Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 154
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Mam Talent
Drukuj temat · Mam Talent
~Irreplaceable_ F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Mam Talent to program dla osób, którzy uważają, że mają talent. Emitowany w każdą sobotę.
Co o nim myślicie? Co myślicie o dobraniu jury? O ludziach, którzy zaczeli rozwijać się w ten sposób w innych krajach?
Piszcie.
Edytowane przez Irreplaceable_ dnia 28-09-2008 13:19
Wyślij prywatną wiadomość
~Red Crayon F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 19:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dobrze, że coś rozwija ludzką kreatywność. Szkoda, że nie od wszystkich stron. Z tego co widziałam ludzie robią sobie z tego programu ,,Idola". Nie wszystkie talenty da się pokazać w tym programie. A szkoda... ;/
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 21:20
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Sam program, jak program. Służy wypromowaniu niezwykłych umiejętności ludzi. Ale nie oszukujmy się, chodzi też o wypromowanie jury.
Wojewódzki i tak jest słaby, w porównaniu do tego, co robił kilka lat temu w Polsacie.
Chylińska nie jest już taka ostra, jak na początku swojej kariery.
Foremniak próbuje być surowa, co jej jakoś nie wychodzi.

Obejrzałam 25 minut programu i od razu się znudziłam. Mimo, że idea programu była fajna.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 21:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Irka, to leci w sobotę, a nie w niedzielę.
W niedzielę są powtórki. ^^
Ale mniejsza o to.

Mam Talent właściwie mi się podoba, niektórzy ludzie naprawdę mają niezwykłe uzdolnienia i dzięki temu programowi mogą się wypromować.
A czasami można się pośmiać, np. z ,,pędzą Polacy autostradą...'' xD
Ale nie wszystkie talenty można pokazać, w tym programie chodzi głównie o takie uzdolnienia, z których można zrobić show. Ludzie, którzy piszą wiersze, malują i takie tam są na straconej pozycji.

Ale pooglądać zawsze można, to jest o wiele lepsze od szajsowatego tańca z gwiazdami, czy ,,jak oni śpiewają''.
; P
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 22:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Pomysł na program nie jest zły, na castingi przychodzą normalni, szarzy ludzie, a nie ciężkostrawne gwiazdeczki jednego sezonu. Ale nie oszukujmy się - korzyści z tego programu czerpie głównie jury, szczególnie Foremniak - macha rękoma jak poparzona, gdy jej się podoba, albo, gdy jest niezadowolona, mówi sztucznie: "Nie, nie podobało mi się" i na nic więcej jej nie stać.
Może i fajnie popatrzeć na niektórych ludzi, któzy rzeczywiście są niezwykli, ale ostatnio oglądając ten program, jakiś chłopak czternastoletni zaczął śpiewać takim sopranem, myślałam, że się poryczę ze śmiechu. hjehje...

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 23:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

jakiś chłopak czternastoletni zaczął śpiewać takim sopranem, myślałam, że się poryczę ze śmiechu.


Tak, pamiętam go. xD
Ale on potem powiedział, że przyszedł do tego programu po to, żeby przełamać swoją nieśmiałość. ;p
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 23:30
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

I ja go także pamiętam xD!

Co do samego programu... Niektóre osobniki 'z talentem' nie powinny wg mnie się tam znaleźc. Za to niektórzy naprawde mają talent, i ich podziwiac można.
W kwestii jurorów sądzę, że Milla napisała wszystko, to co ja chciałam napisac. <:
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 01:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmm...
Mam talent leci w soboty ^^
W niedziele są powtórki.
Ale to już ktoś wspomniał.

Ten program oglądam co tydzień. Podoba mi się, ma fajną ideę, a może przynajmniej miał mieć. Rzeczywiście, zrobiło się z tego bardziej promowanie jury...
Ale mimo wszystko, lubię go oglądać. Niektóre osoby są naprawdę niesamowite, inne po prostu śmieszne. Grunt, że może przyjść każdy i spotykamy tam normalne osoby, a nie drobne, beznadziejne gwiazdki, które występują w programach pokroju "Gwiazdy tańczą na lodzie"...
Najbardziej podobał mi się dzisiejszy "Zespół weselny Romana" Śmiech
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 01:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Ja Mam Talent oglądam, podoba mi się...i jury jest fajne Rozbawiony. Najbardziej lubię Agnieszkę, taka szczera kobieta która albo powie stanowcze "nie" albo się będzie uśmiechać i powtarzać "duże tak". Wojewódzki jest zaraz po Chylińskiej, wali szczere teksty, a Foremniak mi się nie podoba xD.
Ogólnie pomysł fajny, a talentów to troszeczkę mamy Rozbawiony Np: ta Klaudia co Niemena zaśpiewała, niezła była. Albo dzisiaj, tez Klaudia Rozbawiony Podobało mi się. A z niektórych występów to się można śmiać....ten chłopak z sopranem był świetny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oglądam "Mam Talent" od kilku tygodni. Wolę oglądać to niż "Taniec z gwiazdami" edycja kilkunasta chyba, "Jak oni śpiewają" lub "You can dance", bo takie programy są nudne. A ten program pozwala odkryć zupełnie nowych zdolnych ludzi, którzy czasem boją się pokazać światu, że są kimś i coś potrafią. Osobiście podobała mi się "babcia", która robiła różne rzeczy z kartki papieru, grupa tych pseudo mnichów i ta 15-latka (chyba Paulina), która pięknie śpiewała. Nie lubię natomiast tego "Ssnake'a".
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Rybka_109a F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

Też lubię oglądać Mam Talent.Uśmiech Wg mnie talent mają:Klaudia Kulawik, Klaudia Walencik, Kamil Kucharzewski i ta babcia.Uśmiech
Oglądałam wczoraj też i Galos aż się popłakał tak był zdenerwowany.
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:35
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oglądam Mam Talent i uważam go za fajny program, chociaż wiadomo, jak każdy nie jest doskonały.
Niektórzy uczestnicy mnie naprawdę zachwycili, m.in. Klaudia Kulawik, Paulina Lenda, czy duet akrobatyczny. Byli też tacy, których występy mnie zniesmaczyły lub też rozśmieszyli jak pan Józef z panią Ireną i "Autostradą", którzy - o zgrozo! - przeszli do półfinałów.
Z jury nie podoba mi się jedynie Foremniak, która zupełnie nie nadaje się na jurora i jest okropnie sztuczna. Natomiast Chylińską i Wojewódzkiego ja uwielbiam i się cieszę, że są w tym programie.
No i jeszcze dwójka prowadzących, zupełnie różna od tych cukierkowych Cichopków itp. Prokop i Hołownia tworzą świetny duet!
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dominika, ,,Autostrada'' to przecież prawdziwy hit. x D
A moja dawna wychowawczyni ma na nazwisko Hołownia, ciekawe czy to może jakaś rodzina Szymona. Śmiech

Bardzo dobrze, że on z Prokopem to prowadzi, a nie jakaś druga Cichopek, jak powiedziałaś. ;p

Pędzą Polacy autostradą...

x D
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Grom Hellscream F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 73
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja sądzę, że wszystkich tancerzy i śpiewaków powinni od razu wykluczyć, bo to ma być talent, a od śpiewania i tańczenia są inne programy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wczoraj zrobili z tego za duże show. Nie wiem, czy chcę to dalej oglądać. Światła, błyski, wyjące głośniki. Komercha O.o

Ja osobiście najbardziej stawiałam na Galosa. Bosko tańczył. Najlpeiej jak zerwał te rękawki i odstawił hip-hop na podłodze. Cudo.
A ten Ssnake. Koszmar.
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
!bry F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 19:53
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ten Ssnake. Koszmar.

Koszmar? Eee tam - mój faworyt raczej. Ssnake nie popełnił żadnego błędu w swoim występie (a właściwie występach), a że nieco straszy makijażem - kwestia gustu lub/i przyzwyczajenia Uśmiech
__________________
Fragment mojego ff:

Westchnęła, spojrzawszy na męża, którego uwagi - jak się okazało - wcale nie przykuło olbrzymie malowane dzieło sztuki wiszące na ścianie, lecz młoda, długonoga, blondwłosa samiczka ubrana w obcisłą bluzkę ze zbyt dużym dekoltem, za wysokie szpile i spódniczkę zbyt mini. Lalunia najwyraźniej miała czym się chwalić, wyglądała naprawdę ponętnie ze swoim sporych rozmiarów biustem i jędrną, wystającą pupą, jednak czarownica patrzyła na nią z politowaniem. To nie uroda ani strój wzbudzał w niespełna trzydziestoletniej kobiecie takie uczucie, ale podejrzanie ostry, wyzywający makijaż, dzięki któremu obiektowi męskiego pożądania prawdopodobnie udało się ukryć - jak choćby prawdziwy wiek - lub wręcz przeciwnie - wyeksponować, na przykład aktualnie wykonywaną profesję... To trzeba było przyznać: na znacznie skromniej ubraną panią padł blady strach. Strach o rodzinę, która za chwilę nieuwagi mogła zostać doszczętnie rozbita. Musiała więc działać.

Lekka zazdrość popchnęła ją ku czterdziestoparoletniemu mężczyźnie, wpijającego swój maślany wzrok w spacerującą po muzealnym korytarzu niunię. Dobrze widziała jak się ślinił na widok tej suki i jak wielką miał ochotę, by zagwizdać, a nawet puknąć, gdy trzeba; aż zdjął okulary i uniósł jedną z brwi. Kiedy ją ujrzał, reszta świata automatycznie straciła na znaczeniu. Ach, jakież to typowe... - pomyślała małżonka. Od pierwszej chwili odkrycia sytuacji chciała urządzić mu karczemną awanturę z obiciem gęby włącznie, po czym wyjść z budynku z dziećmi oraz wielce obrażoną miną, lecz zrezygnowała, gdy podeszła bliżej, wszak po kłótni z całą pewnością zamknąłby się w sobie i uciekł od niej, a obrażanie się to raczej domena maluchów bawiących się w piaskownicy.

Podniosła rękę, gdy stanęła tuż za nim, ale ostatni moment zawieszenia wykorzystała na oddech i podjęcie decyzji. Potem nie będzie odwrotu. By zwrócić na siebie uwagę, bezpardonowo klepnęła go po pośladku; mocno, jednak w miarę dyskretnie. Odwrócił się gwałtownie, zupełnie zaskoczony i ze zrzedniętą miną.
- Ejże! - mruknął zakłopotany - W czym problem?
- Widzę, że wolność ci służy - odparła z ironią i stoickim spokojem.
- Nie rozumiem.
- Wygląda na to, że zbyt wcześnie wypuściłam cię ze złotej klatki - małżonka nie rezygnowała z drwiącego tonu - Ledwie z niej wyleciałeś, a już robisz się niegrzeczny...
A to ci dopiero dowcip! Pomyślał, że zaraz chyba padnie trupem.
- Naprawdę sądzisz, że nie jestem w stanie czegokolwiek zauważyć? - zapytała poruszając głową w taki sposób, jakby wskazywała podbródkiem, zamiast palcem, na wyzywająco odzianą i wytapetowaną lalę, spacerującą za nimi.
- Ach, o to chodzi... - odparł mężczyzna, którego twarz spurpurowiała nagle ze wstydu - I właśnie z tego powodu musiałaś mnie...
- Owszem, musiałam - przerwała mu - Żebyś się nie rozbisurmanił zbytnio. Fakt, ładna z niej d**a do wyru***nia, ale najprawdopodobniej tylko d**a. Poza tym, zależy mi jeszcze na naszej rodzinie, więc miej to, skarbie, na uwadze.


-----


Spragniony murzyn czołgał się przez pustynię, aż w pewnym momencie
natrafił na butelkę w której był dżin. No i dostał 3 życzenia

-chce być biały
-mieć dużo wody
-i mieć dużo dup

....I dżin zamienił go w sedes xD
http://www.nabezrobociu.com Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię to oglądać. W życiu nie pomyślałabym, jakie ludzie mogą mieć najróżniejsze talenty. Jak ta babcia, która zginała kartkę i robiła z niej różne rzeczy Rozbawiony.
W całym programie najbardziej nie podoba mi się Foremniak. Reszta, razem z prowadzącymi, może być.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 17:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię ten program. Jeśli chodzi o jury, to jestem w pełni zadowolona. Uwielbiam Kubę, a okazało się, że Agnieszka jest równie świetna. Zastrzeżenia mam jedynie do Foremniak, która na siłę stara sie być sroga, ale jej to średnio wychodzi. I podobno zna sie na tańcu.
Niektórzy ludzie, którzy sie zgłaszali do tego programu byli śmieszni, dziwni, żałośni, ale są też osoby, które mnie powaliły. Najbardziej spodobał mi się, mi.in duet akrobatyczny, Karol Galos (niestety odpadł), Klaudia (nie tyle jej śpiew mi się podoba co jej osoba), Ewa Lewandowska, beatboxer Blady Kris, Paulina Lenda i Klaudia Walencik. Kompletnie nie mam pojęcia z kolei co w półfinale robią te dziewczyny z Nasty Ladies.
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 17:56
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja sądzę, że wszystkich tancerzy i śpiewaków powinni od razu wykluczyć, bo to ma być talent, a od śpiewania i tańczenia są inne programy.

Nie zgadzam się tutaj z Tobą. Idola już dawno nie ma, a nawet jeśli by był, to przyjmowali do niego ludzi w pewnym przedziale wiekowym, więc taka Klaudia Kulawik, Paulina Lenda czy Klaudia Walencik nie mogli by się tam dostać.
Tak samo jest w You Can Dance, nie przyjmą do tego programu jedenastolatka.
Dominika, ,,Autostrada'' to przecież prawdziwy hit. x D

Nie no, oczywiście, że hitem to ta piosenka jest, tylko ja się obawiam, że ludzie będą sobie robić żarty i pani Irena z panem Józefem jeszcze wygrają ten program.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2008 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja sądzę, że wszystkich tancerzy i śpiewaków powinni od razu wykluczyć, bo to ma być talent, a od śpiewania i tańczenia są inne programy.


Nie zgadzam się tutaj z Tobą. Idola już dawno nie ma, a nawet jeśli by był, to przyjmowali do niego ludzi w pewnym przedziale wiekowym, więc taka Klaudia Kulawik czy Klaudia Walencik nie mogli by się tam dostać. Ale Paulina Lenda... sorry, ale jej bym nie przyjęła. A tym bardziej nie do finału.
Tak samo jest w You Can Dance, nie przyjmą do tego programu jedenastolatka.

A ja nie zgadzam się do końca z tobą Oczko. Według mnie nie powinni przyjmować kogoś, kto tak po prostu ładnie śpiewa czy tańczy. Osoby, jak te dziewczyny, akceptuję zupełnie, bo to jest talent, ale jak wyjdzie normalna dwudziestoparolatka wyjdzie i zaśpiewa ładnie, ale najzwyczajniej w świecie, to do widzenia, zapraszamy do Fabryki Gwiazd, czy jak mu tam.
__________________
Allons-y!

Edytowane przez Aranoisiv dnia 26-10-2008 16:30
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT