Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 172
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» LOST - Zagubieni
Drukuj temat · LOST - Zagubieni
!Claire Lethal F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2009 21:56
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Obejrzałam pierwszy odcinek piątej serii. Zaraz biorę się za drugi.

Odcinek świetny. Tyle się dzieje. Achh... zapowiada się świetnie.
I kompletny szko z Danielem Faradayem. On z DHARMA? o.O
I dodatkowo 'eej, koleś' Hurleya oraz wiadomość, że Locke musi umrzeć.
I ta ciągła zmiana czasu.


Zaczyna się niesamowicie! <3

A jak Wam się podobał 1 odcinek? ;D
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~VVigor F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2009 23:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 69
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ale chyba na TVP ani AXN nie mozna ogladac teraz,prawda?
__________________
img.userbars.pl/117/23279.png
img.userbars.pl/66/13146.png
img.userbars.pl/135/26999.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2009 12:12
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Ale chyba na TVP ani AXN nie mozna ogladac teraz,prawda?


Nie, nie można. Pierwsze 2 odcinki są dostępne w sieci. Trzeba tylko odrobinkę poszukać.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~VVigor F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 25-01-2009 13:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 69
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Wiem,ze skoro nie leci w TV to nalezalo by poszukac,ale nie chodzi tu o to ze nie chcialo mi sie szukac badz nie umialem,tylko o to ze nie bylem do konca pewny co do tego czy bedzie w zwyklej Tv czy nieOczko
__________________
img.userbars.pl/117/23279.png
img.userbars.pl/66/13146.png
img.userbars.pl/135/26999.jpg

Edytowane przez VVigor dnia 25-01-2009 13:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak


A jak Wam się podobał 1 odcinek? ;D


Pierwszy odcinek był świetny (tak samo jak 2 i 3 ;p). Nie zawiodłam się. Sezon zapowiada się super.
Najbardziej zaskoczyły mnie te zmiany czasu. Szczególnie moment, gdy Lock widzi spadający samolot przemytników. *.* Albo jak w końcu Desmond otwiera drzwi Danielowi. Intryguje mnie też coraz bardziej postać Richarda.
Ktoś widział już odcinki 2 i 3? ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2009 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

No pewnie, że są tu inni fani Lost! Przynajmniej ja jestem Uśmiech No ale zaczyna mnie irytować ilość sezonów... 2 - ok. 3- rozumiem. Ale żeby sześć?!!! Za bardzo polecieli na kasę i nagiągają serial jak tylko mogą.
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 12:57
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Od jakiegoś czasu korciło mnie, żeby odświeżyć temat. Teraz są ku temu powody - kilka dni temu nadano ostatnie 2 połączone ze sobą odcinki piątego sezonu "Zagubionych".
Jako podsumowanie chcę napisać, że V na tle pozostałych sezonów wypadła średnio. Zakończenie było świetne - przez całe 85 minut siedziałam niczym na szpilkach..
Ostatni odcinek przyniósł odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań całego sezonu: kim jest Jacob i gdzie mieszka. Nie spodziewałam się, żeby wnętrze stopy było jego domem. O ile dobrze pamiętam, stopę widzieliśmy już w III sezonie (?), gdy Sayid, Sun i Jin podróżowali statkiem. I jeszcze jedna sprawa: każdy skądś zna Jacoba! ;o
Za to narodziło się też kilka nowych pytań (i nie jestem do końca pewna, czy ekipa Zagubionych odpowie nam na wszystkie pytania w VI sezonie): co dokładnie stało się z Lockiem? Moim zdaniem tek ktoś, kto się wcielił w postać Locke'a to ten facet, który był na początku "The Incident" i rozmawiał z Jacobem o jego śmierci. Jeden-dwa odcinki wcześniej pomyślałabym, że Locke ma jakąś manię z zabijaniem.
Jacob nie żyje. Ale czy to pewne? Niby Ben dźgnął go nożem, a Lock wepchnął jego ciało w ogień, ale może na VI sezon odrodzi się z popiołów?
Co z Juliet? Czy pojawi się jeszcze w VI sezonie? Czy wszyscy przeżyli? I co z Faradayem? Strasznie mi go szkoda, jego własna matka go zabiła.
Moim ulubionym odcinkiem V sezonu jest "Dead is Dead" (5x12) z wiadomych powodów: dymek, przebaczenie winy Bena i zagrożenie ze strony własnej, nieżyjącej już córki (a może w postać Alex wcielił się ten sam facet, co w postać Locka? Skoro pokazał, że może 'wchodzić' w ciała innych, nieżyjących ludzi... wszystko jest możliwe).
Przez V sezon polubiłam Milesa i Juliet. Wzruszyła mnie scena jedna z ostatnich scen 5x17: Juliet spada i rewelacyjny popis umiejętności aktorskich Hollowaya.


A jak Wam się podobał V sezon?
Teraz czekamy około 9 miiesięcy na ostatni, VI sezon..


__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 13:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Omg, ja też obejrzałem. Dobrze, że ktoś odświeżył temat ^^

No więc finał bardzo ładny. Imo, V sezon nie był aż tak fatalny na tle innych, ale wydaje mi się, że finał wypadł nieco gorzej niż reszta tego sezonu. Oczywiście wybuch bomby nastąpił w ostatniej scenie (a tak czekałem na to, co się stanie potem) i wniosek jest jeden - zero oglądania trailerów, spotów i sneak peaków szóstego sezonu. Co do samego finału... Oczywiście Jacob : D A już zaczynałem go lubić, bo w sumie ciekawy bohater z niego... Ale mam wrażenie, że przeżyje. Jacob jest obdarzony mocą, która może sprawiać, że ktoś się nie starzeje więc... Co do Locka, to uważam, że hm, to Lock. Mimo, że znaleziono jego ciało (przy okazji, miałem większe nadzieje... myślałem, że ta ekipa niesie coś fajniejszego^^) to uważam, że to on. Od dawna mi się wydawało, że na wyspie są duchy i może... A, nic nie gadam. I kurde, nadal nie wiemy czemu jest popiół wokół chaty Jacoba... A i Sun w obozie jeszcze... Idąc dalej, cofnijmy się 30 lat wcześniej. Scena śmierci Juliet była taka... smutna. Jednak ona nie umarła^^ Bomba wybuchła przed jej zgonem, więc jeżeli teoria Faradaya okaże się prawdziwą, to ona przeżyje. [gorzej jak ta teoria będzie błędna - co wtedy?] Miles wpadł na niezły pomysł (bomba przyczyną katastrofy lotniczej) no i to jego "Tato". Wrócił stary Sawyer ("Blondi" do Juliet). Tamci rządzą - mogli wejść sobie do Dharmy jakby nigdy nic. Rose z mężem - dobrze, że żyją. Spodziewałem się tego. Aha, ciekawe retrospekcje : D

Tak więc, ogólnie podsumowuję to tak... Im więcej tajemnic zostaje zdradzonych tym Losty są słabsze. Niestety, taka jest kolej rzeczy i tajemnice muszą być wyjawiane. Ale i tak sezon dopisał xD No cóż, pozostaje mi czekać na ostateczny finał finałów. Wyspa jeszcze skrywa kilka tajemnic i chcę je poznać.

PS. Cze przypadkiem matka Faradaya nie była tym ich sędzią [u Tamtych]? Chodzi mi o moment z 3? sezonu jak bodajże Juliet miała jakiś proces i się bardzo bała. Nazywali ją chyba Szeryf, czy jakoś tak. [już nie pamiętam, oglądałem to dawno, dawno temu...]


PS2. Jak sobie przypomnę jeszcze coś to napiszę. Zwłaszcza, że planuję powtórkę wszystkich sezonów przez najbliższe pół roku : D
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2009 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ach, fajnie, że ktoś odświeżył ten temat. Wtrącę swoje trzy grosze.

Jeśli chodzi o sam sezon, to zgodzę sie z Claire. Uważam go za troszkę gorszy od poprzednich. O ile początkowe i końcowe odcinki są świetne, to środek jest taki sobie. A finał... Warto było na niego czekać. Według mnie był najlepszy spośród wszystkich. Chyba największym szokiem było dla mnie, ze facet, który siedział na plaży i patroszył rybę, a później gadał z kimś, kto bardzo chciałby go zabić okazał się Jacobem! Szczęka mi opadła i wylądowała 2 piętra niżej. Podobny szok przeżyłam, gdy Locke nie okazał się wcale Lockiem i zobaczyliśmy, ze jego ciało ciągle jest w skrzyni. Więc kim jest "Locke", który zabił Jacoba? Tutaj się znów zgodzę z Claire. Musiał się w niego wcielić ten facet, który rozmawiał z Jacobem na plaży. Znalazł w końcu swoją "lukę". Wychodzi więc na to, ze nasz legendarny Jacob ma śmiertelnego wroga i na wyspie działają dwie przeciwstawne siły - Jacob vs. jego przeciwnik (być może ma właśnie ma on coś wspólnego z dymem, jak Claire zauważyła). A teraz to właśnie ten przeciwnik jest górą... Następne zdziwienie spotkało mnie, gdy okazało się, ze Jacob spotkał się kiedyś z naszymi rozbitkami. Z pozoru nie znaczące spotkania, a jednak...

A teraz lata 77. Szybka akcja, świetne zwroty, dużo się działo. Spotkałam się z teorią, ze owy Incydent, przeniesie Jacka, Kate, Sawyera i resztę ekipy do roku, w którym obecnie jest Sun, Locke, Ilana i pozostali. Słowa Richarda mówiące o tym, ze ich widziała jak umierają, mogą świadczyć o tym, ze właśnie zniknęli na skutek przeniesienia, a nie dosłownie zginęli. Być może właśnie "they're comming" Jacoba oznacza ekipę z 77 roku? A może po prostu Ilanę i jej ludzi? Nie mogę też nie wspomnieć o niesamowitej scenie ratowania Juliet. Mogłabym policzyć na palcach jednej ręki sceny, na których płakałam oglądając Lost, ale ta zdecydowanie do nich należy. Perełka, świetny podpis aktorski. I ja zakładam, ze Juliet niestety zginie. Po pierwsze dlatego, że jeśli owe zdetonowanie bomby nie zabije bohaterów (wg nie na pewno nie), a spowoduje ich przeniesienie w czasie, to pozostaną oni w tych samych miejscach, tak jak we wszystkich pozostałych przeniesieniach. Więc jeśli Juliet znajduje się głęboko pod ziemią z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi, w miejscu gdzie znajduje się współcześnie bunkier, to nie wróżę jej świetlanej przyszłości... Czytałam również, że w tym sezonie czy też finale ma zginąć ktoś bohaterską śmiercią. A tylko Juliet tu pasuje. A Sayid pewnie zginie, ale zakładam, ze dożyje chociaż początku 6 sezonu. ^^

A tak w ogóle to ciekawe czy wyjaśni się, co z Claire. I kim na wyspie jest Christian Shephard. I mam nadzieję, że w futerał od gitary, a raczej jego zawartość, który Hurley "dostał" od Jacoba odegra jakaś ciekawą rolę w 6 sezonie. I ja również w 5 sezonie polubiłam Milesa i Juliet (ale związek jej i Sawyera totalnie mi się nie podobał na początku ;]).
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 14:39
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Ponownie odświeżam temat.
Już za kilkadziesiąt godzin odbędzie się telewizyjna premiera pierwszego odcinka ostatniego, finałowego sezonu Zagubionych. Podkreślam telewizyjna, ponieważ wczoraj, 31 stycznia, odbyła się oficjalna premiera na Hawajach. Tego samego dnia w internecie można było obejrzeć, co prawda, nienajlepszej jakości, pierwszy odcinek Lost. Moje pytanie brzmi: ktoś z Was już oglądał? Jak wrażenia? Ja, niestety, po kilku minutach wyłączyłam zirytowana słabym dźwiękiem i obrazem. Poczekam do środy rano, kiedy to pojawi się w internecie odcinek z polskimi napisami w dobrej jakości. :}
Mimo wszystko nie mogę wytrzymać bez czytania spoilerów i oglądania trailerów. Niestety, nie mam silnej woli..
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 19:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Oglądałam każdy odcinek, każdej serii ( tak mi się wydaje ) , z zapartym tchem śledząc losy bohaterów. W pierwszych odcinkach serial był dla mnie zrozumiały - czyli nadanżałam nad fabułą ( rozbitkowie, trochę zjawisk paranormalnych, tajemniczy bunkier). Natomiast razem z kolejnymi odcinkami było coraz więcej wracania do wspomnień ( nie jest to minus ze strony tego ,iż wiele wyjaśniały) i mieszania ich z teraźniejszością. W ostatniej serii ( wyemitownej w Polsce ) reżyserzy zaczęli narzucać coraz więcej tajemniczych okoliczności oraz zjawisk, niewytłumaczając przy tym, tych podstawowych z poprzednich serii serialu ( np. Gdzie się podziała Clar?). Jak dla mnie te podróże w czasie trochę zamieszały burząc tym samym moje przypuszczenia ( przeniesienie się w czasie o parę dekad w tył, oraz martwe już osoby chodzące sobie swobodnie po wyspie i odwiedząjące rozbitków po powrocie do normalnego życia - to jest chyba za dużo- nie wiadomo już czy teraźniejszość to przeszłość czy przyszłość i w jakim stopniu zmienią przyszłą teraźniejszość ,sami naruszając przeszłość - trochę to zagmatwane - znikną, nigdy się nie pojawią kiedy wysadzą bombę? Mam wrażenie ,że osoby które piszą scenariusz ,same tego nie wiedzą.
Wracając do samych bohaterów, wielu z nich zginęło bez powodu ( Libby -idąca po koc,Charlie - "którego było to przeznaczeniem" oraz biedna Juliet, którą nawet polubiłam a brutalnie została wciągnięta przez przyciągany magnetycznie łańcuch ).

Moje pytania:
> Gdzie się podziali wszyscy pozostali ludzie z wyspy ,kiedy to nasi główni bohaterzy podróżowani w czasie? ( oraz jak wyżej wspomniałam Clar )
> Dlaczego Lock po swojej śmierci, wrócił żywy na wyspę a później ze skrzyni wypada jego ciało?
> Dlaczego "Wszechwiedzący Przewodnik" Jacob ,wskrzeszający ludzi itp. dał się tak łatwo zasztyletować normalnym nożem, przez normalnego człowieka jak normalny człowiek ? - dziwnie to brzmi ale to prawda.

Moje teorie są takie: > zakładając ,że rozbitkowie podróżują w czasie jak reszta, to pewnie też, w pewnym stopniu przyczynili się do zmiany pewnych wydarzeń w przeszłości ( no, chyba że są w przyszłości w roku 2022 ). Co do reszty teorii nie jestem jeszcze przekonana. Wiemy ,że wyspa posiada właściwości regenerujące z pewnych chorób bądź ran ( np. Rose ) ,oraz przez swoją siłę magnetyczną powoduje różnego rodzaju zakłucenia np. samoloty. Ale czy posiada też swoisty "dar" wskrzeszania umarłych"? Czy zmarły już ojciec Jacka ,żyje naprawdę na wyspie czy jest to tylko ludzka fatamorgana, podobnie z resztą jak Lock - a może aluzja ,która jest aż tak bardzo materialna?

< Czy ktoś wie może,co się stało z sygnetem Charliego podarowanym Aaronowi w kołysce? Został znaleziony?

Podsumowując, zastanawiam się też jak autorzy "Lost" w kolejnej, ostatniej serii ( tak słyszałam ,że ostatniej ) , zamierzają zmieścić wszystkie te niewyjaśnione sprawy . Swoją drogą i tak się tym nie przejmuję i czekam niecierpliwie na kolejne odcinki.

_____________________
Edit (10.08.10): W ubiegłą niedzielę, obejrzałam ostatni odcinek ^^ Końcówka, wyjaśniła co nieco, ale według mnie, nadal nie zostały wyjaśnione, nie które sprawy... Szczerze mówiąc zawiodłam się na takim, mało ciekawym zakończeniu :/
Wszystkie moje wymyślne teorie szlag trafił, krótko mówiąc -.-
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 10-08-2010 22:46
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Ben Linus F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2010 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 20.02.10
Medale:
Brak

Co tu dużo gadać, najlepszy serial jaki powstał. Jak raz się zacznie oglądać to nie można przestać. Moja ulubiona postać to oczywiście Ben. Z początku groźny, potem tajemniczy, pewny siebie, a obecnie nie mający pojęcia co się wokół niego dzieje. Michael Emerson odwala tu kawał niesamowitej roboty. W zasadzie każda scena, w której zagra pretenduje to miana najlepszej w odcinku. Zresztą cała obsada jest świetnie dobrana. Łatwo zżyć się z bohaterami (pamiętam jak zawiedziony byłem po śmierci Charliego), a to jest chyba najważniejsze. Krótko mówiąc: serial-miód.
Wyślij prywatną wiadomość
~Anderson F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2010 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 24.02.10
Medale:
Brak

O, to i tu są fani Losta Uśmiech
Co do serialu - zgadzam się z poprzednikiem - najlepszy serial ever. Takiego klimatu jak w Zagubionych nie ma nigdzie. Gra aktorska też jest niezła, muzyka świetna, a fabuła to po prostu arcydzieło. Cała ta mitologia stworzona w serialu to dzieło sztuki. Plus jeszcze te smaczki w stylu strony linii Oceanic, czy Fundacji Hanso Oczko

A oglądaliście może nowy serial twórców Losta, Flash Forward?
Wyślij prywatną wiadomość
~Ben Linus F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2010 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 20.02.10
Medale:
Brak

Anderson napisał/a:
A oglądaliście może nowy serial twórców Losta, Flash Forward?

Zamierzam się zabrać, ponoć dobry? A ty go widziałeś?

Swoją drogą, po dzisiejszym odcinku polubiłem Jacka. Jakiś taki "normalniejszy" się stał i nie irytuje już jak niegdyś.
Wyślij prywatną wiadomość
~Anderson F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2010 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 24.02.10
Medale:
Brak

Ja teraz w sumie nie mam ulubionych bohaterów. Kiedyś najbardziej lubiłem Sawyera, ale jakoś mi przeszło. Lubię tak jak ty Bena, Richarda (co można wywnioskować po avku), Juliet i w ogóle grupę Innych. Poza nimi - Hugo Rozbawiony

Co do FF - widziałem te odcinki, które wyszły do tej pory. Lostowi to nie dorównuje, ale najgorsze nie jest. Wciąga dosyć skutecznie, fabuła też jest niezła. Generalnie nie zaszkodzi sprawdzić.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ben Linus F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2010 22:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 20.02.10
Medale:
Brak

Dzięki, obadam zatem.

A co do bohaterów: Ben zdecydowanie rządzi i kosi innych. Poza tym, Sawyer przecież ostatnio "wraca do siebie". Lubienie Hugo rozumie się samo przez się. Poza tym jeszcze Flocke, Dogen (tak się chyba zwie), Jack, no i Nowa Dzika Claire Rozbawiony .
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię lost. Kiedyś przed paroma laty oglądałem go na TVP. Teraz gdy odbiegł końca szósty sezon i cały serial zakończył swą żywotność postanowiłem obejrzeć cały serial na raz. Obecnie jestem na trzecim sezonie, a dokładnie za chwilę mam zamiar oglądać jedenasty odcinek pt. Enter 77. Co do ulubionej postaci, hmmm.... ja nigdy nie mam wybrańców. Zawsze uwielbiam wszystkich tak samo.
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 22:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Ten serial to moja wielka miłość. James Sawyer... Ten facet mnie zabija, rozwala, nazwijcie to jak chcecie, ale ja go kocham. Nie mogę przeboleć, że jest z Juliet, ale moim zdaniem wróci do Kate, ich coś zdecydowanie ciągnie do siebie.
Czekam na VI sezon, niech to się wszystko wyjaśni.
__________________
"Jest jedna rzecz, którą Bóg uwielbia: każe robić coś ludziom, którzy zarzekali się, że 'nigdy tego nie zrobią'." S. King "Podpalaczka"
Największa fanka starego Disneya i polskich wersji bajek
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2010 21:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Ja to kiedyś oglądałam, ale z każdym sezonem zaczęło robić to się nudne, monotonne. Oczywiście I, II, III, sezon najlepszy, gdy to jeszcze wszystko działo się na wyspie. Tyle zagadek, tyle akcji. Ale potem jak wrócili do "życia", to jakoś straciłam chęć na oglądanie dalej.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2011 15:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

LOST jest jednym z najbardziej lubianych i polecanych przeze mnie seriali. Aż szkoda, że już się skończył pomimo tego że odcinków na prawdę było mnóstwo Język.
Do tej pory niektóre wątki tego serialu są dla mnie tajemnicą i tak to już chyba zostanie.
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT