Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Stary woźny pojawił się właśnie, kuśtykając i krzycząc:
- Uczniowie nie są w łóżkach! Uczniowie są na korytarzach!
- I mają tam być, ty cholerny kretynie! A teraz idź i zrób coś pożytecznego! Znajdź mi Irytka!
Zdjęcia okładki pierwszej części gry Harry Potter i Insygnia Śmierci w wysokiej rozdzielczości
Dzięki portalowi internetowemu SnitchSeeker.com mamy niepowtarzalną okazję obejrzenia w wysokiej rozdzielczości okładki gry wideo Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I. Ukazuje ona głównego bohatera biegnącego przez las z uniesioną różdżką i wyrazem zacięcia na twarzy. Z góry spoglądają na niego wrogo oczy Voldemorta. Jeśli chcecie zobaczyć tę okładkę, zaglądnijcie do tej galerii. Przypominamy, że premiera gry przewidziana jest na 9 listopada w USA i na 19 listopada w Wielkiej Brytanii i będzie dostępna na Nintendo Wii, Nintendo DS, Xbox 360, PS3 oraz PC.
Rekord OnLine: 5422 Data rekordu:
10 September 2024 23:44
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.