Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 223
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Informatyka
»»» Portale społecznościowe
Drukuj temat · Portale społecznościowe
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 01:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Na tego typu portalach loguje się po kilka milionów ludzi. Przyczyny są różne - w przypadku naszej-klasy poszukuje się starych znajomych, z którymi ktoś chce odświeżyć kontakt, a w przypadku pozostałych serwisów, jak Fotka, Bahu, ePuls ludzie zwyczajnie umieszczają swoje fotografie, komentują profile i zawierają nowe znajomości.
Posiadacie konta na którymś z tych portali? Jakie zalety, a jakie wady widzicie w tych serwisach?

Osobiście nie mam żadnego konta na tego typu serwisach. Jestem tylko i wyłącznie zarejestrowana na Hogsmeade i tyle mi wystarczy. Według mnie, profile jak Fotka, Bahu czy ePuls nie mają dla mnie żadnego sensu, panuje tam wylęgarnia pokemonów i dzieci neo, których nie spotykają żadne kary. Nasza-klasa ma jeszcze jakiś przynajmniej cel, choć i ona ma dla mnie zbyt wiele wad - niektóre osoby rejestrują się tam tylko po to, aby powstawiać swoje 'fotki' i popisać bezsensowne komentarze.

Edytowane przez Cee dnia 09-02-2009 21:59
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 01:45
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Nasza klasa jest fajna, bo Milla wysłała mi dzisiaj Konika Tadka! A poza tym, zamiast imienia i nazwiska mogę napisać 'hędryk parówka i wiór z lasu' :D

Poważniej? Naprawdę nie mam pojęcia po co się tam loguję... może dlatego, że to źródło wiedzy o... wszystkich? A ja jestem bardzo ciekawska. Język

Poza tym, jestem zarejestrowana na hogsmeade... i tu spędzam prawie internetowy czas...

Mam jeszcze konto na fotce - gdzie loguję się raz na około 3 miesiące. I na LAStefem, gdzie gadam na forum grupy hogsmeade i patrzę ile się czego nasłuchałam...

i na kurniku też mam Język
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 05-02-2009 22:02
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 01:50
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Właśnie mam w drugiej karcie włączoną stronę z obszernym artykułem na temat naszej klasy, ale na razie dotrwałam tylko do połowy a tu patrzę taki temat. ^^

Nie przepadam za portalem nasza klasa. Właściwie nie wiem, po co ja tam założyłam konto, jak wchodzę tam z częstotliwością raz na dwa miesiące. Miałam je już zamiar usunąć chyba z milion razy, ale jednak czasami się przydaje. Tak naprawdę to włączam nk, gdy dostane cynk, że pojawiły się jakieś nowe funkcje (które ja oczywiście blokuje) albo gdy potrzebuje wywęszyć nowe plotki (kto, z kim, kiedy, jak i gdzie...). Nie lubię tego serwisu i już. Nawet jeżeli ktoś się natknie na moje konto to i tak nic się o mnie nie dowie. Wylęgarnia pokemonów, ludzie leczący sobie kompleksy liczbą znajomych (nie jestem fajna, super i trendy, bo nie mam 67487438 znajomych ani nie mam syna kolegi sąsiada wujka koleżanki mojej matki w "znajomych"). Zdjęcia, które zostały poddane wszelkim możliwym zmianom w photoshopie i te żenujące podpisy pod nimi czy spamerskie fora. Albo np. te żałosne obrazki "nie płace na nk!!1", "złodzieje". A czy ktoś komuś każe to płacić? Cel nk był naprawdę fajny, portal naprawdę mógł być czymś lepszym niż jest teraz. Serwis był super, jakiś rok temu ale nie teraz teraz... szkoda, że jak zwykle wszystko zostaje zepsute.

Nie wypowiadam się na temat fotki.pl bo to jest dopiero żenada. Na żadnym innym portalu nie mam konta - nie chcę, nie potrzebuję.

Ach, zapomniałam o last.fm. Mam tam konto, ale szczerze mówiąc cały ten program mi się znudził.
Edytowane przez Ariana dnia 20-01-2009 19:43
Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 02:01
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

nasza-klasa:

mam konto, a w znajomych w 99% mam tych ktorych w jakis tam sposów poznałem. fajny portal mozna odnowic kontakty np z ludzmi z podstawowki.

Grono:

mam konto ale zadko sie tam loguje, juz mi sie znudzilo

Fotka:

konto odstąpiłem bratuJęzyk

last.fm

mam konto i stram sie regularnie pisac na forach moich grup i takie tam

hogs

chyba nie musze pisac ze mam kontoJęzyk

kurnik:
mam konto i gram w kochane kosci przewaznie
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 02:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z wyżej wymienionych portali konto posiadam tylko na n-k.
Wchodzę tam codziennie, przede wszystkim po to, żeby zobaczyć czy ktoś nowy się dopisał do moich klas i kto dodał fotki. Czasem można się naprawdę pośmiać. Nasza-klasa jest przydatna chociażby do tego, że można znaleźć osoby, których nie widzieliśmy od wielu lat, wyszukać ciekawe szkolne fotki interesujących nas osób (np. nauczycieli ^^), 'szpiegować' ludzi.
Wadą tego serwisu jest na pewno to, że coraz bardziej przypomina moją kochaną fotkę.pl. Konta fikcyjne to nic innego niż klany. Ludzie dodają po kilkadziesiąt zdjęć, zbierają pod nimi przede wszystkim zabójczo inteligentne komentarze, przesyłają sobie idiotyczne łańcuszki. Żenada.

Co do reszty portali wymienionych w temacie:


Według mnie, profile jak Fotka, Bahu czy ePuls nie mają dla mnie żadnego sensu, panuje tam wylęgarnia pokemonów i dzieci neo


W pełni sie zgadzam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Robotek F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 11:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 153
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Ja mam konto tylko na Naszej klasie i oczywiście hogsmeade bo np: fotka.pl to tam tylko kłamią i wogóle sami kretyni.
Edytowane przez Robotek dnia 27-09-2008 11:10
Wyślij prywatną wiadomość
N
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 11:25
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja również posiadam konto tylko na naszej-klasie.
Nasza-klasa jest przydatna chociażby do tego, że można znaleźć osoby, których nie widzieliśmy od wielu lat, wyszukać ciekawe szkolne fotki interesujących nas osób (np. nauczycieli ^^), 'szpiegować' ludzi.


Całkowicie się z tym zgadzam.

Oczywiście wszystkie te portale mają swoje wady. Ale fotka.pl to po prostu portal pokemonów. Pełno tam wypowiedzi typu " dAsZszsSz mI KoMcI4 i 11 PuNktUff To Ci sIEm ODFFCIENcZe kOffANiE". Żal
Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 11:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Tak, też mam konto na n - k. Tylko i wyłącznie tam. Po pierwsze, dlaczego? Może dlatego, że innych kont nie chce mi się zakładać... No i nie mam aż tyle czasu, by tak długo siedzieć na necie. Ponadto zakładanie innych kont nie wydaje mi się w ogóle konieczne. Trzy (jedno na n - k, tu i jeszcze JB ) mi w zupełności wystarczą. Po co mi jeszcze więcej?

Poza tym, co mogą poświadczyć niektóre znajome hogsmeadowiczki, na swoje konto przychodzę nadzwyczaj rzadko... ;d Konto założyłam ot tak, bo mi się nudziło.... Cóż, wyszło jak wyszło.
Troszkę częściej zjawiam się tutaj ;P
Edytowane przez Martyna dnia 27-09-2008 11:38
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 11:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Na nk mam konto, ale w moich znajomych są tylko i wyłącznie ludzie, których znam, a nie jakieś fankluby, konta fikcyjne czy jakieś osoby, które może i kojarzę ze szkoły, ale nigdy w życiu z nimi żadnego słowa nie zamieniłam. Dla mnie jest to portal przydatny, bo można nawiązać kontakt z kimś, kogo się dawno nie widziało albo popatrzeć jak to ludzie się pozmieniali przez kilka lat ^^

O Hogs nie muszę chyba pisać... ;]

No i jeszcze na Kurniku mam, gdzie wchodzę sobie od czasu do czasu pograć.

Założyłam sobie kiedyś na last.fm konto, ale nie wiem w sumie po co, bo od tamtego czasu ani razu jeszcze na nim nie byłam.

Według mnie, profile jak Fotka, Bahu czy ePuls nie mają dla mnie żadnego sensu, panuje tam wylęgarnia pokemonów i dzieci neo


święta racja
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 12:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Na Fotce konto założyłam, ale nawet nie wiem, po co, bo i tak praktycznie z niego nie korzystam. Zdjęć swoich dodawać zaprzestałam już dawno, komentować - w zasadzie nigdy nie komentowałam. Jedynie czasem, jak ktoś tam mnie namolnie prosił, to strzeliłam mu jakiś durny '|{0|\/|c!4|{', żeby tylko było. Nie ma to jak spam. ;d Ogólnie nie przepadam za tym portalem. Wpadam tam od czasu do czasu, żeby oznaczyć powiadomienia jako sprawdzone, sprawdzić skrzynkę i zerknąć na profil, czy aby ktoś się nie skarży, że: 'Weru$, a gdzie focie? :-((( Hmmmm??? Dodawaj prędziutko. Bu$$$$iam. :-)))'. Fotka to wylęgarnia pokemonkuff i dzieci neo i nie myślę, żeby to się zmieniło, a jak się zmieni, to na pewno nie na lepsze, bo jest coraz gorzej. ;P
Mam jeszcze konto na Naszej-Klasie. Też dość rzadko z niego korzystam, ale na pewno częściej niż z tego fotkowego. Rzeczywiście, zamysł był dobry, ale niestety, wyszło z tego, co wyszło. N-K zeszła na psy. Jednak nadal jest przydatna. Dzięki niej odnalazłam parę osób, z którymi z różnych powodów straciłam kontakt i mogę zobaczyć, jak kto wygląda, czy się zmienił... Ale oprócz tego, nic mnie w N-K nie cieszy. Ani durne komentarze, ani łańcuszki, ani prezenciki. Nic. W zasadzie ostatnio wchodzę tam tylko po to, żeby skrzynkę sprawdzić. ;d
Na innych wyżej wymienionych portalach się nie rejestrowałam.
Edytowane przez Fantazja dnia 27-09-2008 19:41
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 12:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Mam konto na naszej-klasie. Dlaczego? Ponieważ utraciłam kontakt z większością znajomych z podstawówki i fajnie jest sobie czasem popisać. Wiadomo, że niektórzy umieszczają swoje zdjęcia, żeby inni mogli komentować... To głupie, ale ten portal ma jedną znaczącą zaletę: starzy znajomi.
Moja mama dała się namówić na konto i odkryła ludzi, których nie widziała od 25 lat. To fajne!

A co do Fotki... To najgorsze co może być! Płacisz kasę: jesteś gwiazdą. To prawda, że to wylęgarnia dzieci neo i pokemonów.
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~sebulba F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 13:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Na n-k mam i wchodzę nawet regularnie, ale z tego się zrobiła "nasza-fotka" jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział więc mam już dosyć tej strony powoli.

Fotka... przyznam się że mam ale po co to ja założyłem to sam nie wiem bo i tak nie wchodzę, a zdjęć chyba tam nie mam i nie logowałem się już kilka miesięcy chyba. Kupowanie gwiazdek jakoś mnie nie kręci.

Lastfm mam ale udzielać mi się specjalnie nie chcę chyba że czasem u znajomych w profilu, chociaż to i tak się rzadko zdarza.

bahu: eee... koleżanka mnie namówiła i założyłem konto. Wszedłem tam ze 3 razy i zrezygnowałem bo to chyba nawet od fotki gorsze.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 13:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z tych wymienionych w temacie mam konto jedynie na n-k. Choćby dlatego, żeby pooglądać zdjęcia znajomych lub czegoś się o nich dowiedzieć.
Konto na fotce miałam i zaglądałam tam raz na 2-3 miesiące. 2 tygodnie temu konto usunełam. ;P

wiora napisał/a:
Nasza klasa jest fajna, bo Milla wysłała mi dzisiaj Konika Tadka!

Tak, zabawiłam się w Świętego Mikołaja. Cool
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 27-09-2008 13:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam konto na naszej-klasie i na lastfm z takich stron. Fotki nie lubię, to głupie że w komentarzu ludzie dawają więcej emotek niż tekstu ;/ i zawsze piszą same głupoty. O czymś takim jak Bahu nigdy nie słyszałam szczerze mówiąc...
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 17:19
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Posiadam konto tylko na naszej-klasie i facebooku. Nasza-klasa jako portal ma wiele wad i generalnie potrafi być irytująca (a raczej to co ludzie tam wyprawiają), ale nie mogę zaprzeczyć, że posiadanie na niej konta niesie sporo korzyści. M.in. forum klasowe, czyli swego czasu główne źródło informacji wszelakich, czy fakt, że dzięki nk znalazłam (albo mnie znalazło) wiele osób, z którymi kontakt urwał mi się lata temu.
Natomiast jeśli chodzi o facebooka - nie wiem sama po co założyłam tam konto, ale to było dawno i jeszcze w czasach, gdy królowała nasza-klasa. Właściwie do niedawna nie wiedziałam nawet o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi i nie znałam większości możliwości tego portalu, ale teraz, gdy już je poznałam, śmiem stwierdzić, że przewyższa naszą-klasę pod każdym względem. Zwłaszcza jeśli ma się znajomych, którzy też wiedzą o co w tym chodzi i tak to się kręci. ;d
Na innych portalach kont nie mam, bo wydaje mi się, że to są wylęgarnie pokemonów, a ja takie rzeczy z daleka omijam.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 01-07-2010 15:23
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 18:47
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Konto na naszej klasie mam, ale nie zaglądam tam zbyt często, jedynie czasem wpadnę sprawdzić pocztę i czy ktoś nowy nie dołączył do mojej klasy. Może i założenie tego portalu było dobre, ale teraz stało się rajem dla zakompleksionych polaczków, wrzucających foty ze swoimi "osiągnięciami". W dodatku niektórzy ludzie po prostu mnie dobijają, np. koleś który uważał, że jak będzie mieć ponad 100 znajomych, to gdy jego ex to zobaczy, to do niego wróci.www.berserkfan.info/images/smiley/dead.gif

Fotek i tego podobnych szitów nawet nie tykam.
Z portali tzw." społecznościowych" mam kont na last.fm, które jednak zaczynam powoli olewać.
Jest jeszcze konto na MyAnimeList, i akurat ten portal sobie chwalę, jest dla mnie bardzo przydatny, i to na nim spędzam większość czasu podczas surfowania w necie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 18:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z w/w portali mam konto tylko na naszej-klasie. Namówiła mnie koleżanka z mojej klasy z gimnazjum. Dzięki temu wiem, do jakich szkół ostatecznie poszli moi znajomi i co u nich słychać; wiem, jak wyglądają ludzie, których niestety nie widziałam od dłuższego czasu.; mogę skontaktować się z osobami, z którymi nie mam szansy spotkać się na żywo - np. moją koleżanką, od której dzieli mnie ok. 200 km.
Od czasu do czasu można się też pośmiać z beznadziejnych zdjęć, pod którymi roi się od komentarzy w stylu "koffanie MiOdzIo CóDnA fOciA loFam".
Irytuje mnie również, gdy dostaję zaproszenia od osób, których nie znam, np. od dziewczyny, z którą w 6. klasie byłam na jednej wycieczce i z którą NIGDY nie zamieniłam ani słowa.
Mimo to nie zamierzam usuwać tego konta.Ostatecznie n-k ma więcej plusów niż minusów.
Fotki nie znoszę i nigdy nie byłam na niej zalogowana. Chyba nie muszę wyjaśniać, dlaczego^^
Z pozostałych portali kojarzę jeszcze grono, innych w ogóle nie znam.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 19:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja mam na kilku stronkach konto. Na naszej-klasie, tu, na innych portalach o HP, na youtube, na epulsie, ale rzadko z niego kożystam. Niekiedy są potrzebne, ale niekiedy kompletnie bezużyteczne. Masz, bo masz. Masz, bo chcesz szpanować, że masz. Debilizm ;F
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 19:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Z wymienionych w temacie portali mam konto tylko na naszej klasie. Założyłam je dość dawno i od tamtego czasu trzy razy zbierałam się, żeby je skasować. Ostatecznie uznawałam, że "niech sobie zostanie". W końcu dla rozrywki mogę pooglądać zdjęcia,zobaczyć jak teraz wyglądają starzy znajomi, poszukać nauczycieli - i różne inne tego typu czynności, o których wyżej była mowa.

Czasem komentuję zdjęcia - czy mi się podobają, czy nie - piszę tak albo tak i naprawdę w nosie mam to, że ktoś się może obrazić. Prawda nie zawsze jest zachwycająca - cóż...

Swoich zdjęć nie preparuję w żaden sposób - za wyjątkiem zmniejszania, żeby się zmieściły. W końcu kto mnie zna i tak wie, jak wyglądam, więc upiększanie zdjęć jest niepotrzebne.

Przyjmuję zaproszenia od tych, których naprawdę znam i do takich też zaproszenia wysyłam. Mam w "znajomych" parę kont fikcyjnych, bo uważam, że nic w tym złego.

Nie zbieram znajomych. Mam ich naprawdę niewielu.

Fotki nie będę komentować. Napiszę tylko, że nie mam tam konta i nigdy nie miałam. O innych wymienianych przez Was portalach nawet nie słyszałam.

Poza tym, mam konto na Hogs (nie gadaj, Itka!), na forum o szczurach, które bardzo sobie cenię i odwiedzam często, bo dowiaduję się bardzo dużo o tych cudownych futrzakach - moje szczury też na tym korzystają; konta na forach Silverchair, Pearl Jam i Grunge też posiadam i czasem odwiedzam, żeby poczytać jakieś nowości czy obejrzeć polecany teledysk, koncert lub podyskutować na tematy związane z w/w kapelami.
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem zarejestrowana na każdym z tych portali, z wyjątkiem Fotki.
Ale na Bahu ostatnio wcale nie wchodzę, a na epulsa zaglądam tylko po to, żeby zobaczyć, co tam słychać w moim klubie o Huncwotach. ^^
Jeśli chodzi o naszą-klasę to wpadam tam tylko na chwilę.
Inaczej ma się sprawa, jeśli chodzi o Hogsmeade, tutaj przesiaduję po conajmniej dwie godziny dziennie.
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT