Nowe informacje ujawnione przez J.K. Rowling na portalu Pottermore na temat wszystkich tych elementów magicznego świata, które związane są z Hogwartem.
Nie wiedział, że obserwowała go pewna stara kobieta , która mieszkała w szopie na skraju pałacowych błoni. Miała na imię Mara i była praczką, dbającą o czystość, wonność i biel królewskiej pościeli.
Nie tylko administratorka Lila delektuje się dziś tortem. 12 października na świecie pojawił się także jeden z przyszłych "potterowych" aktorów. Mowa o urodzonym w 1963 roku w Londynie panu Legeno. Dave w szóstej ekranizacji przygód nastoletniego czarodzieja, Księciu Półkrwi, wcielił się w postać groźnego śmierciożercy Fenrira Greybacka. Aktora zobaczymy także w finałowej ekranizacji, Insygniach Śmierci. Nasz dzisiejszy solenizant kończy 46 lat i z tej okazji składamy mu tradycyjne życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wielu niezapomnianych kreacji filmowych. Oby praca na magicznym planie filmowym była czystą przyjemnością. Sto lat Dave!
Zródło: snitchseeker.com
Napisane przez Lady Snape
dnia 12 October 2009 20:36
Rekord OnLine: 8234 Data rekordu:
24 May 2026 18:30
"Hogsmeade.pl" is in no way affiliated with the copyright owners of "Harry Potter", including J.K. Rowling, Warner Bros., Bloomsbury, Scholastic and Media Rodzina.