Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 162
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Koncerty
Drukuj temat · Koncerty
~batb3 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 42
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 31.07.10
Medale:
Brak

Ja byłem na kilku koncertach m.in. Manu Chao, Zielone Żabki, Grabaż i Strachy na Lachy, Armia, Vavamuffin, Farben Lehre. Po zatym czasami jestem na jakiś małych koncertach, undergroundowych kapel z mojego miasta i okolic, ale to nic szczególnego. Ostatnio coraz rzadziej jeżdżę na takiei imprezy.
Edytowane przez batb3 dnia 04-08-2010 10:57
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2010 15:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Moje ulubione zespoły raczej do mojego miasta nie przyjeżdżają. Szkoda. Tak więc na koncerty muszę jeździć do innych, większych miast. Do tej pory byłam tylko na jednym festiwalu, a mianowicie Coke Live Music Festival(dzień drugi). Było genialnie, więc w przyszłości mam nadzieję wybrać się na więcej koncertów.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2010 15:54
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Byłam na Dżemie i przede wszystkim na AC/DC Rozbawiony Niesamowite przeżycie. Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Gdy usłyszałam intro do Rock n' Roll Train o mało co się nie popłakałam. Kocham ich!
Nie liczę oczywiście takich "koncertów" na zakończenie lata w moim mieście, gdzie grała Doda, Patrycja Markowska, Ewelina Flinta, Andrzejewicz.
Chciałam jechać na Metallicę, ale fundusze mi na to nie pozwoliły... Smutny
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2010 16:58
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Czarownica24 napisał/a:
Byłam na Dżemie i przede wszystkim na AC/DC


Przybijam piątkę pani powyżej. XD 27 maja 2010r. był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu, o którym będę opowiadać wnukom moich sióstr i ogólnie każdemu, kto zawczasu nie ucieknie, gdy wpadnę w swój wspominkowy nastrój. Nie był to jedyny koncert, na którym w życiu byłam, ale z pewnością jedyny, który był wart wstawania o czwartej w nocy, tłuczenia się pociągiem w stanie bardzo nieprzytomnym, a potem siedzenia przez kilka godzin w arcyniewygodnej pozycji na wspaniałym miejscu w strefie I i wysłuchiwania diablo irytującej reklamy powodzi. I o ile z Dżemu pamiętam niewiele, jedynie "Harley mój", "Whisky" i "Sen o Viktorii" oraz fakt, że niemal równo z ich wejściem zaczęło padać; tak koncert EjSi/DiSi to fala wspomnień, nie układających się wprawdzie w żadną logiczną całość, ale najpiękniejszych na świecie. Intro do "Rock N' Roll Train" i Angus wyjeżdżający spod sceny rozpoczęli dwie najkrótsze godziny mojego życia, zakończone wystrzałem z armat. I więcej pisać nie będę, bo zaczyna mi brakować cenzuralnych określeń na niesamowitość tego Przeżycia.

Bardziej kameralnym wydarzeniem, które wspominam ciepło był koncert grupy z mojego miasta - Kabaretu Pod Skrzydłami. Z wartych odnotowania - odbywający się w kościele występ Wratislavia Cantans. Więcej grzechów nie pamiętam.

Z koncertowych porażek. Miałam jechać teraz do Pragi na Gunsów, ale z braku osoby towarzyszącej wypad się nie udał. Na Stinga w Poznaniu zabrakło biletów, podobnie zaspałam na Deep Purple. Teraz usiłuję skołować bilety na Watersa z "The Wall", niestety czarno to widzę.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Alae dnia 28-09-2010 17:01
Wyślij prywatną wiadomość
~Horkruks12 F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2010 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 28.09.10
Medale:
Brak

Ja mam tak samo jak novakai. Do mojego miasta też nikt niestety nie przyjeżdża. Na kilku koncertach byłem, niestety nie pamiętam nazwy, ale byłem. Chciałbym, żeby organizowano w moim mieście jakieś kocerty z udziałem gwiazd zagranicznych i tych z Polski.
__________________
そして私は一人でだ場合でもz89;z89;私と誰もしないではない
私はあなたの道を歩くことでしょう...

(Jeśli wiesz co to znaczy, to wiedz, że znasz japoński..., chyba, że umiesz korzystać z translatora)
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2010 19:50
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Z koncertowych porażek. Miałam jechać teraz do Pragi na Gunsów, ale z braku osoby towarzyszącej wypad się nie udał.

Też miałam jechać! I podobnie jak u Ciebie nie pojechałam przez koleżanki, które się wycofały przed zamówieniem biletów. Ale za to mój kumpel pojechał i stał pod samą sceną i jutro idę do niego oglądać filmiki.

Jeżeli chodzi o koncerty, to najlepszym i zarazem najbardziej zwariowanym na jakim byłam, był koncert Within Temptation w Warszawie. Pojechałyśmy z koleżanką z klasy we 2 i musiałyśmy nieźle nakręcić przed rodzicami żeby nas puścili. Na szczęście się udało.
Z takich prawdziwych koncertów, to kiedyś (4 czy 5 klasa) byłam też na koncercie... Ich Troje.Śmiech Teraz się tego wstydzę, ale wtedy, to było coś. ;d

Jeśli chodzi o koncerty organizowane np. przez miasto, za które się nie płaci, to byłam na Myslowitz, Akuratach i ostatnio na Comie. Mówię teraz o znanych zespołach, bo byłam też na wielu tych nieznanych, których nazw nie pamiętam.
Niestety ostatnio przegapiłam koncert Dżemu i Iry,czego sobię nie daruję. : (
Edytowane przez Elsanka dnia 28-09-2010 19:52
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 23:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Koncerty to fajna sprawa, a kiedyś sądziłam, że nie warto wydawać na nie pieniędzy, bo 'wersje studyjne brzmią lepiej', howno prawda Rozbawiony

Pierwszym koncertem na jakim byłam był występ zespołu Feel w moim mieście powiatowym, beka ze spóźnienia Kupichy i spółki, a jakieś lasencje koło mnie tak się tym przejmowały. Potem nie korzystały, jak ludzie powstawali ze swoich miejsc (wszystko działo się w amfiteatrze) i można było stanąć na ławkach.

Później była słynna data 10.10.10 i kąsert fińskich uchlejuchów Korpiklaani (grają folk metal, a wokalista ma statyw z fioletowymi porożami Rozbawiony), oj było mocno. Miałam wtedy problem z nogą, więc spokojnie przetransportowałam się na balkon i wszystko oglądałam i słuchałam na spokojnie ^^ Zgubiłam w międzyczasie znajomego w tłumie, ale nie ubolewaliśmy z tego powodu ;P

10 sierpnia AD 2011 i katowicki koncert Judas Priest, o którym marzyłam grubo ponad kilka lat. Spełniło się najskrytsze marzenie usłyszenia na żywo mojego najukochańszego heavymetalowego zespołu. Bawiłam się nieziemsko, nie zostałam zgnieciona bo wybrałam miejsce na trybunach. Na początku pozapominałam słów do wszystkich piosenek, ale z biegiem czasu wszystko wróciło i darłam się razem z kilkutysięcznym tłumem i Robem Halfordem.

Koncert był w ramach Metal Hammer Festival 2011, zagrali też Exodus (niezbyt mi się podobał), Morbid Angel (w ogóle mi się nie podobał, jedyny występ którego końca nie mogłam się doczekać), Vader (o dziwo spodobało mi się), Tank (nawet fajne), Mech (wokalista to mix Grzegorza Markowskiego i Ozzy'ego Osbourne'a, ciekawy występ), Animations i Soulburners (te dwa dosyć słabo).
W tym roku jadę ponownie na Judałke Prieste, w końcu jak chłopaki postanowili do nas wrócić po gorącym przywitaniu w sierpniu to trzeba korzystać. Będę kolejny miesiąc głodować, ale czego to się nie robi dla idoli. W połowie kwietnia katowicki Spodek znów zadrży gdy na scenę wkroczą Metal Gods ^w^
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2012 00:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Byłem tylko na koncercie Całej Góry Barwinków trzy lata temu. A, no i Bajm. PS - no i Majka Jeżowska, gdy miałem pięć latek xD
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2012 22:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Ja czasmi chodzę ale zazwyczaj na bezpłatne i zazwyczaj nie są to zespoły lub wokaliści którzy mnie interesują a byłam min na:
- Hey
-T. Love
-Kayah
- Feel
-Kombi
-Wanda i banda
-Dżem
-Patrycja Markowska
-Skaldowie
-O.S.T.R
-Lombard
-Zbigniew Wodecki
Reszty nie pamiętam Rozbawiony
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg

Edytowane przez Martita dnia 14-02-2012 22:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Soren F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2012 00:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 77
Data rejestracji: 28.06.12
Medale:
Brak

trochę koncertów już za sobą mam ale z tych najbardziej pamiętnych to:
Sabaton
Rammstein
Tokio Hotel (pierwszy koncert)
LM.C
+ kilka (może naście) mniej znanych zespołów.
Edytowane przez Soren dnia 28-06-2012 00:39
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2012 08:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Zdecydowanie na koncertach jest za duzo tłoku, a przy mojej muzie bębenki, by mi pękły, bo jak znam życie napewno musiałbym być tuż przy głośnikach. Wolę moje domowe zacisze, choć raz byłem na czymś w rodzaju koncertu. W moim mieście jak co roku zorganizowano juwinalia (jakby ktoś nie wiedział - święto studentów) i ja wraz ze znajomymi, nieco wbrew prawu dostaliśmy się na tą imprezę. Występowalo kilka zespołów, najwięcej chyba muzyki regge, ale niestety były bardzo mało znane, no i przed tym wszystko było tak nudne, że nikt nie wytrzymał i wszyscy się rozeszli.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~Jey F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2012 11:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 26.06.12
Medale:
Brak

Ja w sumie byłam głównie na koncertach lokalnych:
-Afromental
-Majka Jeżowska
-Mezo
-Feel
-Patrycja Markowska
-Grzegorz Markowski
Nie interesowały mnie specjalnie, ale skoro byli w moim mieście to poszłam zobaczyć.
__________________
''Dowie się, dlaczego umarłem, i mam nadzieję, że zrozumie. Próbowałem zbudować świat, w którym byłby szczęśliwy. '' - R. Lupin

''Nie żałuj umarłych, Harry! Żałuj ludzi żywych, którzy nie wiedzą, co to miłość.'' -A. Dumbledore

"Są różne rodzaje męstwa. Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoła wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom."

-Jutro jest nie ważne, bo mamy dzisiaj .

Czasem trzeba zapomnieć, by móc pamiętać od nowa.
Wyślij prywatną wiadomość
~runaway F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2013 14:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 43
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 12.05.13
Medale:
Brak

Kocham koncerty! Byłam na wielu, już jako dziecko z rodzicami ale najbardziej w pamięć zapadło mi kilka z ostatnich lat - Feel, Bajm i Bednarek. Na Feelu byłam gdy miałam chyba 11 lat i wtedy byłam ich fanką, oh god. xD Na Bajm pojechałam chyba w 6 klasie z rodzicami i było fajnie. Na koncercie zespołu Bednarek byłam w lutym tego roku z koleżanką i nigdy w życiu nie bawiłam się tak dobrze, do domu wróciłam bardzo szczęśliwa a jedynym moim zmartwieniem było to, że mam autograf tylko Kamila a reszty zespołu nie. Ale nadrobię to, mam nadzieję, jeszcze w tym roku. Rozbawiony Mam z koncertu świetne wspomnienia o których do dzisiaj mówię albo się z nich śmieję.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2013 21:56
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No to do mojej puli koncertowej trzeba dopisać występ Kultu (mega, ale i tak beka z Kazika że tak chodzi po scenie), Zabili Mi Żółwia (bardzo pozytywnie), Happysad (ale tylko kawałek, nie dałam rady się tak długo dołować :D) - to w ramach zeszłorocznych Juwenaliów, w tym roku widziałam tylko na rynku Łowców .B, koncerty ominęłam z racji, że miałam ciekawsze zajęcie w tym czasie.
A co do koncertu Judas Priest, o którym pisałam (z 14 kwietna '12), nie żałowałam, że tym razem płyta (God bless glany!!!), mało zabrakło do zabrania kostki :C ale jak chłopaki znowu wpadną do Polski, to chętnie się wybiorę.
Chciałam jechać w lipcu na Żelazną Dziewicę do Łodzi, ale zła sesja nie da mi jechać (wiem, sesja w lipcu, żal.br) i na Black Sabbath do Pragi w grudniu, ale chyba kasa będzie mi potrzebna na co innego.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2013 17:25
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

No cóż... na kilku(nastu) koncertach zdarzyło mi się być. Na muzyce nie znam się ni w ząb, więc nie jestem w stanie oceniać występu danego artysty fachowym okiem - czysto, czy nieczysto, czy akustyka w porządku i inne takie istotne rzeczy. Dla mnie albo coś "żre" albo "nie żre". Byłam na kilku Przystankach Woodstock (pierwszy jeszcze w Żarach w 2003 r), raz na festiwalu w Jarocinie, od 3 lat jeżdżę na koncerty Strachów Na Lachy w okolicach mojej miejscowości - był już m.in. Kalisz, Bełchatów, Jelcz-Laskowice, Leszno, z bardziej odległych miejsc zdarzyło się Władysławowo. Jeśli chodzi o SNL, to zazwyczaj "żre", ale to kwestia mojego ślepego zauroczenia zespołem Oczko
Były 3 koncerty, pod których wrażeniem jestem i oceniam je jako najcudowniejsze w moim życiu. To wizyta Nine Inch Nails w Poznaniu w 2009 roku, Guano Apes na Przystanku Woodstock w tym samym roku i SNL w Jelczu-Laskowicach w 2012. W przypadku tego ostatniego chodziło bardziej o to, co działo się po - mianowicie poznanie basisty SNL, Lo.
Zresztą, może zacytuję swoją wypowiedź z innego działu na Hogs żeby się nie produkować drugi raz:
Na pierwszym miejscu jest chyba koncert Nine Inch Nails w Poznaniu w 2009 roku - spełnienie moich młodzieńczych marzeń. Od kiedy zapoznałam się z twórczością NIN, czekałam na dzień, w którym będzie mnie stać żeby pojechać na ich koncert do Niemiec albo Wielkiej Brytanii - nie śmiałam nawet liczyć na wizytę tej kapeli w Polsce. Ale przyjechali - podczas swojej pożegnalnej trasy. Koncert trwał 2 godziny - ani za długo, ani za krótko. To były magiczne 2 godziny wpatrywania się w Trenta, chłonięcia każdego słowa, każdego dźwięku. Magia w czystej postaci.
W tym samym roku na Przystanku Woodstock pojawiła się kapela Guano Apes. Tuż przed ich występem nad Kostrzynem przeszła potężna nawałnica - była nawet groźba przerwania imprezy. Nagle zrobiła się cisza, deszcz przestał padać - ten stan utrzymał się do ostatniego bisa. Przypomniało mi się za co kiedyś kochałam GA. I tak sobie do teraz myślę, że to był najlepszy koncert w historii wszystkich Przystanków.
Strachy Na Lachy, Jelcz-Laskowice, 5.05.2012 r. Spełniłam swój plan, poznałam basistę SNL, udało się zrobić kilka zdjęć, o jakich nie marzyłam.

W minioną niedzielę miałam okazję być na koncercie zespołu Enej podczas Dni mojego miasta. Jak większości słuchaczy stacji radiowych, nie była mi całkiem obca twórczość Eneja, ale nie miałam zielonego pojęcia jak chłopaki wyglądają Oczko show niesamowite, jestem pod dużym wrażeniem. Można Enej lubić, można nie lubić, można tylko tolerować. Nie należałam i nie należę do fanów tego zespołu (chociaż zostałam fanką ich basisty Rozbawiony ), ale nie można odmówić chłopakom tego, że na tym ich koncercie "żarło" zdecydowanie. Byłam tam jako fotoreporter, tuż pod sceną, więc kolejny dzień oglądam fotki i rozpływam się nad niejakim Myniem Oczko chociaż nie zmusiło mnie to nawet do poszukania Eneja na YT, na koncert chętnie wybiorę się, kiedy będą w okolicy Uśmiech a w czwartek do Opola na Strachy Rozbawiony
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.

Edytowane przez raven dnia 21-05-2013 18:06
Wyślij prywatną wiadomość
~JulieBextor F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2013 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

byłam na kilku koncertach w miejscowościach obok mnie (Bajm, Feel, Lady Pank, Ewa Farna, Szymon Wydra i już nie pamiętam). Od września 2012 jeżdżę za Julą gdzie się tylko da, po całej Polsce <3 zaczęło się od Bitwy na głosy, a teraz koncerty, spotkania itp Oczko jej muzyka, jej koncerty i jej osobowość dają mi niesamowitą energię i radość Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~LavenderBlack F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2013 23:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 50
Data rejestracji: 07.07.13
Medale:
Brak

Byłam na koncercie Kasi Kowalskiej, Tatiany Okupnik, Darka Wickowskiego. Szczerze mówiąc średnio lubię koncerty totez nie chodze za częśto. ALe moim wielkim marzeniem jest koncert Wilków <3.
---
Martita - dziekuję za pozdrowienia
Monika Lestrange - cześc
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,

CHROŃ NAS SLYTHERINIE!

Dziękuję Wam za pozdrowienia i również pozdrawiam <3

LAVENDER BLACK
www.slytherin-love-life.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Miecio F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 28-07-2013 22:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 25.12.12
Medale:
Brak

Muzyka i koncerty to moje w zasadzie moje życie=)
A byłem na:
-Rhapsody of Fire
-Hunter
-Acid Drinkers
-Anthrax
-Metallica
-Megadeath
-Dżem
-Behemoth
-Perfect
-Apocalyptica
-Slayer
-Iron Maiden
-Hey
-Coma
-Kat
__________________
24.media.tumblr.com/tumblr_ld4x56KMAm1qbryyno1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Faria7 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2014 21:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2652
Ostrzeżeń: 2
Postów: 582
Data rejestracji: 10.06.11
Medale:
Brak

Mój pierwszy i jedyny koncert: koncert R5 w Warszawie parę dni temu. Uśmiech krótko mówiąc: najlepszy dzień w moim życiu! <3
__________________
38.media.tumblr.com/9067e1618b9a3845638175beea21f5b8/tumblr_n72qvlvMKI1tuwm3vo1_500.gif

24.media.tumblr.com/910bb60d3c67f346bd80379fbf2343bf/tumblr_n581fdpZ0J1qeijvdo2_250.gif

media.tumblr.com/cff6ef8e64712708def81c6bb4c0b62c/tumblr_inline_mjh4kwWLC31qdjtxa.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2014 07:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Praktycznie nie bywam na koncertach, na złość wszystko daleko od Kielców i tyle. Byłam za dzieciaka na jakichś takich Majkach Jeżowskich i innych, z niedawnych ruszyłam tyłek na Love Story, a teraz czekam, aż Phedora odwiedzi Kielce C: najbliższy ich koncert jest w Ostrowcu, ale mnie do Ostrowca nie puszczą, nawet z grupą znajomych, bo jak my wrócimy po nocy, także... :C

EDIT: COMA W KIELCACH W LIPCU, JADĘ NA COMĘ W LIPCU <3
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif

Edytowane przez LilyPotter dnia 22-04-2014 13:59
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT