Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 414
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Walentynki
Drukuj temat · Walentynki
~Czarna Wolga F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 16:22
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 3
Postów: 76
Data rejestracji: 19.01.10
Medale:
Brak

coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami

[z wikipedii]
Co sądzicie o tym święcie?
Okazja do okazania sobie uczucia, czy totalne przegięcie?
__________________
WaSze DuSze ZaSzczyca PoniewaSz

Edytowane przez Czarna Wolga dnia 12-02-2010 16:40
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 16:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Czysta komercja. Czy na prawdę ludzie są na tyle głupi, żeby tylko w ten jeden dzień wyznawać miłość i kupować sobie żałosne prezenciki? Jeszcze raz to powtórzę: czysta komercja. Miłość nie jest tylko 14 lutego, ona powinna być na co dzień. Czekam tylko na dzień kiedy ludzie się w końcu opamiętają -.-
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Święty Walenty jest patronem umysłowo chorych. :F
Głupie amerykańskie święto. Dlaczego ludzie potrzebują okazji, by okazywać sobie miłość? Tak trudno kupić czasem bez okazji kwiatek?
Komercha. Chodzi tylko o to żeby sprzedać jak najwięcej tego różowo-czerwonego, serduszkowego, słit syfu.
Amen.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 17:00
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

O walentynkach wypowiadałam się już kiedyś. Chyba gdzieś to zapisywałam nawet, tak mnie to irytowało.

Generalnie, to racja z tą komerchą. Przed oczami mam witryny sklepowe, które ociekają słodyczą, która dawno przekroczyła granicę dopuszczalnej słodkości. No i te nieznośne serca z napisami: "Forever", "I love you", czy innymi frazesami.

W ogóle zastanawiam się, skąd taki pomysł z tym wyznawanie sobie miłości własnie w tym konkretnym dniu! Przecież to zaprzecza naturze prawdziwej miłości, jeśli już mówimy na ten temat. Raczej nie od święta jest się zakochanym, z tego co mi wiadomo. Jeśli ktoś strzelałby mi takie wyznania tylko raz w roku i to 14 lutego, odprawiłabym go z kwitkiem.

Co ja robię wtedy? Staram się nie wychodzić z domu i udawać, ze nie widze nigdzie aluzji. Nie obchodzę tego święta. Nigdy nie obchodziłam i nie czuję się przez to uboższa. Moje szczęście jednak polega na tym, że mój chłopak ma podobne podejście, co ja ^^.

I tym optymistycznym akcentem - kończę^^
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Potteromaniak0987 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2335
Ostrzeżeń: 1
Postów: 307
Data rejestracji: 08.11.09
Medale:
Brak

Tak naprawdę ten dzień jest znienawidzony przez single i w miarę lubiany bądź ulubiony przez zakochanych i zawsze będzie tak, że samotni znajdą same powody przekonujące, że święto to jest beznadziejne, natomiast zakochani albo nie wypowiedzą się albo będą bronić tego dnia.

Ogólnie to wiele przedmówców ma racę, że jest to komercja i miłość polega na tym by kochać cały czas i ukazywać swoje uczucia na co dzień, a nie w tym jednym dniu tylko. Być może walentynki są za bardzo przereklamowane i za głośno o nich w mediach co powoduje irytację u wielu osób, ale moim zdaniem co takiego złego w tych walentynkach? Jeśli para naprawdę się kocha nie będzie się z tego powodu radować tylko 14 lutego, po prostu potraktuje ten dzień jako miłe spędzenie wspólnego czasu, którego, nie ukrywajmy, jest na co dzień mało, bo każdy pracuje, uczy się itd. A tu nadarza się okazja by raz na jakiś czas pójść do restauracji, wspólny wypad gdzieś. Walentynki nie muszą polegać na wymianie między sobą jakimiś prezentami kupionymi na siłę, bo to moim zdaniem jest dziecinne. Z banalnych prezentów się wyrasta, od tego są inne święta jak Boże Narodzenie czy urodziny.

Moim zdaniem walentynki są często kojarzone ze słodkim, serduszkowym świętem gdzie atmosfera jest przepełniona przesłodzonymi życzeniami. Szczerze mówiąc mi też po części się kojarzy z jakąś zaślepioną nastoletnią och ach miłością, ale można na to spojrzeć czasem z innej strony. Wydaje mi się, że dla zakochanych to jest nawet potrzebne by czasem się zatrzymali z pogoni za karierą, wyścigiem szczurów i czasem pomyśleli po co dla siebie są i co do tej pory przeżyli wspólnie.

Edytowane przez Potteromaniak0987 dnia 13-02-2010 11:00
Wyślij prywatną wiadomość
~Perfect Skaholic StrideR F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 14:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -133
Ostrzeżeń: 3
Postów: 68
Data rejestracji: 04.02.09
Medale:
Brak

Komercja jak przy każdym święcie, czy to Boże Narodzenie czy Święto Zmarłych, nie wiem co tak niektórzy się oburzają. Ogólnie to nie traktuje tego dnia jakoś specjalnie, ale w każdym razie dobrze, że jest. Ostatecznie nikt nikogo nie zmusza do świętowania.
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Nie obchodzę tego dnia,nigdy nikomu nie wysłałam liścika w tym dniu..po prostu nie cierpię tego święta,miłość powinna być codziennie a nie tylko 14 lutego.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Selena_Weasley_ F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -27
Ostrzeżeń: 2
Postów: 48
Data rejestracji: 01.02.10
Medale:
Brak

Dla mnie to święto jest głupie i bez sensu.Nie lubię go i nie potrzebuje.Te wszystkie zamieszania w szkole na ten temat...Ten, który to wymyślił jest debilem nad debile.Takie jest moje zdanie.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!

Edytowane przez Selena_Weasley_ dnia 13-02-2010 17:52
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Wioska. Dosłownie.
Ocieka kiczem na kilometr. Nagle się ludziom przypomina, że mają tą drugą osobę. Drażnią mnie te wszystkie serduszka i inne brokaciki, to według mnie odstrasza, a nie 'wciąga w nastrój'. Nigdzie się nie wybieram ze swoim chłopakiem w Walentynki, dla nas będzie to dzień jak każdy. Natomiast mojej koleżance współczuje, chłopak zaprosił ją do usłanej balonikami i innymi pierdołami restauracji, do której ona wcale nie ma ochoty iść. ; )
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Co roku u mnie w szkole na Waleentynki pojawia się tzw. 'walentynkowa poczta', a listy, które są do niej wrzucane, trafiają później do poszczególnych osób. Chodzi mi o to, że w tych listach ludzie nagle wyznają sobie miłość; a skoro na serio coś do siebie czują, to nie powinni potrzebować głupiego święta, żeby wyznawać sobie uczucia. Walentyki z roku na rok robią się coraz bardziej kiczowate. Ja sama nie obchodzę w jakiś szczególny sposób tego święta. Jeśli juz miałabym wybrać się z chłopakiem na randkę, to raczej nie 14 lutego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jest to święto wymyślone przez ludzi by podczas zastoju pomiędzy Bożym Narodzeniem, a Wielkanocą móc zarabiać pieniądze na ludziach, którzy są na tyle naiwni by je wydawać, ale nie mówię NIE temu dniu Uśmiech Oczywiście miłość partnerowi powinno się okazywać w każdy dzień, ale Walentynki to taki moment kiedy odrywasz się od pędzącego życia i spędzasz miło czas z ukochaną osobą. Tych Walentynek niestety nie lubię, bo jestem sama, ale może następne okażą się łaskawsze ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Kamate F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 22:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 477
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

O ile mi wiadomo to w samych początkach to święto nie było aż tak kiczowate. Miało być szansą dla nieśmiałyvh ludzi na wyrażenie wsych uczuć ukochanej osobie. Według mnie bardzo szlachetna idea. Dopiero z biegiem czasu zaczęło się to zmieniać. Przecież jakiś czas temu - może z jakąś dekadę nie było jeszcze tak słitaśne i różowe. Teraz zaczęto z tego robić jakieś wielkie, celebrowane święto aby zbić na tym kasę.

Ja specjalnie nie bojkotuję oewgo święta. Jeśli większość ludzi chce sobie w ten jeden dzień okazać miłość w bardziej słitaśny bądź nie, to czemu nie, mi to tnie przeszkadza. Pewnie bardziej boli to singli.
__________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną." A. Rice "Wampir Lestat"

_________
Jeśli lubisz opowieści fantasy to pisz na PW, mam link do fajnego bloga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 21:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Walentynki to chyba najgłupsze święto, jakie może istnieć. Dzień przed lub w same walentynki wszędzie widać te tandetne lizaki w kształcie serca, czerwone bombonierki, wystawy sklepów obklejone badziewnymi serduszkami... mdli mnie od tego. Nienawidzę takiego czegoś, nie jestem typem romantyczki. Nie rozumiem, jak można wpaść na taki głupi pomysł, jak wymyślenie takiego święta i na dodatek zapisanie go w kalendarzu! Taka osoba musiała być albo nienormalna, albo za bardzo zakochana... to jest żenujące...Cool
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 21:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Nienawidzę, nie cierpię i nie lubię! Najgłupsze święto w całym roku... Nie wiem czemu tak mówię... Może przez to, że nie posiadam chłopaka i nienawidzę tych wszystkich obściskujących się par...
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 21:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Może niedokońca totalne przegięcie, ale na pewno lekka żenada. Co chwila idą jacyś zakochani i obśliniają-całują się w każdym miejscu, chwili i porze. W sklepach serduszka, poduszeczki i karteczki. To na prawdę irytujące. W szkole są jakieś poczty amora czy tam jakoś, uczniowie wsadzają walentynki itd. Nie wiem może to dziwne, ale ja nie uznaję chodzenia z kimś w podstawówce, raczej można to nazwać przyjaźnią. Nie obchodzę walentynek i jakoś szczególnie mi na tym nie zależy.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 21:26
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Zupełnie niepotrzebne święto, które przyszło do nas zza Oceanu i wypiera nasze rodzime, lepsze święta.
Jakoś nie lubię walentynek. Sa takie przesłodzone. Jeśli ktoś kogoś naprawdę mocno kocha, nie potrzebuje afiszować się tym publicznie.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
!sabina F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 17-06-2011 22:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 1
Postów: 71
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Mimo, że mamy środek czerwca, Walentynki były bardzo dawno temu ja mam zamiar coś tutaj napisać. A co mi tam! Z pewnością do tego święta nie mam podejścia sceptycznego. Jako że jestem prawie wiecznym singlem, teoretycznie powinnam nie cierpieć 14 lutego, a jednak - na przekór innym - nic do tego dnia nie mam. Jest to dla mnie zwykły dzień powszedni, który wyróżnia się jedną rzeczą - na ulicach i w centrach handlowych możemy spotkać o wiele więcej par niżeli w "normalną" sobotę czy niedzielę. Hm... Właśnie do głowy przyszedł mi pewien obrazek: chłopak podchodzący do swojej dziewczyny 14 lutego z tekstem na ustach: kochanie, dzisiaj mamy Walentynki, dlatego okażę ci trochę uczucia i zaproszę do kina na Gnomeo i Julię. Tak, jednak Walentynki to bujda.
__________________
By poznać punkt widzenia dziecka, nie wystarczy przykucnąć ...

Edytowane przez sabina dnia 17-06-2011 22:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2012 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Tak czytam i czytam wasze wypowiedzi i prawie cały czas się pojawia: to głupie święto, komercja, żal itd... Nigdy nie dostaliście nic na walentyki i się zraziliście? Komercja moze i jest, ale kiedy jej nie ma.. Boże Narodzenie też jest głupie, bo komercja i mnóstwo reklam? Moim zdaniem 14 lutego jest fajnym dniem :) I nie chodzi w nim o to, żeby kupować prezenty tylko, żeby poświęcić czas 2 osobie, zaplanować coś tylko we dwoje i przystopować na troche. W normalny dzień nie mamy za dużo czasu na romantyczne gesty.
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2012 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Nie uznaję tego "święta" (zresztą tak samo jak dnia kobiet). Po pierwsze w tym dniu większość osób pracuje bądź uczy się normalnie, a mimo to niektórzy mają czas, aby zorganizować romantyczne chwile. Podkreślmy: organizują ten romantyzm na wielką, komercyjną skalę pomimo zwyczajnych, codziennych obowiązków, więc równie dobrze dałoby się coś zaplanować i w innych dniach. Jeżeli partnera/partnerkę stać na miłe chwile tylko raz do roku, to ja dziękuję bardzo za "takie poświęcenie". Po drugie miłość powinno okazywać się sobie codziennie przez rzeczy, które nic nie kosztują: trzymanie za ręce, przytulanie, mówienie: kocham Cię, zleży mi itp. Takie gesty, zwyczajne okazywanie sobie uczuć są dla mnie dużo ważniejsze od materialnych prezentów. Po co wydawać kasę na duperele, skoro można zrobić tyle rzeczy samemu.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2012 08:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

To najgorsze święto w całym roku.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT