Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 168
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Dr.House
Drukuj temat · Dr.House
~Peepsyble F
Dodany dnia 06-11-2009 19:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja za bardzo się nie znam... Szczerze mówiąc oglądnęłam tylko kilka odcinków w wakacje, potem zapomniałam i tak jakoś zleciało... Spodobało mi się i mam zamiar oglądać.
Słyszałam wiele opinii i większość, większa większość Hałsa uwielbia i kocha i w ogóle (nawet moja babcia!) więc zdecydowałam wpaść w ten nałóg oglądania.
Kiedy wspaniały Dr House leci? I na jakim programie? Musze sobie nagrać...
Wyślij prywatną wiadomość
~Everain F
Dodany dnia 06-11-2009 19:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Leci o 20.40 na TVP 2 w środy i czwartki (sezon 5)
i od poniedziałku do piątku o 17.00 na AXN (4 sezon)
__________________
Fear
And the panic in the air
I want to be free
From desolation and despair
And I feel
Like everything I saw
Is been swept away
Well I refuse to let you go

Muse - Map of problematique
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
Dodany dnia 06-11-2009 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dziękuję, dziękuję, na pewno nagram.
Ale jestem może trochę nie w temacie... Gdzie się podział sezon szósty? Bo już czytałam na poprzednich stronach o nim...
Wyślij prywatną wiadomość
~mybluevelvet F
Dodany dnia 22-11-2009 20:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 54
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 22.11.09
Medale:
Brak

Oglądam od początku pierwszej serii (łojeje, kiedy to było --'Oczko , znudziło mi się czekanie, aż Telewizja Polska raczy nadążyć za wyświetlaniem odcinków, więc je ściągam. ; )
Jedna z najlepszych rzeczy, które automatycznie mnie odprężają.
Jasne, arcydziełem kina ten serial nie jest, ale na conajmniej bardzo dobrym poziomi się utrzymuje od pierwszej serii.
Mówce co chcecie - Hugh Laurie jest bosem! ; ]
http://www.lastfm.pl/user/mybluevelvet Wyślij prywatną wiadomość
~Ewelka94 F
Dodany dnia 22-11-2009 22:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 74
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 22.11.09
Medale:
Brak

Podoba mi się.Pierwszy odcinek oglądnęłam w szkole na lekcji j.Polskiego i spodobał mi się Uśmiech
__________________
Diamond również Cię pozdrawiam ;***
~Ospina11 Ciebie również ;****
Wyślij prywatną wiadomość
~Baniana F
Dodany dnia 23-11-2009 17:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 23.11.09
Medale:
Brak

Nie pamiętam dokładnie kiedy pierwszy raz zobaczyłam Dr Housa, ale wiem, że od razu przypadł mi do gustu ;]
__________________
Jeśli ktoś komuś coś bądź nikt nikomu nic. Z punktu patrzenia na punkt widzenia pier****** gościa i gościa nie ma xDeee
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
Dodany dnia 04-12-2009 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Dr. Housa oglądam od tygodnia. Po trzecim obejrzanym odcinku zakochałam się. Trafiło mnie, i nie puszcza (jak na razie). Przeczytałam wszystko co napisaliście w tym temacie. Szperam w internecie - na youtubie mają nawet ciekawe filmiki. Tylko mam jedno, zasadnicze pytanie - w której serii i w jakich okolicznościach Hałs pocałuje Cuddy? I czy będą oni razem?
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
Dodany dnia 23-12-2009 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Jeszcze pół roku temu nie miałam pojęcia o czym opowiada ten serial. Słyszałam zewsząd bardzo pozytywne opinie na temat tejże produkcji, jednak nie gotowałam się do obejrzenia jej. Pierwszy odcinek obejrzałam z dwa miesiące temu, jednak nie zachwycił mnie, więc zrezygnowałam z kolejnych odsłon. Dopiero jakieś trzy [?] tygodnie temu za sprawą mojej koleżanki o tej dwudziestej czterdzieści zasiadłam przed telewizorem i obejrzałam jeden, a potem drugi odcinek. Efekt był taki, iż całkowicie przepadłam. Pokochałam ten serial. Pochłonęłam cały pierwszy i drugi sezon. Teraz męczę kilka odcinków z trzeciego. Co do wrażeń: lubię takich facetów jak House - aroganccy, ironiczni, cyniczni i sarkastyczni, a za razem bardzo opiekuńczy i troskliwi. Nie wiem czy zauważyliście, jednak Gregory czasami myśli o innych. Nie ważne. Tak czy siak naprawdę kocham ten serial całym sercem. Wyczekują od niedzieli na dzisiejsze dwa odcinki. Jak ja kocham środy!
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein

Edytowane przez about dnia 23-12-2009 15:20
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
Dodany dnia 23-12-2009 16:55
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

No i nasz sławetny Hałs. Nie, no to już u mnie legenda. To nic, że kiedy Sabik vel About mówi do mnie: "Co myślisz o Chaesie?" Mol wybałusza małe ślepka i zastanawia się o kim to drogie dziewczę do mnie mówi? ;p

Ale oglądam namiętnie. Jednak nigdy nie jestem konsekwentna w oglądaniu na bieżąco w TV. Ściągam cały sezon i jak mam czas, to oglądam. Najczęściej z siostrą.

Początkowo cholernie mnie irytował z tymi chamskimi odzywkami. Nie, wyłączałam od razu kompa. Szkoda mi było nerwów. Ale coś mnie do niego ciągnęło. Bóg raczy wiedzieć, co. Aż po oglądnięciu kilku odcinków stwierdziłam, że mimo chamstwa, hasła są bezbłędne, trafne i w ogóle mistrzowskie. Hałs jest cholernie spostrzegawczy, trzeba mu to oddać.

Wg mnie, Hałsa można albo bardzo lubić, albo bardzo nienawidzić. Bo ma zbyt radykalne posunięcia i zachowania.
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
Dodany dnia 17-02-2010 16:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Mi ten serial bardzo przypadł do gustu... Strasznie podoba mi się charakterek House'a (cyniczny, chamski, brutalny, ale ma klasę) i jego podejście do życia (nie martwi się właściwie o nic). Serial poleciła mi ciocia, mówiła ,że jest bardzo mądry i do tego taki ciekawy... Na początku jej nie wierzyłam... Po prostu olałam to co mi powiedziała. "Po co mam oglądać serial o jakimś dziadku, który jest lekarzem" - myślałam. Kilka tygodni później moje koleżanki zaczęły rozmawiać o przygodach House'a, a ja czułam się głupio ponieważ nie byłam w temacie. I wtedy postanowiłam jednak obejrzeć ten "fenomenalny serial" (bo tak go nazywały moje kumpele). I stało się zakochałam się po same uszy! Stwierdziłam, że DR. House jest cudowny, a jego metody pracy genialne. Do tej pory uwielbiam House'a, ale nie udało mi się dowiedzieć gdzie tkwi tajemnica sukcesu serialu. Myślę, ze gdyby House nie był lekarzem mógłby zostać filozofem, ponieważ jego sposób myślenia jest niebanalny.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
Dodany dnia 17-02-2010 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Szczerze powiem, że nudzi mnie ta cała mania na House'a. Ale nie to o tym chciałam pisać.
Ten serial mimo paru zalet, ma też wady, co rzadko kto zauważa. Mnie osobiście najbardziej irytuje ten powtarzalny schemat wielu odcinków. Nie wiem, czy wszystkich, bo nie oglądałam. Ale te co oglądałam, to każdy był schematycznie taki sam. Trafia do szpitala ktoś chory, ale jeszcze nie zapowiada się, że to będzie rzeczywiście powazna choroba, narazie jakieś tam dolegliwości. Wysuwana jest diagnoza, raz House się z nią zgadza, raz od początku mówi, że jest nie prawdziwa, po czym stan pacjenta nagle się pogarsza i lekarze nie umią przez jakiś czas tego zidentyfikować. Kłócą się z House'm, ten trochę pobluzga, na koniec zawsze okazuje się, że on miał rację, i pacjent jest zdrów. Oczywiście w tle tego są jaieś tam wątki miłosne, kłótnie zdaje się Wilsona z House'm i takie tam. Oglądnięcie tego parę razy to jeszcze, ale 6 sezonów? Co nie zmienia faktu, że w naprawdę wolnych chwilach siadam przed telewizorem i oglądam ten serial, i czasami nadal robić to będę.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~LunAgA F
Dodany dnia 17-02-2010 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

U nas na historii koleś powiedział o House'ie i tak zaczęłam oglądać i go uwielbiam Uśmiech mam już 3 sezony na płytach Rozbawiony xDD No i oczywiście jestem uzależniona od tego serialu, bo jakże nie inaczej Rozbawiony xD
__________________
"Ludzkość jest przereklamowana" Dr.House Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 19-02-2010 19:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Z cała pewnością, to jeden z najlepszych seriali, tego gatunku- świetny scenariusz, aktorzy. Na pewno, prawie każdy oczekuje z niecierpliwością, kolejnych odcinków, nadal oglądając powtórki. Po podpisach u niektórych osób, można od razu zauważyć wierną liczbę jego "zwolenników", nie ma w tym oczywiście nic złego, bo niektóre teksty House'a, naprawdę warto zanotować Śmiech Poza tym to bardzo lubię tą postać- jej charakter a poniekąd "czarny humor". Muszę się jednak zgodzić, z powtarzającym się co jakiś czas schemacie wydarzeń, jednak to i tak nie przeszkadza "maniakalnym" oglądaniu. ;P
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
Dodany dnia 21-03-2010 08:19
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

I ja wtrącę swoje trzy grosze.
Dr House jest jednym z najlepszych seriali, jakie oglądałam. Chociaż nie oglądałam od pierwszego odcinka, to później to nadrobiłam, bo odnalazłam stronkę z poszczególnymi odcinkami, które można ściągnąć lub oglądać online.
Sam House ma to coś w sobie, bo jego kwestie są bardzo dobrze wypowiadane - nie ma w nich niczego sztucznego czy wymuszonego.
Moimi ulubionymi odcinkami są "House`s Head" i "Wilson`s Hearth". Scena ze śmiercią Amber jest bardzo wzruszająca - płacz Wilsona i te wszystkie inne emocje.
Bardzo polecam.
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
Dodany dnia 27-03-2010 16:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

No oczywiście, że cudny. Mało się zdarza osób, które by go nie lubiły. Mnie się zawsze fajnie i z przyjemnością ogląda Housa ;D Ogólnie teraz, w czasie wakacji oglądam każdy odcinek, w środy i czwartki. Nie opuściłam jeszcze ani jednego. Ten serial jest świetny. Uwielbiam te całe podejście House'a do sprawy.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "

Edytowane przez mrsRadcliffe dnia 14-08-2010 21:42
Wyślij prywatną wiadomość
~_Everything_ F
Dodany dnia 30-03-2010 21:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 541
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 13.03.10
Medale:
Brak

Uwielbiam House'a! Jest po prostu...
Ech, nie ma słów opisujących jego osobowość Oczko
Jego teksty, które pasują do Lorie'ego, przebijają wszystko,
co do tej pory słyszałam.
Z utęsknieniem czekam na kolejne odcinki, które teraz
niestety wciąż się powtarzają.
Strasznie płakałam, kiedy House'a wsadzili do psychiatryka,
ale po odcinku oszukałam przeznaczenie, weszłam na wikipedię
i sprawdziłam ile jest sezonów.
HA! SIEDEM! Więc może jeszcze wyjdzie ze wszystkiego cało
na swój, House'owaty sposób Jupi!
__________________
"...You are the strength that keeps me walking
You are the hope that keeps me trusting
You are the light to my soul
You are my purpose
You're everything..."
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
Dodany dnia 15-04-2010 17:39
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Doktor House to fenomen na skalę światową! Ludzie oglądają ten serial, ponieważ coraz częściej identyfikują się z głównym bohaterem - wyobcowanym, samolubnym i nieprzyjemnym człowiekiem. Mimo to jest kochany przez miliony ludzi na całym globie w tym przeze mnieUśmiech House podbił moje serce głównie łatwością z jaką pomaga chorym, chociaż, jak często podkreśla, niechętnie, woli raczej łowić kolejne ciekawe przypadki, gdzie mógłby wykazać się medycznym geniuszemUśmiech Kocham jego sprzeczki z Cuddy i komentarze na temat jej biustu oraz pupyUśmiech Cynik, egoista, kobieciarz to niektóre z jego cech, które pokochały rzesze fanów na całym świecieUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
Dodany dnia 15-04-2010 18:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Uwielbiam House'a! Nie mam TV, ale oglądam na kompie, bo kolega zgrał mi Hause'a na pena (+ 2 serie, które jeszcze nie lecą w polsce 5 i 6Rozbawiony)

serial genialny, również sytuacje, teksty, gra aktorska i wszystko inne. co mnie w nim przyciąga... sama sięnad tym zastanawiam, chyba właśnie to, co napisałam wcześniej: przełamanie wyobrażenia lekarza jako osoby miłej Uśmiech teksty House'a są boskie. sarkazm, ironia, cynizm. trzymanie ludzi na dystans, nie ukazywanie uczuć, skrywanie się w sobie, udawanie twardziela. to wszystko interesuje Uśmiech6). Jest niesamowity!


Zgadzam sie z tym, ale mam też do niego własne podejście. Hose mnie zaskakuje. Nie umiem opisać tego co myślę o tym serialu, ale jest BOOOOOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak!

Najbardziej śmieszą mnie zagrywki G. Hause'a i Wilsona, albo teksty Gregorego H.Rotfl

W tym serialu można się wiele nauczyć i to nie tylko z medycyny ale i z życia. Serial, choć fabuła do przewidzenia, ciągle zaskakuje. Niesamowite rozwiązania, pacjęci, okoliczności, pomysły i wytłumaczenia...

Uwielbiam go! House jest taki... inny, ciekawy, przyciągający. No i ma niezłe spojrzenie na świat


Też mam i takie do tego podejście.Dziś skończyłam 4 sezon biore się za 5 a potem 6!!!!!!!!Dowcipniś
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
Dodany dnia 16-06-2010 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Nie ogladam zwykle seriali, ale dr... spodobał mi się odrazu. Uwielbiam jego podejście do pacjentów. Podczas oglądania serialu nie da się nie śmiać, uśmiech sam ciśnie się na usta. A niektóre teksty... boskie.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
Dodany dnia 29-08-2010 22:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Ja również go oglądam i mogę dołączyć do wielkiego grona wielbicieli. Nie mogę doczekać sie nowej serii. Uf, już niedługo...
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT