Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 157
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction [Z]
»»» [Z] Głupiec Dracon Malfoj
Drukuj temat · [Z] Głupiec Dracon Malfoj
~John_maxey F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 14:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 776
Ostrzeżeń: 3
Postów: 709
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

3 warny -> [Z]

Pżedstawiam wam harakterystykem imion w tym fan-fiku hyba najgłupszego opowiadania. Te błędy ortograficzne som zrobione specjalnie.

Dracon Malfoj - głupi i psikusowy hłopak. Czensto robi na złość mamie i innym.

Hary Poter - Jak wynika z nazwiska, czensto siem poci. Najgorszy czarodziej wszehczasuw.

Narcyza Malfoj - Mama i wyhowanka Dracona. Czensto daje kary.

I inni.

Opowiadanie numer jeden: Wymufki Dracona Malfoja.

Pewnego poniedziałku Dracon poszedł na spacer. Napotkał tam Harego Potera, który 15 minut już biegał, i siem za bardzo spocił. Spotkał takrze Kunę Lowud, ktura krenciła na biodrach chula-chop. Karzdego dnia oprucz pohmurnyh i deszczowyh dni ich widział. Tym razem poszedł dalej, do Źmnego Lasu. Tam jurz nikt nie zaglondał, poniewarz powstała wymufka Dracona, rze tam som duhy. Mawiał, że som pieski bezgłowe i kolczaste zegary. Pżeszedł pżez ten las, i poszedł na skruty do domku. Jednak spotkała jego niespodzianka. Ta drużka była zamieniona w wodę. Rozebrał siem, i zanurkował szukać pereł. Niestety była to fatamorgana. Mugolscy ludzie się simiali. A jeden powiesił jego ubranie na wieżhołkó dżewa, a Dracon nie ómiał lataci lecz wpadł na taki pomysł, żeby órzyć rurzdrzki. Lecz przypomniał sobie o zakazie od szkoły, rze nie morze latać. Ale gdyby miał pży sobie eliksir wielosokowy, to mugłby zmylić. Lecz nie miał. Mósiał isici do domu na golasa.
__________________
Weasley lata na miotle
nie kąpie się w wannie lecz w kotle
Zawsze ma wiele czasu
[bcolor=#cc3366do Hogwartu idzie bez kompasu][/bcolor]

Każdy o tym wie
że Ron Weasley gubi się.

pewnego dnia zna sto zaklęć
i wokól nas się kręci

Bo to jest on!

Edytowane przez Guardian dnia 11-11-2009 17:47
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

What the fuck?

Co to ma być? Żałosne, bezsensowne Oo. Przecież... Po prostu brak mi słów. Błędy są aż niesmaczne. Fabuła, wygląd ogólny - podobnie. Przeszedłeś samego siebie.
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 14:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Przepraszam bardzo, co to jest? Zniesmaczony Nie obraź się, ale to co napisałeś powyżej jest, moim zdaniem, bez najmniejszego sensu. A te błędy? Po co je zrobiłeś? Żeby innym utrudnić czytanie? ( bo uwierz mi, ale źle, bardzo źle czyta się coś z tyloma błędami!) A może chciałeś odciągnąć uwagę innych od fabuły? No mniejsza z tym. Mi się nie podoba.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 14:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To mi się kojarzy z "Włatcami móch" gdzie wszędzie robią bez sensowne błędy może w małym stopniu to jest śmieszne, no ale bez przesady
Edytowane przez Tonks2812 dnia 27-01-2009 12:31
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 14:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

I następne pseudo ff. Piszesz i piszesz swoje nowe tfory z coraz większą ilością błędów. Są one zrobione specjalnie? A to dziwne. Nie czarujmy się ani nie przebierajmy w słowach, jest to po prostu beznadziejne! Beta jest Ci Dżonie Mikserze potrzebna i kropka. Błędów nie będę Ci wymieniać, bo cały ten tekst jest wielką pomyłką...

pży


hłopak


órzyć


Myśląc, że takie " zabawne błędy" będą nas bawić byłeś w wielkim błędzie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Ooo, rany.

John_maxey napisał/a:
Pżedstawiam wam harakterystykem imion w tym fan-fiku hyba najgłupszego opowiadania.

Pisząc coś takiego na początku sprawiasz, że się ludzie zniechęcają z wstępu.

Te błędy ortograficzne som zrobione specjalnie.

Po co to zrobiłeś? Żeby nikt Ci teoretycznie błędów wytknąć nie mógł? Żeby męczyć zaspane czytelniczki?

Tam jurz nikt nie zaglondał, poniewarz powstała wymufka Dracona, rze tam som duhy. Mawiał, że som pieski bezgłowe i kolczaste zegary.

Jedyne skojarzenie - "Owoce w Jogobelli som... som soczyste, som zdrowe..."

Ooo, rany. Jakby to wszystko miało jakiś sens. A nie ma. Po co zaśmiecać serwer czymś, co, jak sam napisałeś, jest "hyba najgłupsze".
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.

Edytowane przez Malaga dnia 07-11-2008 19:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No cusz, co ja siem bendem odsywać....

no bo to jest takie gółpie sze siem teko czytac nie da........


Kochany Dżoni Alias Mikser albo chce pobić rekord świata: więcej błędów ortograficznych niż liter w zdaniu, albo chce nas przyprawić o poważny ból głowy.

Jak CHCESZ ZEBY TO LUDZIE CZYTALI to pisz BEZBŁĘDNIE bo to się w głowie nie mieści. nie dość, że zniechęcasz samą treścią i formą graamtyczną to jeszzce to. BŁAGAM!Spam!
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 09:25
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony, Delirantka zjada złe Dżony. Zjada je, rozumiesz drogi ałtorze? Zja-da. A kiedy je zjada? Kiedy piszą durne i bezsensowne fan-ficki. Takie jak ten.

Borze kolczasty i jeżu szumiący. Skąd. Skąd ten chłopiec bierze takie pomysły? :< Trzeba źródło to definitywnie unicestwić. Dla dobra ogółu. Alleluja.

Napotkał tam Harego Potera, który 15 minut już biegał, i siem za bardzo spocił.

*Delirantka wyjmuje z podręcznej szafki zastawę i sztućce*
Spotkał takrze Kunę Lowud, ktura krenciła na biodrach chula-chop.

*Nakrywa do stołu*
Karzdego dnia oprucz pohmurnyh i deszczowyh dni ich widział.

*Następnie, Delirantka wyjmuje z torebki Zestaw Małego Mordercy (jedyne 6,99 w Tesco)*
Tym razem poszedł dalej, do Źmnego Lasu.

*Teraz następuje ostrzenie noży i ładowanie broni*
Tam jurz nikt nie zaglondał, poniewarz powstała wymufka Dracona, rze tam som duhy. Mawiał, że som pieski bezgłowe i kolczaste zegary.

I złe Delirantki, gotowe zjeść, pałętających się po nieswoich włościach, Dżonów_maksejów.
Pżeszedł pżez ten las, i poszedł na skruty do domku.

Czerwonym Kapturkiem mi zaleciało.
Jednak spotkała jego niespodzianka.

Ha! Spotkał wilka, który chciał mu zabrać koszyczek z jedzeniem dla babci, tak? ;d
Ta drużka była zamieniona w wodę.

Eeeeeeeeee.
Rozebrał siem, i zanurkował szukać pereł. Niestety była to fatamorgana.

Ach, to musiało być traumatyczne przeżycie.
Mugolscy ludzie się simiali. A jeden powiesił jego ubranie na wieżhołkó dżewa, a Dracon nie ómiał lataci lecz wpadł na taki pomysł, żeby órzyć rurzdrzki.

Szkoda, że nie wpadł na pomysł, żeby użyć mózgu i uciec z Twojego tforu. Bo to hańba imienia Dracona. :<
Lecz przypomniał sobie o zakazie od szkoły, rze nie morze latać. Ale gdyby miał pży sobie eliksir wielosokowy, to mugłby zmylić. Lecz nie miał. Mósiał isici do domu na golasa.

Cóż za wzruszające zakończenie.

Dwa słowa, Dżonie, zanim Cię zjem.
1. Nie wiem, ile razy myślałeś, czy dodać ten tfór na forum czy nie. Może nie myślałeś wcale? Tak czy inaczej, następnym razem pomyśl 10 razy więcej.
2. Nie rozumiem, co chciałeś osiągnąć przez te celowe błędy ortograficzne. Przecież to jest idiotyczne i nie ma sensu. Czyż nie?
3. Przystąpmy do posiłku.
*Delirantka ostrzy ząbki na Dżona, machając mu przez nosem Zestawem Małego Mordercy*
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 09:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Jestem w stanie ciężkiego szoku. Czytałam już wiele gniotów (i, wyobraź sobie, większość Twego autorstwa!), ale ten jest ponad wszystko. Już za sam tytuł (jak możesz obrażać Dracona?! I zniekształcać jego nazwisko? No jak...? wtf) dałabym O. Gdy tu wchodziłam, myślałam sobie tak: "proszę, żeby to nie był kolejny potfur Dżona Miksera...". I ekhm... nie udało się. Po co błędy? Po to, żebyśmy nie zwrócili na nie uwagi? (nie udało się). Po to, żebyśmy nie mogli ich wytknąć? (i... też się nie udało. Całe to... coś, to jeden wielki błąd) Po to, żeby zatuszować błędy, które popełniłbyś bez takich żałosnych akcji? (o, tu Cię zaskoczę. Otóż to tylko pogorszyło efekt.)
*biedne jest hogs, oblegane przez takie potfory... och, za co?*
Dżonie. Daj sobie na wstrzymanie i pisz do szuflady, ale tak, aby Twoje fanficki miały coraz mniej błędów, nie coraz więcej. wtf Bo to, co tu stworzyłeś nie zasługuje nawet na miano fanficka. >.< I zanim cokolwiek następnym razem dodasz (może nie będzie następnego razu? Jupi! ), pomyśl, zastanów się... tak ze sto razy. Aż Ci się odechce. ^^
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 18:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dżonie Mikserze, po raz pierwszy zetknęłam się z Twoją tfórczością i muszę przyznać, że odczuwam zawód, gorycz i rozżalenie, że w ogóle weszłam na ten temat. Powiem tak - po co pisać tak bezsensowne, durne gnioty? Czytałam już wiele takich, ale ten bije je wszystkie na głowę. Niepoprawny pod wszystkimi możliwym względami - ortograficznym, stylistycznym, gramatycznym...

Te błędy ortograficzne som zrobione specjalnie

Hę? A po kiego grzyba? Żebyśmy nie zwracali na nie uwagi? Żebyśmy nie mogli Ci ich wytknąć? Nie udało się.

Pżedstawiam wam harakterystykem imion w tym fan-fiku hyba najgłupszego opowiadania.

No, popatrz.
Sam początek zniechęca czytelnika do przebrnięcia przez dalszy ciąg.

Rada na przyszłość - jeśli coś tu publikujesz, niech to będzie napisane poprawnie. Znajdź sobie jakąś betę, czy coś. A jeśli masz zamiar produkować teksty z taką ilością błędów, chowaj je do szuflady i nigdy potem nie wyjmuj.
Dalej... Bezsensowna fabuła.
Czy uważasz, że zdanie typu: Dracon Malfoj poszedł na spacer i spotkał Harego Potera, który bardzo się spocił, zachęca do czytania? Nie, wręcz przeciwnie! Co to w ogóle miało być - las, poszukiwanie pereł w wodzie, ubrania na drzewie, Malfoy golasem... Bezsens. I Ty jeszcze masz czelność przekręcać jego nazwisko!
Hymmm...
Widać po tym, że jesteś jeszcze bardzo niedojrzałym dzieckiem... Gdybyś miał trochę rozumu w głowie, nie publikowałbyś takich rzalowych tekstów na forum. Proszę Cię tylko o jedno - nie dodawaj czegoś takiego i nie przyprawiaj biednych czytelniczek o migrenę.
Nie masz szans na nic powyżej Okropnego...

PS: Kto tu dał Wybitny? Mikserze, chyba Ty sam...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

O. Mój. Boże.
Ratunku...

Jedyne co mnie rozbawiło to:

Wymufki

Mój Boże, to jest tak żałosne, że aż śmieszne.

Ale przykro mi to mówić, ale ty nas wogóle nie słuchasz. Albo jesteś tak głupi, że żal mówić... Ile razy można powtarzać, że musisz mieć betę? Ile? 15838484? No sorry...

I wiesz, nie załamuj mnie, bo i mnie już trafiło, bo pomyślałam sobie, że jeszcze jedno twoje takie pseudo FF, a sama zgłosze sie do Ciebie, aby być twoją betą. Bo wykituję.

Ratunku, pomocy, trzymajcie mnie I chyba nie muze mówić, że jeżeli te buęby ort. miały być zabawane, to chyba to nie jest śmieszne? Noo?

To dziękuję, bo mam dość. Absolutnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bożeno najdroższa, do czego ten świat doprowadził? Żeby dostać depresji przez dziewięciolatka? Idę się chyba użynać. Po jakiego sromotnika w ogóle coś takiego publikujesz? Dla punktów? No, chyba. Że Ty jeszcze się nie zniechęciłeś i dalej umieszczasz tu te swoje słynne zakalce. Dżonie Mikserze, zmiksowałeś normalnie takiego zakalca, że słów brak. Myślałam, że już większego dna nie ma. Ale Ty przekopałeś dno... Może znajdziesz jakieś złoże ropy naftowej i będziesz bogaty? :<

Jego betą zostałam ja. Aż się boję, co to będzie. Jak polegnę, to mnie zmieńcie.

Przeżegnaj się lewą nogą, może poskutkuje i Cię to przez czymś uchroni. Tak czy inaczej, niech bór i jeż mają Cię w opiece.

Edytowane przez Cee dnia 09-11-2008 11:03
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Pżedstawiam wam harakterystykem imion w tym fan-fiku hyba najgłupszego opowiadania

No chyba rzeczywiście najgłupszego Aff...

No dobra, błędy są specjalnie, ale to jest wręcz niesmaczne jak to ujęła Vampirzyca. A fabuła? Gdzie tu fabuła? Bo jeśli to ma być fabuła to ja chyba jakaś przed potopowa jestem...

Po jakiego sromotnika w ogóle coś takiego publikujesz? Dla punktów? No, chyba.

Innego wyjścia nie ma. on pewnie myśli, że jak będzie miał dużo "punktuf to będzie kool i trendi" ^.^
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 08-11-2008 21:04
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Finezja F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 227
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Mikserku drogi co ciebie opętało? Chciałeś pokazać szczyt zdesperowania pisarskiego? Jeśli tak, gratuluję udało ci się. Masz zamiar publikowac kolejną część tego eee..."opowiadania" jeśli tak zastanów się nad błędami i ogólnym sensem dobrze? Chociaż skoro Delirantka cię pożarła i za pewne strawiła to nie wiem po co to pisze, bo pewnie tego nie zobaczysz, ale może jakaś częsc ciebie (może gałka oczna) uratowała się przed mrocznym żołądkiem Delirantki i zobaczysz tego posta Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 10:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Już raz się tego podjęłam. I ledwie uszłam z życiem. xD


*łapie kocyk i wpełza pod łóżko*

Przeżegnaj się lewą nogą, może poskutkuje i Cię to przez czymś uchroni. Tak czy inaczej, nie bór i jeż mają Cię w opiece.


Nie potrafię. To trudne. Naprawdę.
Albo nie. Jak się połamię, to mogę wziąć zwolnienie od betowania?

A co do tej konferencji... Brzmi sympatycznie ^^.

Rozmawiałam z nim, był niezbyt usatysfakcjonowany wieścią o tym, że zmienię mu fabułę. Trudno, wybrał mnie, spośród milionów ;>

*macha kocykiem spod łóżka*
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 10:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Suonko, to jesd naplafdęm rzauosne.
A teraz tak na serio, myślisz że to kogokolwiek rozśmieszyło? Widząc po komentarzach to wszystkim jest ciebie 'rzal'. Bezsensowne, pełne błędów które są naprawdę żenujące (i świadczą o twojej 'yntęlygęncji', nawet jeśli robisz je specjalnie) i ZERO humoru. Czyli jedno totalne ZERO. Gratulacje. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 10:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

O Dżizas!Cooo
Człowieku, tym tekstem przyprawiłeś mnie o zbędny ból głowy, czacha mi normalnie pęka. Wiesz ile czasu mi zajęło przeczytanie tego czegoś? Te błędy tak walą po oczach, że się po prostu już wszystkiego odechciewa.


Jedyne co mnie rozbawiło to:
Wymufki

Mi zajęło trochę czasu, zanim się skapnęłam co to za słowoOczko.

Jego betą zostałam ja. Aż się boję, co to będzie. Jak polegnę, to mnie zmieńcie.

No to życzę powodzenia (przyda Ci sięOczko). I jakby co służę pomocą (będę tego żałować, co nie?Uh-oh! ).
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mysza Voldemort F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 13:16
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co to jest??!!??!!??!! Zszokowany

Mnie się nie podoba:
-błędy utrudniają czytanie
-nie można znaleźć fabuły
-za krótkie

Na razie to jest z tym bardzo kiepsko. Może byłoby lepsze bez błędów, nie wiem. Zdecyduj się czy chcesz to dalej ciągnąć...

__________________
/skasowano
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 13:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zdecyduj się czy chcesz to dalej ciągnąć...

Jezu, przerażasz mnie...
Nie gadaj takich bzdur, bo mnie coś trafi na myśl dalszej części. Dżon Mikser pisze mnóstwo tego typu tForUf i każde ma tylko jeden odcinek. Zazwyczaj. I chwała Bogu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 20:51
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

A kto pamięta przewspaniałe cudeńko Harry Potter i Płomień Miłości, autorstwa legendarnej .::TRINITY::.? Zarażanie piorunami i lux wyściełanego pluszem Syriusza? A pamiętacie jak cały Mirriel miał z tego tekstu radochę? Nasz najukochańszy Dżon właśnie stał się męskim odpowiednikiem .::TRINITY::., całe hogs jednoczy się przeciwko jednemu tFórcy. Czy to nie piękne?

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT