyki i koście.Gdy ją przygarnąłem bardzo się bała,ale teraz jest OK.Bardzo kocham zwierzęta i potępiam ich zabijanie.
__________________
Najbardziej upokarzające to gardzić samym sobą


Pozdrawiam wszystkich,którzy mnie pozdrawiają

Edytowane przez Pawel3333 dnia 28-01-2010 13:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Eksplodujacy Duren F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2010 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 849
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 23.01.10
Medale:
Brak

Mam szczura, Tupajuś się zwie ; ) Przechrzczony tak idiotycznie przez moją mamę. Jest czarny i ma biały brzuszek Oczko Nie ma kawałka ogona i jest głupi jak but z lewej nogi. Odkryłam właśnie, że lubi obgryzać gips -.-
__________________
"Na próżno walczyłem ze sobą. Nic mi nie pomoże. Nie potrafię zdławić w sobie tego uczucia. Pozwól mi pani wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham."
" Duma i Uprzedzenie"

YOU'RE ALL ADOPTED. DEAL WITH IT.

But underneath
We had a fear of flying
Of growing old
A fear of slowly dying
We took our chance
Like we were dancing our last dance.


fc09.deviantart.net/fs26/f/2008/068/2/2/Stamp__Colin_Firth_by_samen_op_de_motor.jpg
www.paint-it-black.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2010 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Uwielbiam zwierzaki. Jak byłam mała miałam sukę owczarka niemieckiego, Korę. Niestety była stara i chora i musieliśmy ją uśpić jak miałam 4 lata. Po jej śmierci moja siostra dostała na pocieszenie chomika, Kudłacza. Po Kudłaczu były chomiki Łatka, Krecik (zdechł dzień po moich siódmych urodzinach), Bieluszek i Eowina (oryginalne imię wymyślone przez dziewięcioletnią Marysię po przeczytaniu "Władcy Pierścieni"Oczko. No i jeszcze był Steward, mysz z amputowanym ogonem.
Steward był myszką miniaturką (jasne). Był szary i był moim ulubionym zwierzakiem. Wlazł do klatki Bieluszka, który ugryzł go w ogon. Ogon oczywiście mocno krwawił i wdało się zakażenie. Wtedy moja mama odważnie amputowała mu ogon tasakiemxD
Obecnie mam trzyletniego persa, który chyba wcale nie jest persem, bo te mają niebieskie oczy a mój Maciek ma zielone. Maćka mam od maja zeszłego roku i oficjalna ma na imię Maciek, ale ja go nazywam Bestia, Behemoth lub BehemcioxD. Jak każdy kot reaguje tylko jak się potrząsa karmą. Lubi drapać obicie mebli, buntować się przeciwko używaniu kuwety załatwiając pewne sprawy metr od niejxD No i jeszcze uwielbia mnie budzić o 5Kotecek0. Ostatnio wylizał mi na pobudkę stopyxD Ale i tak jest moim najukochaniszym Kotkiem-BehemothkiemUśmiech

Mój kochany śpioszekOczko
images50.fotosik.pl/253/7e68a02a536e1774m.jpg

Dobiera się do mojej lampyxD
images36.fotosik.pl/140/e87119caf54c2e0bm.jpg

Dostaje swój ulubiony kawał surowego mięcha, po tym jak zrobił oczy rodem ze ShrekaxD
images35.fotosik.pl/108/11b2765e967611fcm.jpg
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2010 16:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Moja suczka Sendi.
img251.imageshack.us/img251/2547/f5d49e5c31.jpg
Niestety zbyt ruchliwa by móc zrobić ładne zdjęcie.
Posiadam jeszcze jednego psa Miśka. Dwie kotki Kamę i Attis oraz kocurka Mirona, których w tym monecie:( zdjęć nie posiadam.
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2010 15:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Cóż, ja mam jedynie jedno zwierzę - psa o dość oryginalnym imieniu Happy ;d Jest to suka, która ma około 5,5 roku, ale ciągle ma w sobie coś ze szczeniaka, przez co nie zdaje sobie sprawy, że ten pies już tak długo nam towarzyszy. Rasa to Border Collie, czyli psy bardzo podobne do psów Collie. Ostatnio w zimowe dni, pierwsze co ona robi po przebudzeniu, to wskakuje na moje już złożone łożko i tak spędza cały dzień z przerwami na wyjście, poskakanie przy drzwiach jak wraca jakiś domownik czy coś jeszcze innego. Raz ją kocham, raz jej ścierpieć nie mogę - jednym słowem miłość trudna ;d
Na Komunię dostałam także rybkę, ale niestety zdechła następnego dnia ;c
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic butterfly F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2010 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 2
Postów: 107
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Ja mam króliczka czarnego podpalanego bo pod spodem białego a na imię mu KajtekDowcipniśLubi sianko dużo wody,leżeć trochę poskikać...za to nie lubi hałasu głównie chodzi mi tu o odkurzacz...i nie wiem dlaczego[może niektóre króliki tak mają]nie lubi siedzieć na kolankach ale to nic nie szkodzi i tak go loffciam a najbardziej lubię głaskać tą jego czarną połyskującą sierśćJęzorJak zdecyduje się na dodanie zdjęcia...to to zrobięDowcipniś
__________________
co jest?!
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2010 21:50
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja mam dwa koty i psa.
* Filomena ( Filcia, Fineasz, Finka ) ,której na ręce brać nie można, a kiedy przyjdzie na kolana do zaszczyt. Pojawiła się w przed Świętami.

* Figiel - syn Filki, ma jeszcze dwóch braci; Jamesa i... Strachotę ( takie dziwne imiona, bo nie wiedzieliśmy jak je nazwać- a kiedy już prawie wymyśliliśmy imiona, już musieliśmy oddać dwa kociaki. Jamesa- od Bonda, bo wszędzie właził i przestraszył psa, Strachota bo wszystkiego się bał ;p. )
http://img704.ima...089vt.jpg/

* No i sukę Klarę
http://img263.ima...encja.jpg/

No i zwierzaki nazywana potocznie "rybki" z którymi niestety nie wiąże mnie specjalna nić emocjonalna.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 18-05-2010 21:15
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 24-04-2010 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Ociężały jak baba w ciąży i czarny jakby go wyprodukował nietoperz. Mój kot - Jeremiasz. Ma niespełna dwa lata ale jest tak bardzo ociężały i leniwy, co dodaje mu lat. Proponowałem mu diety i zabawy ruchowe, jednak odmawiał ze mną współpracy i teraz aktualnie leży na moim monitorze. Ogólnikowo to jest takim czarnym rozdarciuchem, który czasem woła o pomstę do nieba. Nie poddaję się. Nadal próbuję go przywołać do spokoju.

img64.imageshack.us/img64/7513/63625011.jpg

A tutaj z kolei mój kot odkrył swoje powołanie w modzie. Został modelem. Skutki są zadziwiające. Tą minę nazywam "Na przystojniaka".

img163.imageshack.us/img163/5299/63045987.jpg

Tutaj z kolei, zakochał się w mojej choince. Nie wiem, dostał udaru słonecznego, i w jego oczach uruchomiły się żarówki. Wygląda to bardzo artystycznie. Ale tu wygląda chudo. Może dlatego że miał wstrzemięźliwość od mięsa na czas żałoby bożonarodzeniowej - no wiecie w święta kierowałem się slangiem. "Poddaj go Próbie".
img694.imageshack.us/img694/6683/62759079.jpg
Edytowane przez darksev dnia 24-04-2010 21:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Mam dwie koszatniczki. Miała to być parka, ale od kiedy je mam, czyli od 4 lat nie mają dzieci... Nie miałam żadnego pomysłu na imiona dla nich i nazwał je mój szwagier. Mówię im Chip i Dale (Czip i Dejli). Ta druga to samiczka, ale imię ma jak mi się wydaje męskie. xD Koszatniczka to taka szynszylowata wiewióra.
Od niedawna mam też psa. Żaden rasowiec, a wabi się Muszu. Kiedyś kochałam bajkę Mulan, a tam był taki czerwony smok (mój ulubiony bohater) i właśnie nazywał się Muszu. Tak mi się jakoś to imię przypomniało i piesek ma teraz bardzo oryginalne imię, bo jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś nazwał tak zwierzaka.
Wspomnę też o licznej rodzinie kotów. Takie dachowce, każdy innego koloru. Imiona mają po prostu genialne^^. Tutuś, Endriu (jak to napisać? xD), Kajtunia (miał być Kajtek), Majek (Majka miała być), Balba, Szaruś i taka jedna bezimienna kotka, która się do nas przybłąkała, a mama mówi, że głodnych trzeba nakarmić, więc została z nami. Kotki są kotne i już niedługo kocia rodzinka jeszcze bardziej się rozrośnie.
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Mam dwa psy, obydwa uratowane od niechybnej śmierci.
Pierwszy z nich to spaniel - Saba. Tak mądry o grzeczny pies jak ona zdarza się naprawdę bardzo rzadko. Szczególnie, że jest to pies ze skłonnością do gryzienia i tratowania.
Drugi zaś pies - Bambi przypomina diabełka, ze względu na kolor sierści i iście diabelskie usposobienie. Miewa ataki agresji, nie pozwala ruszać swoich zabawek, a obcych nie oszczędza.
Uśmiech
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~ta sama maggie F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 12-06-2010 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Na ten momenr nie mam żadnego zwierzaka ale jeszcze niedawno miałam pieska który wabił się chesterRozbawiony był mały brazowy i miał takie fajne oczkaJęzyk
miałam też kotka hyymmm jak on miał na imie a wiem dyzioRozbawiony no i królika domowego ale króliczka zabił mi pies sasiadów Smutny miał na imię florian...
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 16-06-2010 14:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Mam trzy psy... dużo prawie zwierzyniec Rozbawiony
Dwa wilczarze- baaardzo duże psy. I sznaucera, który umie liczyć i kocha wystawy Rozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 16-06-2010 14:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Ja w całym swoim życiu posiadałam... 13 zwierzaków. Aktualnie zajmuję się dwoma, no dobra, trzema kotami. Nazywają się: Mela, Tatum i Pręgus. Tatum została przygarnięta i mieszka u nas w ogrodzie, a Mela i Pręgus są kotami domowymi. Melania ma 10 miesięcy i, co dziwne, umie robić przewroty i kocha łapać wszystko; a to swój ogonek, a to wodę, czy plamkę na ścianie. Naprawdę, wszystko. No i rozumek ma mały (podejrzewamy, że wypadł jej uchemRozbawiony). Muszę kończyć, bo ktoś mnie wzywaDowcipniś, więc napiszę więcej za chwilkę.

No... witam po przerwie na reklamyJęzor!
Wracając do moich kotów... Pręgus ma sześć lat i jest tej samej maści co Mela (tylko jest bardziej rudawy), ale pieszczoszek z niego nie jest (on i Mela to tak naprawdę zupełne przeciwieństwa! On jest bardzo mądry, ona nieOczko). Jest kastratem i jest naaaaprawdę ogromnych rozmiarów. Długi jest na 35 cm., a jego brzuch ma około 20-25 cm. Ma piękne zielone oczy i wspaniałe, mięciukie i milutkie futerko, o objętości ok. 5 cm.
Tatum, to czarno-biała kotka o nieznanym wieku. Jest okropnym żarłokiem, no i wojowniczką.Cool
Kocham moje kotkixD

Złączono posty.

__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez Alae dnia 16-06-2010 20:52
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
Dodany dnia 28-08-2010 13:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Swojego kotka, o oryginalnym imieniu Lucyfer, mam dopiero od wczoraj, ale pochwalić się mogę. ;d Ma niecałe 2 miesiące, jego ulubionymi zabawkami sa moje, już podrapane, ręce; nie mogę nakłonić go do zabawy miśkami. Właśnie zabunkrował się pod poduszką na mojej kanapie i śpi. Tak więc okazja do zdjęcia wspaniała, bo za nic w świecie nie da się go złapać w obiektyw, gdy jest w ruchu. ;p A samego czarniucha zobaczyć można pod spodem.
Bonnie313 dodał/a następującą grafikę:
lucek.jpg
[55.93KB]
Edytowane przez Bonnie313 dnia 28-08-2010 13:52
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT