Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 342
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Dyskusja ogólna
»»» Pairingi
Drukuj temat · Pairingi
~SophieSerpens F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 16:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Co myślicie o opowiadaniach FF (fanfiction), w których łączy się bohaterów "Pottera" w pary, np. Hermiona i Draco, Voldemort i Bellatriks?
Edytowane przez Fantazja dnia 04-01-2012 02:34
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Według mnie takie fanficki są dobrym pomysłem, bo pokazują, że osoba pisząca je odznacza się oryginalnością i potrafi samodzielnie łączyć pary.
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~Evanlyn F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 25.06.11
Medale:
Brak

Są niezłe. Szczególnie te o związku Snape'a z Hermioną ^_^
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

- Nie jestem twoim sługą! - pisnął, unikając wzroku Snape'a. - Doprawdy? Odniosłem wrażenie, że Czarny Pan oddał mi cię do pomocy. - Do pomocy, tak, ale nie żebym ci przynosił drinki, albo... sprzątał mieszkanie! - Nie wiedziałem, Glizdogonie, że nadajesz się także do innych zadań - odparł Snape łagodnie. - Ale jeśli pragniesz się wykazać... To się da załatwić, porozmawiam z Czarnym Panem... - Sam z nim mogę porozmawiać, jeśli będę chciał! - Ależ oczywiście, że możesz. - Snape uśmiechnął się szyderczo. - Ale w międzyczasie podaj nam coś do picia. Polecam skrzacie wino domowej roboty.

pozdro dla:Razor BMW i Czarodzejki
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

A yaoi ? xD
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Evanlyn F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 25.06.11
Medale:
Brak

Nie wiem czy mi się podoba yaoi bo nigdy nie czytałam i nie wiem czy mam zamiar :/
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

- Nie jestem twoim sługą! - pisnął, unikając wzroku Snape'a. - Doprawdy? Odniosłem wrażenie, że Czarny Pan oddał mi cię do pomocy. - Do pomocy, tak, ale nie żebym ci przynosił drinki, albo... sprzątał mieszkanie! - Nie wiedziałem, Glizdogonie, że nadajesz się także do innych zadań - odparł Snape łagodnie. - Ale jeśli pragniesz się wykazać... To się da załatwić, porozmawiam z Czarnym Panem... - Sam z nim mogę porozmawiać, jeśli będę chciał! - Ależ oczywiście, że możesz. - Snape uśmiechnął się szyderczo. - Ale w międzyczasie podaj nam coś do picia. Polecam skrzacie wino domowej roboty.

pozdro dla:Razor BMW i Czarodzejki
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Ja przeczytałam, zdaje się, dwa rozdziały na jednym z blogów... i powiem szczerze... odechciało mi się. Nie moja bajka. Ale lubię nietypowe połączenia, oczywiście w granicach rozsądku. Albo historie o postaciach, o których było mało w książkach, np. o Glizdogonie albo Narcyzie Malfoy... Huncwoci czy córki Voldemorta są już przereklamowane. A na widok opowiadania o miłości Lily i Jamesa mam odruch wymiotny, przecież wiadomo, że i tak będą razem, nikt aż tak "Pottera" jeszcze nie zmienił. Publikuję FF od 3 lat, czytam je nieco dłużej, jeszcze nigdy nie widziałam, żeby James i Lily w końcu nie byli razem.
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Ten temat chyba był, przynajmniej podobny. Ja nie czytam ff, ale sama piszę jedno. Mam także zamiar zabrać się za drugie Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Ja i piszę, i czytam. Gdybym miała więcej czasu, to bym pisała o wiele więcej, mam już pięć, w tym jedno zakończone xD
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Hermiona i Draco to połączenie, które od dawna mnie intryguje. A gdyby takie naprawdę było...
A Voldziu i Bellatriks to dla mnie chleb powszedni, piszę o ich córce. ; )
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2011 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Ja piszę o siostrzenicy Voldka, to moje najstarsze opowiadanie xD Sophie <3
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Nelishia F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2011 02:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 11.09.11
Medale:
Brak

Ja będę przerażająco krytyczna, zła, inna i (tu wstaw dowolny raczej negatywny przymiotnik), stwierdzę, że nie znoszę parowania bohaterów przez fanów. Właściwie nienawidzę. Dlaczegóż to? Albowiem powiadam, że najczęściej to kompletne katastrofy - łączy się bohaterów, którzy się absolutnie nienawidzą bądź do siebie nie pasują i to w tak sztuczny sposób, że talentem jest uwierzyć w istnienie czegoś takiego. Może i poniekąd ukazuje jakąś kreatywność, ale stanowczo do mnie nie przemawia. Kiedy słyszę o Hermionie, która chodzi z Draco czy o milusim, przystojnym Severusie, za którym szaleje większość uczennic (a zwłaszcza Hermiona - prezeska Fanclubu) - jestem rozdarta - śmiać się czy płakać? Nieraz tak sobie myślę, co się z tym kanonem wyprawia... Dla mnie to jest poprostu straszne i do takowych wymysłów nie podejdę. Najwyraźniej nie mogę przeżyć takiego znęcania się nad pierwowzorem (czyli siedmioma księgami Harry'ego Pottera).

Ponoć Sadyści Semele jest z parowaniem Hermiony z Draco. Dla mnie to taki tekst z przymrużeniem oka, oni parą nie są, tekst lubię i wszyscy są szczęśliwi. W sumie bohaterowie powinni ze sobą normalnie rozmawiać - bez wyzwisk, ale i bez wyznań miłości. Tak jest idealnie. Pierwsze zdanie wywnioskowałam po przeczytaniu jednego z komentarzy do wyżej wymienionego dzieła.
__________________

Edytowane przez Nelishia dnia 28-12-2011 23:23
http://starryeyes.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2011 09:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Ja tego nie lubie, bo jak przeczytam takie opowiadanie o Draco i Hermi, to jak czytam sagę to potem jakoś mi się tak dziwnie czyta. Oczywiście rozumiem, że użytkownicy co robią takie fanficki tworzą swoje historie, ale osobiście wolę jak jakaś postać zmyślona łączy się z postacią potterowską.
__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
~Pani Riddle F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2011 10:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sklepikarz na Nokturnie
Punktów: 835
Ostrzeżeń: 2
Postów: 421
Data rejestracji: 03.10.11
Medale:
Brak

Według mnie wszystkie połączenia mają swój urok Oczko Zależy czy ktoś umie to jakoś skleić do kupy, aby nic nie było sztuczne - czy pisze sztucznie i nienaturalnie. Gdy jest wszystko ładne i naturalne to mi się od razu podoba Wredny
__________________
Haj Kotecek
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/True_Blood_2008_logo.svg/240px-True_Blood_2008_logo.svg.png
Wyślij prywatną wiadomość
~levictoria F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2011 10:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 158
Ostrzeżeń: 1
Postów: 74
Data rejestracji: 16.12.11
Medale:
Brak

Dla mnie są one ciekawe, Oczko Najbardziej lubię chyba jak Snape'a łączy się z Hermioną xD
__________________
"It takes a great deal of bravery to stand up to our enemies, but just as much to stand up to our friends.."

Pozdrawiam, pozdrawiających mnie!
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2011 10:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Ja właśnie nienawidzę tej szlamy całym swoim czarnym, zwęglonym serduszkiem, więc akurat tych nie lubię xD
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2012 12:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Szczerze? Zależy od połączenia, czy FF mi się spodoba.
Ostatnio natrafiłam na yaoi - Harry&Draco. Pierwsza moja reakcja? Zamknięcie przeglądarki. Mam zupełne uczulenie na tego typu ficki. Jednak jeden Bóg wie, dlaczego tego nie zrobiłam. Wgłębiłam się w tekst i stwierdziłam - ''No, nie jest to takie złe, jak mogło się wydawać...'' Może dzięki temu, że autor nie umieszczał 'ostrych' wątków i surrealistycznych wydarzeń.
Wracając do pairingów, niektóre parowania są naprawdę niezłe, lecz zdecydowana większość jest bez sensu. Powiedzcie sami, jaki sens ma pisanie FF, gdzie opisuje się wątek Harry&Luna?... W takich nierealistycznych połączeniach współczuję autorowi, który musiał mieć nieźle pokręcone w głowie, żeby zacząć pisać coś takiego, i wykonania.
Podsumowując: pairing musi mieć sens, żeby był udany; bez tego to jeden z wielu, beznadziejnych gniotów uważanych przez autorów ''FF''.
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2012 14:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

Cóż ja piszę od jakiś 8 lat. Przyznaje początki było koszmarne, ale z czasem czegoś się tam nauczyłam. Zaczynałam pisanie o parze HG/DM i po prostu uwielbiam takie opowiadania. Co prawda w granicach rozsądku, gdy są zachowane charaktery obu postaci. Nienawidzę, gdy z Draco robi się pantoflarz albo z Hermiony zdzira. Okropieństwo. Ostatnio zaczęłam lubować się w tzw. DHL po szkole. Oczywiście w niemal każdym pojawia się wątek dziecka (chcianego lub nie), ale trafiłam na jedno tak genialne, że natchnęło mnie do napisania własnego xD

Parą numer dwa stała się HG/SS. Gdy nie mogłam już patrzeć na dramione (miałam okres "przejedzenia się tą parą) znalazłam sobie kolejną, która pochłonęła mnie bez reszty. Zaczęło się od tłumaczenia opowiadania Każdy krok wydaje się mały i Ocaleni. Genialne są też Stare Zwyczaje. Ktoś miał niesamowitą wyobraźnię.

Żałuję, że tak niewiele jest opowiadań o bliźniakach. To przecież takie barwne postacie. Ostatnio zaczęłam czytać (po ang. niestety) opowiadania o Hermionie i Fredzie. Na początku miałam mieszane uczucia, ale na pokręcony sposób pasują do siebie Uśmiech

Wszystko tak naprawdę zależy od pomysłu autora i tego, w jaki sposób go przedstawi Uśmiech
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~kamkaHermioneDraco F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2012 14:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 183
Data rejestracji: 13.12.11
Medale:
Brak

Zależy jakie osoby się łączy. Np. Draco i Hermiona to świetny pomysł, ale np. Ginny i Draco mnie przerażaOczko No i np. takie coś jak Snape i Hermiona to jest już przegięcieBlah Jak już mówiłam zależy od postaci, ale w sumie takie opowiadania są spokoRozbawiony
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów,
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!


Pozdrawiam cię drogi Gościu i lady552 oraz Alex VerieWredny
www.malfoysdiary.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Malfoy Lily F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2012 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 14.08.11
Medale:
Brak

Ja uwielbiam FFJęzyk szczególnie te z Sevem, albo z Draco w roli głównejUśmiech
__________________
No więc, ludzie, weźcie na wstrzymanie i uspokójcie się trochę. Jest źle, więc po co jeszcze gnębić się nawzajem takimi wymysłami. Na przykład najnowszą pogłoską, że Sami-Wiecie-Kto potrafi zabić samym spojrzeniem. Tak zabija bazyliszek, drodzy słuchacze! Zalecam prosty test: sprawdźcie, czy to coś, co łypie na was ślepiami, ma nogi. Jeśli ma, możecie śmiało spojrzeć mu w te ślepia, chociaż jeśli to będzie naprawdę Sami-Wiecie-Kto, to będzie i tak ostatnia rzecz, jaką zrobicie w życiu.




pozdrawiam tych wszystkich którzy mnie pozdrawiają
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2012 16:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Nie lubię paringów, które w świecie Rowling są po prostu niemożliwe, a czasem nawet dla mnie obrzydliwe! Powiedzcie, jaki sens ma połączenie Hermiona&Lucjusz Malfoy? No po prostu okropne! Nawet nie chcę czytać tego paringu. Kolejne połączenie, którego wręcz nie trawię, to Hermiona i Snape. Nie wiem dlaczego, ale chyba raczej to jest tak samo, jak w przypadku Hermiona i Lucjusz... Oni po prostu nie mogą być razem i już!
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT