Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 369
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zamierzacie studiować? Na jakim kierunku?
Drukuj temat · Zamierzacie studiować? Na jakim kierunku?
~InLoveWithSnape F
Dodany dnia 01-08-2010 02:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 301
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 29.07.10
Medale:
Brak

Ja zawsze wiedziałam, że chcę studiować. Problem był tylko co. Przez całą podstawówkę, gimnazjum i większą część liceum jasne było dla mnie, że idę do szkoły teatralnej. W końcu całe moje dzieciństwo opierało się na wystąpieniach w przedstawieniach teatralnych i konkursach recytatorskich. Było to coś co mnie kręci, wierzyłam też że mam talent. Jednak im bliżej było 3 liceum, tym większy strach mnie ogarnął. Na takie studia to jednak ciężko się dostać i trzeba bardzo, ale to bardzo się napracować. Tu nie wystarczy zdać matury, na maturę możesz się wykuć i ją zdasz bez problemu, natomiast talentu w sobie nie wykujesz...hehe Język I wtedy właśnie podjęłam decyzję, że oddam się mojej drugiej pasji- językowi hiszpańskiemu. Jestem samoukiem, wierzyłam w swoje możliwości i byłam przekonana, że poradzę sobie na maturze rozszerzonej. I sobie poradziłam, zdając ją na 80%. Ale niestety na filologię hiszpańską też się nie dostałamZły Chciałam iść na UAM do Poznania, a tam hiszpański był tylko dodatkiem, tam liczył się dla nich rozszerzony angielski i polski- totalny absurd, w końcu ja chcę studiować hiszpański, więc to fakt, że znam ten język powinien ich najbardziej obchodzić. Zabrakło mi za dużo punktów...I pomyśleć, że teraz sobie tam studiują osoby, które nawet "Hola, que tal?" wcześniej nie umiały powiedziećZły No, ale jakoś się z tym pogodziłam i wylądowałam ostatecznie na turystyce i rekreacji. Obecnie skończyłam pierwszy rok na Uniwersytecie Szczecińskim. Są to studia 3 letnie- licencjackie, magistra zamierzam robić w innym mieście, najprawdopodobniej Kraków Uśmiech Studiuje mi się lekko, łatwo i przyjemnie, chociaż w 1 semestrze miałam jedną poprawkę na sesji, ale udało mi się zaliczyć. Teraz wybieram specjalizację- krajoznawstwo. Zamierzam iść w kierunku przewodnika wycieczki Uśmiech Może nie spełniłam do końca marzeń, które gdzieś tam we mnie wciąż tkwią, ale mogę powiedzieć, że jestem zadowolona gdyż po części pokrywa się to z moimi zainteresowaniami. Moja kumpela wylądowała na budownictwieZszokowany To jest dopiero iść byle gdzie na studia. Przez całe liceum co 5 minut zmieniała zdanie, aż w końcu poszła tam gdzie się dostała, studiować po to aby studiować z braku laku. Cieszę się, że ja nie miałam takich dylematów Uśmiech
Studiowanie to fajna rzecz. Dużo lepsza od tego co przeżywamy w szkole Uśmiech
__________________

[...]- Albusie Severusie- powiedział to tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu- nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem jakiego znałem. [...]


"- Przez te wszystkie lata? ...
- Zawsze."


"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa."



In love with Snape <33

Edytowane przez InLoveWithSnape dnia 01-08-2010 02:47
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
Dodany dnia 03-08-2010 23:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

ja chcę studiować medycynę,zrobić specjalizacje z onkologii dziecięcej i pomagać dzieciakom...to taki pokrótce mój plan życiowyUśmiech
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
Dodany dnia 13-09-2010 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ja raczej na pewno zamierzem studiować, ale tu jest problem, bo nie mam pojęcia co...
Jestem tak zmienna, że mnie to przeraża... w ostatnim czasie planuje iść w przyszłości na:
- psychologie(w kierunku negocjatora)
- chemię(jeszcze nie sprecyzowałam)
- I być może coś związanego ze sportem, ale jeszcze nie wiem co...
No cóż licze na pomoc, że ktoś kiedyś pomoże mi to sprecyzowaćRozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
Dodany dnia 18-09-2010 12:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Oczywiście, że pójdę na studia. Przecież nie mam nic innego do wyboru po LO. Żartuję, na studia wybiorę się z własnej woli, a nie jakiejś tam przymuszonej, bo chcę coś w życiu osiągnąć. Zależy mi na tym, aby czegoś dokonać i nie być jakimś tam szaraczkiem, ale kimś kto zdobędzie uznanie innych ludzi za swoją ciężką pracę. Tak, mam zamiar ciężko harować, a potem liczyć na to, że mnie inni docenią ; )
Planuję studia taneczne, już od dawna. Jedyne 'ale' w tej kwestii to w jakim mieście i czy będą to studia w Polsce. Wszystko zależy od moich osiągnięć teraz. Trzeba się spiąć i wysilić, aby zasłużyć sobie na dobrą szkołę. Liczę, że uda mi się zrealizować marzenia. Lubię [uwieeelbiam] stawiać sobie wysokie wymagania i dążyć do ich realizacji, sprawiać by moje życie ciągle mnie zaskakiwało i wiele się w nim działo. Nie jestem typem osoby leniwej, to jest pewne! Nie wiem jakie plany zgotowało dla mnie życie, ale postaram się by było jak najlepsze i dołożę wszelkich starań by się spełnić.
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
Dodany dnia 16-10-2010 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Zdecydowanie chcę studiować.
Poważnie biorę pod uwagę medycynę :)
Szczególnie chirurgię,po prostu mnie to strasznie kręci i uważam,że sprawdzę się ^^
__________________________________

From Yesterday is coming


Odczuwam straszne uczucie,jakim jest nuda.
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
Dodany dnia 19-10-2010 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Ja jeszcze trochę muszę poczekać, skończyć gimnazjum, a potem liceum. Studia na końcu=) Ale już mam plany. Wszystko zależy od liceum (tj. na jaki profil tam się dostanę). Ale najpewniej coś z informatyką: grafik, projektant stron internetowych albo coś takiego.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Pomylunaa_ F
Dodany dnia 19-10-2010 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 1
Postów: 27
Data rejestracji: 16.10.10
Medale:
Brak

Oczywiście, że wybiorę się kiedyś na studia. Na_pewno Warszawa i na_pewno dziennikarstwo. ;)
Edytowane przez Alae dnia 19-10-2010 17:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Badger F
Dodany dnia 19-10-2010 16:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 15.09.10
Medale:
Brak

Ja mam dwie opcje, aczkolwiek bardzo różne. Pierwsza to ekonomia na SGH w Warszawie, a druga to lingwistyka na UW. Mam jeszcze trochę czasu, żeby się zdecydować :)
Wyślij prywatną wiadomość
~Feliks F
Dodany dnia 20-10-2010 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 630
Ostrzeżeń: 0
Postów: 94
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Wiem że na pewno chcę studiować na uczelni państwowej, gdyż moim zdaniem uzyska się lepsze kwalifikacje. Do prywatnych często (ale nie zawsze) bogaci rodzice posyłają swoje pociechy. A one tylko imprezują i zupełnie nie interesuje ich studiowanie. W państwowych też się tak zdarza, ale tam są raczej ambitniejsi

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Mało tego, czuję się poniekąd nieco urażona. W tym miesiącu rozpoczęłam studia na uczelni prywatnej na kierunku zaocznym, ale nie posłali mnie tam 'bogaci rodzice' lecz była to moja samodzielna decyzja związana również z podjęciem w tym celu pracy, gdyż sama muszę je opłacić, to po pierwsze. Na uczelni tej znajdują się osoby ambitne i pracowite (przynajmniej z tego co widzę teraz), które mają o tyle trudniejsze zadanie, że muszą naukę łączyć z pracą w dni powszechne, to po drugie. I po trzecie, znam wiele osób, które podjęły się nauki zarówno na uczelniach prywatnych jak i państwowych. Większość tych osób posiada pracę adekwatną do swoich kierunków studiów i nie sadzę, żeby kwalifikacje osób z obu uczelni aż tak dosadnie się różniły.
Dlatego nie podoba mi się trochę ta typizacja uczelni na "lepsze" lub "gorsze".

Wracając do zadanego pytania: studiuję w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów, mimo iż z krwi i kości jestem humanistką, a tam królują bardziej ścisłe przedmioty, typu matematyka czy też rachunkowość :P
Moim zdaniem osoby z umysłem ścisłym mają nieco lepszą sytuację od humanistów, gdyż posiadają większy wybór przyszłych zawodów, na których, chcąc lub nie, wymaga się już znajomości matematyki. Postanowiłam dać sobie jednak szansę i spróbować swych sił w danym dziale (bankowość i ubezpieczenia), gdyż mam nadzieję w przyszłości pracować w banku i ufam, że moje dążenie dotrwa do celu :)
Jeśli natomiast nie udało by mi się pokonać postawionej sobie poprzeczki, to może udam się na studia o kierunkach związanych z j. polskim tudzież z historią. Ewentualnie jakieś studium kosmetologiczne, bo nie od dziś wiadomo, że kobiety (i niektórzy mężczyźni) zawsze będą dbały o urodę i odwiedzać salony piękności ;D

Napomknę jeszcze może o moich dawnym planach. Na pytanie wychowawczyni w III klasie podstawówki, kim chcę być w przyszłości odpowiedziałam stanowczo: kierowniczką banku xP A dziesięć lat później wybrałam się dokładnie na ten kierunek (przeznaczenie?). Kiedy trochę podrosłam moim marzeniem było zostać weterynarzem, ponieważ kocham zwierzęta do bólu. Jednak biologia i chemia nigdy nie były moją mocną stroną. I może jeszcze bym się do nich przyłożyła, gdyby nie mdlenie na widok jakiejkolwiek krwi (ach, ta psychika). Później chciałam iść na psychologię, ale zbyt duży pobór na jedno stanowisko plus moje wątpliwe szczęście, zniechęciły mnie. I tyle.
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech

Edytowane przez Feliks dnia 20-10-2010 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
Dodany dnia 20-10-2010 22:08
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Chodziło raczej o to, że uczelni niepublicznych jest teraz cała masa, wyrastają one jak grzyby po deszczu, a większość z nich nie oferuje dobrych studiów, tylko lecą na kasę [wypuszczając co popularniejsze wśród studentów kierunki]. Teraz każdy musi mieć studia, 'no bo jak to, średnie wykształcenie?', więc taki średniak idzie sobie na pierwszą lepszą uczelnię, płaci x złotych za semestr, pracuje w międzyczasie, a potem może pochwalić się skończonymi studiami. Ale jaka jest jakość tych studiów - cóż, często [ale nie zawsze] pozostawiają one wiele do życzenia.
Oczywiście są uczelnie niepubliczne, które radzą sobie świetnie - np. Akademia Leona Koźmińskiego jest w ścisłej czołówce uczelni ekonomicznych, ma wiele certyfikatów i jest szkołą bardzo dobrą.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 20-10-2010 22:10
Wyślij prywatną wiadomość
~Nika_Snape F
Dodany dnia 30-10-2010 12:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 173
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 24.08.10
Medale:
Brak

Myślałam o architekturze na Politechnice Gdańskiej, albo coś w tym stylu. A może później jeszcze filologia angielska i iberystyka, gdzieś za granicą Oczko
__________________
"Głupcy, którzy mają serce na wierzchu, którzy nie panują nad swoimi emocjami, którzy nurzają się w smutnych wspomnieniach i pozwalają łatwo się sprowokować... innymi słowy ludzie słabi... nie mają żadnych szans przwciwko jego mocy!"
http://riddiculusns.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Miionka F
Dodany dnia 30-10-2010 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 0
Postów: 102
Data rejestracji: 29.10.10
Medale:
Brak

Oczywiście, że zamierzam. Kierunek - dziennikarstwo. Fakt, jestem dopiero w trzeciej klasie gimnazjum no ale trzeba już myśleć bo dwudziestego drugiego testy. No ale przed studiami liceum humanistyczne.
Wyślij prywatną wiadomość
~Crazy Flower F
Dodany dnia 30-10-2010 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2153
Ostrzeżeń: 1
Postów: 308
Data rejestracji: 20.06.10
Medale:
Brak

Zamierzam studiować, owszem. Co? Dziennikarstwo. Mam dopiero dwanaście lat, a te plany utrzymują mi się od kilku lat i mam nadzieję, że jeszcze będą. NIC związanego w większym stopniu z matematyką. Nie znoszę jej. Muszę jakoś dążyć do tego dziennikarstwa, dlatego postanowiłam pracować na 6 z polskiego na koniec roku. To nie lada wyczyn. Byłam w siódmym niebie, kiedy dowiedziałam się, że dostałam -6 (omg) z wypracowania. Ponadto, biorę udział w wielu konkursach polonistycznych. Uwielbiam pisanie. Oczywiście nie zabrakło też I etapu konkursu przedmiotowego. Moja nauczycielka oznajmiła, że najprawdopodobniej dostałam się do II etapu, ponieważ zdobyłam najwięcej punktów w klasie. Ale porządnie się walnęłam na listach, pamiętnikach etc, także nie ma się czym chwalić, bo wiem, że na świecie jest dużo moich rówieśników, który są o wiele ode mnie lepsi. Sporo brakuje mi do perfekcji, ale staram się, bo nie mam lepszego planu na życie, niż zostanie redaktorką jakiejś gazety, czy dziennikarką. Mogę też się zdecydować na coś związanego z historią, (jest to mój ulubiony przedmiot, wraz z językiem polskim), bądź z angielskim. Nie mam takich dylematów jak niektórzy przed liceum, którzy są równie dobrzy z polskiego, jak i z matematyki, a nie umieją historii, geografii i fizyki. Nie mogą się zdecydować na nic. Ja mam wszystko w jednej kupie, czyli profil humanistyczny w liceum. Komuś może wydawać się śmieszne, że w tym wieku mam plany dotyczące studiów i pracy, ale to już jego problem.

Jeśli chodzi natomiast o to, gdzie zamierzam studiować, to wybieram duże miasto. Warszawa, Kraków, Poznań etc, ale najprawdziwsze opcje, to te dwie pierwsze.
__________________
skiełzło, żesz

Edytowane przez Crazy Flower dnia 30-10-2010 19:19
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
Dodany dnia 27-11-2010 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Myślę że chciałabym najbardziej studiować biologię i być nauczycielką. A jeżeli nie to może chciałabym pracować w reklamach.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
Dodany dnia 25-01-2011 23:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Na pewno pójdę na studia. Dzięki temu że u nas w szkole mamy doradcę zawodowego i umówiłam się z nim na wizytę to wiem jakie mam predyspozycje i jaka byłabym w pracy. I wyszło mi, że jestem perfekcjonistą, przywódcą i że pragnę pomagać ludziom. Także wybierając kierunek studiów, zastanawiam się nad: medycyną/ farmaceutyką/ analityką medyczną lub chemią. Coś z tego, bo medycyna mnie zawsze interesowała. A zaczęło się od tego, że jak się mojej mamy o coś pytałam to ona zawsze odpowiadała mi: Sprawdź w książkach. I sprawdzałam. Książki medyczne były moją pasją. I tak to się zaczęło....
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
Dodany dnia 26-01-2011 10:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Będę studiować weterynarie we Wrocławiu.Dlaczego tam?Bo Wrocław jest najbliżej Katowic,a w Katowicach nie ma takiego kierunku.Kocham zwierzęta.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fulanita F
Dodany dnia 26-01-2011 10:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Tak, chciałabym studiować. Mimo, iż po technikum nie musiałabym dalej się uczyć to nie chcę kończyć swojej edukacji.
Wolałabym prywatną uczelnię. Zobaczymy jak to będzie.
Jakie kierunki? Szczerze mówiąc mam ich kilka. Pierwszym była filologia angielska, bo uwielbiam ten przedmiot i świetnie się w nim odnajduję. Kolejnym filologia germańska, powód taki jak przy angielskiej. Teraz jednak waham się nad psychologią i aktorstwem. Bardzo chciałabym się dostać do Warszawskiej lub Łódzkiej filmówki. Skłaniam się bardziej ku aktorstwu, aczkolwiek psychologia też mnie pociąga. Jak wyjdzie - zobaczymy.
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hermionkaaa91 F
Dodany dnia 26-01-2011 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 1
Postów: 109
Data rejestracji: 03.01.11
Medale:
Brak

no ja juz studiuje .. ! Oczko
pedagogike
__________________
- I znowu zmierzch - zamruczał pod nosem.
- Kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc".



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~lord_voldemort007 F
Dodany dnia 26-01-2011 12:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 26.01.11
Medale:
Brak

ludzie! olejcie studia! przyłączcie się do grona śmierciożerców ;D
__________________
nowhere is safe.
Wyślij prywatną wiadomość
~Gabii F
Dodany dnia 02-02-2011 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 06.11.09
Medale:
Brak

Ja do pójścia na studia mam jeszcze mnóstwo czasu (obecnie II klasa gimnazjum), ale owszem, wybieram się... Ostatnio myślę nad teologią lub dziennikarstwem.
Teologia najlepiej na KUL'u, jeśli się dostanę.
Czemu?
Bo pasjonuje mnie katolicyzm i kiedyś (0,5 roku temu) chciałam być siostrą zakonną.
Co do dziennikarstwa, to najlepiej we Wrocławiu, w Łodzi lub Krakowie.
Dlaczego dziennikarstwo?
Bo uwielbiam poznawać nowych ludzi i miejsca. Słuchać ich historii. Pisać wszystko, włącznie z artykułamiRozbawiony

__________________
Because you can!!!


***Gabii***
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT