Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 201
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction
»»» [NZ] Lekcja Eliksirów, część 1
Drukuj temat · [NZ] Lekcja Eliksirów, część 1
~Hanna Abbott F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2010 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 173
Ostrzeżeń: 1
Postów: 41
Data rejestracji: 28.02.10
Medale:
Brak

Do sali wszedł Severus Snape i wszystkie szepty natychmiast ucichły.
- Zanim przejdziemy do dzisiejszej lekcji, przypomnijmy sobie, czego się w tym roku nauczyliśmy. - powiedział profesor Snape ze spokojem - Na początek... czym są eliksiry?
- Eliksiry to niezwykłe wywary z niezwykłych składników! - wypaliła Hermiona Granger nim zdążyła ugryźć się w język.
- Granger, nie udzieliłem ci głosu. Gryffindor traci pięć punktów. - rzekł nie podnosząc głosu - To może inaczej... potrafi ktoś zdefiniować truciznę?
Połowa klasy podniosła ręce.
- Panna Bones, proszę.
- Trucizna jest to substancja, która w niewielkim nawet stopniu wywołuje objawy chorobowe mające w ostateczności doprowadzić do śmierci. - wyrecytowała z pamięci Susan
- Poprawna odpowiedź, zarobiłaś dla Hufflepuffu pięć punktów. - pochwalił ją Snape - W takim razie może... czym jest antidotum? Panna Parkinson odpowie...
- Eliksir mający na celu zneutralizowanie bądź zmniejszenie toksycznego działania trucizny. Inaczej odtrutka. - przeczytała Pansy z podręcznika, a Snape udał, że tego nie zauważył i nagrodził Slytherin punktami.
- Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się Wywarem Tojadowym, może nie wiecie, ale jeden z członków grona pedagogicznego pija go regularnie. No więc, kto wynalazł ten eliksir?
Ręka Hermiony wystrzeliła w powietrze.
- Nikt nie wie?-spytał odwracając się od Hermiony - Dowiedzcie się zatem, że był to Damokles Belby, nagrodzony za to Orderem Merlina pierwszej klasy. A teraz przepiszcie to, co widnieje na tablicy:

Wywar Tojadowy

Składniki: 18 kwiatów Akonitu, 2 szklanki Żabiego skrzeku, Dżdżownica, 2 suszone figi.

Sposób Sporządzenia:
1. Do kociołka, w którym jest woda podgrzana do temperatury 50° C wrzucić 2 szklanki żabiego skrzeku i znów doprowadzić do temperatury 50° C.
2. Następnie mieszając przez 3 minuty w stronę odwrotną niż wskazówki zegara. Dodać dwie suszone figi pokrojone w kostkę 5 na 5 milimetrów oraz jedną dżdżownicę.
3. Podgrzać do temperatury 66° C i ostudzić aż eliksir przybierze barwę zgniło zieloną wtedy dodać 18 listków z kwiatu Akonitu i zagotować do temperatury 118° C.

Właściwości: Po wypiciu wilkołak ma mniej wilcze zapędy, nie jest groźny dla otoczenia, może panować nad swoją Wilcza natura, ale nie staje się człowiekiem po przemianie. Jest to gęsty eliksir koloru zgniło zielonego dymiący szarymi oparami.


- Przepisaliście, to zabieracie się do roboty. Za dwie godziny oczekuje waszych fiolek na swoim biurku.

Hermionie szło jak zwykle świetnie, ale Harry pracował z Ronem, i mimo tego, że wszystko pisało na tablicy, za każdym razem coś wychodziło źle.Aż Harry poczuł silną zazdrość do Lavender, która dzieliła kociolek z Hermioną.
Na koniec lekcji wszyscy oddali fiolki z zawartością swoich kociołków.

* * *

Przy okazji następnych eliksirów Snape czytał wszystkim oceny:
-Malfoy i Zabini: W, Parkinson i Bulstrode: W, Crabbe i Goyle: N(choć Harry był pewien, że jako jedyni oddali puste fiolki, bo całą lekcję przegadali), Bones i MacMillan: W, Abbott i Finch-Fletchey: W, Smith i Goldstein: W, Corner i Boot: PO, panny Patil: Z, Granger i Brown: W, Finnigan i Thomas: Z, Longbottom i Midgeon: T, i na koniec najgorszy eliksir sporządzony przez Weasley'a i Pottera: T
Tym razem Harry wygrał z Nevillem w konkursie na najgorzej traktowaną osobę na eliksirach.Licząc, że teraz kolej na Neville'a przystąpił do lekcji...
Hanna Abbott dodał/a następującą grafikę:
obraz1.png
[169.54KB]
__________________
Bierz ten puchar! - Nie - powtórzył Cedrik. Przelazł przez plątaninę nóg pająka i stanął przy Harrym, który wlepił w niego oczy. Cedrik nie żartował. Rezygnował ze sławy i chwały, jakiej Hufflepuff nie zaznał od stuleci. - No, śmiało - powiedział Cedrik. Ta decyzja musiała go naprawdę dużo kosztować, ale minę miał zaciętą, ramiona skrzyżował na piersi - już ją podjął.

Downtown - Petula Clark
When you're alone and life is making you lonely
you can always go Downtown
When you've got worries, all the noise and the hurry
seems to help I know, Downtown

Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

The lights are much brighter there
You can forget all your troubles,
forget all your cares so go

Downtown, things'll be great when you're
Downtown, no finer place for sure
Downtown, everything's waiting for you

Don't hang around and let your problems surround you
There are movie shows, Downtown
maybe you know some little places to go to
where they never close, downtown

Just listen to the rhythm of a gentle bossa nova
You'll be dancing with him to before the night is over
Happy again

The lights are much brighter there
You can forget all your troubles,
forget all your cares so go

Downtown, where all the lights are bright
Downtown, waiting for you tonight
Downtown, you're gonna be all right now

And you may find somebody
kind to help and understand you
someone who is just like you
and needs a gentle hand to
Gide them alone

So maybe I'll see you there
We can forget all our troubles,
forget all our cares so go

Downtown, things'll be great when you're
Downtown, don't wait a minute for
Downtown, everything's waiting for you

Downtown, Downtown, Downtown, Downtown...

Heaven is a place on Earth - Belinda Carlisle
Ooh, baby, do you know what that's worth ?
Ooh heaven is a place on Earth
They say in heaven love comes first
We'll make heaven a place on Earth
Ooh heaven is a place on Earth
When the night falls down
I wait for you
And you come around
And the world's alive
With the sound of kids
On the street outside

When you walk into the room
You pull me close and we start to move
And we're spinning with the stars above
And you lift me up in a wave of love...

Ooh, baby, do you know what that's worth ?
Ooh heaven is a place on Earth
They say in heaven love comes first
We'll make heaven a place on Earth
Ooh heaven is a place on Earth
When I feel alone
I reach for you
And you bring me home
When I'm lost at sea
I hear your voice
And it carries me

In this world we're just beginning
To understand the miracle of living
Baby I was afraid before
But I'm not afraid anymore

Ooh, baby, do you know what that's worth ?
Ooh heaven is a place on Earth
They say in heaven love comes first
We'll make heaven a place on Earth
Ooh heaven is a place on Earth

Edytowane przez Alae dnia 24-04-2010 17:11
Wyślij prywatną wiadomość
~revelation1993 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2010 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 24.01.10
Medale:
Brak

Świetna historia xD
poczułam się jak na lekcji eliksirów, ale mogłaś więcej napisać o tym co uczniowie robili podczas lekcji, o czym rozmawiali Oczko
Na pewno Snape by tak ocenił uczniów Język biedny Harry ;*
Fotka Snape'a jest cudowna xD ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2010 20:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

-Zanim przejdziemy do dzisiejszej lekcji, przypomnijmy sobie czego się w tym roku nauczyliśmy.- powiedział profesor Snape ze spokojem-Na początek...czym są eliksiry?

To zdanie jest straszne. Nie mam nawet na myśli tego błędu interpunkcyjnego, że po 'sobie' powinnien być przecinek, ale o to, że Ty chyba nie znasz użycia takiego podłużnego przycisku na klawiaturze. I to się tyczy całego tego tekstu - rób spacje między myślnikami, to ułatwia czytanie.

-Eliksiry to niezwykłe wywary z niezwykłych składników!-wypaliła Hermiona Granger nim zdążyła ugryźć się w język

Brak kropki na końcu zdania, i wydaje mi się, że po 'Hermiona Granger' powinnien być przecinek.

Nie mam siły cytować połowy zdań z tego tekstu, gdzie brakuje przecinka lub zdanie leży pod względem interpunkcyjnym. Po pierwsze - rób spacje, po drugie - albo załatw sobie betę, albo sprawdzaj swoje prace, albo naucz się zasad interpunkcji i nie będzie problemu.
Powiem tyle - jest za dużo błędów, dlatego się nie wypowiem, bo one odebrały mi całą przyjemność czytania. Ale plus masz za dodanie zdjęcia ( -;

Pozdrawiam.


__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2010 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Sam tekst nie jest zły ale nie podoba mi sie, ze nie ma w nim opisów. Musisz nad tym popracować. Gdybyś je dodała, wszystko wyglądałoby inaczej. No i te spacje między myślnikami. O tym musisz pamiętać i tego pilnować. To zdecydowanie ułatwia czytanie. Jako, że do wyłapywania błędów ja się nie nadaję, ale mogę stwierdzić, że nie było tych rodzaju "rzucające się w oczy". Tutaj plus dla ciebie.Tak wiec popracuj nad tym , co Ci wymieniłam.
Pozdrawiam i Wena życzę Uśmiech
Arya
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2010 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Znalazłam jeden błąd w pisowni, a konkretniej:

- Granger, nie udzieliłem ci głosu. Gryffindor traci pięć punktów. - rzekł nie podnosząc głosu


Powtórzenie.

Treść mi się trochę nie zgadza:

- Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się Wywarem Tojadowym, może nie wiecie, ale jeden z członków grona pedagogicznego pija go regularnie. No więc, kto wynalazł ten eliksir?
*****************
Właściwości: Po wypiciu wilkołak ma mniej wilcze zapędy, nie jest groźny dla otoczenia, może panować nad swoją Wilcza natura, ale nie staje się człowiekiem po przemianie. Jest to gęsty eliksir koloru zgniło zielonego dymiący szarymi oparami.
*****************
Przy okazji następnych eliksirów Snape czytał wszystkim oceny:
-Malfoy i Zabini: W, Parkinson i Bulstrode: W, Crabbe i Goyle: N(choć Harry był pewien, że jako jedyni oddali puste fiolki, bo całą lekcję przegadali), Bones i MacMillan: W, Abbott i Finch-Fletchey: W, Smith i Goldstein: W, Corner i Boot: PO, panny Patil: Z, Granger i Brown: W, Finnigan i Thomas: Z, Longbottom i Midgeon: T, i na koniec najgorszy eliksir sporządzony przez Weasley'a i Pottera: T
Tym razem Harry wygrał z Nevillem w konkursie na najgorzej traktowaną osobę na eliksirach.Licząc, że teraz kolej na Neville'a przystąpił do lekcji...


Dwie pierwsze wyrywki odnoszą się do 3 części, a następna do 5. O co chodzi??????
I jak dla mnie trochę za mało, tylko powierzchowny opis sytuacjii. Weny rzyczę
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez muchor dnia 30-04-2010 19:21
Wyślij prywatną wiadomość
~julietta_black F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2010 22:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 39
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 24.05.10
Medale:
Brak

Sam pomysł, by opisać lekcję eliksirów jest OK, ale trochę za mało się działo. Za mało opisów zachowania i rozmów uczniów. Mogłas też trochę bardziej skupić się na ich pracy nad eliksirem, bo napisałaś tylko,że wszystko szło źle. Było też kilka błędów interpunkcyjnych. Za to podobało mi się jak opisałaś Snape'a. Jego zachowanie i oceny, były bardzo wiarygodne. Fajnie też, że dołożyłaś fotkę. Jak trochę rozwiniesz, to będzie OK.

pozdrawiam
__________________
JuliettaDowcipniś
Z rodu Blacków
Wyślij prywatną wiadomość
~Gibi F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2010 08:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem świetne!! Tylko szkoda, że dialogu nie było Oczko
No i może Snape by się trochę więcej pozłościł xD Lubię to, on jest taki słodki, gdy się złości xD xD
Więcej! Więęęcej proszę!!! xD No i weny życzę!
Edytowane przez Alae dnia 26-05-2010 17:07
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2010 16:29
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Bardzo ładne opowiadanie, jednak nie jakieś szczególne. Miło się czyta, oraz ukazałaś całą nauczycielską stronę Snape'a.
Właściwości: Po wypiciu wilkołak ma mniej wilcze zapędy, nie jest groźny dla otoczenia, może panować nad swoją Wilczą naturą, ale nie staje się człowiekiem po przemianie.

Nie miało być tam "ą", zamiast "a"? Poza tym, zdanie, mogłoby być lepiej zbudowane - resztę błędów, wypisały osoby powyżej. Nie zniechęcaj się jednak, to głównie tylko literówki, ważna jest treść, pisz dalej, chętnie poczytam.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 26-05-2010 16:33
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~L4nce F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2010 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Hanna Abbott napisał/a:
Hermionie szło jak zwykle świetnie, ale Harry pracował z Ronem, i mimo tego, że wszystko pisało na tablicy, za każdym razem coś wychodziło źle

JEST NAPISANE, moja droga!
__________________
[gg]9143600[/gg]

Edytowane przez Alae dnia 30-05-2010 14:01
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-05-2010 12:29
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Zgadzam się z niektórymi ocenami dotyczącymi interpunkcji: brak spacji utrudnia czytanie, a co za tym idzie prawidłowe wczytanie się w sens tego, co chciałaś nam przekazać. Sam pomysł nie był zły: w bardzo dobry sposób oddałaś stosunek Snape'a do Gryfonów, jednak brakowało mi troszeczkę większego jadu i złości w wypowiedziach Mistrza Eliksirów...

JEST NAPISANE, moja droga!
No, teraz o wiele lepiejUśmiech Dziękuję serdecznie AlaeJupi!
Edytowane przez Tom_Riddle dnia 31-05-2010 21:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilka Potter F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-05-2010 13:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 416
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 13.05.10
Medale:
Brak

Ach,jak ja ubóstwiam eliksiry!Oddałaś nastrój Hogwartu tak dobrze,że myślałam,że jestem tam razem z Hermioną.Jeżeli chodzi o błędy to żadnego nie zauważyłam.Ale ja już tak mam,że rzadko zauważam błędy.
__________________
Wszem i wobec ogłaszam, że pani o nicku Lilka Potter nie będzie funkcjonować na stronie Hogsmeade.pl.
Cóż poradzić?Jestem chora, nie mogę tego zmienić.Nie i koniec.Nigdy tu nie wrócę, nie chcę mówić o tym.
Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.
Goodbye!
www.powiewmagii.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 11:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Tekst jest pełen błędów. Nie miałam już sił szukać reszty zagubionych przecinków i kropek. A oto, co udało mi się odnaleźć:

- Trucizna jest to substancja, która w niewielkim nawet stopniu wywołuje objawy chorobowe mające w ostateczności doprowadzić do śmierci. - wyrecytowała z pamięci Susan.

Brakuje kropki na końcu Uśmiech

- Poprawna odpowiedź, zarobiłaś dla Hufflepuffu pięć punktów. - pochwalił ją Snape.

Kropka zbędna w tym miejscu, w którym ją postawiłaś, natomiast zabrakło jej na końcu.

- Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się Wywarem Tojadowym, może nie wiecie, ale jeden z członków grona pedagogicznego pija go regularnie. No więc, kto wynalazł ten eliksir?

Według mnie, pierwsze zdanie powinno być podzielone na dwa, tzn. Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się Wywarem Tojadowym. Może nie wiecie, ale jeden z członków grona pedagogicznego pija go regularnie.

2. Następnie mieszając przez 3 minuty w stronę odwrotną niż wskazówki zegara. Dodać dwie suszone figi pokrojone w kostkę 5 na 5 milimetrów oraz jedną dżdżownicę.

Yyy... Przepraszam, że co? Chyba coś się tu pomieszało. Chciałaś na początku zrobić z tego jedno zdanie, a w rezultacie się zapomniałaś i w pierwszym zdaniu zostawiłaś sam imiesłów. Chyba chodziło Ci o takie zdanie:
Następnie mieszając przez 3 minuty w stronę odwrotną niż wskazówki zegara, dodać dwie suszone figi pokrojone w kostkę 5 na 5 milimetrów oraz jedną dżdżownicę.
lub takie:
Następnie mieszać przez 3 minuty w stronę odwrotną niż wskazówki zegara. Dodać dwie suszone figi pokrojone w kostkę 5 na 5 milimetrów oraz jedną dżdżownicę.

Aż Harry poczuł silną zazdrość do Lavender, która dzieliła kociolek z Hermioną.

To zdanie trochę mi skrzeczy, ale to tylko moje odczucia. Chodzi o literówkę

Gdyby nie te błędy, może i bym się wczuła w magię Hogwartu. Jednak interpunkcja... Powiedzmy tak: muszę mieć "czysty" tekst, żeby odnaleźć atmosferę opowiadania. Ale sama treść jest ciekawa, nawet adekwatna do tego, co naprawdę działo się w Hogwarcie. Tylko jedna mała prośba: popracuj trochę nad interpunkcją i dłuższymi opisami.

Czekam na ciąg dalszy Happy
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Wybitny Wybitny 57% [4 głosów]
Powyżej oczekiwań Powyżej oczekiwań 29% [2 głosów]
Zadowalający Zadowalający 0% [Brak oceny]
Nędzny Nędzny 0% [Brak oceny]
Okropny Okropny 14% [1 głos]
RIGHT