Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 348
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Do którego domu chcielibyście należeć?
Drukuj temat · Do którego domu chcielibyście należeć?
~Innocence F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2009 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 105
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 14.01.09
Medale:
Brak

Wypełniając test zgodnie z własnymi przekonaniami, Tiara postanowiła przydzielić mnie do Hufflepuffu.
I naprawdę bardzo się cieszę, że nie trafiłam do Gryffindoru czy Slytherinu ;P
__________________
I like You, drogi Gościu.



Królewna ciągle śpi.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2009 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Do Gryffindoru chociaz Revenclaw tez jest ok...ale sie zdziwilam, ze trafilam tam gdzie chcialam, bo bylam przekonana, ze trafie do slytherinu, bo jak mi mowia, "jestem cwana gapa!"Język
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Szczerze...... to chciałam należeć bardzo do slytherinu i udało się Rozbawiony ewentualnie mógł by być Ravenclaw. Nie powiem, mam trochę cech z tego domu ale nie wynika to z tego że ktoś jest zły, czasami życie nas zmienia. To nie prawda, że do tego domu należą sami źli!!!! Ja i perę innych osób jesteśmy na to żywym przykładem............. Dowcipniś
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Mi na szczególnym domu raczej nie zalerzało. Nie ma takiego do, którego chciałabym najbardziej. Oczywiście cieszę się, że jestem w slytherinie ale gdyby tiara przydzieliła mnie do innego domu to bym nie rozpaczała.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 18:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Huff, automatycznie odpada. Nigdy nie czułam do niego pociągu.
Gryffindor... no cóż. I tu zaczynają się schody. Tu pasowałam bym, bo zwykle jestem odważna, dumna i honorowa. Ravenclaw... i tu też. Także bym pasowała. Slytherin - i tu też. Właściwie powinnam wybierać między tymi trzema. Nie wiem na dobrą sprawę. ; ]
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Test wykonałam zgodnie z prawdę - no i jestem w Gryffindorze. Cieszy mnie to, chociaż Slytherin też nie jest zły Uśmiech
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Just Gryff!
Jedyna opcja, inaczej bym się załamała. xD
Nie no wszystko, tylko nie Hufflepuff.
Rozbawiony
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~Feltonka F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 3
Postów: 416
Data rejestracji: 09.01.09
Medale:
Brak

Tak jak Hogsmeade mi 'powiedziało' Oczko Chciałabym trafić do Slytherin'u... Dlaczego? Muszę przyznać, że nie lubię być 'grzeczną dziewczynką'. xD No co ja mogę na to poradzić! Nie umiem tego wytłumaczyć... Po prostu tam trafiłam i tyle Uśmiech
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Gdy się rejestrowałam na tą stronkę nie miałam nadzieji trafić do jakiegoś konkretnego domu... Chciałam tylko rozwiązać test zgodnie z prawdą i sprawdzić do jakiego domu najbardziej pasuje...
I trafiłam jak widać do domu o nazwie Ravenclaw Rozbawiony Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ pragnę przypomnieć, że tam trafiją bardzo mądrzy i pracowici czarodziejeDowcipniś
Podoba mi się ten dom i gdybym teraz sama miała wybrać dla siebie dom, wybrałabym oczywiście RavenclawUśmiech
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 01:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Jestem zadowolona, że tiara mnie umieściła właśnie w Gryffindorze. Od małej dziewczynki utożsamiałam się z gryfonką. No i mi tak zostało, bo do dziś jest to mój ulubiony dom. Co prawda, oryginalna nie jestem, bo jednak Gryffindor ma siłę przebicia. Nie wiem tak w zasadzie, dlaczego chciałabym tutaj należeć. Po prostu to mi najbardziej odpowiada. Może też dlatego, że główni bohaterzy należą właśnie do niego? Ale przyznam, że ostatnio zmieniła mi się kolejność domów, do których mogłabym przynależeć. Gryffindor zawsze był na pierwszym miejscu, i myślę, że chyba już tak zostanie. Natomiast, o dziwo, na pozycji drugiej uplasował się Slytherin. Głównie chyba wpływ na to mieli moi znajomi, ponieważ ich dużo część jest ślizgonami. Ale wredna to czasami jestem, przyznaję. Trzecie miejsce zajmuje Ravenclaw, do niedawna drugie, ale Slyth jednak go wyprzedził. No i najmniej chciałabym być puchonką. Ten dom taki jakiś dziwny.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 10:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Tiara Przydziału, swoim mądrym szwem, umieściła mnie w Ravenclawie. I dobrze. Mnie to odpowiada. Lubię się uczyć, jakoś tak mam.
Z całą pewnością nie chciałabym być w Gryffindorze. Może to się wydać trochę dziwne, ale czytając książki odczułam, że Gryfoni są, w pewnym sensie, pyszałkowaci i zbyt dumni. Może to nie cechy tego domu, ale Gryffindor zajmuje u mnie ostatnie miejsce.
Slytherin - trudno powiedzieć. Lubię zielony kolor xD. Ale jakoś nie widzę siebie w roli Ślizgona. No, w sumie może być jakiś wyjątek w tym klanie, ale nie czułabym się dobrze, wiedząc, jakie cechy ma tenże dom. Zająłby w moim rankingu trzecie miejsce.
Hufflepuff. Hmmm. Jak chcę, będę pracowita. Co do koleżeństwa - też mi nikt nie zarzuci, że taka nie jestem. Ale zdecydowanie za bardzo ufam ludziom. Taka ma natura. Lubię pomagać innym. A poza tym - lubię żółty ;P. Drugie miejsce w rankingu.

Podsumowując:
I. Ravenclaw
II. Hufflepuff
III. Slytherin
IV. Gryffindor.

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene

Edytowane przez Mandarynka dnia 03-02-2009 10:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Rojeek F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2009 18:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 1
Postów: 126
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Gryffindor lub Slytherin Uśmiech Zależy jakie osoby by wtedy były w domach Gryfonów lub Ślizgonów Uśmiech No ale na hogsmeade , mój domek to G R Y F F I N D O R . Cóż..;]
__________________
img140.imageshack.us/img140/1536/butsn2oc6.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Narcyza_Malfoy95 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 05.02.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie Slytherin! Jak to powiedział Fineas Nigellus: ' Myślałem że przynależność do Gryffindoru zobowiązuje do dzielności... Coś mi się wydaje, ze lepiej lepiej byś się czuł w moim domu. My, Ślizgoni, jesteśmy dzielni, tak. Ale nie głupi. Kiedy mamy wybór, zawsze wybieramy ratowanie własnego karku. '
__________________
Dziewczyno Toma Feltona pozdrawiam Cię!!! I jeszcze; Ami, Ann, Lily Lunę Potter, Bellatriks_Lestrange, Lunka_07, Emily Riddle, FeltonLover, Ariana Malfoy, blize, XiaNna, Karodziejkę, i wszystkich którzy należą do Slytherinu!!!

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

Edytowane przez Narcyza_Malfoy95 dnia 20-02-2009 19:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Gryfindor! Ewentualnie mogłabym być w Ravenclawie.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Rybka_109a F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

Ja chciałam trafić do Slytherinu. Ale niestety trafiłam do Gryffindor'u. Test wypełniałam zgodnie z prawdą. Gdybym była w Hogwarcie to chciałabym być w Slytherinie.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Nie przywiązuję do tego wielkiej wagi, ale nie ukrywam też, że ze Slytherinu cieszyłabym się chyba najbardziej. Lubię ten dom, zasady tam panujące. Myślę, że mogłabym trafić też do Ravencalwu, chociaż nie przepadam za tym domem. Do Gryffindoru raczej bym nie trafiła, bo nie jestem odważna. Zresztą nie lubię tego domu, więc gdyby Tiara miała jakieś wątpliwości, mogłabym jej ten pomysł całkowicie wyperswadować. ;] A Hufflepuff wcale nie jest zły. Chciałabym do niego należeć zaraz po Slytherinie.
Tyle.
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Mówiąc szczerze, zdziwiłam się, że rozwiązawszy test trafiłam do Gryffindoru. Odpowiedziałam na pytania zgodnie z prawdą, ale mam mieszane uczucia do mojej odwagi. Jednak jestem dumna z tego, iż trafiłam właśnie do domu Godryka, choć z początku bardziej paliłam się do Krukonów. Ale cóż...ja dla mnie, mogłabym trafić nawet do Hufflepufu...mam w sobie nawet trochę tej niezdarności...Nie widzę się jednak w Slytherinie...Nie, nie dlatego, ża mam jakieś uprzedzenia do tego domu. Chodzi po prostu o to, iż nie jestem niezwykle sprytna, czy przebiegła.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~mariola2755 F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2009 07:45
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -148
Ostrzeżeń: 4
Postów: 79
Data rejestracji: 18.03.09
Medale:
Brak

Ja jestem w tym domie w którym chciałam być czyli w slytherinie i bardzo się z tego ciesze
Wyślij prywatną wiadomość
~Ragnas F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2009 17:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 29
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 27.03.09
Medale:
Brak

Oczywiście chciałbym być w Slytherin'ie, nie nawidzę gryfonów jak na ślizgona przystaje, no i lubię węże i wszystko co z nimi związane. Do Gryffindor'u nie chciał bym należeć (wymiotować by mi się chciało)... fee... Ravenclaw'u nie lubię prawie tak samo jak Gryffindor'u... Hufflepuff jest ok, moim zdaniem jeżeli tiara nie chciałaby mnie przydzielić do Slytherin'u chciałbym być w Hufflepuff'ie Język
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Nie należysz do Slytherinu?
Nie gadam z Tobą...
Chcesz porozmawiać?
Odwal się i nie gadaj...
Gadam jedynie z ślizgonami.
Masz sprawę i jesteś ślizgonem?
Dawaj!
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2009 18:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Ja cieszę się z mojego przydziału, ale równie dobrze mogłabym trafić do Hufflepuffu albo Ravenclavu. Jedynie Slytherin budzi we mnie gwałtowny sprzeciw. Oczko
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT