Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 404
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zielone Szkoły i tym podobne
Drukuj temat · Zielone Szkoły i tym podobne
~Syriusz_Black F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 226
Ostrzeżeń: 1
Postów: 42
Data rejestracji: 01.09.08
Medale:
Brak

Przyszło mi do głowy, że warto was zapytać o wasze wspomnienia związane z dłuższymi wycieczkami szkolnymi, obozami, koloniami itp.... Co o nich sądzicie? Czy lubicie na nie jeździć, czy zdarzyło się wam coś śmiesznego albo komuś. Ja przypominam sobie zieloną szkołę, zieloną przenośnie i dosłownie. Na niejednej ścianie można było znaleźć rzadkie okazy grzybów Oczko Co o tym sądzie?
__________________
To ja Oczko Wiem to dziwne, że jestem krukonem ;p Ale tiara przydziału podobno nie kłamie ...

Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 15:05
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 21:09
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Na kilkudniowej wycieczce byłam tylko w podstawówce. Potem już boją się nas zabierać ze sobą.

Wycieczkę wspominam bardzo dobrze. Mimo, iż na jakiejś wsi w pobliżu Krakowa silnik w autokarze się zapalił ( przegrzanie, o ile dobrze pamiętam), było dużo carnego dymu i kazali nam natychmiast opuścić autokar. Kierowca zadzwonił z telefonu komórkowego do firmy i już jechał do nas nowy autokar z... Warszawy. Dojechał po około 4,5 godziny, a my w tym czasie wróciliśmy z szwedania się po mieście. ^^
Wycieczkę po Wawelu musieliśmy sobie darować z powodu opóźnienia i wybraliśmy się na rynek. Ja oczywiście popędziłam do Empiku (*.*) i kupiłam sobie kilka ksiażek i jakąś płytę. ;D

Na miejsce noclegów (jakaś wieś koło Bukowiny) przybyliśmy około 21. Zjedliśmy przepyszną obiadokolację i rozeszliśmy się do domków. Miałyśmy parter czteroosobowy, a nad nami traf chciał, że był pokój siedmiosobowy, w ktym urzędowali chłopcy. ;f
W każdym bądź razie całą noc jadłyśmy słodycze. Gdzieś po 3 zasnęłyśmy wszystkie razem na moim łóżku. Gdy się obudziłam okazało się, że gadałam przez sen i strasznie się wierciłam i kopałam po noagach. Trzeba było nie włazic do mojego łóżka, o. Oprócz tego gdy weszłam do łazienki, znalazłam mojego Kubusia Puchatka w zlewie całego mokrego. Aff... Pamiętam, jak się wściekałam. Wyschnął w 3 dni.
Po śniadaniu poszliśmy całą grupą do Jaskini Mroźnej na hali Ornak. Okaozało się, że jest awaria w jaskini i nie ma światła. Nie można było wchodzić do środka, a przewodnik wyprowadzał na zewnątrz zagubionych turystów. Potem, gdy mieliśmy trochę wolnego czasu, pojechaliśmy do Zakopca i popołudnie spędziliśmy na Krupówkach. Po obiadokolacji rozeszliśmy się do domków.
Około godziny 20 mieliśmy ognisko. Było baardzo fajnie pomijając to, że 2 kiełbaski wpadły mi do ogniska i chleb się spiekł na węgiel przez moją nieuwagę. ;P
Potem gdzies koło godziny 12 poszliśmy do domków. Przebrane w pidżamy i szlaforki wyszłyśmy z domku i chciałyśmy pozwiedzać ośrodek. Pamiętam, że było bardzo zimno i para leciała nam z ust (nic dziwnego - był październik ^^). Nasza wędrówka ludów nie doszła daleko. Wkrótce potem złapał nas wychowawca i zaprowadził do domku, zamykając na klucz, byśmy znowu nie wyszły.
A my uparcie otworzyłyśmy okno. Agnieszka rozejrzała się i krzyknęła:
-"Nie ma go! Nie ma go!"
A tu nagle niewiadomo skąd pojawił się nasz wychowawca i z latarką przy twarzy krzyknął krótko:
"Bu!" Tooth
A następnie dodał mniej więcej:
"G! Do jasnej cholery! Czy ty jesteś na tyle głupia, żeby wyhcodzic przez okno na dwór?!" Aga zamknęła okno i zasłoniła firankę.
Rano byłyśmy wyczerpane, a znowu szliśmy w góry. Po obiadokolacji wszyscy zebrali się razem u chłopaków w pokoju i oglądaliśmy "Zagubionych", bo tylko tam odbierała Jedynka. xP

Ta wycieczka była cudowna. ;D
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Panna Sasania F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 406
Ostrzeżeń: 1
Postów: 67
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W podstawówce od 3 klasy kolejno co rok mieliśmy organizowane zielone szkoły, ale teraz już nikomu, nawet ,,wychowawczyni'' nie chce nas zabrać na jeden dzień. Ale te kilka lat szaleństw wspominam bardzo miło. W III klasie w Krynicy Zdrój, koleżanka zatrzymała kolejkę gondolową na Jaworzynę, ale była draka! W nocy wywoływałayśmy duchy (głupota nasza nie znała granic), ale nic się nie działo. Aż nagle w nocy coś huknęło, bałyśmy się wyjść z łóżka, w końcu kilka osób poszło po panią (było ostro po 24), a tu okazało się, że ... spadła nam deska klozetowa Omg
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 01:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A w mojej szkole boją się zabierać nas na dłuższe wycieczki... Żaden z nauczycieli nie chce, jeździmy tylko na jednodniowe... Zdenerwowany
Ale na takich też sporo się dzieje Rozbawiony. Np. obrzucanie przewodnika kulkami z folii aluminiowej po kanapkach to standard... Najśmieszniej jest, jak trafimy w głowę - przewodnicy to takie durne stworzenia i najczęściej nie łapią, że to my. Poza tym robimy mnóstwo głupot, niekiedy tak przekraczamy granice jakiegokolwiek rozsądku, że aż się nie da tego opisać.

Ale i tak najlepiej jest na koloniach/obozach. Co roku jeździmy tą samą grupą i zawsze trafiam do pokoju z kumpelami. Robimy nocne wypady do chłopaków, albo oni przychodzą do nas, a cała frajda polega na tym, żeby nas nie złapali. Zawsze też mieszkamy w pokoju z taką rąbniętą bałaganiarą i bardzo lubimy wycinać jej numery. Oj, czego to się nie robiło... Kiedyś, kiedy ona już spała, wyciągnęłyśmy wszystkie rzeczy z jej torby i schowałyśmy w kabinie prysznicowej... Śmiech

Bardzo lubię jeździć na wycieczki/kolonie/obozy. Zawsze jest kupa zabawy i śmiechu, a co lato, to obóz lepszy...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2008 01:58
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Np. obrzucanie przewodnika kulkami z folii aluminiowej po kanapkach to standard... Najśmieszniej jest, jak trafimy w głowę

Rzeczywiście, to jest baaardzo śmieszne. Zaraz... napisałam 'śmieszne'? A to przepraszam, chciałam napisać 'żałosne'.
A skoro już jesteśmy przy tym temacie - możesz mi wyjaśnić, co jest takiego śmiesznego w rzucaniu w przewodnika kulkami z folii? Bo mi to się kojarzy z durną zabawą bandy niewychowanych dzieci, które nawet nie umieją poszanować dorosłego człowieka i jego pracy, na czymkolwiek by ona nie polegała.
niekiedy tak przekraczamy granice jakiegokolwiek rozsądku, że aż się nie da tego opisać.

Chwalisz się, czy żalisz?

W zielonej szkole nie miałam przyjemności uczestniczyć, za to parę wycieczek kilkudniowych się przytrafiło. Ogólnie, wspominam bardzo miło, przede wszystkim te licealne - głównie ze względu na towarzystwo. Nie będę się wdawać w szczegóły, większość wie, na czym licealne wycieczki szkolne polegają. Ale w góry więcej się nie wybierzemy... trudno jest drugiego dnia się na nie wspinać ;].
Byłam kilka razy na obozie harcerskim (taka nazwa tylko, do harcerstwa nie należę). Wspomnienia świetne - obozowe miłości, gra w karty (lol, pamiętam, że strasznie w karty oszukiwałam, a wszyscy myśleli, że tak dobrze umiem grać ;d), codzienne dyskoteki, morze, plaża, nocne spacery. Stołówkowe dyżury, mwahah. Kumpela tak się zagapiła na kolegę, że wylała cały garnek zupy na środku stołówki. Ale jak sobie przypominam kolegę, to się nie dziwię ;d. Ogólnie, jest co wspominać.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 14-06-2009 16:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Destiny F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zorganizowanie Zielonej Szkoły w mojej klasie? To byłby cud;f Mojej wychowawczyni nie chce się zorganizować nawet głupiego wypadu do kina, więc o kilkudniowej wycieczce można sobie tylko pomarzyć. Chociaż szczerze mówiąc, ja wcale nie marzę o takiej wycieczce z moją klasą.
Ale na kilkudniową wycieczkę z jakimiś fajnymi ludźmi chętnie bym pojechała;)

__________________

Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła...
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 19:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Na zielonej szkole byłam raz, w szóstej klasie. Do dziś pamiętam wszystkie szczegóły, każdy dzień i nasze akcje. Pogody nie mieliśmy, więc w ośrodku cały czas siedzieliśmy i wymyślaliśmy różne głupie zabawy. Zielonkę wspominam jak najlepiej ponieważ był to nasz ostatni wspólny wyjazd gdziekolwiek. Na koloniach pojechałam pierwszy raz w drugiej klasie w raz z siostrą, spodobało mi się i tak jeżdżę na kolonie co roku. Na obozach i tego typu wyjazdach można poznać wspaniałych ludzi, nawiązać przyjaźń a nawet się zakochać. W tym roku jadąc na kolonie, stojąc na peronie zauważyłam kolegów z którymi byłam rok temu na obozie, okazało się, że jadą w to samo miejsce co ja. Wspólnie wspominaliśmy, śmialiśmy się. O zielonych szkołach itp. mam jak najlepsze zdanie. Chociaż moja koleżanka tak się zżyła z inną dziewczyną na obozie, że nie chciała aby ta wysiadła na swoim "przystanku". W prost kocham takie letnie wypady w raz z siostrą i kumpelami!A jeśli chodzi o jakieś śmieszne wypadki, oj zdarzyło się kilka. Przez przypadek wrzuciłam ręcznik kierowniczki do kibelka, wrzuciłam opiekunką grupy jabłko które trafiło w głowę naszą kochaną panią Madzię, razem z moim kolegą Adrianem wywaliliśmy się, on oparł mnie o drzwi które były otworzone i jak dłudzy runęliśmy a brat mojej przyjaciółki podczas brania prysznica światło się zgasiło, oczywiście Kamil w środku nocy ( trzecia nad ranem była ) zaczął się jak baba wydzierać.
Edytowane przez mistake dnia 26-10-2008 19:50
Wyślij prywatną wiadomość
~cho062 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 11.10.08
Medale:
Brak

Pamiętam jak w szóstej klasie byłam z klasą na zielonej szkole.Trzeciego dnia wycieczki nasz nauczyciel historii przyszedł do nas do pokoju o północy i zaczął nas wszystkich budzić. Kiedy wszyscy wstali- oczywiście niezadowoleni ,powiedział na że idziemy na cmentarz który znajduje się obok. Kiedy wyszliśmy na dwór dal na kilka słabo już palących latarek i dal nam zadanie byśmy znaleźli grób jakiegoś Niemca i spisali datę jego śmierci. Gdy tak chodziliśmy po tym straaaasznym cmentarzu nasze latarki zaczęły powoli przygasać....Kiedy już wszystkie latarki nap pogasły, zaczęłyśmy chodzić po ciemku (przynajmniej próbowałyśmy ), nagle za naszymi plecami usłyszałyśmy jakiś szelest. Nagle za naszymi plecami pojawili się chłopacy z latarkami przy swoich jakże okazałych twarzach...Wszystkie zaczęłyśmy krzyczeć i pobiegłyśmy przed siebie, oczywiście po drodze trafiając na głupie drzewa...Kiedy nasz nauczyciel dowiedział się co się stało ochrzanił chłopaków, a my już nigdy nie poszliśmy na ten cmentarz...
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gif

"Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi."

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą Twoje marzenia.
Mali ludzie zawsze to robią.
Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki."

Koszykówka jest bogiem, piłka nałogiem, triki zabawą a punkty podstawą!
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 06:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na zielonej szkole to ja jeszcze nie byłam, ale miałam aż dwie kilkudniowe wycieczki. Najpierw, w pierwszej klasie gim. pojechaliśmy do Wiela na 4 dni. Zdecydowanie niezapomniane przeżycia. Bardzo ciekawą zieloną noc mieliśmy ale co ja tu będę się rozwijała. Potem, w zeszłym roku szkolnym pojechaliśmy do Krakowa na 5 dni. PO całonocnej podroży i całodniowym łażeniu po mieście w programie mieliśmy teatr. A że sztuka była bardzo nudna to 3/4 ekipy pozasypiała, w tym ja, ale zostałam obudzona przez zdecydowanie za głośne chrapnięcie kolegi. Pamiętam że ludzie obok nas nie do końca byli zadowoleni z naszego towarzystwa. W te wakacje byłam na obozie harcerskim i powiem szczerze że wspominam bardzo miło.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Kiedyś bardzo często jeździliśmy na Zielone Szkoły i itp. Potem jak dorośliśmy to już nikt nas nie brał. Nikt nie chciał jeździć z klasą, słynącą z tego, iż co najgorsze, to nasza wina. I nie dziwota. Też bym się bała xD
Ale jak jeździliśmy potem, w 6 bodajrze klasie, to były dopiero akcje ^^
Przenosiłyśmy do chłopaków z 3 na parter telewizor, 37 ' żeby mecz, czy tam jakiś film obejrzeć, wchodziliśmy na dach, a chłopaki przynosili od kolegi z klasy, co miał 18 czy mu tam 19 lat, piwo i niekiedy coś mocniejszego...
Akcji było mnóstwo, a zabawy jeszcze więcej. Na długo to zapamietam, oj na długo Happy
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 18:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

U mnie zielonych szkół nie organizują, ale za to byłam na wycieczkach dwudniowych, które uważam za bardzo udane.
Najbardziej w pamięć wpadła mi ta, na której byłam w 5 klasie. Pojechaliśmy sobie do Jamnej. Tam, wieczorem, mój wspaniały kolega wpadł na pomył, aby przyjść do pokoju w którym urzędowały dziewczyny w samym ręczniku. Tzn. to wyglądało tak jakby był w samym ręczniku, ale miał pod spodem podwinięte spodnie. No i sobie tak siedział u dziewczyn koło 23, nagle pada hasło 'idzie wychowawczyni!'. No to ten kolega, niewiele myśląc schował się pod łóżkiem. Ale wychowawczyni była sprytniejsza, posprawdzała wszędzie, że tego kolegi nigdzie nie ma. Więc wchodzi do pokoju i mówi 'Piotrek wychodź, wiem, że tu jesteś'. No więc cóż mógł zrobić, wyszedł spod tego łóżka, w tym ręczniku. Mina nauczycielki: bezcenna! Stwierdziła, że nam się seksu zachciewa i nigdzie więcej już z nami nie pojedzie.
Ale to nie koniec historii, na drugi dzień rano usiadłyśmy sobie wszystkie dziewczyny w pokoju i zaczęłyśmy obgadywać wychowawczynię. Nagle jedna z koleżanek zobaczyła, że ona stoi w oknie i słucha wszystkiego. Miałyśmy przerąbane...
Pomimo tego, iż wtedy wcale nie było nam tak bardzo do śmiechu, to teraz na każdym spotkaniu z moją byłą klasą wspominamy ze śmiechem tą wycieczkę.

A co się dzieje na licealnych wycieczkach, gdzie pełne butelki wódki wylatują przez okno, to może nie będę opowiadać...
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 19:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

eh. no to takL:
2. kalsa podstawówki, Rabka. podziwialiśmy krowie placki [końskie kupy] na jezdnaich. ja miałam rozwalone polowe łóżko xP
3. klasa podst., też rabka, tylko pensjonat na pzreciwko starego. miałyśmy na poddaszu, najlepszy podobno pokój, bo łączony z trzema innymi. tyko efekt psuło to, ze jeden z tych dodatkowych pokoi zajmowały dziewczyny z 2.
4. klasa podst. tylko dwudniowa wycieczka do jakichś jaksiń czy coś, gdzie nocowaliśmy w podziemiach. ziiimno xD była taka fajowa zjeżdzalnia. łazienki kiepskie, tony ludzi, mierna dyskoteka i jakiś film. łóżka były piętrowe, łączone po dwa a mnie wypadło mieć koło wychowawczyni xD a z drugiego końca sali cały czas dochodziły odgłosy +18 xD
5. klasa. dwudnowa, anwet nie pamiętam gdzie. a te dwudniowe zamaist normalnych wycieczek to przez to że wychowawczyni ma male dzieci i nie chce ich zostawiać na tydzień.
6. klasa. chyba ze 3 jednodniowe. Bleee jedna do łodzi, nie byłam, bo głupia. robili podobno roboty. innych nie pamiętam, za wszystkie żałuję.

teraz - wątpię żebyśmy mieli w tym roku jakąś zieloną szkołę, bo niestety wychowawczyni została ta sama i problem też. w związku z czym możemy co najwyżej pomarzyć o wyjeżdżie na dłużej niż 2 dni...
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 23:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jeśli chodzi o kolonie i obozy to mam niesamowite wspomnienia. Szczególnie z jednego miejsca, w którym byłam cztery razy z rzędu, można rzec z tą samą ekipą. Rzeczy śmiesznych zdarzyło się mnóstwo, ale chyba nie będę się aż tak rozpisywać.
Na zielonej szkole byłam w III klasie szkoły podstawowej i mimo, że to było dawno wciąż wiele pamiętam. W I klasie LO byliśmy na klasowej wyciecze trzydniowej w Jastrzębiej Górze i też było całkiem fajnie. Ale pamiętam do dziś jak na jakieś wycieczce w zerówce (dokładniej Zielonym Przedszkolu ;]) pewien chłopiec dostał jakiegoś uczulenia i miał na twarzy jakiegoś ogromniastego bąbla. Ja, będąc małym brzdącem, tak sie przestraszyłam, że bałam sie nawet patrzeć na tego chłopaka i jak przechodził obok to zakrywałam twarz. ;p
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 17:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Na kilkudniowe wycieczki nikt nigdy nie chciał zabrać mojej klasy. Czemu? Prawdopodobnie przez kilku głupków z klasy, jedynie to mi do głowy przychodzi... A na koloniach byłam dwa razy. No cóż... Było nawet fajnie ;d Ale miałam takiego pecha, że nigdy nie trafiałam do pokoju z kumpelami... A może szczęście? Bo patrząc na to z innej strony poznałam dwie naprawdę świetne dziewczyny ; )) Teraz jakoś nie mam ochoty już na kolonie... Sama nie wiem czemu... Na razie 'wymyśliłam' jedynie obóz wędrowny, ale rodzice chcieliby mnie wysłać na obóz językowy. Ale ja sama nie wiem czy bym chciała... Poczekamy, zobaczymy.
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Pierwszy raz na dwudniową wycieczkę szkolną pojechałam w czwartej klasie podstawówki. Co prawda wiele z niej nie pamiętam, oprócz tego, że wiele sie wydarzyło. x D
W te wakacje byłam na dwutygodniowym obozie - cudowne doświadczenie. Nie tylko ze względu na miejsca, które odwiedziliśmy ( a trochę tego było; Paryż, Barcelona, Avignion...), ale także ze względu na ludzi. Pamiętam te ,,pogawędki'' na hiszpańskim balkonie o północy, grę w butelkę, śpiewanie ,,jesteś szalona'' w autokarze...
Generalnie takie wypady wspominam bardzo miło, a już zwłaszcza ten ostatni. ^^
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
!Lavanda F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 21:13
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 2
Postów: 182
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Koloooonia! Jedna jedyna, ktora dobrze pamietam. Hahaha! Do Pogorzelicy! Zadupie nad Baltykiem takie, ze szok. Z grupa innych dzieciakow pojechalam na ta kolonie zorganizowana przez zaklad pracy mojej mamy. Z poczatku myslalam, ze bede wracac na piechote do domu, bo za nic mi sie nie podobalo, ale po 3 dniach zmienilam zdanie. Nigdy nie zapomne tych antycznych prysznicow, sypiacego sie tynku, smierdzacych kocy, pisania po scianach, robienia warkoczykow a la masajka, robienia z siebie idiotow w stolowce (bitwa na szynke, salate, pomidory i platki sniadaniowe 'pseudo-cheerios' ), wielkie ulewy, pogrzeb ptaszka, sezam w nogawkach, debilne wieczory przy wielkim ognisku (zabawy z serii ''Kto wrzuci wiecej szyszek do ognia i zrobi najwieciej rabanu''), Karoliny z Gogolina (jak bum cyk!), zatrucia pierogami z jagodami w wyniku czego nie moglam przystapic do ''chrztu'' (a to pech! xD), zolte oczo-j****e czepki (bo przeciez jakos musieli nas w wodze rozrozniac), randki w ciemno (oO, oto co sie robi wieczorami w sali dyskotekowej jak leje deszcz...) za parawanem, sklerotyczny pan kierownik, nasza ulubiona pani Ania, pasta blendamed na klamkach, Olka w kuble na smieci, pseudo-ciuchcia do Niechorza i na latarnie, piach piach piach! Duzo jeszcze bym mogla wymieniac :D. W sumie dzialy sie i dobre i zle rzeczy, ktore w konkluzji staly sie samymi pozytywnymi wspomnieniami.
A teraz w marcu szykuje sie tygodniowa wycieczka z klasa do Pragi :D Juz sobie wyobrazam co to bedzie... xD
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 22:04
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Na koloniach to bylam i w Polsce i za granica XD.
Kolonie mimo wszystko wspominam lepiej, niz zielone szkoly. Chodzi glownie o to, ze prawie nikogo nie znasz i mozesz praktycznie robic co chcesz XD. A powiem, ze na tych, na ktorych bylam dzialo sie, oj dzialo ;dddd.
A na zielonych szkolach ? Hm. Bylam, bylam. Na wszystkich, ktore organizowali ;d.
Pamietam ostatnia, jak chlopacy zaczeli podpalac kible dezodorantem. Nie tylko kible XD. A poźniej bylo pryskanie tymi dezodorantami, zeby zapach sie ulotnil XD. Albo jak chodzili po dacach i straszyli nauczycielki ;d.
Takie wyjazdy, to ja kocham, coz ;d
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Byliśmy na 2 dniowej wycieczce z klasą. 16 osób (do których ja się nie zaliczam) spiło się wódką. Byli na tyle "dyskretni", że wychowawca wszystko zauważył po bardzo krótkim czasie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Od II klasy wzwyż jeździłam na Zielone Szkoły z mą cudną klasą. W tym roku też mamy pojechać. Bardzo miło wspominam wszystkie te wypady, a szczególnie ten w 4 klasie. Pojechaliśmy wtedy nad morze i byliśmy nieznośni jak nigdy. Nieznośni, nie tylko dlatego, że niegrzeczni. Na tej wycieczce każdy był na coś chory. Większość miała grypę żołądkową, ale zdarzały się też takie wyjątki jak zwykłe przeziębienia, czy w moim przypadku ospa. Biedna musiałam leżeć w łóżku... Smutny ale wszyscy do mnie przychodzili, więc się nie nudziłam. Na tych wszystkich Zielonych Szkołach wydarzyło się wiele śmiesznych rzeczy, ale teraz ciężko mi wymienić choć jedną, którą mogłabym tu bez żadnych obaw wygłosić Język

Raz byłam na kolonii. Czyli na czymś podobnym do ZS, ale bez klasy - z zupełnie innymi ludźmi. Było... strasznie, że tak się wyrażę. Jak w wojsku. Może to był obóz przetrwania, czy coś w tym rodzaju? Nic mi o tym nie wiadomo, ale wiem na pewno, że więcej nie wybiorę się na żadną szatańską "kolonię". Bleee (kocham ten uśmieszek)
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2008 10:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Och, jeździliśmy. Wycieczki, to było światełko w tunelu nauki.

Na pierwszą zieloną szkołę nie pojechałam. Nawet nie wiem dlaczego. ;d
Druga była w Suchodole. Taka dziura. Maleńka wioska. Mieszkaliśmy w ładnym domu, świeżo po remoncie. Wszystko cacy, kula dyskotekowa, itd. Najlepsze były noce. Gdy wchodziło się do szafy, żeby pani nie zauważyła. ;d

Potem były wycieczki. Dwudniowe. Najpierw pod Karpacz, do Borowic. Zabawa była przednia. Wpadki, problemy, kłopoty. Pokroju zgubienia się w lesie (ale wyszłyśmy). Okien na parterze, przez które ciągle wchodzili nam do pokoju. Napojów energetyzujących, które były kupowane hurtowo. Grania w butelkę po nocach. Przemykania się z pokoju, do pokoju. Rutyna.
Dzień później wyjechaliśmy do Krakowa. To był szał. Wszyscy robili zdjęcia, wariowali. Kupowali pamiątki na targu. Byliśmy w Wieliczce. Straszono nas jakimś smoczkiem, co zjada sól, nie pamiętam, jak się zwał. Przez dwie godziny pod ziemią, w zimnie. Koszmar.

W tym roku również jedziemy na zieloną szkołę, do Przemkowa. Już się boję...
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT