Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 187
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zajęcia dodatkowe + korepetycje
Drukuj temat · Zajęcia dodatkowe + korepetycje
~Ra F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 13:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.07.09
Medale:
Brak

Gimnazjum to były dla mnie czasy wszelkich możliwych kółek i zajęć pozalekcyjnych. Właściwie w naszej szkole nie było czasu na normalne zajęcia. Dla mnie szczególnie ważne było kółko teatralne. Wprost je uwielbiałam (nawet jeśli kazali mi grać męskie roleRozbawiony) Wiązało się z nim mnóstwo zabawy, a ja przed publicznością czułam się, jak ryba w wodzie. Byłam też kronikarzem szkolnym. Miałam z tym dużo roboty, ale dzięki temu mogłam połączyć pasję do pisania z zainteresowaniami plastycznymi.
W liceum nie mam czasu na kółka. Pomimo tego nasza szkoła organizuje corocznie warsztaty artystyczne. Ja uczestniczyłam w zajęciach z zakresu sztuki performance. Ponadto spełniam się plastycznie pod czujnym okiem mojego nauczyciela - tzw. pana-ukraińca. Zapisałam się również do rycerstwa. Zrobiłam to głównie ze względu na nowopowstały rycerski teatr. Chciałam brać udział w inscenizacjach legend, ale jakoś tak wyszło że skupiłam się na średniowiecznych tańcach. Inne zainteresowania? Uczę się gry na gitarze. Właściwie to kręci mnie każda forma sztuki (oprócz śpiewu - głosem wspaniałym to mnie natura nie obdarowała. Za to umieściła mnie gdzieś brutalnie w kącie, każąc robić za ewentualne chórki. Nie fajnie, Naturo. <foch> ) A sporty? Tylko dla przyjemności. Szczególnie lubię piłkę ręczną. Chyba to by było na tyle Język
__________________
"- Co? Źle ci ze mną?
- Nie jest mi źle. Jest mi niedobrze."


Baśń o ludziach stąd

Edytowane przez Ra dnia 30-07-2009 13:38
szynszyl_niewiewiorka@onet.eu Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 14:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Kiedyś chodziłam na różne kółka szkolne i nie tylko. Taniec nowoczesny, języki, kółka historyczne, matematyczne, fizyczne, chemiczne, z języka polskiego, teatralne, chór, SKS, kółka lekkoatletyczne... Dużo, dużo tego było. Że nadal nie uczęszczam na żadne, to tylko z mojej winy, a raczej z mojego lenistwa ]:-> Nawet nie mamy teraz ciekawych kółek, a na dodatek prowadzą je takie wredne nauczycielki, że aż się iść na takowe lekcje nie chce.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 12:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Uczęszczam na dodatkowe zajęcia z muzyki, czyli należę do kilkuosobowego szkolnego zespołu "Akord". Nauczycielka muzyki przygotowuje nas do konkursów oraz występach na szkolnych akademiach. Zajęcia odbywają się od jednej godziny na tydzień do nawet trzech godzin dziennie, gdy przed nami jakaś ważna szkolna uroczystość.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 14:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Zacznijmy od tego jak prawie każda osoba tutaj nie chodzę na kółka. Przynajmniej w gimnazjum. Uważam je za całkowicie zbędne. Ale w podstawówce chodziłem na teatralne. Do tej pory nie wiem po co mi one były. Teraz jestem rozważniejszy, i będę chodzić na takie kółka które mnie interesują/będą interesować. Ah. I pojawiłem się raz na kółku chemicznym, by sobie poprawić ocenę. Tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 15:16
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Korepetycje z fizyki. Konieczne. Bez nich spadłabym na 3 z moim nauczycielem, tfu, to nie nauczyciel to Naczelny Wysłannik Szatana, zło wcielone. Umiesz-5, nie umiesz- 1. Oceny poślednie to u niego rzadkość.

To tyle.
Z zajęć dodatkowych: angielski, francuski, rosyjski, zapisałam się na hiszpański.
Rozważam kółko plastyczne (żeby mieć $$hó$tkę <3
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2009 15:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W klasie maturalnej mam właściwie tylko i wyłącznie fakultety - po 1 godzinie tygodniowo dodatkowo z angielskiego, matematyki i geografii. Oprócz tego, w poniedziałki i środy mam dodatkowy angielski pod kątem matury rozszerzonej. Zapewniam Was, że 4h języka angielskiego tygodniowo to jest nic, jeśli chcesz się do takiej matury przygotować (ogólnie w liceum miałam niewiele więcej godzin niż podstawy.. -.-).
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2009 17:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Chodzę na dodatkowy angielski (niestety, dopiero od tego roku. ;f) i kółko matematyczno-przyrodnicze. :} Na to drugie ze względu na biologię, którą lubię, oraz lepszą ocenę z matematyki. ^^ Ale w sumie to nawet na części matematycznej jest fajnie. ;D
Kiedyś chodziłam na teatralne i muzyczne, ale zwyczajnie mi się znudziło, bo w sumie nic ciekawego na nich nie było. ;d
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2009 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Zajęcia dodatkowe mam codziennie. W poniedziałek mam gazetkę lub polski. Polski mam dlatego, że jestem w szóstej klasie i moja nauczycielka jest zdania, że nie chce widzieć wyników naszych testów i zamiast marudzić zrobiła nam kółko polonistyczne. Co jakiś czas mamy gazetkę (moja polonistka jest opiekunką gazetki, a moja klasa redaguje gazetkę).
We wtorki mam informatykę, bo w tym roku nie mamy lekcji z tegoż to przedmiotu.
W środy mam angielski i SKS. Moja ex wychowawczyni (na szczęście "ex"Oczko zorganizowała jakiś tam projekt, którego celem jest nawiązywanie znajomości z uczniami zagranicznych szkół. Aktualnie przygotowujemy "Kopciuszka" w wersji angielskie ("Cinderella"Oczko, ja na szczęście jestem narratorem "bo mam ładną wymowę i nie mam problemów z czytaniem".
W czwartki mam dodatkową matmę, która jest mi bardzo potrzebna (płotek mi się robi), ale i tak chyba będę musiała załatwić sobie u kogoś korki.
A w piątki mam 3 godziny SKSa. Czasami dołączają do nas uczniowie z gimnazjum i piątej klasy.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 22:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Z korepetycji nie korzystam(nie muszę), ale zajęcia dodatkowe jak najbardziej. W tym roku zapisałam się do koła teatralnego, koła redakcyjnego, koła j. angielskiego i jak co roku chór. Nie wiedziałam, że jest tego aż tak dużo! Uśmiech Ciekawi mnie to i póki co zainteresowań nie zmieniam. Chciałabym sie też zapisać na SKS-y dla dziewczyn, ale w tym roku ich nie ma. A szkoda... Co do kół to popieram tę inicjatywę. Powinny być! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 22:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Chodzę na dodatkowy niemiecki i angielski. Nie mam żadnych problemów z tych przedmiotów, ale chciałabym związać swoją przyszłość z zawodem tłumacza albo czegoś podobnego, więc zawsze jakaś pomoc się przyda.
Na angielski chodzę do studentki, na niemiecki do nauczycielki. Chodzę sama, bo tak najlepiej można sie czegoś nauczyć. I dobrze mi idzie. Jedna i druga nauczycielka potrafi mi wytłumaczyć co i jak. Obie są bardzo dobre w tym co robią.
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 09:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na korepetycje nie chodzę, tylko na przygotowanie do egzaminów. Nazywam to korkami, ale nie mam jakiś problemów z nauką. Chodzę na przygotowanie z polskiego i z matematyki. Jest całkiem nieźle, rozwiązujemy, testy, babka z matmy wprowadza niektóre rzeczy, których dotychczas nie było, nawet z liceum. Nic specjalnego.
Na typowe korepetycje chodzić nie muszę, nie potrzeba mi. Z matmy i polskiego nie muszę, a reszta też okej, bo moja babcia zawsze może mi pomóc w historii, wosie, biologii, tata w niemieckim, fizyce, a mama w chemii, angielskim, polskim.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 11:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

W podstawówce miałam od matematyki nauczyciela, którego ni w kij, ni w gruszkę nie mogłam zrozumieć. Nie byłam aż taka zła z matmy, miałam czwórkę, ale że nie mogli mi pomóc rodzice, mama uparła się i załatwiła korepetycje u jednej licealistki. Naraz wszystko stało się jasne i teraz, w gimnazjum (2 gim.) matematyka wydaje się dość prosta (choć może to też w pewnym sensie zasługa mojej nauczycielki; gorzej jest z fizyką). Daje nawet korki z matmy jednemu pierwszakowi Rozbawiony.
Co do zajęć dodatkowych, działam w wolontariacie. Wygląda to różnie. Pomagamy hospicjum w naszym mieście i Domom Dziecka - odwiedzamy ich, urządzamy różne akcje, z którego dochód idzie dla nich. Jestem w wolontariacie dopiero od tego roku szkolnego, ale naprawdę zrobiliśmy już dużo.
Należę do kółka teatralnego. Z racji, że moja klasa ma profil humanistyczno - teatralny chyba nie mam wyboru, co? W zeszłym roku nauczycielka, która prowadzi zajęcia koncentrowała się wyłącznie na klasie trzeciej, mówiąc nam, że "pierwsza klasa to przygotowanie". Tak czy inaczej, 10 grudnia jedziemy na festiwal do Żarowa z naszym przedstawieniem.
Oprócz teatru szkolnego, działam też w naszym miejscowym. Razem z 12 osobami z mojej klasy wystawiamy przerobioną sztukę z teatru. Co najlepsze, premiera jest tego samego dnia, co spektakl ze szkoły. Nasza nauczycielka ma już pewien plan, odnośnie zagospodarowania czasu. Zobaczymy, jak to będzie...
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.

Edytowane przez Nicolette dnia 22-11-2009 12:14
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hm, szczerze mówiąc nigdy nie uczęszczałam na zbyt wiele zajęć dodatkowych. Powód? Chyba czyste lenistwo. : > Poza tym nigdy żadne kółko zainteresowań nie wydawało mi się odpowiednie.
W tym roku chodzę na turystyczne, ale tylko dlatego, że to warunek, aby pojechać pod koniec roku na wycieczkę do Włoch. ^^ Oczywiście płaci się normalnie i w ogóle, ale chodzić trzeba, bo inaczej facet wywali z listy, a rezerwowych chętnych jest ponoć sporo.

Jeśli chodzi o korepetycje, to też nigdy nie uczęszczałam. W podstawówce i gimnazjum nie były mi potrzebne. Teraz przydałyby się z biologii i jeszcze paru innych przedmiotów, ale chyba wolę sama się przyłożyć, po prostu przysiąść do tych książek i postarać się bardziej niż zwykle. Bo jeśli to wystarczy, to po co mam płacić komuś za przerabianie ze mną tematów?
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 20:32
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Korki - nie potrzebuję (jak na razie).
A zajęcia dodatkowe?
Wolontariuszka - stołówka w szkole i te inne sprawy.
Koło motorowerowe.

Jak byłam młodsza, to uczęszczałam na kółko j. polskiego, matematyczne, j. angielskiego... dużo tego było. Teraz nie mam czasu i lekcje przeszkadzają.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 15:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja dotychczas nie chodziłam na żadne korki ani zajęcia dodatkowe(ewentualnie kółka zainteresowań w szkole), bo po prostu nie potrzebowałam. Dopiero w tym roku szkolnym, w związku z powoli zbliżającą się maturą, zaczęłam chodzić na zajęcia z angielskiego, a oprócz tego chodzę na zajęcia laboratoryjne z chemii na polibudę gdańską. W przyszłym roku napewno będę chodzić na jakieś kursy przygotowujące do matury z chemii i fizyki (oba przedmioty zdaję w rozszrzeniu).
Czy sama udzielam korepetycji? Raczej nie, bo mam mało czasu. Ewentualnie czasem poświęcę znajomym parę godzin, żeby wytłumaczyć coś przed sprawdzianem. Wśród znajomych mam opinię świetnej nauczycielki, która potrafi wszystko wytłumaczyć, dlatego wiele osób się do mnie zwraca z pomocą Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 01-12-2009 18:57
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

W tym roku chodzę na dodatkową matematykę, fakutlety z wfu (siatkówka), na które czekam godzinę w szkole (i potem, o zgrozo, wychodzę ze szkoło po godzinie 17Kotecek0), dodatkowy angielski, koło fizyczne i doszły mi jeszcze zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - blok matematyczo-przyrodniczy i humanistyczny (sobota, 8:00 rano, dojazd autobusem - koszmar).

W tym roku nieco więcej zajęć dodatkowych mi się nazbierało, ale jakoś sobie radzę. (:
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~RicardoKaka F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 15.11.09
Medale:
Brak

Ja chodzę do V klasy. Obecnie chodzę na język francuski Uśmiech. Tylko, że moja babka jest strasznie nudna i się chyba wypiszę...
__________________
i27.tinypic.com/dr3zox.gif
Bardzo proszę, wszystkich giermków malfoj_sam_segz, o to aby wszyscy mieli jakąś sygnaturkę. Jeśli chcecie mieć taką jak ja to piszcie na PW, zapodam linka. ; )

Są w życiu chwile,
Kiedy jesteśmy skazani na samych siebie.
Tkwimy często w rozpaczy,
Pogrążeni w smutku dźwigamy swój krzyż,
Cierpimy, zamykamy się przed ludźmi.
Niekiedy jednak przychodzi na ratunek ktoś,
Kto bezinteresownie wyciąga do nas pomocną dłoń.
Ofiarowuje swoją pomoc bez granic,
Pragnie dźwigać krzyż razem z nami,
Dzielić nasz smutek na pół.
Jego obecność jest pocieszeniem, wybawieniem, otuchą...
Nie odwracajmy się do niego plecami,
Pozwólmy mu przy nas trwać.
Bowiem dobrze mieć kogoś
Na kogo można liczyć.
Mimo wszystko!
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 18:45
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Kiedyś uczęszczałam na kółko plastyczne, historyczne, przyrodnicze, ale teraz nie mam na to czasu i ochoty. Nie wiele osób z mojej szkoły chodzi na takie kółka, a ja stwierdzam, że sama nie będę siedzieć.
Co do korepetycji, to poważnie się zastanawiam nad korkami z matmy Rozbawiony

I moje niespełnione (jeszcze!) marzenie - język włoski.
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Ja chodzę na angielski 2 razy w tygodniu, a jeśli chodzi o korepetycje, to mam prywatne przygotowania do egzaminów gimnazjalnych, oddzielnie z części humanistycznej, oddzielnie z części matematyczno-przyrodniczej.
Wyślij prywatną wiadomość
~Katia F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2010 16:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 37
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 07.02.10
Medale:
Brak

Korepetycji na szczęście nie potrzebuję, ale chodzę na całą masę zajęć dodatkowych:
angielski (5 godz.),
hiszpański (1 godz.),
francuski (45 min.),
rosyjski (spełniam marzenie babci, 1,5 godz.),
koło teatralne (1,5 godz.),
koło matematyczne (45 min.),
koło przyrodnicze (mój konik, 45 min.),
tańce (cheerleadering, 5 godz.),
śpiew (nie, nie chór - śpiew. Chodzi z 25 osób, ale pani zajmuje się każdym z osobna i podkreśla że nie są to zajęcia z chóru, lecz ze śpiewu, 45 min.)
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT