Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
- To pana oko widziałem w lusterku.
Zrobiło się cicho. Harry i barman przyglądali się sobie w milczeniu.
- To pan przysłał Zgredka.
Barman kiwną głową i rozejrzał się, jakby szukał skrzata.
- Myślałem że będzie z wami. Gdzie go zostawiliście?
- Nie żyje. Zabiła go Bellatriks Lestrange...
Choć do premiery Harry'ego Pottera i Insygnii Śmierci jeszcze daleko, ujawniono kolejną informację o obsadzie filmu. Fanowska strona Snitchseeker.com odkryła, iż do aktorów dołączy Bill Nighy. Aktor, choć z nazwiska raczej nie znany, wcielił się w pierwszoplanowy czarny charakter w drugiej części Piratów z Karaibów, Davy'ego Jonesa. Czyja postać przypadnie mu w ekranizacjach HP? Aktor jest raczej tajemniczy... - "Nie powiem, którą gram postać, ale było świetnie! Niedawno nakręciliśmy moją scenę".
Wiadomo już nie od dawna, że David Yates chciał obsadzić Billa w roli Rufusa Scrimgeora, ale ostatecznie, scenę tę wycięto. Czy i tym razem, reżyser przypisze mu rolę Ministra? A może ma jakiś inny pomysł? Przypuszczenia, resztę dialogu z Billem i kilka jego zdjęć znajdziecie tutaj.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.