Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 132
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Znienawidzone miejsce w czarodziejskim świecie
Drukuj temat · Znienawidzone miejsce w czarodziejskim świecie
~zaeli F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Nie widziałam takiego tematu, jak jest to przepraszam Uśmiech

Jest już temat o miejscach w świecie czarodziejów, które lubicie najbardziej, a ja chciałabym wiedzieć, które Wam się źle kojarzą, nie podobają się i których nie chcielibyście odwiedzić.
Może to lochy, gabinet Snape'a, Zakazany Las a może ulica Śmiertelnego Nokturnu?
Piszcie Rozbawiony

m: swoją wypowiedź należy uzasadnić - samo wymienienie nazw nie wystarczy i post zostanie usunięty.
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3

Edytowane przez mooll dnia 11-05-2012 22:19
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Mi osobiście najgorzej kojarzy się wieża astronomiczna - oczywiście dlatego, że to tam Snape zabił Dumbledore'a. Bardzo lubiłam dyrektora Hogwartu i ciężko mi było pogodzić się z jego śmiercią.
Jest jeszcze inny powód - nie przebywam za przebywaniem na wysokościach i mam lęk wysokości, a wieża astronomiczna nie była zabudowana i można było z niej spaść... nie lubię takich miejsc Smutny


m: a od czego mamy funkcję "edytuj"? Kiedy zakładasz nowy temat, należy w jednym, pierwszym poście od razu zawrzeć swoje zdanie na ten temat. Inaczej post zostanie skasowany
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3

Edytowane przez mooll dnia 11-05-2012 22:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Nie musiałam się długo zastanawiać.
*Wrzeszcząca Chata
Przede wszystkim dlatego, że zginął tam Snape.

__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

zaeli:
Jest jeszcze inny powód - nie przebywam za przebywaniem na wysokościach i mam lęk wysokości, a wieża astronomiczna nie była zabudowana i można było z niej spaść... nie lubię takich miejsc


Nie przebywam, za przebywaniem? Intrygujące ;>

IloveSnape:
Nie musiałam się długo zastanawiać.
*Wrzeszcząca Chata
Przede wszystkim dlatego, że zginął tam Snape.


Ech, mogłabym podpisać się pod tym, ale tego nie zrobię. Dlaczego? Bo tam Snape okazał także to, jak wielkim jest bohaterem.
Primo: Nagini
Secondo: Trzecia część, kiedy to wyruszył na ratunek swoim uczniakom.

Najbardziej znienawidzone miejsce? Mmmm... Rury w Hogwarcie, przez które łaził Bazyliszek? xD Nie, żarcik. Nie mam takowego. Każde jest w porządku, mimo wydarzeń, jakie miały w nich miejsce. Może to wynik tego, że cała przygoda Harrego mi się podobała?
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 20:34
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Najgorsze miejsce? Azkaban! Nie dość, że więzienie, to jak jeszcze pomyślę o tym, że tam aż roi się od Dementorów...Brrr!

I jeszcze...miejsce w Zakazanym Lesie, gdzie mieszkały Akromantule. Nienawidzę pająków. Podziwiam Harry'ego i Rona, że odważyli się tam zapuścić. Ja nie weszłabym tam za żadne pieniądze świata!
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~luna97 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 21:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak

Ooo tak Azkaban... a i jeszcze nienawidzę Cmentarz w Little Hangleton- gdzie zginął Cedrik podczas Turnieju Trójmagicznego! No cóż chyba tylko tyle. Tak jak EmilyClark ogólnie nie ma takich miejsc za, którymi bym nie przepadała, prócz tych wymienionych. To właśnie w tych najstraszniejszych zagęszcza się akcja.
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

Otwieram się na sam koniec.
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 21:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Zdecydowanie siedlisko akromantul. Mam arachnofobię, więc to miejsce albo doprowadziło by nie do silnego urazu psychicznego albo do śmierci (raczej do tego drugiego: przejęta strachem stałabym sparaliżowana jak kołek). Nawet podczas oglądania filmu mam przy tej scenie zasłonięte oczy. Zawsze pytam się osoby, z którą oglądam kiedy mogę je otworzyć Język
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2012 08:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Bar u madam Puddipuf, bo wydaje mi się taki trochę przeslodzony (pomimo,że bardzo lubie Snape'a i żal mi było kiegy zginął,to Wrzeszcząca chatę chciałbym zobaczyć), może jeszcze Nokturne,bo szczerze mówiąc troche mnie przeraża.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2012 12:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Mnie najmniej podobało sie Ministerstwo Magi. Takie dziwnie znienawidzone miejsce. No i Sala Śmierci będąca częścią Departamentu Tajemnic gdzie przy kamiennym łuku zginął Syriusz.
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2012 13:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Zdecydowanie najmniej podobał mi się Azkaban - już chyba wolałabym umrzeć, niż być tam uwięziona. Współczuję tym wszystkim, którzy musieli w nim przebywać. Może i popełnili okropne zbrodnie, ale fizyczne znęcanie się nad nimi przez dementorów na pewno nie należało się im wszystkim.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Oksan Weasly F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2012 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 2
Postów: 135
Data rejestracji: 10.09.11
Medale:
Brak

Raczej Azkaban,są tam Dementorzy,za którymi nie przepadam.A poza tym,to w końcu więzienie.
Także Wrzeszcąca Chata.Nieprzyjemne wspomnienia.
Komnata Tajemnic,bo pełno tam rysunków wężów,a ja nie przepadam za tymi zwierzętami.
A także gabinet Severusa.
__________________
"Są różne rodzaje męstwa. Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoła wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom."

"Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody."

"Myślisz, że umarli, których kochaliśmy, naprawdę nas opuszczają? Myślisz, że nie przypominamy sobie ich najdokładniej w momentach wielkiego zagrożenia?"

" ( ... ) to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."


"Nie żałuj umarłych(...). Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości."



ALBUS DUMBLEDORE!

POZDRAWIAM GRIFFINDOR!
Wyślij prywatną wiadomość
~Alex Verie F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2012 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1012
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 25.08.11
Medale:
Brak

Hm... Trudne pytanie... Najbardziej znienawidzone? Czy ja w ogóle mam takie miejsce? Może Nora... Nie, nie, nie lubię tego miejsca, ale nie nienawidzę. Chata Hagrida? Hm... Świat wykreowany przez panią Rowling jest tak doskonały, że nie mam znienawidzonych miejsc. Wszystko w nim jest fantastyczne, wyjątkowe.
Edit:
Już wiem! Gabinet Umbridge! Zawsze mi się źle kojarzył... Brrr...!
__________________
"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, złość sprzyja kłamstwom." - Tom Marvolo Riddle


"Out of the silence planet..." - Iron Maiden

Edytowane przez Alex Verie dnia 17-07-2012 20:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddle Of Death F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2012 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 338
Ostrzeżeń: 0
Postów: 78
Data rejestracji: 12.07.12
Medale:
Brak

Azkaban. Odrażające miejsce. Nie chciałabym się tam znaleźć nawet na sekundę. Wrzeszcząca chata - kontrowersyjne miejsce. Z jedenj strony zginał tam Sev. Lecz z drugiej strony umarł jako bohater. To była dobra śmierć. Chociaż myślę, że Voldemort powinien zamordować go osobiście, a nie posłużyć się Nagini. Gabinet Lockharta nie kojarzy mi się zbyt dobrze. Był taki jakiś.... rzygogenny.
Nie lubię też gabinetu Dumbledore'a. Przez staruszka zginęło za wiele osób. Pomijam wielokrotne narażanie Pottera, bo go nie lubię.
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2012 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

Znienawidzone? Zbyt bardzo kocham książki Rowling, żeby czegoś w nich nienawidzić... Smutny Ale jak już, to bym stawiała na gabinet Umbridge :\
Wyślij prywatną wiadomość
~izabelach F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2012 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 8
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 27.06.12
Medale:
Brak

najbardziej znienawidzonym miejscem w świecie czarodziejów prze zemnie był dworek malfoja i cmentarz bo niezabardzo przepadam za nieboszczkami.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2013 20:39
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Z pewnością byłoby kilka takich miejsc...

Na pierwszym miejscu chyba herbaciarnia Puddifoot - w takiej "przesłodzonej" atmosferze zwariowałbym po kilku chwilach Oczko
Drugie to dwór Malfoyów - w takim domu nigdy nie poczułbym się "jak u siebie"
Numer trzy u mnie to sala do wróżbiarstwa - te wszystkie filiżanki, karty, kryształowe kule i do tego nawiedzona Trelawney - gdybym był w Hogwarcie, to nigdy nie zdecydowałbym się na naukę tego przedmiotu.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~AmeliaBlack F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2013 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 03.02.13
Medale:
Brak

Azkaban. Pełno obłąkanych kryminalistów i dementorów. Aż mnie ciarki przechodzą.
__________________
media.tumblr.com/tumblr_lizodaUNVb1qcz4bh.gif

" -Kiedy ja się będę żenił - powiedział Fred, pociągając za kołnierz swojej szaty - nie będzie żadnych takich bzdur. Możecie się ubrać w co chcecie, a ja spetryfikuję mamę na czas wesela."

"- Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań."

25.media.tumblr.com/tumblr_m7l55ebKL51rc0m50o1_500.gif
"Ron uniósł wysoko odznakę. - Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?"

"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."


i108.photobucket.com/albums/n36/silentkw/funny/tumblr_loeqo7N7sy1qeu1eeo3_500.gif

Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2013 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Gabinet Umbridge. Róż, wstążeczki... ohyda... Nie znoszę takich miejsc.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2013 21:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Jest trochę tych miejs.....na pewno Azkaban, każde miejsce związane jakkolwiek z Umbridge (fuj!!), sala lekcyjna Trelawney i polanka na której żyły dzieciaki Aragoga Język
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2013 22:23
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Hm... chyba nie ma takiego miejsca. Wszystkie wydają się w jakiś sposób fascynujące, nawet jeśli są przerażające. Myślę, że w obecności ogromnej ilości pająków w siedzibie Aragoga umarłabym ze strachu, ale nadal trudno mówić o nienawiści do tego miejsca. Chciałabym je zobaczyć w sytuacji, w której te przemiłe stworzonka nie zdawałyby sobie sprawy z mojej obecności. Pomyślałam o Azkabanie, ale tam też chciałabym wstąpić! I to najlepiej wtedy, kiedy jeszcze byli tam dementorzy. Oczywiście w towarzystwie mojego hipogryfowego patronusa Oczko
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT