Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 243
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zajęcia dodatkowe + korepetycje
Drukuj temat · Zajęcia dodatkowe + korepetycje
!Claire Lethal F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 15:58
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Postanowiłam połączyć te dwa tematy w jeden.

Uczęszczacie na jakieś zajęcia dodatkowe? Z jakich dziedzin? Jak u Was one wyglądają?

Bierzecie korepetycje? Z jakich przedmiotów? Kogo wolicie: studenta(tkę) czy profesora(sorkę)? Kto jest 'skuteczniejszy'?

Zapraszam do wypowiadania się.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W tym roku, pomimo tego, że chodzę do III klasy gimnazjum i mam dużo nauki, zapisałam się na więcej kółek i zajęć pozalekcyjnych niż do tej pory. Należę do kółka teatralnego już od czterech lat i co rok wystawiamy jakąś sztukę, mamy takie szczęście, że jeden z naszych nauczycieli, który się nami opiekuje, studiował reżyserię. Uczęszczam na prywatne, zbiorowe korepetycje z języka angielskiego już dziesiąty rok, które prowadzi nauczycielka z naszej szkoły. W tym roku zapisałam się także na język niemiecki (nowość w mojej szkole). Z kółek, gdzie trzeba wykazać się kreatywnością, należę do kółka plastycznego, florystycznego (układanie kwiatów) oraz gazetki szkolnej.
Mam zamiar zapisać się jeszcze na kółko turystyczno - krajoznawcze oraz historyczne, ale to zależy od tego, czy zmieni mi się rozkład zajęć niedługo. ;>

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 16:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Łoch. Trochę tego będzie ;d
SKS, kółko biologiczne, kółko dziennikarskie, kółko równościowe i teoretycznie kółko turystyczne. Rozważałam jeszcze kółko geograficzne, ale w tym samym czasie mam równościowe i wychowanie do życia w rodzinie [na które chodzę tylko dlatego, że zachowanie idzie w górę ;d].
Chciałam chodzić jeszcze na jedno kółko, z ciekawości i dlatego że koleżanka nie chciała chodzić na nie sama, ale nauczyciel nie darzy mnie i mojej klasy sympatią więc nie wypaliło ;f
Korepetycji nie biorę. Jak na pierwszą klasę gimnazjum nie jestem orłem, ale źle z moim ocenami jakoś strasznie też nie jest.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif

Edytowane przez Silencia dnia 25-10-2008 16:21
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 16:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja właśnie nie chodzę na żadne kółka, w sumie też nie mam za bardzo możliwości, bo w mojej szkole to jakoś mało ich działa, a jak już działają to na bardzo małą skalę.
W zeszłym roku chodziłam na SKSy, teraz niestety musiałabym na nie czekać aż 6 godzin w szkole, więc zrezygnowałam. Oprócz tego należałam też do koła wolontariuszy, ale to już także przeszłość.
Na korepetycje też nie chodzę, na szczęście wystarcza mi to, czego się uczę w szkole.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermione_Granger F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 1
Postów: 105
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

Nie uczęszczam na żadne kółka.W pierwszej,drugiej i trzeciej klasie chodziłam na kółko teatralne ;D.Mogę się pochwalić rolą kopciucha ;P.No to teraz na poważnie.Korepetycji nigdy nikt mi nie udzielał,bo jakoś radziłam sobie dobrze.Nie jestem jednak pewna czy w przyszłym roku mi się nie przydadzą...
www.watson-emm.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bobby Weil F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Coś się tam uzbiera xD Ogólnie lubię się udziellac gdy tlyko mogę. I gdy jestme w czymś dobra. Tak więc chodze na kółko plastyczne. To musze mieć co roku bo inaczej bym zwariowała. Języki, francuski i angielski. Francuski nowośc, anglika kocham od kilku lat. Kółko z polskiego oraz matematyczne. Dwa odmienne światy ale cóż. Jest dobrze ; ) Poza tym kółko historyczne. To już jako hobby Oczko Strasznie lubię ten przedmiot, co znaczy że z wzajemnością ; D I nowość, ostatnio, taniec. Hip-hop. Chciałam czegoś spróbować...hm... nowego. Pomyslałam 'czemu nie?'. Schudnę poznam nowych ludzi. Same pozytywy ;D
Na korki, nie urażając nikogo, na szczęście nie chodzę. Jednak gdybym miała chodzić to chyba wolałabym mieć z kimś starszym doświadczonym. Taki przekaże więcej wiedzy, choć student ma lepsze podejscie.
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Korepetycje nie są mi naszczęście potrzebne Rozbawiony
Chodzę na kółko jedno pozalekcyjne xD
(lepiej na jedno niz wcale Język)
Chodze na dziennikarskie robie gazetke szkolną, której nikt nie czytaRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:25
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Na samym początku chciałabym wspomnieć o tym, że chodzę do gimnazjum o profilu sportowym. Raz, że rejon i nie muszę dojeżdżać, a dwa, że moje gim. ma nawet niezłą średnią z testów gimnazjalnych.
Mylne było to wrażenie. Biję się teraz po głowie, że nie wybrałam innej szkoły, a miałam szeroki margines, bo pod koniec podstawówki złej średniej nie miałam. Teraz sobie powtarzam: jeszcze tylko półtora roku i po wszystkim.

Jako, że moja skzoła jest sportowa, zajęć dodatkowych praktycznie nie ma.
Są tylko SKS wszelakiego rodzaju. Ping-pong, sietkówka, hokej, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka.. ale nie ma za to koła fantastycznego, którego od ponad 2 lat bardzo mi brakuje. I historycznego.

Obecnie uczęszczam na zajęcia z matematyki (w szkole nasza nauczycielka prowadzi) oraz angielski w grupach poza szkołą (dojeżdżam) raz w tygodniu 120 minut. Chciałabym chodzić na koło teatralne, ale w tym czasie mam jeszcze lekcje (16:20 x___X).
I w dodatku obowiązkowy przeklęty basen. Ughh. Męczarnia.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Bela F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2359
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Brak

Na kółko matematyczne chodziłam w gimnazjum, później już nie.
Obecnie nie chodzę na żadne dodatkowe zajęcia, szkoda mi czasu. (W szkole są jakieś artystyczne, matematyczne, ekonomiczne, różne inne ;d)
Na korepetycje też nie chodzę, bo mi niepotrzebne. (jeszcze Śmiech )
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Koło teatralne, język francuski, angielski, koło historyczne i czasami fizyczne. Jeśli chodzi o korepetycje to uczęszczam na matematykę, nie poradziłabym sobie bez mojej pani profesor Rozbawiony i na fizykę. Tych dwóch przedmiotów nie cierpię, nie rozumiem i nie mogę chociaż się staram. Jak mamy sprawdzian z fizyki najchętniej do szkoły bym nie szła. Jeśli chodzi czy wolę studentów czy profesorów zależy. Chodzę na matematykę a pani profesor która mnie uczy jest świetna, umie tłumaczyć. Natomiast od fizyki mam studentkę, która też jest dobra, jednak niektórych zadań nie rozumie i nie może mi pomóc, jednak takie sytuacje zdarzają się rzadko.
Edytowane przez mistake dnia 25-10-2008 18:07
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 18:29
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

hmm... gdy byłam młodsza chodziłam na kółko teatralne i chór, potem w gimnazjum na kółko matematyczne, teraz w liceum na informatyczne - nie wiem co z tego będzie, ale na razie mi się podoba.
Poza tym jestem harcerką - nie nazwałabym tego 'zajęciami dodatkowymi' jednak raczej do tego się to zalicza... Zajmuje mi to cały mój czas.
Korepetycje? Nie, nie potrzebuję, chyba że zaliczę do tego Ariankę i Aniuśkę tłumaczące mi konfigurację elektronową przez Skajp/gygy Rozbawiony
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

hah. a my cierpimy na totalny brak kółek. mamy:
1. kółko matematyczne, pół szkoły się zbiega
2. kółko polonistyczne raz na 2 tyg, tylko dla biorących udział w konkursach
3. chór (jeśli ktoś lubi śpiewać ewentualnie chce się podlizać babie od muzyki)
4. teatralne (tia...)
5. plastyczne (najmłodsze klasy podstawówki)
6. taneczne (to co wyżej)
7. sks (koszykówka koszykówka i jeszzce raz koszykówka )
8. anglistyczne (tylko dla przygotowujących się do konkursu na koniec 3. klasy)
9. szachy (Martwy...)
ja wielkiego wyboru nie amm. z babą od muzyki wolę mieć jak najmniej wspólnego, to samo z babą od wfu. do sztuk teatralnych tak czy siak się nie nadaję. a szachy to już wysiadają na całej linii.

obecnie od 5 klasy chodzę zawziecie na matematyczne, bo przynajmniej jestem do przodu z materialem. teraz będę też chodzić na kółko z angielskiego..

a co z korków? nie mam korków, mam zajęcia dodatkowe z angielskiego 2 razy w tygodniu, które jednak się niewiele w szkole przydają bo z materiałem to ja jestem gdzieś zupełnie w innym lesie. ale mniejsza z tym.
anglika mam z nauczycielką która zawiodla sie na mnie ponieważ stronię od niemieckiego i muzyki (a ona równierz tych przedmiotów uczy)^^.

no i basen. ale nie ze szkoły.

a po za tym to raczej stronię od wszelkich dodatkowych zajęć bo i tak np. w czwartki kończę szkołę o 16 i muszę lecieć na angielski, co nie jest dobre dla mojego umysłu^^
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę. Takiego miałam pecha: w I gimnazjalnej ujawnił się mój brak wykonywania jakichkolwiek bardziej złożonych od algebry działań matematycznych - tak więc dostałam się na zajęcia z nauczycielką, która na co dzień uczy nas matmy. No ale wyniki osiągane z nią na korkach były mierne, toteż uczę się z drugą. I jest lepiej. Zajęcia dwa razy w tygodniu >.<

Inne zajęcia, na jakie uczęszczam - i to bynajmniej nie z własnej woli - jest angielski. Co druga sobota, dwie godziny. Uh-oh! Masakra. Nienawidzę tego języka, no ale uczyć się trzeba - i cóż, jakieś wyniki ostatecznie są. Jest nauczycielką w jednej ze szkół (jednak mnie nie uczy Oczko)

Chciałabym brać udział w zajęciach plastycznych, ale nie mam takiej szansy. A dlaczego? Ot, bo korepetycje zabierają cały mój wolny czas.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

w gimnazjum byłam pozapisywana na masę różnych zajęć, teraz w liceum szczerze powiedziawszy nie chce mi sie, chociaż w moim liceum jest naprawde wiele takich kół
jedyne na co sie chce zapisać, ale nie w szkole to warsztaty artystyczne Uśmiech
a korków nie potrzebuję Oczko i tak mam dobre oceny
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Andzia13 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 01.09.08
Medale:
Brak

W szkole na żadne zajęcuia dodatkowe nie chodze chociaż sa praktycznie ze wszystkich przedmiotów, do tego sks jest z nogi siatki, kosza, ręczznej, tańca, basenu i na pewno z czegos jeszcze Język A tak poza szkołą to taniec w szkole tańca nowoczesnego, gdzie generlnie sa różne odmiany hip-hopu xD Angielski prywatnie ze studentka i hiszpański Uśmiech Na korepetycje nie chodze bo nie muszę UśmiechUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 21:12
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W moim gimnazjum uczęszczałam tylko na koło informatyczne, na którym - o zgrozo - robiliśmy szkolną gazetkę. Bleee
Obecnie chodzę na kółko kultury niderlandzkiej, gdzie połowe czasu przeznaczamy na rozmowy dotyczące kultury Holandii i Belgii, a kolejne pół czasu na naukę języka. Mogę się pochwalić wśród znajomych, że znam tak egzotyczny język, jak niderlandzki [nie holenderski!]. Rozbawiony

Korepetycje na razie nie są mi potrzebne, choć rok temu chodziłam na korki z fizyki [z profesorką]. Trochę pojełam tę fizykę. Aff...
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 25-10-2008 21:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Korepetycji żadnych brać nie muszę-mogłabym je dawać. Happy

Zajęcia...hmm pozwolę sobie wspomnieć, że jeszcze rok temu chodziłam do szkoły muzycznej. Już ją ukończyłam. Sześć lat nauki gry na pianinie, kształcenia słuchu itd. Było super, fajna atmosfera. Tylko dwa do trzech razy w tygodniu od 16:00 do 20:00 zajęcia, więc zero czasu na naukę, a co dopiero dla siebie. Do tego był basen codziennie. Też już zrezygnowałam.
Teraz jestem w trzeciej klasie gimnazjum i postanowiłam skupić się bardziej na nauce, co oczywiście nie wyklucza uczestnictwa we wszystkich możliwych kółkach zainteresowań:
-kólko historyczne,
-kółko europejskie,
-kółko teatralne,
-chór,
-kółko polonistyczne,
-kółko z rosyjskiego (na konkurs),
-koło redakcyjne (czyli gazeta szkolna).
Chyba niczego nie pominęłam. Zawsze mam przez to na ósmą i 7 godzin, ale nie narzekam. Będą szósteczki na koniec. Dowcipniś
Edytowane przez Doti_Tonks dnia 25-10-2008 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 22:34
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Jakoś muszę wypełniać sobie czas oczekiwania na szanownych rodziców, z którymi wracam, a łażenie po galeriach znudziło mi się już po tygodniu, więc pozostały mi kółka.
Biologiczne, Dziennikarskie [gazetka etc.], turystyczne, oraz Socjologiczno-psychologiczne [czy jakoś tak ;d]. Oprócz tego 'chodzę' [jeszcze nie] do Domu Opieki, dla starszych kobiet.
Co do korepetycji, nie potrzebuję ich, bo uczę się nieźle, więc się w tej kwestii nie wypowiadam.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 00:44
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

U nas w LO nie ma kółek, bo raz nikomu nie chce się ich organizować, dwa i tak by nikt na nie nie chodził. W gimnazjum chodziłam na kółko z matematyki, bo prowadziła je moja wychowawczyni a że nikt nie chciał do niej na te kółka chodzić to zmuszała nas. I tak wiele razy na nie nie przychodziłam, ale później nie opłacało mi się iść na matematykę. ;f
Z lekcji dodatkowych mam angielski. Największym bólem jest to, że mam go bardzo wcześnie rano w sobotę i kiedy wszyscy w domu sobie śpią, ja muszę zasuwać na lekcje. A tak poza tym to chodzę na teoretycznie nieobowiązkowe, praktycznie obowiązkowe lekcje z chemii i biologii.
Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 00:52
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

A ja chodzę na korypetycje, z tym że to ja ich udzielamJęzyk Tak to ja nie potzrebuje aby chodzić na jakieś zajęcia dodatkowe, co najwyżej na jakieś konsultacje do prowdzacych przed zbliżającym się kolokwium.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT