Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 191
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Rodzeństwo
Drukuj temat · Rodzeństwo
~Magic Dream F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 22:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Ja mogę się pochwalić dwójką braci. Starszych ode mnie. Jeden o... 9 lat, a drugi o 16. Oo Ale są kochani, i nawet się nie żremy! ^^
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mam brata Marcina i nie wyobrażam sobie być jedynaczką.To nie znaczy,że się nie kłócimyOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 22:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Siostra, 22 lata.
+ Ma fajne ciuchy i kosmetyki
+ Można jej sie zwierzyć, umie doradzić
+ Ma więcej obowiązków
+ Pomoże w kłopotach
- Rządzi się
- Robiła mi kiedyś szlabany :|
- Rozgaduje do koleżanek, jakie "błahe" problemy ma jej "mała" (notabene 14 letnia) siostrzyczka

Ogólnie, może być. Ale wolałabym straszego brata. Broniłby mnie zawsze i przyprowadzał fajnych kolegów p;
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 22:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Cally współczuje Zniesmaczony Może spróbuj to hmm...zwierzątko komuś sprzedać ? Może jakiś głupek się nabierzeOczko

Próbowałam, próbowałam... Nikt się nie nabrał.
A może ktoś chętnyRozbawiony?
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2008 22:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Brat, młodszy o lat 6, których sam liczy sobie 7.
Piekielnie rozpieszczony, oczko w głowie rodzicieli.
Nie umiem się z nim normalnie porozumieć, a wyperswadować coś idzie tylko przekupstwem, bo mam u niego zerowy autorytet.
Może [a nawet raczej na pewno] ocieplenie stosunków przyjdzie z wiekiem, ale póki co to denerwuje mnie niezmiernie [i chyba vice versa], cierpliwości do małych dzieci nigdy nie miałam, a przy takim przypadku i najwytrwalszym puściłyby nerwy.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.

Edytowane przez Cathy dnia 31-07-2009 04:09
Wyślij prywatną wiadomość
~Negative F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2008 22:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 3
Postów: 337
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Jedynaczka, na szczęście. Czasami się nudzę xD Tak sobie siedze w domu, tzn w bloku, w okolicy nie ma rówieśników tylko muszę iść do szkoły żeby z kimś pogadać. No bo co- mam tylko 2 nudnych rodziców których i tak zadręczam samym byciem sobą, czyli ...adhd.....podobno to przypadłość występująca zazwyczaj u chłopaków ale jestem wyjątkiem...... xD A, i rodzice zrobili mi wielką krzywdę......jedynaczka.....tsssss
Edytowane przez Negative dnia 23-12-2008 11:25
Wyślij prywatną wiadomość
~ElaLa F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2008 22:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 86
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 08.11.08
Medale:
Brak

A ja niestety mam siostre, bliżniaczke ;/ tak to straszne...chociaż czasem jednak może ujść, bo zawsze da się zgaić od niej lekcje i zadania no i ożna se z nią pogadać, a nie zamulać samemu ;]
__________________
That's what you get when you let your heart win!
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 15:35
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja mam trójkę rodzeństwa ( a przeważnie mówię, że 4, bo siebie też liczę za swoją siostrę xD)
Jedna siostra jest ode mnie starsza o 3 lata i się naprawdę dobrze dogadujemy, chociaż dawniej było niezbyt ciekawie między nami. Ale teraz zawsze mogę na nią liczyć.
Druga siostra jest ode mnie dwa lata młodsza i - o zgrozo! - mamy razem pokój, przez co ciągle się kłócimy, często o byle co, a mama nie może już z nami wytrzymać.
No i jeszcze mam kochanego brata, który jest rok starszy ode mnie, i jest tak kochany, że mnie odwozi i przywozi na różne imprezy w różne dziwne miejsca. Jakby nie on to bym ciągle w domu siedziała xD.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam młodszą siostrę (9 lat różnicy). Trudno się dogadujemy, kłócimy codziennie, ale to chyba normalne. Mimo wszystko kocham ją bardzo. Odbieram ją z przedszkola i chodzimy po sklepach razem. Pamiętam jak pewnego razu szukałam białej bluzki na zakończenie roku i poszłam z nią do Orsaya. "Młoda", jak ją nazywam, ma wspaniały gust mimo tak młodego wieku. Muszę się przyznać, że dzięki niej kupiłam niejeden ciuch. "Młoda" po prostu zapytała mnie o rozmiar (nie umie jeszcze doskonale liczyć, więc powiedziałam, żeby poszukała rozmiaru 3 i 4 lub 3 i 6). Weszłam do przymierzalni i jakąś bluzkę przymierzałam, a tu nagle słyszę głosik Młodej, która wsuwa mi do przymierzalni białą bluzeczkę. Przymierzyłam i pasowała idealnie. Oczywiście ją kupiłam. Od tamtego czasu często chodzę na zakupy z moją siostrzyczką. Bez niej jestem jak bez ręki Rozbawiony
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Finezja F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 227
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

A może ktoś chętny?


Ooooo dziękuję, mam siostrzenicę, wcale nie lepszą, która przyłazi 5 dni na tydzień ;f

Co do rodzeństwa mam brata i siostrę (matkę rozpieszczonej wyżej wymienionej siostrzenicy). Oboje rzecz jasna starsi, siostra podła jędza (jedyna cecha która nas łączy), na szczęście często jej nie widuje, brat - wymarzony xD
Co najmniej raz w tygodniu dzwoni i pyta się co mi kupić, podając kuupę rzeczy, które nie są mi potrzebne, ale troska się liczy ^^ Kiedy byłam berbeciem froterował mną podłogę (czyt. brał za nogi i traktował mnie jak szmatkę kręcąc mną po podłodze :<Oczko oraz wymyślał inne podobne zajęcia, które stosuje na siostrzenicy Rozbawiony
Z bratem dogaduje się dobrze, z siostrą nie gadam prawie wcale, chyba, ze wrzeszczy na mnie, bo przyłożę jej porąbanej córuni.
Wyślij prywatną wiadomość
N
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 16:22
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

A ja jestem rozpuszczonym jedynakiem xD. Rozpuszczonym, tak, ale myślę że tylko do pewnego stopnia, bez jakiejś wielkiej przesady. Często boleję z powodu braku rodzeństwa- w domu jest jakoś tak nudno, dziwnie. Zawsze bardzo chciałem mieć rodzeństwo. Niektórzy mówią mi: Coś Ty, pogięło Cię? A ja mówię : NIE Rozbawiony. Wiem że pomiędzy rodzeństwem stale są jakieś kłótnie, spory, szarpaniny. Ale jednak było by mi milej gdybym miał jakiegoś brata czy siostrę. Jednak jedynacy mocniej trzymają się, kumplują z kuzynostwem, żeby sobie jakoś to zrekompensować Oczko. Także z kuzynami widuję się często, i jest git xD. Mam nadzieję że moja przyszła żona będzie miała duuuużo rodzeństwa, żeby dzieci miały duuuużo cioć i wujków xD. <--- ale pojechałem Język.
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 17:51
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

A mam rodzeństwo. Brata, dokładniej. O trzy lata starszego. I wcale nie chciałabym być jedynaczką. Owszem, kiedyś, jak byliśmy mali, to niczego bardziej nie pragnęłam, niż pozbyć się go raz na zawsze. Non stop się wtedy tłukliśmy, wzajemnie oskarżaliśmy, dokuczaliśmy i kłóciliśmy. Ale to było dawno. Teraz jest zupełnie inaczej. Z bratem dogaduję się wyśmienicie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się kłóciliśmy tak na poważnie. Oczywiście, ilekroć się spotkamy, nie obejdzie się bez dogryzania i ironii, ale to raczej tak dla zasady, żeby podkreślić to, iż nadal jesteśmy rodzeństwem. I mimo że, niestety, mieszkamy oddzielnie, kontakt mamy bardzo dobry, lubimy się i możemy na siebie liczyć. x)
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Imię: Joanna.
Wiek: skończone 6 lat.
Edukacja: Zerówka.
Hobby: różne głupie rzeczy.
Szczególne umiejętności: zdolność niszczenia czegoś bez zbliżenia się do niego.
Ostrzeżenie: śmierdzi, wyje, bije, kopie, gryzie, podrywa chłopców starszych od niej o sześć lat (metoda - na nieśmiałość), jest wredna, i ubiera się lepiej, niż ja, gdy byłam w jej wieku.
Cena: do ustalenia, możliwa jest wymiana na starszą siostrę lub brata.
Czekam na oferty na PW.
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 13:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Mam brata 2 lata starszego i 2 lata młodszą siostrę. Ja jestem średnia... i moja sytuacja mi odpowiada. Wiadomo, że czasem dochodzi między nami do kłótni, ale staramy się być w stosunku do siebie życzliwi. Jak to ktoś kiedyś powiedział, kłócimy się między sobą, ale jeśli ktoś nas "zaatakuje", stajemy murem. Uśmiech

Nigdy nie chciałam być jedynaczką. Znam wiele takich egoistycznych samolubów - nie dziękuje. W sumie nie wszyscy tacy są, ale u mnie w domu zawsze coś się dzieje, to jest fajne.

Generalnie, gdy będę mieć dzieci, nigdy ich nie skrzywdzę zbyt dużymi przerwami wiekowymi. Np. moje kuzynki są w wieku 15, 10, 3. To na prawdę koszmar szczególnie dla najstarszej, która ma na opiece rozpieszczonego bachora... :\
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony

Edytowane przez Chichuana dnia 30-11-2008 13:38
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_sara F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 14:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Ciekawy temat! Ja mam 2 młodszych braci jeden ma 12 lat a drugi 14 czasami są naprawdę strasznie i nie do wytrzymania, ale kłócą się jedynie ze sobą. Nie_mogę narzekać na nich, bo na_szczęście raczej się dogadujemyRozbawiony
__________________
Lupin złapał go w biegu i objął ramieniem... - Już nic nie możesz zrobić Harry... nic... On odszedł...

Edytowane przez Ariana dnia 23-01-2009 23:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 15:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Jestem posiadaczką trzech starszych braci i teraz nawet sobie chwalę. Najstarszy brat Dawid ma 24 lata i kupę forsy do oddania biednej siostrze, Daniel ma 22 lata i bardzo fajne noże myśliwskie i wiatrówkę, Dominik ma 18 lat i jest głupi jak but z lewej nogi. Teraz jakoś wytrzymuję, ale jak byłam młodsza tak z 10 lat to nie moglismy się z Dominikiem dogadać, było darcie pierzy, wrzaski, kłótnie, bicie. Teraz już nam prawie przeszło. I tak reasumując to ich strasznie kocham i nie zamieniłabym na nikogo innego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2008 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja rodzeństwa nie mam. I dobrze mi z tym. Nie przeszkadzają mi w życiu jakieś dziwne osobniki. Mam spokój na wieki, wieków. Kiedy byłam mniejsza, to zawsze chciałam mieć siostrzyczkę, ale mi przeszło. I zostało do dzisiaj. Jakbym miała wybierać to wolałabym już mieć brata.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~maruda F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2008 16:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 17.11.08
Medale:
Brak

Dark Natya napisał/a:
Ja rodzeństwa nie mam. I dobrze mi z tym. Nie przeszkadzają mi w życiu jakieś dziwne osobniki. Mam spokój na wieki, wieków. Kiedy byłam mniejsza, to zawsze chciałam mieć siostrzyczkę, ale mi przeszło. I zostało do dzisiaj. Jakbym miała wybierać to wolałabym już mieć brata.


To tak samo jak ja^^ Kiedyś, jak byłam mniejsza to zawsze chciałam mieć rodzeństwo. Ale z czasem nie chciałam. Obecnie nie marzę i nie będę miała, na szczęście. Teraz nie wyobrażam sobie posiadania rodzeństwa i małych dzieci krzątających się wokół mnie gdy próbuje się skupić albo uczyć.
__________________
"And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna to die with you.
Take your hand and walk away. "

System of a Down - Lonely Day
;*
www.labeouf.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
~hardcore0babsi F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2008 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 56
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

ja mam brata, 22-letniego. i muszę przyznać, że dopiero od 3 lat zaczęliśmy się dogadywać. dawniej traktował mnie jak dziecko, ja jego jak głupka.
a teraz.? trzymamy sztamę, wspólne wypady na koncerty, załatwia mi wszystko o co go poproszę. naprawdę, nie chciałabym mieć młodszego rodzeństwa.
__________________
CLOSE YOUR EYES.
PRAY FOR PLAGUES.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly_16 F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2008 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 05.12.08
Medale:
Brak

ja mam trzy siostry...
najstarsza ma 28 lat, druga ma 26, a ostatnia ma 24... nie będe nażekać bo mam z nimi dobrze, fakt że kłócimy się również, ale mogę od nich otrzymać pomoc,a od tej co ma 24 lata nawet mogę pożyczać ciuchy bo jesteśmy o prawie takich samych rozmiarówUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT