Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 210
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Dom Sybilli, Lockharta, Umbridge i Skeeter
Drukuj temat · Dom Sybilli, Lockharta, Umbridge i Skeeter
~Mandarynka F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2009 12:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Sybilla - hmmm. Może Hufflepuff? Nie należała do odważnych, nie była przebiegła, nie grzeszyła mądrością. Ale nie zauważyłam, że była chociaż trochę koleżeńska! Może chodziła do innej szkoły?
Lockhart - jeszcze dłuższe "hmmm" niż poprzednio. Taki fajtłapa życiowy. Nie wiem. Neville w sumie też był fajtłapą, a trafił do Gryffindoru. Ale ja go tam nie widzę.
Dolores - (z łacińskiego via doloris , to droga udręki, więc może coś pod ten deseń?) cóś mi się zdaje, że to będzie Slytherin.
No i nasza paniusia
Skeeter - mam podstawy sądzić, że Slytherin.
I - lubiła zielony
II - to wredna jędza! O!
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2009 13:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Trudne.
Sybilla - może Ravenclaw? Była chyba dość mądra... Albo Hufflepuff.
Lockhart - Hufflepuff. Gryffindor odpada, bo był tchórzem. Slytherin, Ravenclaw - też nie.
Umbridge - chyba Slytherin. Z uciechą poddawała się tępieniu mugolaków, była chyba czystej krwi, upodobała sobie uczniów tego domu do Brygady Inkwizycyjnej - czyżby z sentymentu?
Skeeter - zdecydowanie Ravenclaw. Była bardzo bystra, no i trzeba być mądrym, żeby stać się animagiem.
__________________
Allons-y!
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2009 13:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

*Myślę że Umbridge była w Slytherinie( ponieważ była przebiegła), albo w Revenclavie(była na pewno odpowiedzialna i mądra...w pewnym sensie xD).
*Lockhart w Hufflepufie - nie był zbyt mądry, ani odważny czy przebiegły...musiał ciężko pracować nad swoim wizerunkiem ;D
*Skeeter- Hufflepuf-była pracowita ..tak się starała żeby znaleźć jakąś sensacje i w ogóle....
*Sybilla - Gryffindor, lub Revenclav- sama nie wiem dlaczego.
__________________
Ohana znaczy rodzina, a w rodzinie nikogo się nie porzuca.
^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann Black F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2009 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 0
Postów: 113
Data rejestracji: 25.01.09
Medale:
Brak

NO to tak:

Sybilla - raczej Hufflepuff
Lockhart - też raczej Hufflepuff
Umbridge - Slytherin
Skeeter - Ravenclav

Praktycznie tak jak moi poprzednicy. Ale przeanalizowałam cechy całej czwórki i doszłam do takich samych wniosków jak moi poprzednicy.

No po prostu nie da się inaczej ich umiejscowić xd
__________________
`Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz,. `
`zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników,. `
`mają zaszczyt przedstawić. `
~MAPĘ HUNCWOTÓW~
...

Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego...

chce.to/content/celius/big.31451.A3AB98AD-B8DF-434E-9E38-06DEDFEC879E.jpg
`koniec psot ! `

Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 21:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Umbridge-Slytherin, z pewnością. Gdyż była wredna, zła no i przebiegła. Jak i również popierała Ślizgon'ów np. Draco.
Lockhart-nie był odważny. Więc Gryffiindor odpada. Mądry także nie. Więc Ravenclaw również. Slytherin? hmm... wredny był, ale nie pasuje mi tam. Więc może Puchon?
Skeeter-Slytherin. Była wredna, wścibska, nie interesowało ją to że oczerniała ludzi, przez co raniła. Więc myślę że Slytherin.
Sybilla-hmm... Puchonka. Gdyż nie wyróżniała się niczym, a odważna, mądra, lub zła nie była, przez co inne domy odpadają.

Ale nigdy nic nie wiadomo. W_końcu Hermiona powinna trafić do Ravenclaw'u, a jest w Gryffindorze. ; )
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Ariana dnia 15-05-2009 17:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2009 10:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Wydaje mi się że Lockhart był charłakiem (umiał rzucić tylko jedno zaklęcie a charłaki mogą się nauczyć kilku zaklęć)
Umbridge- hmmm... tu ciężki wybór... Waham się po między Slitherinem a Huffelpuffem (bez urazy dla puchonów). Pytanie tylko, czy była bardziej zła, czy głupia i pracowita? Chyba ślizgon... ale to tylko moje zdanie
Skeeter- Wydaje mi się że mogła być w Ravenenclav. W końcu udało jej się zostać animagiem i nie do się ukryć że była dość sprytna...
Sybilla- Tu nie mam kompletnie zielonego pojęcia... Stawiam na Huffelpuff
Wyślij prywatną wiadomość
~Golradir F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2009 10:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 09.05.09
Medale:
Brak

Umbridge- Slytherin, bo jest idiotką :)
Lockhart-Huffelpuff, bo do innych nie pasuje.
Skeeter- Slytherin, miała wszystkie cechy które posiada ślizgon
Sybilla- Huffelpuff, bo do innych wg. mnie nie pasuje
__________________
hogsmeade.pl/tiara,hufflepuff,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2009 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Umbridge- to zależy czy w filmie czy w książce. W książce to pasowało do Slytherinu a w filmie do Ravenclowu.

Sybilla- stawiam że nie chodziła do Hogwartu.

Lockhart- absolutny Puchon

Skeeter- Slytherin bo byla wredna do granic.
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 17-05-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Wypunktuję:
* Dolores Umbridge bez wątpienia była w Slytherinie, na co wskazuje jej podły charakter i taryfa ulgowa wobec Ślizgonów;
* Gilderoy Lockhart zapewne należał do Ravenclavu. Nie oznacza to, że myślę, iż był mądry, ale bystry napewno.
*Rita Skeeter chyba była Puchonką... nie jest ani chytra, ani bystra, a już napewno nie odważna, a do Hufflepuffu należały osoby, które nie posiadały żadnej z tych cech, więc...
*Sybilla Trelavney mogła należeć do Ravenclavu lub Hufflepuffu, ale do którego domu dokładnie, nie jestem w stanie określić.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Andrzejster F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 17-05-2009 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 439
Ostrzeżeń: 1
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lockhart - raczej Hufflepuff, bo Gryffindor odpada - za słaby, Slytherin też - za mało sprytny, Ravenclaw tu można by jeszcze rozmyślać.
Sybilla - Ravenclaw, tu jestem pewny na 100%, bo na Gryfonkę i Ślizgonkę to nie wygląda, a na Puchonkę to musiała by mieć wiecej znajomych
Umbridge - rasowa Ślizgonka, jej wredota to potwierdza
Skeeter - też raczej Slytherin

Mam pewność co do jednego na pewno żadna z tych osób nie była w Gryffindorze.
__________________
http://harry-potter.net.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 17-05-2009 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Umbridge- typowa Ślizgonka, bez dwóch zdań
Lockhart- waham się między Hufflepuffem a Ravenclawem, ale chyba raczej Rvenclav- mimo wszystko musiał byc bystry, aby uknuć tą całą intrygę z przywłaszczaniem sobie osiągnięć innych
Skeeter- nie mam pojęcia... Może Slytherin?
Trelawney -Hufflepuff albo Ravenclaw. Ale prędzej Ravenclaw.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030

Edytowane przez Madlenne dnia 17-05-2009 15:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Requiem F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2009 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 11
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 15.09.09
Medale:
Brak

Umbridge- odważna to ona nie była, mądra też nie, fajtłapa no może czasami, sprytna, przebiegła i wredna o tak. Stawiam na Slytherin.
Lockhart- odważny nie był, mądry raczej był, fajtłapą aż tak ogromną to nie, ale jednak był, sprytny, przebiegły i wredny czasami. Stawiam na Ravenclaw chociaż do Hufflepuffu też by się nadawał.
Sketter- odważna no nie była, mądra też nie, fajtłapą nie była ani nie miała dobrego serca, sprytna, przebiegła i wredna jak najbardziej. Stawiam na Slytherin.
Trelawney- odważna no raczej nie, mądra można powiedzieć, fajtłapa no czasami tak, ale miała serce po właściwej stronie, sprytna, przebiegła i wredna nic z tych rzeczy. Stawiam na Ravenclaw.
__________________
Pierwsze westchnienie miłości,
To ostatnie westchnienie rozumu.
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2009 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Też się nad tym zastanawiałem.
Lockhart jak ktoś tu już wspomniał musiał pracować na swój wizerunek, który jak się później okazuje nie był mu zasłużony,ale wracając do tematu. Myślę że on podchodzi pod Hufflepuff, taki fajtłapa, sprytny w pewien sposób...
Umbridge... zdecydowanie Slytherin. Pasowała do niego, była sprytna, złośliwa, okrutna i cieszyła się z bólu i cierpienia innych (patrz szlaban Pottera w ZF). Typowa Ślizgonka.
Skeeter... z jej "inteligencją" kojarzy mi się Ravenclaw. Jej pasja do pisania plotek, dociekliwość to cechy którymi odznaczał się rasowy Krukon w Hogwarcie.
Trelawney... nie wiem dlaczego kojarzy mi się z Gryffindorem... Jednakże stawiam na Ravenclaw i Hufflepuff. Dlaczego? Waham się, bo trudno mi to stwierdzić. Była mądrą czarownicą (w końcu przepowiedziała przepowiednię) ale i niezbyt kojarząca (przykład III tom lekcja wróżbiarstwa) Tak więc nie wiadomo czy to co mówię ja oraz inni to prawda. Należy się tylko domyślać i nie stawiać gotowych tez. :-)
Edytowane przez darksev dnia 20-09-2009 17:08
Wyślij prywatną wiadomość
~BBL_MIM11 F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2009 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 89
Ostrzeżeń: 2
Postów: 65
Data rejestracji: 09.08.09
Medale:
Brak

Dolores - Slytherin oczywiście. Była perfidna, zła i uwielbiała rządzić
Gilderoy - tutaj mam dylemat. Albo Hufflepuff albo Slytherin. Niby był ciamajdą i nie był z byt mądry, ale porównajcie go chociażby z Cedrikiem. W Hufflepuffie powinni być prawi ludzie. Ale do Slytherinu mi on trochę też nie pasuje... Jest tak po środku tych dwóch domów.
Sybilla- Raczej Hufflepuff, ewentualnie Ravenclaw.

Dodany dnia 20-09-2009 20Kotecek6

Aha zapomniałem o Skeeter. Pasuje mi ona do Slytherinu, a nie tak jak innym do Ravenclawu. Była strasznie zła i głupia.

__
Istnieje coś takiego jak edycja postów.
__________________
Jak leci, drogi Gościu

Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje

Edytowane przez Ariana dnia 20-09-2009 22:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2009 20:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wydaje mi się, że Sybilla mogła być w Hufflepuffie. Do Slytherinu na pewno nie pasowała, za inteligentna nie była, chociaż... No może. W Gryffindorze raczej też nie, nie odznaczała się odwagą czy męstwem.

Borze, Lockhart... ten to na bank był w Huffie. Do Gryffindoru absolutnie nie, ponieważ nie był uczciwy i odważny, inteligenty był, że tak się wyrażę "inaczej", a do Slytherinu... Ewentualnie, biorąc pod uwagę jego spryt, jeśli można to tak nazwać.

Umbridge była w Slytherinie, przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli nie słyszałam tego gdzieś, że była na pewno. Nie pasowałaby do żadnego innego domu.

Rita... właściwie mogła być wszędzie. Odznaczała się zarówno sprytem i przebiegłością (w wynajdywaniu plotek), była inteligentna (w końcu została redaktorem, dziennikarką, a jakąś tam wiedzę trzeba posiadać). Ewentualnie w czasach szkolnych mogła być taka nijaka, mogła być w Huffepuffie bądź Gryffindorze. Co do tej postaci nie jestem pewna.
Wyślij prywatną wiadomość
N
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 19:10
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Umbridge?-Slytherin. Przecież przesłuchiwała mugolaków, wydała pokrętne wyroki,itp. I większość Brygady Inkwizycyjnej była ze Slytherinu.
Lockhart-Hufflepuff lub Ravenclaw. A czemu? W Hufflepuffie są podobno "same ofermy", Gilderoy był ofermą. Ravenclaw?-Bo tam płonie znicz wiedzy, a on był przecież wszechwiedzący.
Trelawney?-Ravenclaw mi tylko pasuje.
Skeeter-myślę,że była albo Ślizgonem, albo Krukonem. Slytherin dlatego, że tam cenią sobie fortele, a Rawenclaw-bo znicz wiedzy tam płonie.
Wyślij prywatną wiadomość
~ain_eingarp F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 400
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Umbridge-cała pasuje do Slytherinu, wredna, złośliwa, lubiąca zadawać ból, egoistyczna i znęcająca się nad wszystkimi (wystarczy na nią spojrzeć, aby cierpieć)
Skeeter-tutaj już musiałam się zastanowić. Przebiegła, wścibska, ale inteligentna, potrafiąca odnaleźć wszystko co potrzebuje. Jednak stawiam na Ravenclaw.
Trelawney-Gryffindor. Nie rozumiem dlaczego większość przypisuje ją do Hufflepuffu, pomimo tego, że była trochę pokręcona i uwielbiała przepowiadać śmierć i targedię, była odważna i mądra
Lockhart-ten to miał indywidualne nauczanie w domu. Innej możliwości nie przewiduję xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Cadence F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 11:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 09.11.09
Medale:
Brak

Umbridge- tak, zdecydowanie pasuje do Slytherinu.. Rozbawiony
Skeeter- myślę, że również była w Slytherinie, głównie dlatego, że jest przebiegła, a to jedna z cech tego właśnie domu.. Oczko
Trelawney- myślę, że nie uczyła się w Hogwarcie.. ;D Ale jeśli miałabym strzelać, to pewnie Ravenclaw. ;D
Lockhart- wydaje mi się, że był w Hufflepuffie.. Na Slytherin, to za tchórzliwy, na Ravenclaw za głupi, a na Gryffindor- zbyt niehonorowy. ^^
__________________
'I always feel like, somebody's watching me
And I have no privacy
I always feel like, somebody's watching me
Tell me is it just a dream.'

Michael Jackson
Wyślij prywatną wiadomość
~Potteromaniaczka F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 29
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Sybilla. Stara kanciara, chyba była czystej krwi. Ale jakoś nie pasuje mi do Slytherinu. Chyba była Puchonką.
Lockhart. Tak jak Sybilla, stary kanciarz. Tak jak Sybilla, chyba czystej krwi. Chyba Puchon.
Umbridge. Slytherin - chyba nie trzeba uzasadnienia, prawda?
Skeeter - chyba Slytherin. Dlaczego? Bo lubiła niszczyć ludziom życie.
__________________
Od cnoty Gryfonów
Przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
Chroń nas Ravenclaw!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Edvard F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2009 20:37
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -161
Ostrzeżeń: 4
Postów: 58
Data rejestracji: 27.11.09
Medale:
Brak

Sybilla - Hufflepuff, bo niedojda z niej była
Lockhart - Hufflepuff, bo niedojda z niego była
Umbridge - Slytherin, za przebiegłość
Skeeter - Gryffindor, bo kurażu trzeba mieć sporo żeby ludziom tak za skórę załazić
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT