Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 161
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Szybka jazda samochodem
Drukuj temat · Szybka jazda samochodem
!bry F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 16:24
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ponoć wszystko jest dla ludzi, ale szybka jazda raczej nie jest dla mnie. Przy prędkości powyżej 80km/h automatycznie włącza się wyobraźnia i zaczynają się mdłości. Nie uważam tego wcale za klasyczną chorobę lokomocyjną, jednak uczucie wirowania w głowie wcale nie jest przyjemne Aff...

Jak się przedstawia ta sytuacja u was? Lubicie szybko pruć przestrzeń jak w filmie "Szybcy i wściekli" czy wręcz odwrotnie? Oczko
__________________
Fragment mojego ff:

Westchnęła, spojrzawszy na męża, którego uwagi - jak się okazało - wcale nie przykuło olbrzymie malowane dzieło sztuki wiszące na ścianie, lecz młoda, długonoga, blondwłosa samiczka ubrana w obcisłą bluzkę ze zbyt dużym dekoltem, za wysokie szpile i spódniczkę zbyt mini. Lalunia najwyraźniej miała czym się chwalić, wyglądała naprawdę ponętnie ze swoim sporych rozmiarów biustem i jędrną, wystającą pupą, jednak czarownica patrzyła na nią z politowaniem. To nie uroda ani strój wzbudzał w niespełna trzydziestoletniej kobiecie takie uczucie, ale podejrzanie ostry, wyzywający makijaż, dzięki któremu obiektowi męskiego pożądania prawdopodobnie udało się ukryć - jak choćby prawdziwy wiek - lub wręcz przeciwnie - wyeksponować, na przykład aktualnie wykonywaną profesję... To trzeba było przyznać: na znacznie skromniej ubraną panią padł blady strach. Strach o rodzinę, która za chwilę nieuwagi mogła zostać doszczętnie rozbita. Musiała więc działać.

Lekka zazdrość popchnęła ją ku czterdziestoparoletniemu mężczyźnie, wpijającego swój maślany wzrok w spacerującą po muzealnym korytarzu niunię. Dobrze widziała jak się ślinił na widok tej suki i jak wielką miał ochotę, by zagwizdać, a nawet puknąć, gdy trzeba; aż zdjął okulary i uniósł jedną z brwi. Kiedy ją ujrzał, reszta świata automatycznie straciła na znaczeniu. Ach, jakież to typowe... - pomyślała małżonka. Od pierwszej chwili odkrycia sytuacji chciała urządzić mu karczemną awanturę z obiciem gęby włącznie, po czym wyjść z budynku z dziećmi oraz wielce obrażoną miną, lecz zrezygnowała, gdy podeszła bliżej, wszak po kłótni z całą pewnością zamknąłby się w sobie i uciekł od niej, a obrażanie się to raczej domena maluchów bawiących się w piaskownicy.

Podniosła rękę, gdy stanęła tuż za nim, ale ostatni moment zawieszenia wykorzystała na oddech i podjęcie decyzji. Potem nie będzie odwrotu. By zwrócić na siebie uwagę, bezpardonowo klepnęła go po pośladku; mocno, jednak w miarę dyskretnie. Odwrócił się gwałtownie, zupełnie zaskoczony i ze zrzedniętą miną.
- Ejże! - mruknął zakłopotany - W czym problem?
- Widzę, że wolność ci służy - odparła z ironią i stoickim spokojem.
- Nie rozumiem.
- Wygląda na to, że zbyt wcześnie wypuściłam cię ze złotej klatki - małżonka nie rezygnowała z drwiącego tonu - Ledwie z niej wyleciałeś, a już robisz się niegrzeczny...
A to ci dopiero dowcip! Pomyślał, że zaraz chyba padnie trupem.
- Naprawdę sądzisz, że nie jestem w stanie czegokolwiek zauważyć? - zapytała poruszając głową w taki sposób, jakby wskazywała podbródkiem, zamiast palcem, na wyzywająco odzianą i wytapetowaną lalę, spacerującą za nimi.
- Ach, o to chodzi... - odparł mężczyzna, którego twarz spurpurowiała nagle ze wstydu - I właśnie z tego powodu musiałaś mnie...
- Owszem, musiałam - przerwała mu - Żebyś się nie rozbisurmanił zbytnio. Fakt, ładna z niej d**a do wyru***nia, ale najprawdopodobniej tylko d**a. Poza tym, zależy mi jeszcze na naszej rodzinie, więc miej to, skarbie, na uwadze.


-----


Spragniony murzyn czołgał się przez pustynię, aż w pewnym momencie
natrafił na butelkę w której był dżin. No i dostał 3 życzenia

-chce być biały
-mieć dużo wody
-i mieć dużo dup

....I dżin zamienił go w sedes xD
http://www.nabezrobociu.com Wyślij prywatną wiadomość
~Ghoust F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 16:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 19
Ostrzeżeń: 2
Postów: 72
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja tam nie mam lęku prędkości, tylko mam ograniczenie wybryków. Gdy samochód, lub autobus grzeje 100 km/h (a zdarzały się takie przypadki) to nie lubię, ale też nie lubię jazdy wolnej tak więc ja wolę normalną jazdę (80 km/h - 90km/h).
Wyślij prywatną wiadomość
~Slyth F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

80? Daj spokój. To strasznie wolno. Oczywiście chodzi mi o jazdę drogami a nie miejskimi uliczkami. Nie wyobrażam sobie jazdy z taką prędkością np. po autostradzie.
__________________
Freelance graphic designer, web designer, digital painter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 17:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Do szybszej jazdy nie mam naprawde nic jeżeli to np. autostrada.
Slyth ma racje. Może w mieście trzeba zwolnic ale na drogach gdzie można jechac szybciej to ok. Nie ma potrzeby wlec się 80km/h
Oczywiście wszystko ma też swoje granice... Zbyt duża predkośc nie tylko jest niebezpieczna dla nas ale i dla pieszych czy ludzi w innych samochodach.
Ja sama nie prowadze samochodu ale mi prędkośc nie robi dużej róznicy xD Byle nie jechac strasznie wolno i nie stac w korkach.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 17:47
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja tam nic nie mam do szybkiej jazdy, a nawet czasem lubię jechać szybko ale to na autostradzie a nie na jakiś uliczkach miejskich.
ale 80k/h to nie jest jeszcze tak szybko. Mi tam może być szybko ale pod warunkiem, że bezpiecznie.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 19:27
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Panicznie boję się wsiadać do samochodu. ;f
Gdy jedziemy powyżej 150 km/h to dla mnie jest męczarnia. Już przy 100 się denerwuję i zamykam oczy ze strachu.
Boję się szybko jeździć. W swojej głowie widzę masakryczne stopklatki z różnych wypadków samochodowych i przez to mój strach się powiększa.

__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hm, moja mama ma tendencję do wrzeszczenia na tatę, gdy prowadzi samochód zbyt szybko, jak na jej możliwość zaakceptowania. Sama nie mam nic przeciwko szybkiej jeździe, ale oczywiście z umiarem... Po co pruć jak wariat, zamiast spokojnie dojechać do celu, bez żadnych wykroczeń, stłuczek czy wypadków? ;f Nie widzę w tym sensu.

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:32
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 19:37
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Bać się? Uwielbiam szybką jazdę samochodami, szczególnie po autostradach i drogach szybkiego ruchu... Chociaż logicznie rzecz biorą to tylko tam można naprawdę szybko jechać. Nienawidzę stać w korkach, jeździć ulicami w mieście itp. Nigdy nie miałam mdłości ani żadnych innych problemów podczas szybkiej jazdy samochodem. Ale że niby 80 km/h to jest szybko? Fajnie. Oo
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja rowniez nie mam nic przeciwko szybkiej jezdzie .
Na autostradzie to mozna sie wyszalec ... oczywiscie w granicach dobrego rosadku .
Niewyobrazam sobie jezdzic po miescie 120 km/h ... ale tak ma wiekszosc Język
__________________
"- I znowu zmierzch . Kolejny dzień dobiega końca.
Choćby nie wiem jaki był piękny
, jego miejsce zajmie noc".


Ciało jest albo beznadziejnie głupie, albo nieskończenie mądre
tak czy inaczej, oszczędzono mu katuszy myślenia, wie tylko,
jak trwać i walczyć, dopóki może. (...) Chce żyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 21:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja tam nie boję się szybko jechać samochodem. To mamy już w rodzinie, że nikt się nie boi xD
Mam do W-wy ok. 50 kilometrów, a jeżdżąc samochodem pokonujemy tą trasę w 10 góra 15 minut Język
Ja kocham tą jazdę; ludzi patrzących się zza okien na ciebie, wiatr we włosach... Lubię jeździć szybko ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No ja też lubię szybką jazdę, mój tata zaj***ście prowadzi. A sama to się boję w ogóle ruszać samochodu, bo obawiałabym się jakiegoś wypadku... I chyba nigdy nie będę jeżdzić samochodem, jak już to motorem^^
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Lavanda F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 21:43
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 2
Postów: 182
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

O tak, nie ma to jak pruc autostrade po Austrii, Wloszech i Niemczech. Bac, sie nie boje... dla mnie to juz normalka ;D. Podobnie jak Ariana nienawidze stac w korkach ;f. Chryste, moglabym zywcem tapicerke pogryzc z nudow i nerwow.
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 22:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja lubię szybką jazdę tak ponad 120km/h to jest bosko - w miasteczku oczywiście wolniej ....a co do filmu " szybcy i wściekli" to go poprostu uwielbiam ... lubię też gierki samochodowe ....
Edytowane przez nymph dnia 09-01-2009 20:04
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 23:34
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

To zależy... sama w sobie, szybka jazda jest bardzo fajna ;P np. po równej, prostej autostradzie... jednak gdy ktoś jest nieostrożny i rozpędza się tam gdzie nie powinien... wtedy się boję... i wtedy mi się szybka jazda nie podoba... Trzeba zachować umiar ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 23:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mój tata zawsze jeździ dosyć szybko dlatego jestem do tego przyzwyczajona. Na pewno bd' robiła prawko i szalała tak jak on. ;d Ja w ogóle lubię adrenalinę, także takie 'świrowanie' po ulicach jest jak najbardziej dla mnie. [;
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 00:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Po miescie jeździc szybko praktycznie sie nie da. Korki, korki i jeszcze raz korki ;f.
Za to na autostradzie jest troche lepiej ;d.
Mimo że ja sama za szybszą jazda nie przepradam, bo po prostu nie lubie, i tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię szybkiej jazdy. Po prostu się jej boję. Gdy samochód przekracza 100 km/h mam czarne wizje, np. nasze volvo na drzewie - nikt nie przeżył, itp. Najlepiej, kiedy nie patrzę na licznik, wtedy pewnych prędkości nie wyczuwam, ale tylko 10 km w jedną i w drugą stronę... Jeśli inni chcą szybko jeździć - proszę bardzo, ale ja, kiedy zrobię prawko, nie mam zamiaru tego robić...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 22:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja lubię jeździć w takim średnim tempie. Żeby nie za szybko i nie za wolno. A jazda samochodem sprawia mi wielką przyjemność. Nie wiem czemu tak jest. Mogłabym cały dzień spędzić siedząc w jadącym samochodzie ^^ Po prostu sobie myślę i patrzę przez okno. Jakoś mi się to nie nudzi. A najlepsze miejsce do snu to też samochód Uśmiech Ewentualnie pociąg. Jak jadę nad morze z rodzicami, zawsze w nocy to najpierw z 4 godziny patrzę w okno a potem śpię. Dobrze że mój tata nie jeździ za szybko, wtedy bym nie zasnęła ^^
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2008 10:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam szybka jazdę i lubię się jej bać. Często kiedy jadę za szybko proszę kierowce żeby zwolnił ale wbrew temu co mówię lubię to. Wgl moim marzeniem jej motor. Najlepiej Harley. Oczywiście nie teraz ale kiedyś w dalekiej przyszłości czemu nie?
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2008 10:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bardzo szybka jazda zdecydowanie nie jest dla mnie, przynajmniej na 'normalnych' drogach, bo na autostradach czy trasach szybkiego ruchu to już inna bajka. Ale jeśli jadę 110 w terenie zabudowanym, a jest tak prawie codziennie jak jeżdżę z ojcem do szkoły to mi się coś dzieje...
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT