Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 210
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Cartoon
»»» Happy Tree Friends
Drukuj temat · Happy Tree Friends
~BellatrixLestrange F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

"Happy Tree Friends - seria brutalnych filmów animowanych, opowiadająca o grupie wesołych zwierząt mieszkających w lesie, którym zawsze, niezależnie od nich, przytrafia się coś niemiłego."

Tak, ta bajka jest niby od 18 lat.
Delikatnym i wrażliwym raczej nie polecam.
A wy? Oglądacie Happy Tree Friends?
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

He, widziałam tą bajkę kilka razy i uznaję iż mi się ona nie podoba.
Fabuła nawet nie ma sensu bo tak i tak te zwierzaczki coś zabije, rozerżnie, zatłucze czy coś tam same se zrobią. Tak i tak kończy się, że oni się zabiją (lub coś ich zabije...).
Nie lubię tego, po pięciu minutach zaraz, któryś się potknie i po nim... Bez sensu.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 23:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja widziałam jeden odcinek i nie mam zamiaru oglądać następnych. Nie podoba mi się, bo (wiem, że to głupio zabrzmi) jest zbyt brutalne. Nie lubię, kiedy bohaterom "serialu" zawsze, bez wyjątku coś się przytrafia i potem kończy się to śmiercią. Taka fabuła jest bezsensowna i nie ma po co ciągnąć jej dalej, bo i tak wiadomo, co się zdarzy.
Tych "bajeczek" nie polecam. Mówiąc szczerze, nienawidzę ich.

__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

O to chodzi, żeby było brutalnie. Mi się podoba. Twórcy HTF mają specyficzne poczucie humoru. :>

Fabuła nawet nie ma sensu bo tak i tak te zwierzaczki coś zabije, rozerżnie, zatłucze czy coś tam same se zrobią.


Oglądając kolejne i kolejne odcinki czeka się na jeszcze bardziej "zabawną", wybujałą i spektakularną śmierć zwierzaczka. xP To jest ten sens.
To takie bajki na dobranoc dla niegrzecznych dzieci. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Alex_Black F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2008 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 1
Postów: 47
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Najbardziej lubię Petunię Rozbawiony Jak mieliśmy na konkurs szkolny (!) narysować swoją ulubioną postać, ja narysowałam pastelami właśnie Petunię Rozbawiony Chyba nie zostałam wybrana do dalszego etapu ze względu na tą bajkę.

__________________
i35.tinypic.com/ifqu55.gif
Everybody lies
muffilato.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
~ultramaryna F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2008 21:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie jest to wręcz idiotyczne. Pamiętam kiedyś wraz z dwoma przyjaciółkami widziałyśmy z dwa odcinki. One się śmiały. Osobiście nie widzę w tym nic, kompletnie nic, śmiesznego. Więcej nie zamierzam tego oglądać. Nie bardzo rozumiem, czemu mają służyć takie bajki. Czy to jest faktycznie takie interesujące, gdy na ekranie jakieś animowane zwierzątka zostaną zadźgane, zmiażdżone, czy posiekane?
kochajmy-ksiazki.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 01:17
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

ultramaryna napisał/a:
Nie bardzo rozumiem, czemu mają służyć takie bajki. Czy to jest faktycznie takie interesujące, gdy na ekranie jakieś animowane zwierzątka zostaną zadźgane, zmiażdżone, czy posiekane?


Przecież to nie są bajki edukacyjne dla dzieci, bo od tego są Teletubisie. To serial skierowany do starszych widzów. A naprawdę nie miałabym czego żałować, jak paru namalowanych kresek.

Ja tam HTF lubię. Brutalność tego serialu mnie powala. Wszyscy bohaterowie są fajni, ale najlepszy jest chyba Lumpy. Nie zapomnę odcinka, kiedy sobie odrąbał nogę. Czasami zdarzy mi się zamknąć oczy albo zatrzymać film, ale generalnie potrafię wytrwać od początku do końca.
Edytowane przez Ariana dnia 21-09-2008 21:29
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 02:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię HTF. Bardzo nie lubię. Są okropne - sadystyczne wręcz. Zdecydowanie jestem przeciwna tworzeniu tego typu bajek...
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 21:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Widziałam parę odcinków u koleżanki. Całkiem, całkiem. nawet mam ulubiona postać, a mianowicie Flippy, naprawdę przecudny jest. Nie kreci mnie jakos specjalnie to ale nie mam nic przeciwko.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 18:33
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

W gimnazjum za tym szalałem. Obejrzałem każdy odcinek HTF. Teraz już mi przeszło, ale i tak to lubię. Ulubiony bohater - Lumpy - po prostu mnie powala. Sceny drastyczne są śmieszne, a nie bijące w oczy. Polecam!
Wyślij prywatną wiadomość
~Paula13 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 18:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Haha dobre to jest, chociaż niekiedy trochę odrażające xD
Ja tam specjalnie wrażliwa nie jestem więc od czasu do czasu obejrzę któryś odcinek, nie mam nic przeciwko.
__________________
i424.photobucket.com/albums/pp326/twilightchic/Damon-Salvatore-damon-salvatore-15952720-374-211.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Bobby Weil F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 22:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ha. Nie bez powodu wołają na mnie Toothy ;P Uwielbiam boberka. Serial zresztą też. Ok. Brutalny. Ale za to jaki mniam! ;p
Najbardziej mi sie podobają pomysły. Mówcie co chcecie, ale trzeba mieć naprawde kretywność żeby wymyśleć aż tyle makabrycznych sposobów na wykitownanie ;p
Co prawda, zdarza mi się zamknąc oczy, szczególnie na scenach gdy ktoś chwyta sie za coś z niemiłym zgrzytem widelca po talerzu xD. Ale ogólnie jest 'fan' . xD
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody
Wyślij prywatną wiadomość
~Rybka_109a F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 23:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

Jak byłam mniejsza to mój brat to oglądał i ja zawsze wrzeszczałam jak zobaczyłam te filmiki. Uśmiech
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 09:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Hahaha Rozbawiony oglądałąm swego czasu ;P w podstawówce, jak wracaliśmy autobusem szkolnym do domu to cały autobus nucił melodię ,która idzie w tych bajkach na starcie Uśmiech "nananana na na na na na na lalalala" itd. itp. był ubaw xD
Jeden z odicnków,które pamiętam najbardziej było to jak Lumpy (niebieski jeleń) zwalił drzewo i mu się ono zwaliło na nogę, nie miał przy sobie nic innego prócz łyżeczki i rąbał sobie nią noge Rozbawiony jak już skończył to zobaczył ,że to nie ta noga xD zaczął płakać i koniec Oczko
Niektóre sceny są aż za drastyczne Rozbawiony

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 10:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam parę razy.Niby śmieszne ale czasem drastyczne.Mój brat był,no może nie maniakiem ale lubił to oglądać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Potrafi Rafi F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 23:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 03.01.09
Medale:
Brak

Jak mógł bym nie oglądać Happy Tree Friends. Wszystkie odcinki są fajne, ale najbardziej przypasował mi ten z lemoniada nazywał się chyba Ice Cold Lemoniade czy jakoś tak Język
__________________
Tu miało znajdować się bardzo pouczające zdanie, lecz zabrakło mi miejsca. Cóż za ironia....

Pozdrawiam all

Edytowane przez Potrafi Rafi dnia 03-01-2009 23:25
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobiasz Snape F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2009 20:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Woźny Hogwartu
Punktów: 982
Ostrzeżeń: 1
Postów: 281
Data rejestracji: 23.10.08
Medale:
Brak

Jak trafię to obejrzę Rozbawiony. Super "bajeczka" ;p Zapamiętałem sobie, jak jeden z tych kolesi włożył sobie golarkę do buzi u fryzjera... Masakra Oczko. Muszę kiedyś obejrzeć gdzieś wszystkie odcinki ;D

+18? "Włatcy" to tak, ale "Happy..." Chyba nikt nie spróbuje włożyć sobie golarki do buzi? Szczerze zdziwiłem się. Oglądam przeważnie na MTV i nie zwracałem uwagi na oznaczenia... Dawno nie oglądałem trójki przyjaciół. Szczęśliwych xD
__________________
"Kiedy mówisz do Boga - jesteś religijny.
Gdy Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny"

House, M.D.



"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych,
Mnieście uczynili."

Mt 25,40


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 16-06-2009 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Oglądałam to tylko kilka razy - z młodszym bratem (czyli wiadomo, że wybrał kiepskie odcinki) i z kolegą na informatyce (nauczyciel jak najbardziej był na lekcji Cool). Jakoś nie ciągnęło mnie do tego, ale w głowie pozostał mi jeden odcinek. Jak takiemu jednemu (chyba jeleniowi, czy tam inny łosiowi) spadło drzewo na nogę. No i on wyjmuje łyżeczkę i tą łyżeczką wali w nogę. Cierpi katusze krew się rozlewa i te de, i te pe, i w końcu skończył. Sprawdza efekt swojej pracy, a tu co?! Odrąbał nie tą nogę co mu się pod drzewem przytrzasnęła xD. No to jedzie wykałaczką drugą. Dla mnie to było bezbłędne.
Ale nie przepadam za tą bajką. Chociaż koncepcja całkiem niezła.

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2009 14:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

oglądamy to z przyjaciółką na informie jak mamy chwilę. Z początku informatyczka się czepiała, ale ostatnio stwierdziła, że bajka jest chyba od 12 lat, a ja mam je skończone i koleżanka skończy za miesiąc i pozwoliła oglądać. Przyznam się, że dowiedział się o istnieniu HTF 2 lata temu. Mój szwagier jest informatykiem w Dan-marku i dał mi wycofane z rynku zeszyty i teczki z tej bajki (na jednej teczce pies odgryza temu różowemu bobrowi tyłekOczko ). Wtedy wpisałam na YT hasło "Happy Tree Friends" i zaczęłam oglądać. Myślę, że ta bajka jest świetna i napewno jest owiele lepsza od naszych ukochanych "Włatcuf much" (sorry, nie wiem jak się pisze, bo zwykle staram się pisać bez błędów).
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 13:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Najbardziej mi się podoba ta 'nutka', zapowiadajaca odcinki, często ją sobie nucę. Rozbawiony
Mnie osobiście HTF baaaardzo się podoba. Niektóre sceny wręcz mnie śmieszą. Nie wiem czemu, może coś jest ze mną nie tak, ale się często śmieje. Były takie momenty, kiedy się wzdrygałam z obrzydzenia, ale jeśli mam się ogólnie wyrazić o tej bajce, to uważam, że jest świetna . ;D Wolę oglądać to sto razy pod rząd niż na przykład 'The Ring' xF
Ulubiony bohater. Lumpas ! x-D koFFam go.

Jakoś nie ciągnęło mnie do tego, ale w głowie pozostał mi jeden odcinek. Jak takiemu jednemu (chyba jeleniowi, czy tam inny łosiowi) spadło drzewo na nogę. No i on wyjmuje łyżeczkę i tą łyżeczką wali w nogę. Cierpi katusze krew się rozlewa i te de, i te pe, i w końcu skończył. Sprawdza efekt swojej pracy, a tu co?! Odrąbał nie tą nogę co mu się pod drzewem przytrzasnęła xD. No to jedzie wykałaczką drugą.


Też kocham ten odcinek . ^^
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT