Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
(...) Ze wzruszeniem rozpoznał swojego ojca; jemu też rozczochrane włosy sterczały do tyłu jak Harry'emu i podobnie jak on nosił okulary. Obok niego stał Syriusz, przystojny i nonszalancki, z nieco wyzywającą miną na twarzy o wiele młodszej i szczęśliwszej od tej, którą znał Harry. Po jego prawej stronie stał Pettigrew, ponad głowę niższy, pulchny, zarumieniony ze szczęścia, jakim była przynależność do najbardziej podziwianej szkolnej bandy, w której prym wiedli słynni buntownicy - James i Syriusz. Na lewo od Jamesa stał Lupin, już wówczas trochę zaniedbany i obszarpany, ale z tym samym wyrazem radosnej satysfakcji, jakby był mile zaskoczony, że znalazł się w tak doborowym towarzystwie...(...)
James i Oliver Phelps oraz Rupert Grint są w trasie, aby promować film "Harry Potter i Insygnia Śmierci, część II". Niedawno byli w Madrycie, a już przebywają w Holandii, w miejscowości zwanej Amsterdam. Do grupy dołączył także producent filmu, David Heyman i zjawili się w CineEurope. Aby radości stało się zadość, David otrzymał nagrodę "Producenta Dekady".
Podczas tego spotkania Rupert wspomniał, iż to koniec i że już więcej nie zagra Rona Weasleya. Do tych słów dodał, że jego ulubionym momentem jest włamanie się tria do Banku Gringotta.
Zdjęcia tego z wydarzenia tutaj.
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Matthew Lucas
dnia 01 July 2011 16:50
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.