Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 166
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Wampiry
~Integra F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 418
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Post wprowadzający:
Może niektórzy mnie wyśmieją...Ale mam pytanie wierzycie w wampiry?? że istnieją naprawdę,że wysysają krew itp?? bo ja wieże,i naprawdę się zastanawiam czy nie mam racji,bardzo dużo czytałem na temat"Wampiryzmu"i poglądy są różne ale wielu uważa że oni naprawdę istnieją.



No to ja należę do tych nielicznych osób. Zdecydowanie nie wierzę w wampiry, które chodzą po naszym świecie i kusza ludzi swoim urokiem. Są ludzie którzy mają jakieś upodobania wampirze i ssą krew innych, podnieca ich i wydaje im się że są wyjątkowi. Dla mnie to jest kolejne dziwactwo wymyślone przez człowieka ale każdy robi to co lubi : )
Edytowane przez Milka dnia 07-11-2009 18:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 08:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Błagam, nie róbcie takiego syfu z Na poważnie.
bo ja wieże
A ja basztę.

Co do wampirów - tych z legend, bajek, filmów - nie wierzę.
Natomiast jeśli chodzi o te wampiry - http://pl.wikiped...ki/Wampiry, to tak, oczywiście, że wierzę.
Edytowane przez Aranoisiv dnia 06-11-2009 08:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Fajny dział znalazłaś dla wampirów, faktycznie poważny temat. Pasuje bardziej do off topic

Żeby nie było spamu. Wampiry do dla mnie postać wyłącznie fikcyjna. No dobra może nie całkiem, bo od jakiś dwóch minut wiem, że wampir to podgatunek nietoperka.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
N
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 15:54
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

http://pl.wikiped...ki/Wampiry,

W te wampiry też wierzę.
A co do tych prawdziwych, które wysysają krew i jeszcze nie wiadodmo co innego robią, to nie wierzę (zaznaczyłam rz na czerwono bo sam/sama zrobiłeś/zrobiłaś błąd). Dla mnie to jest po prostu głupi wymysł.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 16:17
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Istnieją również inne wampiry - chorzy psychicznie ludzie, którym wydaje się, że są wampirami, a co za tym idzie mordują ludzi, gryzą, czy co tam.
To chyba jednak nie do końca podciąga się pod wampiryzm, bardziej pod kanibalizm.

W te bajkowe wampiry nie wierzę i sądzę tak jak ktoś wyżej, że ten temat bardziej się nadaje do offtopu.
bardzo dużo czytałem na temat"Wampiryzmu"i poglądy są różne ale wielu uważa że oni naprawdę istnieją.

Wielu ludzi uważa, że istnieją krasnoludki. Zapraszam do dyskusji na temat prawdziwych krasnoludków. :}
Chwileczkę, zaraz założę temat.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 06-11-2009 16:20
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 16:38
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Hahahahahahahahahaha!!! ŚmiechŚmiechŚmiech
Chyba głupszego tematu nie da się założyć. Oczywiście, że nie wierzę. To tak jakbym wierzył w Królewnę Śnieżkę. Niektórym naprawdę trudno odróżnić fikcję literacką od rzeczywistości. "Zmierzch" zbiera swoje plony...

A jeśli chodzi o jakieś tam nietoperze, to istnieją i tyle. Tu nie można wierzyć/nie wierzyć w ich istnienie.

Edit:
Nie będę rozpoczynał nowej dyskusji, więc tylko edytuję.
A jeśli chodzi o jakieś tam nietoperze, to istnieją i tyle. Tu nie można wierzyć/nie wierzyć w ich istnienie.

To weź mi udowodnij, że tak naprawdę istniejesz, a nie jesteś wytworem mojego własnego umysłu. Potrafisz?
Niestety nie muszę. ;p A jeśli nietoperze są tylko wytworem mojej wyobraźni, to trudno. Jakoś to przeboleję. Mi wskazanie nietoperza wystarczy.
Edytowane przez Guardian dnia 11-11-2009 14:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 17:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Omfg Tooth

Powiem szczerze, że pomimo tego, iż nie czytałam żadnej książki o Edziu i Belli, to temat 'Wampiry' mnie tu przyciągnął. Coś mnie tknęło, że nawiążecie tu do tematyki 'Zmierzchu'. No ale.
Nie wierzę w wampiry, krasnoludki, wróżki, w to, że dostanę szóstkę z fizyki, ani w wiele innych nadprzyrodzonych zjawisk. Słyszałam już, że wampiry są rzekomo spokrewnione z nietoperzami, ale nie będę tego kwestionować. Moja koleżanka zaczęła wierzyć w wampiry po przeczytaniu tej wampirzej sagi, ale mnie to raczej nie spotka. Ludzie wymyślali już różne rzeczy, w których wierzenie zadeklarowało się sporo osób. Tak jest też z wampirami. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale chyba ktoś wierzący w wampira musi mieć nierówno pod sufitem. Język
Edytowane przez Bonnie313 dnia 06-11-2009 17:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 13:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

Widzę, że wywalono wampiry z na poważnie. Jak można było? :< Toć to ten temat pomagał w problemach egzystencjonalnych oraz uczył miłości i szacunku do drugiego człowieka...
W "wampiry" wierzę, jeśli mówimy o ludziach chorych psychicznie, którzy sądzą, iż nimi są. Ale inni sądzą, iż są Napoleonem, Kleopatrą lub Dzwonnikiem z Notre-Dame Uśmiech
A co do nietoperzy - nie ma co wierzyć/nie wierzyć. Były, są i może będą, jeśli ich nie wybijemy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Perfect Skaholic StrideR F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -133
Ostrzeżeń: 3
Postów: 68
Data rejestracji: 04.02.09
Medale:
Brak

A jeśli chodzi o jakieś tam nietoperze, to istnieją i tyle. Tu nie można wierzyć/nie wierzyć w ich istnienie.


To weź mi udowodnij, że tak naprawdę istniejesz, a nie jesteś wytworem mojego własnego umysłu. Potrafisz?
Wyślij prywatną wiadomość
~arturmiki F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 14:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 19.10.09
Medale:
Brak

Wapmiry tak naprawdę narodziły się od Vlada Krwawego.[(czyt. Wład Drakula)już nie pamiętam ale chyba o niego chodziło] Był to średniowieczny władca, który miał dziwny zwyczaj nabijania ludzi na pal. Natomiast jego synem miał być Vlad Dracula(Wład Drakula), który miał być pierwszym wampirem. Wampiry same w sobie potrzebują ludzi do wypijana krwi która daje im energię życiową. Są one nieśmiertelne lecz mogą zginąć na skutek wbicia w ich serce kołka z pewnego drzewa. Znowu z tym wiąże się kolejna legenda która mówi nam że Judasz tuż po wydania Jezusa powiesił się na drzewie z którego właśnie miały być zrobione ów kołki. Wampiry mają też toczyć odwieczną wojnę z wilkołakami. Wampiry to też odmiana nietoperza który rzeczywiście żywi się krwią lecz nie ludzką a najczęściej krwi konia lub krowy. Napisałem to z powodu, ze nie opisano tego powyżej. A uważam że zanim ktoś się wypowie powinien coś wiedzieć o temacie zanim wypowie się w danej kwestii.

Natomiast ja sądzę że wampiry to postać fikcyjna i jedna ze średniowiecznych legend. Natomiast uważam je za bardzo ciekawe, jednak podkreślam że nierealne stworzenia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 17:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie jako z zamiłowania biologa wampiry to gatunek nietoperzy i nic poza tym. Żadnego rodzaju postacie z legend czy filmów nie są prawdziwe, a jeśli wśród ludzi znajdą się jacy psychole, którzy piją ludzką krew, to od razu wysłałabym ich na oddział zamknięty.
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Co książka potrafi uczynić...
Nie, nie wierzę, ale kiedyś wierzyłam. Po prostu z tego wyrosłam. Dla mnie to stare bajki.
A już tym bardziej nie wierzę w te 'nowe' wampiry, te cudowne Edwardy itp.

__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 21:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Wampiry istnieją. Są ludzie chorzy na niedostatek krwi i żeby życ muszą pic krew. A jeśli chodzi o wampiry takie jak ze zmierzchu to chciałabym wierzyc w nie bo są dowody na to że istniały, ale trudno mi się pogodzic z taką myślą.
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~tallib F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 13:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 03.11.09
Medale:
Brak

Ciekawy temat. Szczególnie Wasze 'zróżnicowane' wypowiedzi. Wampiry według mnie nie istnieją. Niektórzy pisali o 'psycholach pijących ludzką krew'. Zgadzam się, że to bez sensu. Za dużo metalu, za dużo Gothów, za dużo Zmierzchu. Popatrzcie co film z przystojniakiem w roli wampira robi z ludzi. Gdyby nakręcono film z Pattisonem w roli, powiedzmy wilkołaka to za chwile pojawił by się taki sam temat jak ten tylko, że zatytułowany 'Wilkołaki'.
Wracając do tych 'psycholi' to kiedyś poznałem przez neta osobę, która uważała, że jest owym wampirem. Tłumaczyła (ta osoba) to w sposób, można powiedzieć udowodniony naukowo na podstawie tego: http://pl.wikiped...i/Porfirie. Według tej teorii wampiry to osoby chore na ową chorobę. Dowiedziałem się, wampiry tacy jak mój internetowy znajomy piją krew zwierząt, żeby się 'zaspokoić', że mają bladą cere, krwiste usta itp. Najbardziej mnie rozśmieszyły pewne 'paranormalne zdolności'. Mój były znajomy twierdził, że potrafi zgascić światło siłą woli, że gdy przychodzi sms to z góry wie kto napisał. Że potrafi przenosić małe przedmioty siłą woli. Że wie kiedy ktoś kłamie, boi się itp. Dla mnie to bzdura, ale specjalnie podsycałem mojego byłego znajomego do zdradzenia tych jakże ciekawych informacji. Kiedy mi się to znudziło zerwałem z nim znajomość. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że ma on zaawansowaną schizofremię. Ta historia mówi sama za siebie
__________________
Bless for you ^^

http://hogsmeade....ad_id=2543 Zapraszam ; )
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 15:06
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ooo.. tak wierzę w wampiry, Yeti, kosmitów, w potwora z Lochness i w te inne głupoty wymyślane na tle czasu przez mądrych inaczej ludzi, którzy nie meli się czymś innym zająć niż wymyślaniem takich nie prawdziwych dziwactw....
O i jeszcze nietoperze... ja wierzę w nie, ostatnio widziałam kilka u mojej babci na wsi w opuszczonej chałupie gdzieś w polu... więc jednak są prawdziwe O.o
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

tallib napisał/a:
http://pl.wikiped...i/Porfirie. Według tej teorii wampiry to osoby chore na ową chorobę. Dowiedziałem się, wampiry tacy jak mój internetowy znajomy piją krew zwierząt, żeby się 'zaspokoić', że mają bladą cere, krwiste usta itp.


Brawo. A myślałam, że już nikt nie napisze o tej chorobie. Kiedyś przeczytałam w pewnej gazecie taki artykuł:
"Wampir to legendarna postać żywiąca się ludzką krwią, o długich kłach, pojawiająca się nocą, którą odstrasza światło dzienne, czosnek, a zabić ją można, wbijając osinowy kołek w serce. Tak naprawdę określenia te pasują do człowieka dotkniętego wampiryzmem, czyli ciężką odmianą porfirii. Poza ostrymi bólami brzycha chory cierpi na bezsenność, miewa halucynacje i drgawki. Porfiryny wydalane z moczem i kałem barwią go na czerwono, zaś skóra pod wpływem światła czerwienieje i ulega oparzeniu (stąd chorzy wolą noc). Twarz ulega zniekształceniu, nadmiernie rosną włosy oraz kły. U niektórych chorych podświadomość nakazuje uzupełniać brak hemu - jednej z porfiryn w organizmie człowieka - przez picie krwi zawierającej hemoglobinę bogatą w hem."

No a żeby nie offtopować, powiem tyle, że nie wierzę w istnienie nieśmiertelnych wampirów, które potrafią megaszybko biegać i mają jakieś uzdolnienia. W chorych na porfirię oraz w sympatyczne stworzonka, jakimi są nietoperze, oczywiście wierzę, bo na to jest przynajmniej potwierdzenie.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2010 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Matko, co to w ogóle jest za temat? Rotfl
Dobra. Powaga. Istnieją wampiry. Tacy jak w Zmierzchu. Czytają w myślach. I zako****ą się w ludziach. Sama jestem wampirem!Rotfl
Kurczę, naprawdę. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK WAMPIRY! (pomijając te podgatunki nietoperza czy cuś.) Tak samo jak nie ma elfów, krasnoludów i innych tego typu pierdół. Zastanów się dwa razy, zanim założysz jakiś temat.

Edit.
A mówią, że to Harry Potter miesza w głowach.
Edytowane przez BellatrixLestrange dnia 17-01-2010 17:15
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2010 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

A jeśli chodzi o wampiry takie jak ze zmierzchu to chciałabym wierzyc w nie bo są dowody na to że istniały, ale trudno mi się pogodzic z taką myślą.


Łączymy się w bóli ;(

Nie istnieją i nie będą istnieć - fanki Zmierzchu, możecie powiesić się z rozpaczy.


że gdy przychodzi sms to z góry wie kto napisał.

A jeśli ja też mam takie przebłyski, to znaczy że jestem wampajer ?
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 20-01-2010 15:33
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ale brednie! Ja tam nie wierzę w żadnych krwiopijców.
Wampiryzm to choroba (Porfiria). Osoba na nią chorująca poprostu unikają światłą, cierpia na bezsenność, prowadzą skryty, nocny tryb życia i mają zniekształcenia twarzy- w takie wampiry wierzę.
Może jeszcze jestem skłonna uwierzyć w :
Wampiryzm psychiczny (lub wampiryzm emocjonalny) - potoczna nazwa zjawiska w psychologii, polegającego na notorycznym eksponowaniu otoczeniu lub bliskim swoich kompleksów, wad, niepowodzeń i złego samopoczucia i wykorzystywaniu wywołanego w ten sposób uczucia litości. Wampirami psychologicznymi są najczęściej osoby o niskiej samoocenie lub cierpiące na depresję.
wikipedia

Ale te fanki zmierzchu, które marzą o ugryzieniu... masakra... A jak się dowiadują, że takiego np. Edwarda nie ma popełniaja samobójstwo... powtórze się masakra!
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 20:10
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

UWAGA, UWAGA!!! PANIE I PANOWIE!!! Muszę się do czegoś przyznać... skrywałem to od wielu lat... no, tego... trudno mi o tym mówić... ten... ekhm... JESTEM WAMPIREM!!!
<uśmiecha się pod nosem>
<szczerzy zaostrzone kły>
<gryzie klawiaturę>
Aha - i kiedyś biegałem z Bellą po lesie w poszukiwaniu ofiary...

No proszę, czy Wy naprawdę wierzycie w takie bzdury??? Ludzie to mają bardzo bujną wyobraźnię...
Wampiry istnieją, ale tylko w bajkach dla wrażliwych dziewczynek, gdzie wampiry są wegetarianami, a ludzie pragną być ugryzieni... Paranoja!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT