Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 490
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Powrót do szkoły
Drukuj temat · Powrót do szkoły
~Lapa F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2010 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Dajcie spokój! Szkoła?! To chyba jakieś jaja. Ze znajomymi mogę się spotkać w wakacje. Od kwietnia i tak wszyscy mają siebie dość.
Czekam jeszcze 2 msc i zaczną się długie weekendy i wolne dni a więc.
1 lis
11 lis
Boże narodzenie
Ferie
Wielkanoc
Majówka
Boże ciało
i znów WAKACJE!
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2010 21:27
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Woooow, ale masa dni wolnych, szczególnie listopad mnie przytłacza swoją masowością.

Bardzo chętnie wrócę jutro do swojego liceum spotkać się z wychowawczynią i [większą częścią] klasy. Będzie też dobra okazja przypomnieć sobie, jak to było zaczynać swoją przygodę z tymże liceum :}, z racji że wychowawczyni będzie wdrażać swoich nowych uczniów w zasady ilo Rozbawiony.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 31-08-2010 21:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2010 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ja poznałam nową klasę!
Fajnie to zaplanowała szkoła, bo spędziłam z nową klasą 3 dni wakacjiRozbawiony A, że w klasie jest nas bardzo niewiele to wszyscy zdążyliśmy się już poznać.
Przyznam, że mam wyjątkowo udaną klasę:
- na luzie
- z poczuciem humoru
- bardzo zgraną
- i co dziwne z baaardzo nietypową wychowawczyniąRozbawiony
Pozostaje tylko czekać na rozpoczeńcie 10 miesięcznej przygodyJęzyk
Choć uczyć mi się nie chceJupi!
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Ron Ronald Weasley F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2010 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 19
Ostrzeżeń: 1
Postów: 26
Data rejestracji: 17.08.10
Medale:
Brak

Ja tam w ogóle za szkołą nie tęsknie Język Moi najlepsi kumple to sąsiedzi xD (Mieszkam w domu a nie w bloku Wredny) A reszty klasy nie za bardzo lubie ^^ A jak wiadomo sprawdziany itd. To już normalnie nie moge patrzeć na książki xD Stęskniłem się jedynie za tym, że się wygłupiamy na lekcjach i nie słuchamy nauczycieli xD (Kiedyś nawet mój kumpel zwinął z dziennika notatke, w której było napisane, żeby dla mnie i paru moich kumpli wstawić uwage xD I Babka nie wstawiiła ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2010 08:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Z jednej strony drżę na myśl o testach po gimnazjum i konieczności wybrania liceum. Drżę przed klasówkami, sprawdzianami i odpytywaniem. Wręcz drgawek dostaję na myśl o nauce. Ale, nie oszukujmy się, ja jestem stworzenie towarzyskie, lubię ludzi. Jak pomyślę o spotkaniu ze wszystkimi kumpelami, dokazywaniem na lekcjach, słuchaniem MP3, gadaniem na przerwach to mam ochotę do szkoły biec Rozbawiony
__________________
"Jest jedna rzecz, którą Bóg uwielbia: każe robić coś ludziom, którzy zarzekali się, że 'nigdy tego nie zrobią'." S. King "Podpalaczka"
Największa fanka starego Disneya i polskich wersji bajek
Wyślij prywatną wiadomość
~Doris F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2010 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 111
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 30.08.10
Medale:
Brak

Ledwo przekroczyłam próg szkoły, a tu już egzaminy i egzaminy. Wychowawczyni uprzedzała, że wszyscy nauczyciele jeszcze będą przypominać, że przecież w tym roku czekają nas egzaminy po gimnazjum. A generalnie do szkoły mi się wracać nie chciało. Jak patrzę na niektórych nauczycieli i moją klasę, to szkoda gadać. Przez nich w ogóle się nie chce do szkoły wracać.
__________________
Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.
Oh my Rowling!
Wyślij prywatną wiadomość
~kirsza F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2010 12:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 01.09.10
Medale:
Brak

Ja to jak narazie nie musze jeszcze iść do szkoły i do jako takiej szkoły już nie pójdę, bo czekają mnie studia. W tym roku mam najdłuższe wakacje i szczerze mówią poszłabym już do szkoły spotkać się z przyjaciółmi... Niestety nie będzie mi to dane, bo oni ciągle się jeszcze uczą w liceum (w klasie nie miałam przyjaciół)
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2010 12:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Ja tam się cieszę. W końcu będę się widywać z kumpelami z klasy, bo tak to na wakacjach nie przyjeżdżały. To nauki szczerze mówiąc też się jakby palę <tylko nie bijcie za to co powiedziałam> , bo jakoś teraz pod koniec wakacji strasznie zachciało mi się uczyć. A poza tym mamy takiego super wychowawcę, że aż się człowiek cieszy na spotkanie z nim. Tylko przeraża mnie trzy godziny tygodniowo z jednym nauczycielem. ;(
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2010 23:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Alleluja, nie było tak źle. Przeżyłam dłuuuugie i strasznie nudne przemówienie dyrektora, przeżyłam założenie pierwszy raz od dwóch miesięcy butów na obcasie, przeżyłam pierwszą chemię (drugą również), biologię, przeżyłam rozdział na sekcje z w-fu (ba! mogę powiedzieć, że jestem zadowolona). Przeżyje jeszcze pierwszą matmę i wtedy uznam rok za oficjalnie rozpoczęty. ^^

Szczerze mówiąc, w liceum zaczęłam mieć ambiwalentne podejście do powrotu z wakacji. Z jednej strony strasznie, potwornie nie chciałam wracać, ze względu na maturę i ogrom nauki, jaki mnie do niej czeka. Jednak, z drugiej, większość moich znajomych mieszka daleko ode mnie (nie licząc przyjaciółki z mojego miasta), więc stęskniłam się trochę za mieszkaniem z nimi w internacie. No i tak odzwyczaiłam się od życia w domu, że po cichu czekałam na moment, gdy pojadę do Wrocławia i uwolnię się Rodzinki. Poza tym, pocieszam się myślą o nadchodzących, najdłuższych wakacjach.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2010 23:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Ten rok zapowiada się jako tako ciężko. Pierwsza klasa liceum, a tu już na powitaniu nawał roboty. Jednak nie jest źle i zdążyłam nową szkołę i nauczycieli nawet polubić, ale co do nauczycieli to nie wszystkich. Są tacy, którzy po prostu nie dają się lubić. Nie jestem uprzedzona do nikogo, ale taka prawda ^ No i ogólnie najbardziej jak na razie podobał mi się niesamowicie wyczerpujący w/f i nadprogramowe 4 godziny tańca, jest idealnie nie patrząc na te 4 sprawdziany szykujące się na przyszły tydzień. Ech, ale co mi tam, jakoś dotrwam do następnych wakacji by znów napawać się słodką wolnością. Póki co trzeba się uczyć z myślą o przyszłości, a jak coś nie idzie to sięgać po swój ''złoty środek'', a moim jest muzyka i taniec i wtedy udaje mi się przezwyciężyć strach przed klasówką i zaliczyć ją pozytywnie. To się we mnie samo rodzi, tak jakoś ;] A więc nie będzie tak źle, a pewnie nawet się nie obejrzę, a już nadejdzie kolejne, upalne lato.
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2010 23:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z jednej strony się cieszę, bo wreszcie zobaczyłam te moje "mordki", których nie widziałam przez długie dwa miesiące (oprócz sporadycznych spotkań z trzema osobami). Ale jest i druga strona medalu. Nawiasem mówiąc nauka, za którą wcale nie tęskniłam. I jeszcze dobijająca myśl: "A za rok matura". Chciałabym już być po tym strasznym maju.
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2010 11:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Powrót do szkoły jednym słowem : OKROPNY !..lepszy już był tamten rok kiedy byłam kotem.
Na przyszły tydzień już zaplanowane trzy sprawdziany z biologii,matmy i chemii. Lekcje z matmy i chemii zaczęły się tak jakby wakacji nie było,nowa od fizyki jest chłodna i bez poczucia humoru,codzienne rano trzeba wstawać i w szkole do 15:15,musimy zrobić 80 stron w ćwiczeniach z fizyki no i codzienne chodzić do kościoła i uczyć się z 10 modlitw na poniedziałki i środy(Przygotowanie do bierzmowania) + będę musiała chodzić na zajęcia dodatkowe przygotowujące do testu gimnazjalnego,zajęcia są z angielskiego,matematyki,biologii(nie jestem pewna),fizyki i z czegoś tam jeszcze. A z niemieckiego na przyszły tydzień mamy powtórzyć wszystko czego uczyliśmy się od 1 klasy podstawówki. Z Angielskiego 150 słówek i regułki,normalnie oszaleję. Ja już nie chcę chodzić do szkoły.

__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2010 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tęsknota za starymi gębami szybko mi przeszła. Ciągle nie mamy stałego planu, nie mogę więc ruszyć się z miejsca zapisać do szkoły językowej. Jeszcze testów innych po za geografią pod koniec miesiąca i matmą gdzieś w najbliższej przyszłości oraz całej masy próbnych egzaminów nie mamy zapowiedzianych.

Grunt to przeżyć, od rana do wieczora, od poniedziałku do piątku i jakoś to zleci...
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Kaszmir F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Kierowca Błędnego Rycerza
Punktów: 942
Ostrzeżeń: 1
Postów: 44
Data rejestracji: 05.09.10
Medale:
Brak

Ja chciałabym iść do nowej szkoły. Moja zrobiła już się nudna, a nauczyciele dziwni. Chciałabym także poznać nowych ludzi, ale jeszcze tylko rok i do liceum. Nie mogę się doczekać. Gdyby nie nauka to cieszyłabym się z powrotu do gimnazjum Język
__________________
Pozdrawiam Cię MALADIE! : )

INNOCENTE
Wyślij prywatną wiadomość
~Utko F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 21:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -19
Ostrzeżeń: 1
Postów: 14
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Jestem o wiele bardziej zadowolony z nowej szkoły niż ze starej. Jest to prywatna, ale nie jakaś mega. Na chemii facetka mówi jak Flitwick i się brecham z kumplem że się czujemy jak w Hogwarcie Oczko Ale więcej wymagają Płacze
__________________
"Harry Potter zaszczycił Hogwart"-Draco Malfoy
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 21:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Pamiętem rok temu. Szybko z kościoła na salę, żeby zająć sobie miejsce, wszystko takie zwykłe, rozpychający się szóstoklasiści, młode czwartaki. A teraz. Weszłam do pustej sali gimnastycznej (nie bylo mnie na mszy) zobaczylam te same krzesla, ustawione za laweczkami. Stoliczek i krzesła dla nauczycieli. Jakieś obrazki na 'scenie'. Po chwili zleciał się cały tłum. Tłoczno, głośno. Rozpoczyna się akademia. Te nowe 'lepiej' działające mikrofony... Przemówienie dyrki. Potem do klas. Wszyscy uśmiechnięci, pełni energi. Zmienieni po wakacjach. Ale to już ostatni raz w tej szkolę. Nie cieszę się z tego powodu. Niby najstarsi w szkole, ale prawie codziennie 7 lekcji i trują nam jaki to ważny jest test kompetencji. I już wiem, że nie wszyscy przejdziemy razem do gimnazjum. Już wim, że będzie mi brakowało tych wkurzających debili z mojej klasy, tego głupkowatego śmiechu na lekcjach, tego odpisywania mojego zadania w kiblu przez kolegów. Zawstydzony Chyba się rozpłacze Płacze Nie chcę iść do gimnazjum. Płacze Spróbuję zapamiętać ten rok jak najlepiej.
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2010 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

I co mogę powiedzieć w listopadzie?
Oczywiście, już pod koniec sierpnia zaczęłam tęsknić za znajomymi, za klasą, nawet [czemu sama się dziwię Oo] za wychowawczynią! A teraz? Nauki od groma, mimo, że to ostatnia klasa podstawówki i jeszcze nie mam chemii, fizyki i tych innych przedmiotów, które wchodzą w program w gimnazjum. Osobiście mam dość. Kiedy w piątek siedzę już w autobusie powrotnym, to mam wrażenie, jakbym wróciła do domu po roku spędzonym szkole. I nikt z moich znajomych z gimnazjum mi się nie dziwi. A teraz czego oczekuję? Bożego Narodzenia i tygodnia wolnego, a dwa tygodnie później dwutygodniowych ferii ^^. Aż mi się ciepło robi, jak pomyślę o tym, że nie będę musiała wstawać o 6:20 z łóżka ^^. A dalej? Wakacji. Chcę iść do gimnazjum, poznać nowa szkołę [co prawda, budynek gimnazjum znajduje się parę metrów dalej od budynku szkoły podstawowej, ale, na szczęście, nie jest to zespół szkół], poznać nowych znajomych itp. Ale na razie mi się tam nie śpiesz. Chcę tylko wolnego ^^.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2014 19:35
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Ja pamiętam, że średnio tęskniłem do nowego roku szkolnego. Z jednej strony wakacje się niemiłosiernie dłużyły, a z drugiej wiedziałem, że potem będę narzekał, że szkoła to, lekcje, praca domowa, lęk przed zebraniami ; )

A jak ktoś ma komisyjny ? ( LO, matma ) - to wtedy się wcale nie tęskni do szkoły <> - ogólnie wiadomym było, że wczasy kiedyś się skończą. Kolega miał zwyczaj narzekania już w lipcu ( "niedługo koniec wakacji" )
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackSpirit F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2014 19:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 271
Data rejestracji: 20.08.13
Medale:
Medal

Nigdy za bardzo nie tęskniłam za powrotem do szkoły. Spotkania z przyjaciółmi nie były zbytnim kłopotem, gdyż osoby, z którymi "się zadaję" mieszkają blisko mnie. W gimnazjum nauki było o wiele za dużo i miałam, a nawet nadal mam wrażenie, że MEN uważa nasze mózgi za śmietniki. Gdy przyszła pora opuścić "pierwszy stopień po podstawówce", nie miałam większego problemu ze zmianą klasy - przyjaciele wybrali tą samą szkołę co ja, ba, udało im się nawet do niej dostać i trafić do mojego oddziału. Obecnie marzę o chwili odpoczynku od fizyki, chemii i matematyki, z niecierpliwością odliczam dni do piątku, pocieszam się myślą, że jeszcze tylko 4 miesiące do końca roku szkolnego.

__________________
"Das Böse ist die Abwesenheit des Guten."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT