Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 294
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Zakon Feniksa
»»» Prefekt Draco - jak, skąd i dlaczego?
Draco Malfoy został prefektem, ponieważ...
...dyrektor Albus Dumbledore tak chciał ...dyrektor Albus Dumbledore tak chciał 19%[32 głosów]
...Ministerstwo Magii, z Korneliuszem Knotem i Lucjuszem Malfoyem na czele, maczało w tym palce ...Ministerstwo Magii, z Korneliuszem Knotem i Lucjuszem Malfoyem na czele, maczało w tym palce 32%[53 głosów]
...na Dumbledore'a wpłynął Opiekun Slytherinu, Severus Snape ...na Dumbledore'a wpłynął Opiekun Slytherinu, Severus Snape 33%[54 głosów]
...[inna propozycja wyrażona w komentarzu] ...[inna propozycja wyrażona w komentarzu] 16%[26 głosów]
Głosów ogółem : 165
Drukuj temat · Prefekt Draco - jak, skąd i dlaczego?
~Severus Tobiasz Snape F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2009 01:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Woźny Hogwartu
Punktów: 982
Ostrzeżeń: 1
Postów: 281
Data rejestracji: 23.10.08
Medale:
Brak

Właśnie w tej chwili coś mi przyszło na myśl. Dlaczego DRACO MALFOY został prefektem? Patrząc na jego szkolną przeszłośc... to w sumie na to nie zasługiwał (Dumbledore na pewno wiedział o jego różnych występkach).
Wydaję mi się, że to bardziej decyzja Ministerstwa niż Dyrektora. W tamtym roku, Ministerstwo miało dużo więcej do gadania w sprawach Szkoły niż kiedykolwiek wcześniej czy później. Skoro udało im się wprowadzic Wielkiego Inkwizytora Hogwartu, z prawem wyrzucania nauczycieli ze stanowisk, to cóż za przeszkoda, by Lucjusz Malfoy szepnął coś Knotowi o tym, że jego syn mógłby zostac prefektem, a Knot już o to się postarał (w końcu Lucjusz to dziany facet)? Tak to wygląda z mojej strony.
A może wy uważacie, że Dumbledore sam, z własnej nieprzymuszonej woli, desygnował Draco na Prefekta Slytherinu? Lub za namową nie Ministerstwa a Snape'a?
Albo coś jeszcze innego?

Uzasadnijcie swoje zdanie Uśmiech
Severus Tobiasz Snape dodał/a następującą grafikę:
draco_malfoy.jpg
[720.25KB]
__________________
"Kiedy mówisz do Boga - jesteś religijny.
Gdy Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny"

House, M.D.



"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych,
Mnieście uczynili."

Mt 25,40


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif

Edytowane przez Severus Tobiasz Snape dnia 16-07-2009 01:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2009 02:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Może zacznijmy od tego, że ze Slytherinu znamy w zasadzie tylko Dracona, Crabbe'a, Goyle'a i Pansy (plus jeszcze parę innych osób, ale to głównie po 5. części).
Dawno nie czytałam serii, ale do piątej części jakoś jego "występki" chyba nie były straszne. Tzn, wkupił się do drużyny quidditcha i doniósł chyba parę razy na Potter, a dalej?
Jakoś mnie nigdy nie zastanawiało dlaczego został prefektem. Raczej wykluczam udział ministerstwa. Knot chyba nie pałał sympatią do Weasley'ów, więc raczej by mu się nie podobało, ze Ron został prefektem, a co za tym idzie - kazałby wybrać kogoś innego, imo. Tak się nie stało, więc Draco też nie był prefektem, bo minister "tak chciał". Przystawałabym raczej przy tym, ze Dumbledore uczynił go prefektem z własnej woli.
Albo autorka miała taki kaprys, a że nie ma to znaczenia w fabule - nie zastanowiła się nad powodem.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif

Edytowane przez Silencia dnia 16-07-2009 22:57
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 15:39
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Moim zdaniem Malfoy został prefektem, ponieważ Snape zaproponował taką, a nie inną kandydaturę Dumbledore'owi. Myślę, że był jednym z niewielu Ślizgonów, którzy czymś się wyróżniali poza pychą i szyderstwem, dlatego Dumbledore wybrał jego.

A może dyrektor Hogwartu wiedział o tym, że prędzej czy późniaj Draco będzie musiał zdecydować po której stronie stoi - dobra, czy zła? I może w ten sposób próbował dodać mu otuchy, pokazać, że jednak może być autorytetem i dobrym człowikeiem. To, że jego rodzicie byli Śmierciożercami, to nie znaczy, że Draco również musi służyć złu i zaijać w imię Lorda Voldemorta aka Czarnego Pana.

Mógł to również być kaprys samej autorki. Może po prostu chciała obsadzić jako prefektów osoby, które znamy.

- A zgadnijcie, kto jest prefektem Slytherinu? - zapytał Ron, wciąż z zamkniętymi oczami.
- Malfoy - odpowiedział natychmiast Harry.
- Oczywiście - rzekł z goryczą Ron, wpychając resztę żaby do ust i biorąc następną.
- I ta głupia krowa Pansy Parkinson - dodała Hermiona jadowitym głosem. - Nie wiem, jak można było zrobić ją prefektem, jest głupsza od oszołomionego trolla...
- A w Hufflepuffie?
- Ernie Macmillan i Hanna Abott - odpowiedział Ron.
- A w Ravenclawie Anthony Goldstein i Padma Patil - oznajmiła Hermiona.


Każde nazwisko znamy, przynajmniej kilka razy mignęło nam w tomach Pottera. Parkinson - dziewczyna Malfoya, była z nim na Balu Bożonarodzeniowym, wyśmiewała się z Pottera i Granger (artykuł w "Czarownicy"Oczko. Ernie i Hanna w drugim tomie dyskutowali z przejęciem o Potterze - potomku Slytherina. Ernie siedział w Księciu Półkrwi razem z trójką głównych bohaterów podczas eliksirów, razem też kiedyś pracowali na zielarstwie (o ile dobrze pamiętam - Komnata Tajemnic). Padma Patil - była partnerką Rona podczas Balu Bożonarodzeniowego. Anthony Goldstein uczestniczył w spotkaniach Gwardii Dumbledore'a.
Czyli po prostu autorka może celowo podała te nazwiska, które jako-tako znamy, aby łatwiej potem nam byo kojarzyć. [:
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 15:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Możliwe jest to z Ministerstwem, ale dla mnie powód jest całkiem inny. Draco był ulubieńcem Snape'a, więc dziwiłabym się gdyby on nie został prefektem. Na_pewno Snape zaproponował kandydaturę Malfoy`a, a on był wśród nauczycieli może nie lubiany, ale nie nielubiany. Według mnie Dumbledore niekoniecznie musiał wiedzieć o jego występkach, choć na_pewno wiedział o tym, że żywi głęboką niechęć do Gryfonów, szlam a przede wszystkim do świętej trójcy. zgadzam się także z Claire Lethal, gdyż to z pewnością zamysł aktorki, żeby prefekci byli nam trochę bliżej znani Oczko
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez Ariana dnia 06-08-2009 23:06
Wyślij prywatną wiadomość
~Oyster F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 22:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

To był wybór Dumbledore'a. Dopiero w szóstej części bliżej poznajemy postać Zibiniego, ale reszty nie znamy kompletnie. A z dziewczyn tylko Pansy, no i ta Ślizgonka wspomniana w Komnacie, co bodajże walczyła z Hermioną.
Poza tym Draco wobec szkoły nie był zły, jedynie wobec Potter'a i jego 'dream teamu', a resztę Gryfonów traktował normalnie. Nie widzę problemu by nie mógł być prefektem.
http://oyster.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobiasz Snape F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 12:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Woźny Hogwartu
Punktów: 982
Ostrzeżeń: 1
Postów: 281
Data rejestracji: 23.10.08
Medale:
Brak

Raczej wykluczam udział ministerstwa. Knot chyba nie pałał sympatią do Weasley'ów, więc raczej by mu się nie podobało, ze Ron został prefektem, a co za tym idzie - kazałby wybrać kogoś innego, imo. Tak się nie stało, więc Draco też nie był prefektem, bo minister "tak chciał".


A może poszli na kompromis? Ostatecznie to Dumbledore wybierał prefektów, więc Knot nie mógł sobie pozwolić na całkowite narzucanie mu swojej woli. Draco za Weasleya.

Claire Lethal, możesz mieć rację, że znamy właściwie tylko czterech Ślizgonów z ówczesnej piątej klasy. Crabbe/Goyle i Pansy prefektami? Uśmiech
__________________
"Kiedy mówisz do Boga - jesteś religijny.
Gdy Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny"

House, M.D.



"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych,
Mnieście uczynili."

Mt 25,40


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Granger F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 16.01.09
Medale:
Brak

myślę że Draco został prefektem z inicjatywy Snape'a , bo nie sądzę żeby Dumbledore chciał z własnej woli tak bardzo wystawiać na próbę cierpliwość iopanowanie Harrego.
__________________
Po zmierzchu życia bedziemy sadzeni i z miłości.

Kochamm < 3Rozbawiony


ktoś mnie tu pozdrawiał no nie ? ;d to ja też pozdrawiam ; - ***
www.veroona.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 21:35
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Po pierwsze to nigdy nie zastanawiałam się nad tym dlaczego to właśnie Draco został prefektem Slytherinu. Jednak teraz to wydaje mi się, że Draco został owym albo z powodu wpływów Lucjusza albo Snape pomógł mu w tym albo po prostu Rowling tak to sobie wymyśliła ;] A co do aspektu jego "zuej" przeszłości w Hogwarcie to dla mnie nie było takowej, co on zrobił, naniósł na Pottera i się wkupił do drużyny Quiditcha.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Malfoy-shine F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2009 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 1
Postów: 120
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Hmmmm trudne pytanie myślę że to Korneliusz Knot maczał w tym palce bo hm Dumbledore raczej by nie wystawił na prefekta Draco bo wiedział (tak mi się wydaje) jakie '' rzeczy '' robił Malfoy w poprzednich latach by uprzykrzyć życie gryfonom a konkretnie naszemu trio więc co do innych odpowiedzi na dyrektora wpłynął głos Snape 'a raczej nie i jeszcze inna możliwość (uwzględnij inną możliwość w komentach) to też raczej nie bo akurat nic nie mogę sobie przypomnieć więc zostaje mi pierwsza propozycja ''maczania palców'' przez Knota i Malfoya seniora i całkowicie się do niej przychylam UśmiechUśmiechUśmiechOczko Pozdro dla całego hogs
__________________
Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I-Od-Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
Chroń Nas Slytherinie!

Drrr
Pozdrowionka dla dziewczyny Toma Feltona.
Wyślij prywatną wiadomość
~Trucce F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2009 20:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 245
Ostrzeżeń: 1
Postów: 61
Data rejestracji: 21.10.09
Medale:
Brak

Hmmm... może to nie do końca była decyzja Dumbledora. Jak wiecie, Ministerstwo w 5 części oczerniało dyrektora. ;/ za te niby ''plotki'' o Voldemorcie. Więc 'wielki' Knot na pewno maczał w tym palce. I do tego Snape jest opiekunem Slytherinu, więc miał prawo do głosu, prawda ?

Może i Draco nie był dobrym uczniem, ale praktycznie wszyscy Ślizgoni go szanowali i uznawali za jakiegoś wodza. Hmm. Pewnie dlatego został prefktem. Mimo to sądzę, że to był dobry wybór, bo lubił rządzić. Sprawiało mu to zapewne jakąś satysfakcję.
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2009 09:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Myślę, że to była wyłącznie decyzja Snape'a, a Dumbledore bezgranicznie mu ufał, więc zgodził się, aby młody Malfoy został prefektem. Snape widział, że Draco wzbudza szacunek wśród wszystkich Ślizgonów, a poza tym myślę, iż chciał trochę podokuczać Potterowi, ponieważ wiedział, że od początku Draco i Harry się nienawidzili Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2009 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Absolutnie wykluczam udział ministerstwa. Niby dlaczego miałoby się wtrącać? Hogwart, to Hogwart a Knota nie powinno obchodzić kto zostanie Prefektem, w dodatku nawet nie Naczelnym. Knot nie mieszał się w sprawy Hogwartu przynajmniej aż do V tomu.

Myślę, że to Snape wybrał Dracona. Wydaje mi się, że każdy opiekun domu wybierał odpowiednich kandydatów, a dyrektor tylko zatwierdzał, chyba, że zupełnie coś mu nie odpowiadało (tak jak w przypadku Harry'ego. Być może McGonagall wybrała Pottera, ale Dumbledore wybrał Rona).
Poza tym, Snape zapewne jak by nie wybrał Draco to Lucjusz by się przyczepił i Severus miałby różne nieprzyjemności.

Drugą opcją jest po prostu wybór samego dyrektora. W książce było napisane, jak to Dumbledore mówi, że "wybrał Rona, a nie Harry'ego" co oczywiście nie wyklucza w tym udziału opiekunów domów.
Wyślij prywatną wiadomość
~martusia3396 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 17:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 1
Postów: 84
Data rejestracji: 23.03.09
Medale:
Brak

Myślę, że albo Snape zaproponował Dumbledore`owi jego kandydaturę albo dlatego, że tylko kilka osób znamy ze Slytherinu i autorka chciała w rolach prefektów obsadzić wcześniej wspomniane postacie. Ale nie wykluczam też tezy, że Malfoy był chyba najbardziej znanym Ślizgonem ( oczywiście, z tych, którzy chodzili do 5 klasy).
__________________
Niech twoja gwiazda zaświeci mi choć na jedna noc.

Wiele jest takich rzeczy,
które dawno byśmy wyrzucili.
Ale boimy się,
że ktoś mógłby je
później znaleźć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fred F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -63
Ostrzeżeń: 2
Postów: 31
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Brak

Ja myślę że maczało w tym palce ministerstwo magii Albus na 99% by się na to nie zgodził
__________________
Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego!
Wyślij prywatną wiadomość
~Slitherinianka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -36
Ostrzeżeń: 3
Postów: 73
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Brak

Perfektami byli dobrzy uczniowie. Moim zdaniem Malfoy nie był najgorszym uczniem Ron też nie, poprostu mieli jakąś cechę charakteryzującą swój dom.
__________________
Nocny koszmar Administratorów hogs... Język
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 17:55
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Tez się nad tym nie zastanawiałam (na razie).
Jest kilka różnych wersji, dlaczego Draco Malfoy został prefektem.
Według mnie został prefektem, ponieważ Snape zaproponował ta kandytaturę i Dumbledore się zgodził. Ale, tutaj padła jeszcze jedna wersja - a mianowicie: Draco został prefektem, aby pomóc mu podjąć decyzje, gdy nadejdzie decydująca chwila. I ta wersja też wydaje mi się możliwa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Slitherinianka F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -36
Ostrzeżeń: 3
Postów: 73
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Brak

No w sumie...
Snape lubił Malfoya i jego rodzinkę. Możliwe ,że to działa na takiej zasadzie , że to opiekun domu wyznacza perfektów....
Hymmm
__________________
Nocny koszmar Administratorów hogs... Język
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Ja osobiście myślę, że na pewno kandydatów na miejsce prefektów nie było sporo, ponieważ ślizgoni nie zawsze byli najlepsi. A na piątym roku kto był? Crabbe czy Goyle? A poza tym, Malfoy był mądrym uczniem, co się na pewno do wszystkiego zalicza.
Tak, mądrym ale głupim. xD
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Hedwiga1999 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2010 12:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Snape o tym zdecydował i nie dał dyrektorowi powiedzieć swoje zdanie albo nie było lepszych uczniów
Wyślij prywatną wiadomość
~Monika_Lestrange F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2010 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 623
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 03.04.10
Medale:
Brak

Draco to poprostu uczeń, kóry miał zdolności pryzwódcze, ludzie ze Slytjerinu słuchali się go, jedni bali dudzy szanowali - więc jako ''lider'' domu nadawał sie na prefekta.
Myślę też, że ani Ministerstwo ani Snape nic tu do gadania nie mieli.

Draco poprostu mial w domu respect i to przeważyło za tym, że będzie potrafił wydawać polecenia, karać i przestrzegać powierzonych mu zadań.
__________________

.burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.





Witaj drogi Gościu, pamietaj, że może zobaczysz moją duszę, ale nigdy nie przeczytasz jej w całości.
http://przemysleniapapierosnicy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT