Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 305
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Listy najgorętszych, najseksowniejszych itp.
Listy najgorętszych: co o nich myślisz?
Lubię je, jak ma się trochę wolnego czasu i nie wie co z nim zrobić to fajnie sobie coś takiego poczytać;) Lubię je, jak ma się trochę wolnego czasu i nie wie co z nim zrobić to fajnie sobie coś takiego poczytać;) 26%[16 głosów]
A niech sobie będą! Ja i tak ich nie czytam A niech sobie będą! Ja i tak ich nie czytam 41%[25 głosów]
NIE! One już całkiem robią wodę z mózgu młodzieży! NIE! One już całkiem robią wodę z mózgu młodzieży! 8%[5 głosów]
Uważam, że są bez sensu. Uważam, że są bez sensu. 25%[15 głosów]
Głosów ogółem : 61
Drukuj temat · Listy najgorętszych, najseksowniejszych itp.
~Courag F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2009 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Właśnie przeczytałam najnowszego newsa o tym, że Emma Watson znalazła się na liście najgorętszych kobiet, oczywiście skomentowałam całą listę. Wiem, że na temat takich list są podzielone zdania. Ja je lubię. Fajnie czasem pokomentować i pośmiać się z decyzji twórców, które czasem są po prostu komiczne (Hudgens przed Klum, dobre Rotfl ). A Wy, co o nich myślicie?
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg

Edytowane przez Courag dnia 11-05-2009 21:08
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~HermiMisia F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2009 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 441
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mysle, ze one poniekad mowia o charakterze tworcow. Jezeli autorem takiej listy byl mezczyzna, to wiadomo, ze bedzie sie ona roznic od tej wykonanej przez kobiete. Oczywiscie jestem zdana, ze tego typu sondazami nie powinnismy sie przejmowac i za bardzo brac sobie tego do serca. To tylko glupia lista, napisana przez zwyklego czlowieka o zwyklych uczuciach... Uśmiech
__________________
A Twilight fan For Ever! "Lion and Lamb" generation... /// But also in love with Harry

[alt]I was Cryin' when I met you
Now I'm tryin' to forget you
Your love is sweet misery
I was Cryin' just to get you
Now I'm dyin' 'cause I let you
Do what you do down on me[/alt]


Aerosmith - Cryin'
www.Vampire-Twilight.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2009 23:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A niech sobie będą takie listy, mnie w niczym nie wadzą. : ]
Każda z tych list jest układana przez jakiegoś rodzaju specjalistów, i każdy z nich ma swój własny ulubiony styl/cechę charakteru/coś co przyciąga akurat JEGO wzrok i na podstawie tego sporządza taką listę, do której - niestety - wielu się później odnosi.
I tak najlepsze są listy układane przez Watykan. Np. zakazane filmy itp. Genialne.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2009 17:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Fajnie czasem pokomentować i pośmiać się z decyzji twórców, które czasem są po prostu komiczne (Hudgens przed Klum, dobre Rotfl )

A dla kogoś innego komicznym wydaje się umiejscowienie Klum przed Hudgens.

Takich list nie czytam, bo po prostu nie widzę w tym sensu. Ja i tak nigdy nie mam na nic czasu, więc jeszcze nie oszalałam na tyle, żeby marnować swoje cenne 5 minut na czytanie jakieś megasubiektywnej listy o durnym kryterium, z której większości nazwisk nie znam, gdyż w kwestii najpshystojnieszych i najfajnieshych w tym sezonie jestem zacofana bardziej niż w kwestii zwiększającego się wpływu faz księżyca na dorożkarstwo w Kambodży. A to nie lada wyzwanie, bo nie jestem nawet pewna czy w Kambodży uprawia się dorożkarstwo. Amen.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 21-05-2009 17:29
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2009 22:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Hm. Po analizie, dokładnym sprawdzeniu historii w komputerze i po jeszcze kilku skomplikowanych bądź mniej skomplikowanych czynnościach doszłam do wniosku, iż nie zaglądam na strony z takimi listami. Mnie osobiście to nie fascynuje. Okej - istnieje taka witryna, jednak mnie do szczęścia i satysfakcji z życia nie jest potrzebna. Najczęściej w wolnym czasie ( będąc na komputerze oczywiście ) zaglądam na wikipedię, sprawdzę co ciekawego słychać na naszej klasie. Ewentualnie poszukam jakiś przebojów z okresu młodości moich rodziców. Nie uważam, iż dobrym pomysłem jest marnotrawienie mojego jakże cennego czasu. Co mi przyjdzie z tego, iż dowiem się kto jest najseksowniejszym facetem/kobietą na świecie, jak najprawdopodobniej i tak go nie znam? Nie widzę sensu, dlatego takim bardzo obiektywnym, subiektywnym i innym rankingom mówię kulturalnie: Do widzenia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2009 17:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie czytam bo są dla mnie kompletnie bezsensowne. Poza tym są one bardzo subiektywne i często wręcz durne, a ich ilość jest ogromna. Zresztą ja również wielu tych ludzi nawet nie znam, nie wiem być może po prostu jestem nie na czasie i się nie znam, ale kiedy już na taką listę trafię (najczęściej zupełnie przypadkiem) to co w związku z tym skoro jedna podobna do drugiej. W związku z powyższym uważam takie listy za durne i kompletnie niepotrzebne.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 11:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Nie często czytam takie "listy". Ale gdy mam czas to obejrzę i skomentuje. Lecz sensu one nie mają, gdyż każdy ma inny gust... więc lista nie będzie pod każdego "podchodzić".
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 14:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

o.O
Kurcze. Nawet mi przez myśl nie przyszło, żeby czytać takie listy czy coś pod ten deseń. Owszem, kiedyś, kiedyś, na początku mojej "kariery" internetowej, jak na coś weszłam, sprawdzałam, ale tylko z czystej ciekawości. Teraz mnie to nie bawi ani nie śmieszy, tylko odstrasza. Ja tam mam swoją listę ;D, której "trzymam się jak zbawiennej poręczy" (Wisława Szymborska "Niektórzy lubią poezję"). Jakoś nie ciągnie mnie do wyszukiwania informacji, że ten aktor czy aktorka jest najlepszy, najpiękniejszy, najmodniej ubrany czy inne tego typu bzdety.
Bo dla mnie liczy się wnętrze...
Happy
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:09
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Takich list zazwyczaj nie czytam, no bo po co? Moje zdanie i tak będzie się pewnie różniło od twórcy listy i co mi z tego przyjdzie? Nic. Zastanawiam się nawet, po co są takie listy robione.
Jedynie czytam listy przebojów i co teraz jest nowego w muzyce, bo tylko to mnie intersuje.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2010 11:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

A ja lubię poczytam tego rodzaju listy. Nie dość, że zestawienia są komiczne i irracjonalne, to w ogóle nie trzymają się kupy. Tak jak ostatnia lista najlepiej ubranych gwiazd, o której była mowa w newsie na hogs. Niektóre rzekome "gwiazdy" były w rankingu najlepiej ubierających się gwiazd, a zaraz pod tym były w rankingu najgorzej ubierających się gwiazd. Cóż... ;d A ja osobiście zaglądam na te listy w wypadku strasznych nudów i pilnej potrzeby dzikiego śmiechu.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-04-2010 21:09
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Boże, chroń mnie od takich rzeczy. Nigdy w życiu. Nie obchodzi mnie kto jest najseksowniejszy, a kto za grosz nie ma seksapilu. Czysta głupota. Pewnie i tak teraz na szczytach tych list króluje Robert Pattinson i jego koleżanka z planu. Albo jakieś inne dzieci Disneya. Nie mam czasu i ochoty czytać takie bzdety. Ani to śmieszne, ani pożyteczne.
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Nie przeglądam i nie mam o nich zbyt dobrego zdania. Każdy ma inny gust i nie każdemu taka lista pasuje. Ja nie przeglądam, bo uważam, że są bez sensu, nie są przeprowadzane jako sondy, tylko jako wymysł jego autorki. Po drugie i dla mnie najważniejsze - szkoda mi na nie czasu. I tak mało czasu mam do dyspozycji przed komputerem, a nie chce marnować tych kilku minut na jakiś bezsens.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Nie czytam zbytnio takich list, ale jak mam czas i nie mam nic ciekawego do roboty to sobie zaglądnę. Chociaż za bardzo to i tak mnine to nie interesuje, bo ten kto to sporządza może myśleć tak, a ja uważam, że jest inaczej. Tak więc nie ma za bardzo co czasu i nerwów marnować na to, żeby i tak nic nie móc zrobić. Chociaż przyznam, że czasami można się pośmiać z tego kogo na którym miejscu umieszczą. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 01:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

każdy ma swój gust a wbijanie ludziom takich głupot to naprawdę przesada...szkoda tylko,że wielu się nabiera.
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Mi jest obojętnie. Mi się podobają jedni innym drudzy. Np. Kiedyś Efron był najgorętszy ,a dla mnie zawsze był głupim brzydkim pacanem.
Niech se je piszą i robią co chcą. Ja i tak mam swoje zdanie i się z nimi nie liczę

Czasem ja przeczytam ,ale jak widzę tam takich Biberów to mnie grzeje i se odpuszczam.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Czytanie takich list jest na porządku dziennym u mojej mamy, babci. Szczególnie rodzicielka jest skłonna do wiary w racje wszelkich rankingów. Ja to przeciwieństwo. Sama czasem klasyfikuje 'to' i 'owo', ale prawie nigdy nie zgadzam się z zabójczo subiektywnymi opiniami twórców publikowanych w prasie lub internecie rankingów. Jestem w stanie zrozumieć gdy takie listy tworzy większa grupa ludzi, najlepiej niepowiązanych z osobami, które te listy publikują, wtedy ma to ręce i nogi, bo skoro większość uważa tak, a nie inaczej to może coś w tym jest. Pamiętam, że gdy tworzyłam z koleżankami ranking do szkolnej gazetki kazałam im podkreślić jego subiektywność. Mimo iż miałam prawo głosu nie zgodziłabym się z żadną z pozycji, jakie tam umieściłyśmy, ale przecież nie podamy w takim rankingu rzeczy, którą uwielbiam ja - tak dziwna, że moje dziwactwo wydaje się być rzeczą całkowicie normalną, w końcu nikt z czytelników nie ma ochoty czytać o starych, dobrych zespołach, smętach z rockowym przytupem.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.

Edytowane przez Pyflame dnia 05-03-2011 17:37
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:52
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Niezbyt interesują mnie jakieś listy robione przez "znawców" i dlatego ich nie czytam. Zgadzam się z Pyflame, że większość z nich jest do bólu nieobiektywna. Kocham za to listy moje i mojej przyjaciółki, które powstają albo bardzo, bardzo późno, albo na bardzo nudnych lekcjach Oczko Robienie ich a później czytanie po kilku miesiącach, czy po roku sprawia nam dużo radości Oczko

__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.
Wyślij prywatną wiadomość
~kitsune-yochimu F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2011 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 09.03.11
Medale:
Brak

Cóż... Nie obchodzą mnie jakoś specjalnie... Ale raczej rzadko podzielam zdanie tych, którzy je tworzą, więc bardziej ich nie lubię niż lubię.
__________________

Od cnoty Gryfonów

Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


Jakieś pytania.?
Jak tak to tu - http://hogsmeade....ost_139421

sl.glitter-graphics.net/pub/905/905980grgxmjrn74.gif

sl.glitter-graphics.net/pub/1482/1482727jgkjvbuzq5.gif

[gg]12611739[/gg]
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2011 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

nie interesuja mnie. kazdy ma inny gust. a poza tym dziewczyny chca byc jak ich ukochane modelki, a co do tego prowadzi?? ANOREKSJA
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2011 16:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Zgadzam się. Przez listy takie ja ta, głównie dziewczyny robią z siebie idiotki. Wychudzają się, niepotrzebnie upiększają... No brak komentarzy!
Listy najgorętszych jak dla mnie to mogą być, chociaż i tak ich nie czytam, ale równie dobrze mogłoby ich nie być, bo wtedy dziewczyny dostrzegałyby swoje piękno, a nie wzdychały nad cudzym.

__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT