Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 454
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zamierzacie studiować? Na jakim kierunku?
Drukuj temat · Zamierzacie studiować? Na jakim kierunku?
~Cally F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Studiować zamierzam na pewno. Gdzie? W sumie to zawsze mogę zostać tu gdzie jestem, czyli w Poznaniu, ale zawsze, odkąd pamiętam chciałam wyjechać do Anglii i tak pewnie zrobię, a tam moim głównym celem jest Uniwersytet Oksfordzki, o tak, o tym też marzę odkąd pamiętam.
Kierunek? Uuu... i tu mam mini problem, nie mam pojęcia, myślałam nad tym dość długo, no i jakby tak coś mi to nie wychodzi.
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Studia - oczywiście! Mam jednak do nich kilka latek...
Mimo to, mam na ten moment kilka wariantów. Pierwszy i taki, który jest także moim aktualnym marzeniem - konserwatorium! I tutaj się różnię od poprzedników. Jestem na drugim stopniu szkoły muzycznej (to tak, jak liceum, tyle że trwa 6 lat) i od dłuższego czasu swoją przyszłość wiążę z muzyką. Koniecznie skrzypce, a miejscowość? Z polskich tego typu szkół jest Poznań, Gdańsk, Łódź, ale bardziej mnie ciągnie za granicę - do Londynu, Paryża, Wiednia... Pożyjemy, zobaczymy, jakoś to będzie.
Pozostałe opcje - prawo, dziennikarstwo, polonistyka...
Zresztą, mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się. I, jak mawia moja babcia, wszystko - "Wyjdzie w praniu"
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 13:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Studia? Oczywiście. ;d W Warszawie, ewentualnie w Krakowie. A kierunek? Waham się pomiędzy dziennikarstwem a filologią angielską. Bardzo chciałabym pracować w jakiejś gazecie, bo pisanie to moje hobby. Ale jednocześnie uwielbiam j. angielski i wciąż nie mogę się zdecydować. Ale idę do liceum na profil językowo-humanistyczny i będę miała czas na zdecydowanie. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Half-Blood Princess F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 496
Ostrzeżeń: 1
Postów: 214
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Ja bardzo chciałabym studiować filologię angielską, dlatego już od paru lat pilnie się uczę angielskiego. Jakoś nie wyobrażam sobie studiowania innego kierunku. A gdzie bym chciała studiować? Chyba raczej w swoim mieście, nie chcę nigdzie wyjeżdżać. Uśmiech
__________________
I've got feelings for you
Do you still feel the same?
I Wish You Were Here
Don't you know, the snow is getting colder
And I miss you like hell
And I'm feeling blue
I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
Every second's like a minute
Every minute's like a day
When you're far away
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 13:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmm.. ja waham się miedzy dwoma kierunkami. A dokładniej trzema. Między prawem, psychologią i psychiatrią. Co do tego ostatniego to jestem prawie pewna, że będzie to psychologia, bo na medycynie to siebie nie widzę. Prawo. Hmm... zawsze fascynowało mnie noszenie takiej szaty z zieloną chustą, normalnie jak w Slytherinie! A ostatnio, gdy byłam w sądzie i widziałam ich wszystkich w tych fajnych szatach, pomyślałam, że czułabym się jak w Hogwarcie. ^^
Głupia jestem, prawda? Rozbawiony
**
Co do miejsca. Na pewno Wrocław, a jeśli będą jakieś problemy to Poznań, może Kopenhaga.
Dlaczego te kierunki?
Psychologia i prawo wiążą się poniekąd z nauką o człowieku, psychologia na pewno. Zawsze lubiłam polski [historię trochę mniej] aby być na prawie, a do psychologii potrzebna jest biologia, chemia, matematyka i polski, bodajże.
Tak więc na razie mam inny problem - do jakiego liceum/technikum się udać? Muszę to jeszcze z kimś przedyskutować. ^^^
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Antipoison F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 96
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 27.12.08
Medale:
Brak

Mieszkając w Krakowie wybieram studiowanie w... Krakowie! <fanfary>
Kierunek? interesuje mnie mnóstwo... najbardziej psychologia ale w klasie humanistycznej to tylko marzenie :F
Archeologia, Historia, Stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo... cos sie wybierze ;]
__________________
"It seems what has left of my human side is slowly changing in me"
Wyślij prywatną wiadomość
~Claudia F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Studiować chcę i muszę. Bo co zrobię bez wyższego wykształcenia w dzisiejszym świecie?
Zastanawiałam się nad filologią angielską (ew. niemiecką), dziennikarstwem, psychologią i prawem, kulturoznawstwem.
Wiem, że o prawie nie mam co myśleć, bo nie wkuję na pamięć wszystkich kodeksów itepe.
Psychologia bardzo mi się podoba, jako kierunek. Jednakże jest ona bardzo oblegana, a ja nie chcę startować na jedno miejsce jako jedna ze stu.
Pociąga mnie filologia, bo uwielbiam języki obce, ale strasznie się tego obawiam, że sobie nie poradzę. Po tych studiach, jeżeli już, chciałabym zostać tłumaczką książek.
Dziennikarstwo to w sumie mój upatrzony kierunek. Zawsze interesowało mnie pisanie itp. Myślę już o kierunku w LO, którym ma być dziennikarstwo. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy w liceum.
Kulturoznawstwo też jest świetne, ale myślę, że szybko bym się zniechęciła. Traktuję to chyba bardziej jako pasję.
__________________
Słońce wznosi się zawsze ponad horyzontem.

Księżyc pozostaje[alt][/alt] zawsze sam.
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 16:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Tak!
Mnie interesuje resocjalizacja.
Moja siostra studiuje właśnie to, a większość prac, które musi zrobić, po prostu prosi mnie o to. Przeczytałam jej książki na podstawie których ma zrobić prace i za każde dostaje piątki. Za co jest mi ogromnie wdzięczna, bo ma wymagających nauczycieli.
Dlatego wybrałam ten kierunek, może się do tego czasu coś jeszcze zmieni, w co szczerze wątpię. Książki psychologiczne mnie ciekawią. Jest tam wiele tematów, chorób psychicznych, o których ja nawet nie miałam pojęcia.
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Ja jestem już prawie pewna jakie studia wybiorę. Oczywiście Archeologia. Uwielbiam to. Bardzo też się interesuję historią i budową wulkanów. Może jakiś drugi kierunek z tym związany. Nie wiem jeszcze. Trochę czasu jeszce mam.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 09:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Ja chciałałabym studiować prawo lub psychologie. Bardzo ciągnie mie do tych dwóch rzeczy. Chodzę do 6 klasy więc wszystko może się jeszcze zmienić, ale jak na razie myślę o tych kierunkach.
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 09:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja jeszcze mam dużo czasu do studiów, lecz coś tam już wiem.
Sama nie wiem dokładnie na co bym chciała pójść... lecz moi rodzice mają już jakieś upodobania. Chcą mnie wyciągnąć na matofize, lecz nie mam bladego pojęcia, co potem można robić, gdzie i jak pracować. Jeżeli ktoś wie, to chętnie się dowiem ; ) Ostatnio też mama zaproponowała informatykę, jak po raz kolejny zepsuł się jej laptop oO"
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 22:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Chciałabym studiować prawo. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze politologia i aktorstwo. Podobno talent aktorski mam. Prawo chciałam studiować od pierwszej klasy gimnazjum i dalej i chce studiować. Tylko jak pomyślę ile nauki mnie czeka. Zawsze marzyłam o posadzie adwokata. A gdzie bym chciała studiować ? Myslę ze Kraków.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 23:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ja studiować chciałabym u mnie, we Wrocławiu. A co, sama już nie wiem. Moja korepetytorka chce ze mnie matematyka zrobić ;P. Tak na poważnie, to dziennikarstwo chyba najbardziej wchodzi w grę. Myślałam jeszcze o archeologii.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył
Wyślij prywatną wiadomość
~Safana F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 531
Ostrzeżeń: 1
Postów: 96
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Myślałam o studiowaniu japonistyki moje największej miłości i o ile mi nie przejdzie (małe szanse) pójdę na to.
Kiedyś myślałam o informatyce ale matematyka, fizyka i ja nie lubimy się ^^'.
Może jeszcze archeologia (moje marzenie z dzieciństwa)? Kto wie ^^.
Myślałam też o psychologi ale nie wiem czy się nadaję xD.

Co do miejsca, jeżeli pójdę na japonistykę (ach, marzenia) to nie mam dużego wyboru o ile dobrze pamiętam to trzy uniwersytety w Polsce. Na pewno nie chcę studiować w moim rodzinnym mieście - Częstochowie zresztą ty niezbyt jest co.
__________________
img641.imageshack.us/img641/2118/chda150wdws01e1100011.gifDoctor Who.
img291.imageshack.us/img291/2797/2ivdxyo.gifSupernatural.

Avatar and animations by Sarah Jones <3.
www.myanimelist.net/profile/Safana Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mnie co prawda zawsze ciągnęło na medycynę, a szczególnie już gdy zaczęłam oglądać Grey's Anatomy. Ale przy moich zdolnościach do chemii i tego typu przedmiotów, kariera chirurga to tylko i wyłącznie ciekawe marzenie. Oczko Niedawno byłam jeszcze rozdarta pomiędzy filologią angielską a dziennikarstwem, ale dzięki przyjaciółce mojej mamy podjęłam już decyzję. Wybieram filologię angielską w Warszawie, ew. Krakowie, to się akurat nie zmieniło. Po filologi jest dostępnych wiele ciekawych zawodów, ale jeśli nadal pragnę być dziennikarką, to ona radziła mi wybrać się potem na studia zaoczne. Każdy dobry dziennikarz ma inny kierunek studiów, a dziennikarstwo zrobił dodatkowo.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~lili-mari F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 280
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 05.11.08
Medale:
Brak

Mnie ciagnęło i ciągnie na medycynę, konkretnie pediatria. Ale zastanawiałam się też nad pedagogiką wczesno-przedszkolną lub psychologia dziecięcą. Na pewno coś związane z dziećmi bo mam zamiar otworzyć własne prywatne przedszkole.. ale takie prawdziwe.. ze rodzice wydając pieniadze nie będa mieli pretensji że płacą za nic...Oczko)
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...
Kubuś Puchatek
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 20:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hm... Ja zaczęłam zastanawiac się dość poważnie, bo teraz w gimnazjum muszę się odpowiednio "ukierunkować". Sądzę, że będę podążała za moimi pasjami i waham się między trzema kierunkami: Akademia Sztuk Pięknych, Dziennikarstwo albo szkoła aktorska.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczyna Toma Feltona F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 21:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 425
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Ja nie wiem gdzie..Ale zawsze zastanawiałam nad zostaniem aktorkę.. Uwielbiam uczyć się na pamięć różnych rzeczy tym podobnym.. Gram w teatrze szkolnym itp.Lecz jeżeli nie dostanę się do szkoły aktorskiej chciałabym pójść na prawo.. I zostać..... Panią Prokurator.. Albo może pracować w FBI.. Kręci mnie wszystko co niebezpieczne.. Nudziłaby mnie taka praca za biurkiem w stylu sekretarki.. No i chciałabym zarabiać mnóstwo ForsyxD.. Ale ja uwielbiam takie różne mroczne tajemnice, morderstwa.. Czytam mnóstwo takich książek i w ogóle... Kręci mnie toJupi!
__________________
Miło będziesz jak wpadniesz drogi Gościu...
Możesz zostawić zaproszonko jeżeli jesteś fanem/ką czarnej strony sagi o HPxD
Pozdrowionka dla ciebie drogi Gościu;*

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


Paramore 4life!

Mówi się, że nie można żyć bez miłości. Osobiście uważam, że ważniejszy jest tlen. Dr.House
Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Dr House: Ludzie nie chcą chorego lekarza.
Dr Wilson: To uczciwe, ja nie lubię zdrowych pacjentów.

Dr House: Dobra, zapytam innego kumpla.
Dr Wilson: Taa.
Dr House: Co? Twierdzisz, że mam tylko jednego kumpla?
Dr Wilson: Kogo?
Dr House: Kevina z księgowości.
Dr Wilson: Jasne, tylko, że on ma na imie Carl.
Dr House: Mówię na niego Kevin. To jego imię w bractwie tajnej przyjaźni.

Dr.House: Godzina 17:00. Dr House wychodzi.
Dr.Cuddy: Jest 16:45.
Dr.House: Zaokrągliłem.

Wilson: rNie chciała zgodzić się na więcej testów, czuła się bardzo skrępowana. Musiałem ją przekonać, żeby zgodziła się chociaż na ten jeden.r1;
Dr House: rCzęsto Ci się to zdarza? Kobiety wolą umrzeć niż rozebrać się w twojej obecności?r1;
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 23:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Nie ukrywam, że przyszłość od dawna sobie zaplanowałam, a jak wyjdzie, tak wyjdzie. Zamierzam iść na studia dzienne do ILS w Warszawie, na Lingwistykę Stosowaną i wyrobić się na tłumaczkę sumultaniczną lub ewentualnie konsekutywną. Kocham język angielski i wiążę z nim spore plany na przyszłość.
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ephileps F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2009 23:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 1
Postów: 133
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mnie kusi aby iść na reżyserię filmową i telewizyjną do łódzkiej szkoły, ale wiem, że ciężko się tam dostać więc mam pewne obawy. Jeśli nie, to medycyna - i tu kolejny problem - znowu szkoła do której ciężko się dostać. Jeśli nic nie wyjdzie mi z tych planów to zostanę pustelnikiem Cool i wyniosę się gdzieś na Alaskę Uśmiech
__________________
Master jest tylko jeden Cool
Nie SPAMUJ głupcze Zły
***Prawdziwi żołnierze nie umierają - schodzą do piekła aby się przegrupować.*** Oczko
img.userbars.pl/147/29366.png
i6.photobucket.com/albums/y246/adamn86/nomming.gif

***Sługami Boże jesteśmy Twymi w grobach, bo praw za życia równych nie ma.***

"Poza tym uważam że Kartaginę należy zniszczyć" Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT