Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 234
» Użytkowników online: 1

~Andreasamu

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Teatr
!Tom_Riddle F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2010 18:00
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Nie sądzę, aby ten temat pasował właśnie tutaj, ale z braku innych możliwości umiejscawiam go w Off Topic...
Teatr - z czym Wam się kojarzy, czy lubicie oglądać spektakle na ogromnej scenie pośród roju widzów, gotowych spić każde słowo z ust aktorów, czy też kameralne sztuki? Jakie spektakle należą do Waszych ulubionych? Wolicie komedie, musicale czy tragedie? Może jakieś króciutkie recenzje?
Czekam na Wasze odpowiedzi!
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2010 19:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Więc może ja rozpocznę.
Mój kontakt z teatrem nie jest powalająco wielki. Nie przeczę, że nie chadzam na przestawienia, lecz nie zachwyca mnie zbyt bardzo ten rodzaj sztuki. Głównie są to wyjścia zorganizowane przez naszą polonistkę. Wybiera spektakle oparte na naszych lekturach i tym podobnych. Cóż mogę więcej powiedzieć? Ostatnio widziałem przedstawienie pod tytułem "Świętoszek". Oprócz tego w grudniu wybieramy się do Warszawy w celu obejrzenia (może ktoś kojarzy) "Metro", ale już w ramach ot takiego wyjazdu. :]
__________________
img571.imageshack.us/img571/6383/kopiakertiz1.jpg
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2010 17:29
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc to wychowałam się na teatrze. Mój tata w nim pracuje, więc jak byłam malutka i rodzice byli w pracy, a zajmowała się mną babcia, to w chwilach nudy chodziłyśmy na spektakle dla dzieci. Potem zaczęły się ambitniejsze spektakle. Kocham teatr i jest dużą częścią mojego życia. Cierpię w wakacji, gdy teatr w moim mieście też ma przerwę i zaczynają grać dopiero we wrześniu.
Jutro jadę do Warszawy na premierę spektaklu "Dziewczyny z kalendarza" Uśmiech
__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2010 18:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Co do samego teatru, jako sztuki, to mogę powiedzieć, że razem z koleżankami z kółka teatralnego zdobyłyśmy pierwsze miejsce w V Konkursie Bajek i Legend. Nic wielkiego, ale bardzo się cieszyłyśmy. Przygotowujemy prawie wszystkie apele szkolne.
Na spektakle uwielbiam chodzić! Najbardziej podobają mi się spektakle taneczne. Inscenizacje te najczęściej wiążą się z tańcem baletowym, czy współczesnym, który bardzo lubię.
Ostatni spektakl, a raczej występ, na którym byłam w RCKP (Dom Kultury w Krośnie) był koncertem charytatywnym na rzecz fundacji Jana Meli, który pomaga niepełnosprwanym spełniać marzenie. Sam w wypadku stracił rękę i nogę, a następnie podbił dwa biegunu. Kocert przygotowała krośnieńska młodziż. Było rewelacyjnie!
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2010 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Nie wiem, co powiedzieć . Lubię teatr , nawet bardzo. Często z koleżankami i kolegami wybieramy się na ciekawe spektakle . Ale nie po to , żeby dowiadywać się , kto grał itp. Po prostu dla rozrywki . Rozbawiony Lubię teatry. ;p
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2010 21:29
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Zastanawiałam się czy ten temat powstanie i nie zawiodłam się. ^^

Moja przygoda z teatrem rozpoczęła się dość późno. Nie wychowałam się na nim, a sporadyczne wyjścia ze szkoły na sztuki oparte na lekturach nie wzbudziły we mnie większego zainteresowania. Dopiero gdy zamieszkałam we Wrocławiu i teatr zaczął być bardziej dostępny (w rodzinnym mieście żadnego nie ma), rozkwitła moja fascynacja tym światem. Duży wpływ miała też moja polonistka, która zawsze jest otwarta na wszelkie propozycje wyjść na proponowane przez nas spektakle i sama często je organizuje.

Z racji miejsca zamieszkania najczęściej bywam w teatrach wrocławskich, a wśród nich prym wiedzie Teatr Polski i Teatr Współczesny, dość często Capitol, ze względu na koleżankę, która tam tańczyła. Lubię także Ad Spectatores i ich przenoszenie sztuki pomiędzy widzów. Jeśli chodzi o spektakle teatrów innych miast: Ifigenia Zadary w Starym Teatrze w Krakowie, Bóg mordu w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Najlepsze z Romy i Upiór w Operze w warszawskiej ROMIE, Kolacja na cztery ręce w Teatrze Nowym i Panny z Wilka w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Czy wolę spektakle kameralne, czy te na wielkiej scenie? Ciężko stwierdzić. Jestem pod wielkim wrażeniem Upiora w Operze, który był spektaklem wyreżyserowanym z rozmachem, trochę bajkowy i spełnił moje marzenie o zobaczeniu właśnie takiej klasycznej sztuki, z ruchomą scenografią, pięknymi kostiumami. Z drugiej strony jednym z najlepszych spektakli jakie widziałam była fenomenalna Smycz z jednym Bartoszem Porczykiem z zespołem muzycznym. Są spektakle, w których kameralność nie działa i muszą być reżyserowane z rozmachem, są takie, podczas których widz ma wrażenie osobistej relacji z aktorem - podczas Kaspara siedziałam w pierwszym rzędzie i w pewnym momencie aktor, grający główną rolę, podszedł i mówił swoją kwestię do mnie, elektryzujące przeżycie.

Moje ulubione spektakle? Jeśli chodzi o musical, z pewnością wspominany już Upiór w Operze, mimo skopanego nagłośnienia dobrze wspominam także Hair wrocławskiego Capitolu. Bardzo podobał mi się krakowski Bóg mordu. Z wrocławskich sztuk najwyżej oceniam Smycz.

Jeśli chodzi o sztuki, które koniecznie muszę zobaczyć - marzy mi się Wesele Anny Augustynowicz i Trylogia Klaty.
__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Fantazja dnia 24-05-2013 19:36
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2010 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Bardz lubię teatr, choć raczej jestem tam nieczęstym gościem=(
Zaczeło się w klasach 1-3, kiedy to bardzo często jeżdziliśmy do teatrów dla dzieci. Potem starsze klasy i wyjazdy do większego teatru, poważniejszego im. Stefana Żeromskiego. Zawsze chciałam jechać na spektakle: Antygona i Romeo i Julia
Co do kółek teatralnych. W klasach 4-6 chodziłam na zajęcia, w pierwszej gimnazjum byłam nawet reżyserem, ale przedstawienie się nie odbyło=( I dwa tygodnie pracy nad tekstami do tylu=(. Ale przydało się doświadczenie recytatorskie z podstawówki=)

__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2010 13:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

A czy ktoś oglądał może jakieś ciekawe sztuki, którymi mógłby się podzielić ze społecznością Hogsmeade? Ja osobiści proponuję "Upiora w operze"! Wspaniałe widowisko!!! Był ktoś może na tym arcydziele w Romie?
Wyślij prywatną wiadomość
~Esuoh F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2010 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię chodzić do teatru i szanuję tego rodzaju sztukę. Natomiast najbardziej podobają mi się wszelkiego rodzaju balet. "Kopciuszek", "Jezioro łabędzie" czy "Romeo i Julia" to już klasyka. Niepowtarzalny klimat, którego nie zastąpi nawet najbardziej napakowany efektami specjalnymi film.
__________________
,,Jesetm bogiem"

To kolejny level, w mojej grze, nie waszej...
####### Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 24-05-2013 19:57
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Myślę i myślę, i chyba faktycznie ten temat tutaj nie pasuje. Teatr to bardziej pasja, więc chyba lepiej pogadać o tym w dziale Hobby. Przenoszę. Oczko

A odnośnie teatru - bardzo lubię. Niestety, rzadko bywam, ponieważ po pierwsze, daleko, a po drugie, nie zawsze jest z kim pojechać, a samej to tak trochę mało przyjemnie. Byłam w swoim życiu kilka razy zarówno w krakowskiej Bagateli na lekkich, komediowych sztukach jak i w Teatrze Starym na poważniejszych i wymagających myślenia. I każde takie doświadczenie miło wspominam. Kilka godzin mija jak z bicza strzelił, człowiek siedzi i patrzy na scenę jak zahipnotyzowany. Ogólnie uważam, że teatr jest o niebo lepszy niż kino, w kinie nie ma tej magii i kontaktu z aktorami, wszystko dzieje się za szklaną szybką, dzieciaki z tyłu rzucają się popcornem, a facet z przodu bardziej zainteresowany jest macaniem swojej dziewczyny niż filmem. W teatrze tego nie ma, na sali panuje cisza, ludzie są elegancko ubrani i zachowują się jak należy. Jedynym mankamentem jest cena, niekiedy bardzo wysoka, przez co nie zawsze można sobie pozwolić na kupno biletu.
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandra F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2013 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 18.10.12
Medale:
Brak

Ja kocham teatr, wielką scenę, aktorstwo. Ale także balet, np. "Jezioro Łabędzie", "Romeo i Julia", "Dziadek do orzechów"... A nawet miałam okazję tańczyć w operze. Piękne wspomnienia...
__________________
Pozdrawiam całe Hogs, a szczególnie ~hermiona_182312, ~Aga200002 i Ciebie drogi Gościu


Tom Felton <3

gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/06/tom-felton-zdjecie.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2013 10:25
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Pamiętam jak dziś dwa cudowne spektakle w muzycznym teatrze Roma. Były to "Grease" oraz "Miss Saigon". Byłem wtedy w gimnazjum, trochę to kosztowało, ale warto było. Nie każdy mógł pojechać ; Warszawa, inny świat, wyższe sfery, ci panowie w smokingach z lampkami jakiegoś drogiego trunku. Same przedstawienia były po prostu cudowne, można się o nich czegoś więcej dowiedzieć. Pamiętam, że świetnie się bawiłem. Może nie były to jakieś wybitne arcydzieła, ale cieszyły się wówczas ogromną popularnością.

A Lublin i kochany teatr im. Juliusza Osterwy. Cudowna była "Balladyna", "Skąpiec" i "Świętoszek" Moliera. Naprawdę świetnie się wówczas bawiłem, prawdziwe obcowanie ze sztuką, drugim człowiekiem ( w kinie tego nie się nie przeżyje ). Wydaje mi się, że najbardziej lubię tragedie, mają w sobie ten złowieszczy klimat, który tak uwielbiam. A już w listopadzie można będzie zobaczyć "Makbeta" Szekspira. Może czas się wybrać ?
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Klaus F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2014 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 16.12.13
Medale:
Brak

Bardzo lubię chodzić do teatru na wszelkiego rodzaju sztuki (zwłaszcza współczesne adaptacje znanych powieści). Moim ulubionym teatrem jest teatr polski w poznaniu. Raz w miesiącu nasza polonistka organizuje wyjścia właśnie do tego teatru. Są to wyjścia nieobowiązkowe i gdy tylko uda mi się wyżebrać dofinansowanie, udaje się na sztukę. Niestety nie byłem w teatrze od listopada, i mam nadzieję że szybko się to zmieni Uśmiech
__________________
pobierak.jeja.pl/images/3/2/a/28552_bedziesz-do-mnie-pisal.jpg
vader.joemonster.org/upload/qit/1148741496f6379pulp.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~AngieCh F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2015 21:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 790
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 01.08.14
Medale:
Brak

Uwielbiam teatr i filharmonię, dzięki temu czuję się o wiele lepiej Uśmiech Ponadto najbardziej kocham balet, ponieważ swego czasu sama tańczyłam Uśmiech Były drobne występy, z którym jestem bardzo dumna, jednakże teraz tańczę już tylko "okazyjnie", że tak powiem, ponieważ jakiś czas temu nabawiłam się kontuzji, która niestety uniemożliwia mi wykonywania tej sztuki. Jednakże codziennie od dziecka ćwiczę, nawet teraz i na pewno nigdy nie wymarzę tego ze swojej pamięci. Aktualnie śpiewam w zespole rockowym, więc mój styl ubioru niekoniecznie kojarzy się z baletnicą, dlatego wielu ludzi się dziwi, że taka "buntowniczka" tańczy balet Rozbawiony Oczywiście w żadnym stopniu nigdy nie byłam, nie jestem i nie zamierzam być buntowniczką Rozbawiony
__________________
Magic is Might.
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2015 16:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Mój komentarz sprzed pięciu lat mnie boli. Bardzo.
Od pewnego czasu jakoś bardziej zaznajomiłam się z teatrem - głównie telewizji, co prawda, niby w Kielcach jest świetny teatr, ale z moim brakiem dojazdów i tak dalej dopiero zbieram się z grupa studenciaków na coś ciekawego.
W liceum moim prężnie działał szkolny teatr, niestety, przez moją wrodzoną... i tu ta chwila zastanowienia czy mi to zacenzuruje czy nie, w każdym bądź razie stchórzyłam przed przesłuchaniem, nie poszłam, i kolejne trzy lata ciężko tego żałowałam. Tak samo jak tego, że profile humanistyczne co i rusz miały organizowane jakieś wyjścia a my, biedne biolchemy, ledwie dwa razy mieliśmy EWENTUALNĄ możliwość pójścia do teatru, ale oczywiście nikt się na to nie porywał z braku czasu. Raz jeden polonista chciał coś zorganizować, to się dyrekcja nie zgodziła. A teraz jakoś tak się zbieram i zbieram i zebrac nie mogę.
Dodatkowo, wszelkie teatry muzyczne i musicale jakoś powoli mnie wciągają. Co prawda raczej we fragmentach (polecam serdecznie Studio Accantus na YT i ich musicalowe wykonania).
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~wiechlina roczna F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 16-12-2015 21:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2520
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 11.05.15
Medale:
Medal

Chyba już około 2 lata nie bylem. W telewizji jednak coś czasem obejrzałem. Miałem to szczęście, że na studiach był taki jeden kolega, który pilnował naszego rozwoju kulturalnego. Po prostu przygotowywał nam tygodniowy grafik, co gdzie i kiedy warto by obejrzeć. Obejmował kino, telewizję, teatr, muzykę i do tego książki. Czasami jeszcze spotkania z ciekawymi osobami. Jestem jednak bardzo wybredny i wolę klasykę, raczej taką z tych dawnych. Nawet sztuki rodem z epoki baroku, przykładem "Życie jest snem" Calderona. Nie przepadam za sztukami współczesnymi i nowymi interpretacjami. Są oczywiście wyjątki. Kiedyś spotkałem pewną "babcię" nauczycielkę, która miała podobny system. Bo twierdziła iż pracując, w szkole bardzo szybko się chamieje Dowcipniś.
__________________
Eeee pomyłka.
Każdy zasługuje na własną.......siekierę.
Wyślij prywatną wiadomość
~CynaMona F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 19-12-2015 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1850
Ostrzeżeń: 0
Postów: 113
Data rejestracji: 02.01.14
Medale:
Medal Medal Medal Medal

Uwielbiam chodzić do teatru i oglądać przedstawienia, ale chyba nie za bardzo chciałabym grać w takowym miejscu na większą skalę. Małe rólki w szkolnym przedstawieniu (w podstawówce grałam Dianę z Ani z Zielonego Wzgórza. Ach to upijanie się sokiem! ) i na konkursie wystarczą. Nawiedzona babcia, rozpuszczony ser, pH, piratka czy wiewiórka - to są role dla mnie.
Jeżeli chodzi o teatry, to lubię najbardziej te muzyczne, czyli Roma, Buffo czy teatr muzyczny w Gdyni Uśmiech Najbardziej chyba lubię "Metro" Uśmiech
__________________
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -

The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.

- - -

s14.favim.com/orig/160717/derek-shepherd-gif-gir-meredith-grey-Favim.com-4535174.gif

- - -

Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.

- - -

az616578.vo.msecnd.net/files/2016/01/10/6358804991641323991805333871_tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT