Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 374
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Cartoon
»»» Soul Eater
Drukuj temat · Soul Eater
~Triniti F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 1
Postów: 113
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Manga stworzona przez Atsushiego Ōkubo. Na podstawie mangi wyprodukowano grę oraz anime.

Soul Eater - opowiada o akademii Shibusen założonej przez Shinigami, w której są szkoleni bronie i ich mistrzowie. Uczniowie dobierani są w pary i chronią świat przed złem, muszą także zdobyć 99 złych dusz oraz 1 duszę wiedźmy. Po spełnieniu tych wymagań broń staje się bronią samego Shinigami.
Fabuła skupia się na 3 parach uczniów i ich perypetiach (życiu prywatnym oraz misjach): Maka i Soul Eater , Black Star i Tsubaki oraz Death The Kid i Liz i Patty. (Nie wiem czy zrozumieliście o chodzi z bronią: broń jest normalnie człowiekiem ale ma zdolność zmiany w narzędzie mordu np.: kosa, pistolety czy katana).

Jedna z moich ulubionych anime. Widzieliście/czytaliście anime/mangę? Podobała się? ^^ A może macie ulubionego bohatera?
__________________
Czerwieni, czerwieni, która wrzeszczy!
Baka! xD

Safana, Safana, SAFANA~! xDD Jeśli mnie widzisz: masz boski avatar ;DRozbawiony Break *.*
Gil też jest boski xDDD
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 18:11
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oglądałem z jakieś 15 odcinków anime, i muszę przyznać, że pomysł, kreska i klimat całkiem całkiem,ale jakoś tak mocniej mnie to nie wciągnęło. Ot, kolejny shounen, jakich wiele.www.berserkfan.info/images/smiley/sleep.gif
Mojemu młodszemu bratu bardzo się podoba, ale ja chyba trochę robię się za stary na anime tego typu. Bardziej jednak wolę seineny.www.berserkfan.info/images/smiley/smile.gif
Edytowane przez Delirantka dnia 27-01-2009 17:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja oglądam Soula i bardzo mnie wciągnął xD. Co środę czekam na kolejny odcinek (czasem są w czwartki - oglądam na kreskowki.fani, a tam raz dodadzą odcinek w ten dzień, raz w ten dzień)

Mangi niestety, nie czytam. Oczko.

StrideR, powiedziałabym, że akcja dopiero się zaczyna od 19 (chyba, nie pamiętam teraz) odcinka Oczko. I bardzo dziękuję Ci za polecenie mi tego Oczko.
Wyślij prywatną wiadomość
~Progressive F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Heh. Też oglądam to Anime. Dobra kreska (jedynie nosy mnie denerwują), ciekawa fabuła i rozwalający humor - anime trzyma poziom jak na swój gatunek. Mógłbym jeszcze dużo tu pisać, ale łeb mnie boli i nie chce mi się. Jedyną rzeczą jaka mnie w tym wszystkim denerwuje jest to, że seria jest ciągle w produkcji i mam tygodniowe przerwy między odcinkami ><

Polecam i Pozdrawiam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

mam tygodniowe przerwy między odcinkami ><


A mi się to nawet podoba. Death Note oglądałam właśnie tak, że miałam wszystko podane 'na tacy' --' . Wolę poczekać tydzień Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 19:34
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tydzień to jeszcze idzie wytrzymać, tym bardziej jak czeka się na kilka tytułów naraz, gorzej jak już trzeba czekać 2 tygodnie (jak np. w przypadku mangi "Gantz" ), za to można się wściec, gdy na taki pojedyńczy, 18-stronnicowy rozdział trzeba czekać kilka miesięcy, albo nawet w ciemno, bo akurat autor zrobił sobie przerwę ("Berserk" ).
Nie ja jednak, wolę mieć już wszystko podane na tacy, wtedy można sobie wszystko ładnie rozplanować.www.berserkfan.info/images/smiley/shy.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie ja jednak, wolę mieć już wszystko podane na tacy, wtedy można sobie wszystko ładnie rozplanować.www.berserkfan.info/images/smiley/shy.gif



No fakt Oczko Jest to jednak wygodny sposób, jeśli jednak mamy czekać tydzień, to spoko Oczko.
Edytowane przez Alae dnia 25-01-2009 18:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Progressive F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja też wolę mieć gotową seryjkę. Kilka dni temu usłyszałem, że Ze no Tsukaima to dobre anime, więc się za to zabrałem. Spodobało mi się, wkręciłem się, to leciałem odcinkami jak seriami z karabinu, aż tu nagle sru, dup, jep... okazuje się, że trzecia seria jest jeszcze w produkcji. W taki to sposób jest to już mój czwarty tytuł na który muszę czekać. No trudno... mam tylko nadzieje, że za tydzień w Japonii nie będzie żadnego święta szczypiorku, czy co on tam mają, że czasami między odcinkami są dwa tygodnie przerwy.

Pozdrawiam;-)
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 23:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zero No Tsukaima? O.o o matko. Koleżanka mnie namówiła do tego, ale znudziłam się po trzecim odcinku --' . Jakoś mnie nie wciągnęło Oczko. Wolę shounen. Oczko. To wydaje mi się być raczej shoujo. xP.
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 17:11
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

To raczej ecchi czyli: "gatunek mangi i anime, skierowany najczęściej do męskiej grupy odbiorców powyżej piętnastego roku życia, z dużą ilością podtekstów seksualnych i częstym prezentowaniem kobiecych wdzięków, zazwyczaj w bieliźnie albo bez detali anatomicznych. Ecchi najczęściej przybiera formę komedii erotycznej, romantycznej albo sensacyjnej. Od gatunku hentai odróżnia je brak pokazywania stosunku seksualnego i narządów płciowych."www.berserkfan.info/images/smiley/cool.gif

Dlatego nie dziwię się, że to anime nie przypadło ci do gustu.www.berserkfan.info/images/smiley/shock.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Możliwe, że po prostu nie doszłam do momentu gdzie ukazuje się ecchi ;P.

jak dla mnie bajeczka dla dzieci ;P.
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 22:38
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bo ecchi najczęściej są głupiutkimi romantycznymi komediami, w których od 2 do około 5 (lub więcej) dziewczyn zako****ę się w jednym przeciętnym chłopaku, a głównym powodem dla którego to się dalej czyta/ogląda jest pytanie "no którą on wreszcie wybierze?". Oczywiście tego typu produkcje pełne są fanserwisu, no i oklepanych żartów, typu główny bohater potyka się i wpada twarzą wprost w czyiś biust itd. Nie żebym był jakimś znawcą, czy fanem tego typu mang/anime, bo na swoim koncie mam tylko jeden taki tytuł w wersji mangowej ("Ichigo 100%" ).www.berserkfan.info/images/smiley/grin.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Progressive F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ogólnie Ecchi nie lubie, np: Green Green, czy He is My Master strasznie męczyłem, ale Zero no Tsukaima mi się podoba: D

Pozdrawiam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Triniti F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 1
Postów: 113
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja tam Zero no Tsukaima obejrzałam całe (znaczy tyle ile odcinków wyszło. Znowu muszę czekać tydzień na odcinek ;x) Ecchi ogółem lubię (ale gorzej z moimi rodzicami i siostrą xD jak stają nade mną i pytają się co oglądam.) np.: Green Green, Love Hina. Ale za to Yaoi ani Yuri nie cierpię. Widziałam jedną anime yaoi i momentalnie odpada (Loveless - kojarzycie?).
__________________
Czerwieni, czerwieni, która wrzeszczy!
Baka! xD

Safana, Safana, SAFANA~! xDD Jeśli mnie widzisz: masz boski avatar ;DRozbawiony Break *.*
Gil też jest boski xDDD
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2008 17:29
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

To może w takim razie spróbuj coś z shoujo? Jest to taki odpowiednik shounen(mniej więcej taki sam przedział wiekowy), tyle, że zdecydowanie skierowany do dziewcząt (czyt. połowa facetów w nich to bishounen'i). Sam tego gatunku nie czytam, więc za dobrze się na nim nie znam, ale może tobie się spodoba.www.berserkfan.info/images/smiley/wink.gif
Edytowane przez Delirantka dnia 27-01-2009 17:44
Wyślij prywatną wiadomość
~Triniti F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2008 22:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 1
Postów: 113
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Czytałam kilka shoujo ale i tak wole jak się zabijają i leje się krew czyli po prostu shonen xD Nie lubię zbytnio takich o zakochanej dziewczynie i jej rywalkach i jak koleś musi między nimi wybrać .. bla, bla bla ale jak walczą dziewczyny między sobą i zabijają się dla chłopaka - takie mogę czytać/oglądać xD No i żeby można było się pośmiać, o ;D
__________________
Czerwieni, czerwieni, która wrzeszczy!
Baka! xD

Safana, Safana, SAFANA~! xDD Jeśli mnie widzisz: masz boski avatar ;DRozbawiony Break *.*
Gil też jest boski xDDD
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarny_Pan F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 23:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Fajne anime, mangi nie czytam. Czasami jednak odcinki bywają dla mnie nudnawe, cieszę się że nie będzie to kolejny tasiemiec jak Naruto / Bleach/ One Piece Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Czasami jednak odcinki bywają dla mnie nudnawe


xD. Najgorszy jest ten cały miecz. Zawsze zapomnę, jak się nazywa, ale on ma chyba być śmieszny. Rzeczywiście - bardzo się uśmiałam. (ten co krzyczy BAKA). --'
Wyślij prywatną wiadomość
~Triniti F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 16:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 1
Postów: 113
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Najgorszy jest ten cały miecz. Zawsze zapomnę, jak się nazywa
Ten miecz to Excalibur (miecz od króla Artura xD) .. no chyba faktycznie ma być śmieszny .. mnie nie śmieszy wręcz usypiam jak opowiada swoją historię albo jak wylicza ..punkty jaki ma być względem niego jego dzierżawca. Najlepsze z tego wszystkiego są te wróżki mieszkające w jaskini (kiedy go nie było urządzały sobie imprezy xDD ).
__________________
Czerwieni, czerwieni, która wrzeszczy!
Baka! xD

Safana, Safana, SAFANA~! xDD Jeśli mnie widzisz: masz boski avatar ;DRozbawiony Break *.*
Gil też jest boski xDDD
Wyślij prywatną wiadomość
~kubiszon13 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 16:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Soul Eater...Kocham...
Zacząłem oglądać w wakacje, a potem zapomniałem, ale na szczęście kiedyś we wrześniu znowu zacząłem oglądać.
Powiem, że odcinek bodajże 14 (to z testem) mógłbym oglądać ciągle. A najśmieszniejszą postacią jest dla mnie Patty i Blair-chan xD
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT